Csevegő

DeletedUser16087

Vendég
önállóan fejlődő barbár falvak aktív (1500 pontig)

na ennek örülök :)

végre nem 5000 pontig..
 

DeletedUser12821

Vendég
Egész jó beállítás,olyan mint v7.Lehet,hogy itt leszek? :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Miért nem lesznek zászlók?
Nem vált be a zászlós projekt?
 

DeletedUser16467

Vendég
Sziasztok!
Miért nem lesznek zászlók?
Nem vált be a zászlós projekt?

Vagy csak nem akarnak minden világot ugyanolyanra. :)

Amúgy nekem is tetszik ez az 1500pontig fejlődő barbár téma.
Itt aki valamit el akar érni az elején, az vagy megharcol érte vagy lemarad mint a borravaló. :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Mi is jelen vagyunk. Remélema WikinG ide is jön majd....égetni magát.:)

Ha akarod elindulhatunk :)
Csupán azért hogy beverjük azt a nagy lufi falvadat :D:D

melyik égtájra regiztél ?
Megyek melléd !

Egész jó beállítás,olyan mint v7.Lehet,hogy itt leszek? :)
Már meg is érkeztél barátom!:)


JOOOOOoojj de szép,egyszerre három arcot is beverhetünk :D:D:D
Medlen ! Feltétlen indulunk kell ! :p

Úr isten ilyenek lesznek a főszerepelők?

Szervusz bannkirály !
Megint Thomaxot kéred meg hogy hozza fel a fiókodat mint a v18-on ?
Vagy ezúttal kivételesen te magad fogsz játszani magad helyett ? o_O

Feltétlen muszáj szurkálódni ugye?

Kedves Medlen :)
Mit vársz egy ilyentől ?
A kutya csak ugatni tud, a macska csak nyávogni ,a disznó meg röfögni....ezek meg csak köpködni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11545

Vendég
v19 2013.01.31. én hány órakor fog szerintetek indulni?:)
 

DeletedUser

Vendég
JOOOOOoojj de szép,egyszerre három arcot is beverhetünk :D:D:D
Medlen ! Feltétlen indulunk kell ! :p


DL ha mész megyünk :) Már csak azért is hogy ott is ott legyünk :)


Kedves Medlen :)
Mit vársz egy ilyentől ?
A kutya csak ugatni tud, a macska csak nyávogni ,a disznó meg röfögni....ezek meg csak köpködni :)

Ebben igazad van , de mi jó nekik abban hogy állandóan beszólnak mindenkinek??? :)
Nem értem na mindegy :) nem nagyon figyelek oda a "KÖPKÖDÉSEKRE" ... végül is csak ennyit tudnak mást nem.
 

DeletedUser16098

Vendég
Sok Noname klán ,és remélem darky klánja is ott lesz :D Végre egy világ lesz ami nem a barbárzabálásról szól!!!! (a zászlókat sajnálom ,mert így több lesz a +20 nyersis ami nem a fairplay szellemével van együtt !! :( )
 

DeletedUser15730

Vendég
=DA=? ...Tömegklán.

Adok neki 2 napot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12554

Vendég
Enyje Darkííí és Melííí... Nem szép dolog másokról úgy beszélni, mint egy állatról. Nézzetek magatokba. Fenlegősséggel teli vagytok itt, pedig még semmit sem láttunk. Meli-t könnyű elüldözni a világból, aztán multival próbálkozik...Darkíííí... saját magad dicsőítése mások szemében pont ellenkező fényt vet rád. Láttam készítettél egy videót a felderítő falukról....őőő én ha lehet nem felderítőkkel nyerek háborút. Oké, fontos, de nem a legfontosabb... gondolkodj Darkííí.:)

Vár szeretettel V19-re pár AK-s tag...és VHELME-s.:) Remélem felkészültél egy újabb csúfos nagy kudarcra.:')
 

DeletedUser

Vendég
Enyje Darkííí és Melííí... Nem szép dolog másokról úgy beszélni, mint egy állatról. Nézzetek magatokba. Fenlegősséggel teli vagytok itt, pedig még semmit sem láttunk. Meli-t könnyű elüldözni a világból, aztán multival próbálkozik...Darkíííí... saját magad dicsőítése mások szemében pont ellenkező fényt vet rád. Láttam készítettél egy videót a felderítő falukról....őőő én ha lehet nem felderítőkkel nyerek háborút. Oké, fontos, de nem a legfontosabb... gondolkodj Darkííí.:)

Vár szeretettel V19-re pár AK-s tag...és VHELME-s.:) Remélem felkészültél egy újabb csúfos nagy kudarcra.:')

Dual akkozni szoktam ....de ez nem tartozik rád :p
v19 RE is dual ba megyek :)
 

DeletedUser12554

Vendég
Dual akkozni szoktam ....de ez nem tartozik rád :p

V15..khm... ismerjük. Próbáltál kémet tenni be, sikerült is...csak sajnos 5 perc múlva le is buktál. Dual Acc? Ez elég primitív védekezés volt. Gyermekded hibákat követtél el, ami a tapasztalatlanság egyértelmű jele. A kémhálózat neked magas, ne ártsd bele magad olyan dolgokba, amikhez nem értesz. Ellenben V18-on nem vagyok nagy játékos, ám a WikinG diplomáciát fújom.:)
 

DeletedUser

Vendég
V15..khm... ismerjük. Próbáltál kémet tenni be, sikerült is...csak sajnos 5 perc múlva le is buktál. Dual Acc? Ez elég primitív védekezés volt. Gyermekded hibákat követtél el, ami a tapasztalatlanság egyértelmű jele. A kémhálózat neked magas, ne ártsd bele magad olyan dolgokba, amikhez nem értesz. Ellenben V18-on nem vagyok nagy játékos, ám a WikinG diplomáciát fújom.:)

Nem tudom miről beszélsz de nem unod még a hülyeséged?
Ez klánháború nem valami kémszervezet .... XD kész vagy mindegy el sem fogom olvasom amit írsz a továbbiakban :)
Van diplomáciánk? XD ezt is jó tudni
 

DeletedUser12554

Vendég
Nem tudom miről beszélsz de nem unod még a hülyeséged?
Ez klánháború nem valami kémszervezet .... XD kész vagy mindegy el sem fogom olvasom amit írsz a továbbiakban :)
Van diplomáciánk? XD ezt is jó tudni

Leírjam?:)

Szóval igen. A pokolkutyus accodat hoztad be hozzánk és én jóhiszeműen elhittem, hogy most kezdted blabla... szóval ha kell adom a twstatsot is. Ám egy ártatlan "körlevél", amit írtam... hát te visszaküldted és ezzel lebuktál. A kémkiszűrés és beékelés az én mesterségem, hagyd meg nekem.:)
 

DeletedUser

Vendég
Szép estét!


Kémkedésben és keverésben verhetetlen vagy deadly shadow, ezt senki nem kérdőjelezi meg ...

Mai napig nem tudok pár dolgot ... és már mióta vége a 16. világnak ...
 

DeletedUser13948

Vendég
Leírjam?:)

Szóval igen. A pokolkutyus accodat hoztad be hozzánk és én jóhiszeműen elhittem, hogy most kezdted blabla... szóval ha kell adom a twstatsot is. Ám egy ártatlan "körlevél", amit írtam... hát te visszaküldted és ezzel lebuktál. A kémkiszűrés és beékelés az én mesterségem, hagyd meg nekem.:)

A kutyusokkal csak óvatosan sedóv:)
 
Fent