Csevegő

DeletedUser13948

Vendég
Egyszer azért kipróbálnám mennyi falut bír elbukni 1 nap alatt önerőből. :)

Értelmetlen ilyenen gondolkodni, mert mindenki sokat tud veszteni, ha ügyesek a támadói.
Bár igazából tényleg jó lenne, ha ő védekezne, és max csak be kéne segíteni 2-4 órára, lehetne vele haladni rendesen.
Amúgy meg szerintem ez a játék legszebb része, amikor támadnak, ilyenkor védekezhetsz, és van lehetőséged támadni, visszafoglalgatni, főleg ha van időm is rendesen, aztán repülhetnek a mp-es ráfoglalások ;)
 

DeletedUser

Vendég
Alázatosan bocsánatért esedezem kedves URAK!! :)

Félreérted. Ő a fiók boxer része, én pedig az úr. főleg azért, mert ha valakivel levelezni kezd, az általába háborúhoz vezet, és a boxer találó név rá. én valamivel szolidabb vagyok:)
 

DeletedUser

Vendég
Gratulalok HAT!

Nalatok gyavabb klan nincs.. kar hogy erre ilyen keson jottem ra.. es igen, nyugodtan karorvendhettek.
 

DeletedUser17610

Vendég
Sziasztok.
19-es világ 1 órája nem enged belépést, kb mikor lesz jó?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
19-es világ 1 órája nem enged belépést, kb mikor lesz jó?

Engem csak az érdekelne, hogy miért... Bár gyanítom ha már a supporttickettre se válaszol senki, akkor okuk van rá hogy ne mondják el mi a gond...

A tájékoztatást már inkább el se várjuk. Valószínűleg az aki tudja mi a baj, nem tartja publikusnak az infót ha jól sejtem.... De ezt már megszokhattuk.
 

DeletedUser

Vendég
Úgylátom igen komoly gond van egyes végjátákban lévő világokkal, hogy órákig mégcsak szóra sem méltatják a játékosokat akik többnyire hónapok óta játszanak és költik a PP-t egy-egy szeróra, hogy mi is van akkor amikor órákig semmi nincs....

Remélem érthető a kicsit ****kasztikus megjegyzésem, mert eléggé nem vicces a dolog. Elsőkörben márcsak azért sem, mert órák óta nem működik pd. a V19. tehát nehezen hihető, hogy eddig senki nem vette észre annak ellenére, hogy valószínűleg nem ketten jeleztük a problémát. Tehát már illő lenne valami válasszal előállni az okot illetőleg (akkor is ha az nem vet valakikre jó fényt), ami nem frissítés, mert az miatt nem áll órákig.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szíves türelmeteket kell kérjem, a jelenleg elérhetetlen világokat már javítják a központ munkatársai.
Jelenleg elérhetetlen: v17,v18,v19[/COLOR]
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Hát gyerekek ennek a világnak is vége.
Köszönöm minden Cnn-es társnak, hogy a V11-es ellenfélből csapattag lehettem ezen a világon. :)
Azt meg pláne, hogy egy rajt cél győzelmet aratott csapat tagja lehettem :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Gratulálok a CNN-nek a V19 vita nélküli megnyeréséért! Bár nem volt túl nagy világ, de a CNN az elejétől esélyeshez méltóan ahogyan láttam megingások nélkül érte el ezt az újabb szép eredményt. Egyedül, komoly szövetségesek nélkül. Sok sikert kívánok a V28-hoz is a CNN csapatának!

Más, de idetartozik:

A KH abszolút leszállóágban van. A fórum szinte halott (mindegyik) az újabb világok aktív faluszáma már lassan a 25000-et sem éri el.
Egyre kevesebb a játékos. A régiek abbahagyják (ami valahol törvényszerű is - semmi nem tart örökké) újak pedig egyre kevesebben regelnek. Akik maradnak, maradtak, azok alkalmazkodnak a pénzszivattyúvá váló új rendszerhez, hatalmas előnyöket vásárolnak maguknak pénzért (mert kénytelenek) a siker esélye érdekében, akik újak érkeznek azok meg azt látják, hogy semmi esélyük aebben a közegben. Étlapra kerülnek nagyon hamar. Már azelőtt, hogy megéreznék ennek a játéknak az eredendő nagyszerűségét.

A játék üzemeltetőinek mára nyilvánvalóan rendelkezésére áll minden technikai eszköz, szervezet és rendszer, hogy minimális (beruházási) költséggel működtesse a játékot. Ezért simán megtehetnék, hogy indítanak egy klasszikus (nem PP centrikus) világot. Kellő módon meghirdetve, időt hagyva a szerveződésre a KH társadalomnak. Olyan világot, ahol az alap PP funkciók mellett nincs nyersanyagnövelés, nincs építési idő felezés és nincs PP-ért nyersanyagvásárlás sem. Van viszont minden egyéb kényelmi szolgáltatás PP-ért. Ami a hatékony áttekintéshez elengedhetetlen.

Egyetlen esélyt látok a KH újra beindítására, vagy legalábbis egy utolsó nagy és emlékezetes dobásra, a föntit. Meggyőződésem, hogy egy ilyen világba visszatérne a korábbi mára abbahagyó KH játékosok jelentős része! És a mai tudással, a régiek tapasztalatával, az újak frisseségével létrejöhetne egy olyan bajnokok ligája világ, amire egyébként már soha nem lenne esély.

Arkh.
 

DeletedUser16021

Vendég
Arkhimedesz minden gondolatával, ötletével egyet értek. Most hogy vége a 19-es világnak én is szögre akasztom a virtuális pallost. Talán ha a jövőben indulna egy olyan világ amelyre a "kolléga" tett javaslatot ismét rápörögnék a KH-ra és pénzt is áldoznék rá. Amennyiben a továbbiakban is marad ez a pp centrikus rendszer, hogy minden b*ziságot meg lehet vele venni a játék jövőjének nem sok jót jósolok. Bár úgy is lehet tekinteni a dologra, hogy a KH egyre inkább elmozdul a valóság felé, mivel a pénz a való életben is sok előnyhöz juttat,akinek meg kevés van az a pén*sz rossz végére kerül.
 

DeletedUser

Vendég
Az elmúlt pár hónapba, valahogy lankadt a lelkesedésem a KH miatt pont a rengeteg újítás miatt(na meg a sok meló megmiegyebek:D ), ennek ellenére még itt voltam ennél a győzelemnél mint ahogy a V7-en is, sok ismerősöm aki tolta a játékot pont ezért nem játszik KH-t mert nem éri meg, mint ahogy Mojo is mondta, pár világot félbe hagytam(v3-v6 vagy épp v17) megígértem hogy nem jövök vissza, viszont mostanra ezt a játékot kinőttem mióta 5-6 éve elkezdtem, és sok változáson ment át, szóval game over :) majd ha lesz egyszer egy normális világ akkor talán beugrok....


a w e s o m e n e s s voltam! :)
 
Fent