Csevegő

DeletedUser12554

Vendég
Na mesélj ,melyik az amit felfedeztél ?
Csak nem engem ? :D:D:D

Azt a bizonyos piroslistát meg vigyük át akkor a v19-re :p
Ha már ennyire zavar ,és akkor ott lejátszuk.
Meglátjuk mennyire szeretnek az "ex-klántársaim"

Kedves Ex-Társam... elég morcoska vagy, de milyen morci leszel, ha végigolvasod amit írtam most..:) Lejátszhatjuk.

Kuber kedves barátodra emlékszel? Miért vetted be V18-on a WikinG-be? Ahogy láttam, hozod magaddal V19-re is.:) Szerinted ki adja tőletek az infót, ha nem ő? Darkííí legyél körültekintőbb.:D
 

DeletedUser12554

Vendég
Majd a support leellenőrzi ;)
Egy nekifutást megér :D
A puding próbája az evés lesz így van deadly ? :D

Csak nyugodtan barátom.:) Semmi hátulütője nincs a dolognak. Azt hallottad már, hogy a pudingba jó nagyot toccsanhat az a fene nagy arcod?:)
 

DeletedUser15525

Vendég
Deadly, itt is elkezdted amit a v14-en elkezdtél.
A piszkos kis játékaidat.
A tagjaid ostobák, ha maradnak melletted, hány világot is csináltál normálisan? Egyet sem. Mind a tagjaid játékába került.
Ennyit rólad, ha a WikinG-et akarod szétszedni, a v19-en hát tessék, szerintem Darky, körültekintőbb lesz nálam, és elejt veszi a kis játékaidnak.
Ahogy én is.
Te a KH szennye vagy, ideje kimosni téged innen
 

DeletedUser15525

Vendég
Kedves Ex-Társam... elég morcoska vagy, de milyen morci leszel, ha végigolvasod amit írtam most..:) Lejátszhatjuk.

Kuber kedves barátodra emlékszel? Miért vetted be V18-on a WikinG-be? Ahogy láttam, hozod magaddal V19-re is.:) Szerinted ki adja tőletek az infót, ha nem ő? Darkííí legyél körültekintőbb.:D

Félrevezetés, te nem adod ki az informátorodat, az informátorod megosztott kapcsolattal játszik.
Amit mellesleg egyszerűen ki lehet deríteni:)
 

DeletedUser12554

Vendég
Deadly, itt is elkezdted amit a v14-en elkezdtél.
A piszkos kis játékaidat.
A tagjaid ostobák, ha maradnak melletted, hány világot is csináltál normálisan? Egyet sem. Mind a tagjaid játékába került.
Ennyit rólad, ha a WikinG-et akarod szétszedni, a v19-en hát tessék, szerintem Darky, körültekintőbb lesz nálam, és elejt veszi a kis játékaidnak.
Ahogy én is.
Te a KH szennye vagy, ideje kimosni téged innen

Jujj.:) Nekem nem állsz szétszedni a WikinG-et.:)

Azért darkíííról is el lehetne mondani a piszkos játékait. Talán többet is mint, amit én tettem. Majd megkérdezem Dark Lord igazi barátják Kubert, hogy is volt az anno. Amit ő mond azt leírom ide. Neki jobban hiszek mint nektek.:) Ő ott volt, látta, tudja.
 

DeletedUser

Vendég
Hát azt, hogy shadow lenne egy nagy multi király cáfolnom kell, remélem nem sértődik meg érte :) Én ismertem igazi nagy multikirályokat még v1-ről. Gondolom mosti is vannak, ha már itt tartunk Dark is szépen teljesített ebben a műfajban még v1. Akkor a multi acc-kat azért csinálták, mert folyamatosan szegték meg a szabályokat és kapták a büntetéseket és zárták ki az acc-kat, és hogy ne kelljen teljesen a nulláról kezdeni fejlesztgették és abból folytatták. Amióta a proxy váltó létezik azóta gyakorlatilag mindenkinek annyi acc-ja lehet amennyit akar, és lehetetlen leelenőrizni. Innentől kezde a játékos etikájára van bízva. Amúgy pedig több acc-ot csak úgy lehet vinni, ha valaki 0-24-ben Kh-zik. Az ilyennek meg nincs élete és én ezt nem kívánom senkinek, mert az már beteges.
 

DeletedUser12554

Vendég
Félrevezetés, te nem adod ki az informátorodat, az informátorod megosztott kapcsolattal játszik.
Amit mellesleg egyszerűen ki lehet deríteni:)

Nem-nem. Azt nem mondtam, hogy Kuber néven van fent. Legyen annyi elég, hogy bent van a WikinG-ben és nekem ez elég is.
 

DeletedUser15525

Vendég
Idézhetek egy igazi bölcset? (Íráshibákat kiveszem)
"Hát persze, ez a hivatalos verzio."

Értelem szerűen csak statolnod kellene.
vaticslaszlo, és trabantzabalo két külön acc, és hivatalos átírás történt, ami eggyé tette. ennyi.
Az meg nem érdekel, Te mit gondolsz.
 

DeletedUser

Vendég
klán

Üdvözöllek benneteket!!

szeretettel várunk mindenkit a North-ba
egy jó csapat van eddig benne de ha jöttök még és többen leszünk erősek leszünk de ez nem tömeg klán lesz mert annak semmi értelme mi harcolni és győzni jöttünk erre a világra V19-re és szeretném ha jól éreznénk magunkat ezen a világon és a klán hangulat nagyon jó itt sok játékost ismerhetsz meg és sok barátod lesz ha jössz.

Üdv:beniliu
 

DeletedUser12554

Vendég
Üdvözöllek benneteket!!

szeretettel várunk mindenkit a North-ba
egy jó csapat van eddig benne de ha jöttök még és többen leszünk erősek leszünk de ez nem tömeg klán lesz mert annak semmi értelme mi harcolni és győzni jöttünk erre a világra V19-re és szeretném ha jól éreznénk magunkat ezen a világon és a klán hangulat nagyon jó itt sok játékost ismerhetsz meg és sok barátod lesz ha jössz.

Üdv:beniliu

Köszönöm én nem élek a lehetőséggel. Toborozni a játékon belül érdemesebb. Továbbá egyetlen olyan tagot sem látok ott, aki átütő erejű lehetne.

Üdv,
 

DeletedUser16098

Vendég
Nem kell szapulni csórit mert itt toboroz :D
Tanácsom a következő neked : Keress egy huzóembert ,aki kitanítja a klánod :D
 

DeletedUser15509

Vendég
én nem szapultam senkit max egy-két oltás volt amit nem gondoltam komolyan!:)
 

DeletedUser12554

Vendég
Szerintem itt rám célzott. Én sem szapultam, csak leírtam, mit hogyan kellene szerintem.:)
 
Fent