Csevegő

DeletedUser15525

Vendég
trabantzabalo=Atilla flagellum dei

V19? Csak nem két fiók?:)

Persze, ennek oka tök egyszerű. Mivel bereggeltem mindhárom (igen nem kettő, 3 accal.) De mivel a világ nem indult el, és nincs a profilban a törlés élehetősége....
Mivel trabantzabalo-val bereggeltem egy megnyílt előreggre, ahol megleletem a világ beállításokat, így másik acc mellett döntöttem, amit sajnos Te sosem fogsz megtudni, mi ais az valójában. vagyis meg fogsz tudni, de addigra késő lesz;-)
A törlés gombok megesznek, mihlyest elindul a világ.
Szóval egy el sem indult világban vagyok multis.
Ellenben veled, pl Deadly shadow, és a klánveztéred egy és ugyanazon személy, Ezen kívül, még tudok pár accodról, amit, mint említettem nem jelentek, mivel a v18-on czuczuaitoto, és Nessaja egy fiókból lépett be, nem volt duaél acc, de a jelentésem előtt Te segítetted őket tanáccsal mit is tegyenek, hogy a felebbezésnél megusszák a dolgot. Meg is úszták, de ahoz hogy valaki tudja mit is kell ilyen szituban tenni, gyakorlatra vall, és Te minden világban multizol. Itt sem lesz különb, a Support meg képtelen elfogni, mert kitekered a szabályokat.
Multikirály? Én a helyedben csendben maradnék ;)
 

DeletedUser16178

Vendég
nem kell ehhez különösebb indok, mint az 1.§. megsértése
törlés gombot akkor tudsz csak nyomni ,ha már beléptél a játékba :):)
Vagyis elég egy belépés és már meg is van a multi ténye GOOOOOOOOD BYE !

[SPOIL]Szabályok
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként

Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.[/SPOIL]

Csak majd el ne felejtsünk jelenteni :D
Amelyik accod mellettünk van azt ne nagyon építgesd, hogy miután a nagyobbikat kizárják,azt mi még tudjuk attól farmolni hehe :D

Nálam csak pár figyelmeztetés volt. Semmi több.

biztos megunták a gyomirtást :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12554

Vendég
Persze, ennek oka tök egyszerű. Mivel bereggeltem mindhárom (igen nem kettő, 3 accal.) De mivel a világ nem indult el, és nincs a profilban a törlés élehetősége....
Mivel trabantzabalo-val bereggeltem egy megnyílt előreggre, ahol megleletem a világ beállításokat, így másik acc mellett döntöttem, amit sajnos Te sosem fogsz megtudni, mi ais az valójában. vagyis meg fogsz tudni, de addigra késő lesz;-)
A törlés gombok megesznek, mihlyest elindul a világ.
Szóval egy el sem indult világban vagyok multis.
Ellenben veled, pl Deadly shadow, és a klánveztéred egy és ugyanazon személy, Ezen kívül, még tudok pár accodról, amit, mint említettem nem jelentek, mivel a v18-on czuczuaitoto, és Nessaja egy fiókból lépett be, nem volt duaél acc, de a jelentésem előtt Te segítetted őket tanáccsal mit is tegyenek, hogy a felebbezésnél megusszák a dolgot. Meg is úszták, de ahoz hogy valaki tudja mit is kell ilyen szituban tenni, gyakorlatra vall, és Te minden világban multizol. Itt sem lesz különb, a Support meg képtelen elfogni, mert kitekered a szabályokat.
Multikirály? Én a helyedben csendben maradnék ;)

Nessja a barátnőm igen. Toto pedig a V2-es társam.:) Celestial Angel = Nessaja, vagyis a barátnőm.
 

DeletedUser15525

Vendég
Demonic Angel, Celestia Angel, Deadly Shadow, Grand Templar Knight, és ezen kívül még két accoról tudok.
+2 amit gyanítok, hogy Te vagy.
Tudom, szépen játszol, és a support módszereit kijátszod. De hogy a v2-n az accodat nem félted multi miatt...
Ami azt illetti, azt hiszem, Te vagy a legnagyobb multikirály, akivel valaha találkozta
 

DeletedUser12554

Vendég
Demonic Angel, Celestia Angel, Deadly Shadow, Grand Templar Knight, és ezen kívül még két accoról tudok.
+2 amit gyanítok, hogy Te vagy.
Tudom, szépen játszol, és a support módszereit kijátszod. De hogy a v2-n az accodat nem félted multi miatt...
Ami azt illetti, azt hiszem, Te vagy a legnagyobb multikirály, akivel valaha találkozta

Demonic Angel=Celestial Angel=barátnő...:)
deadly shadow, Templar Knight, Grand Templar Knight= Én. Félig meddig igazad van, de ez nem multi.:) Nem játszom két fiókkal. Ellenben te V18-on szintén 2 accal vagy barátocskám.:) Az pedig működő világ.
 

DeletedUser15525

Vendég
Egy levelezés, amit vele folytattam. Anno V18-on is elmondta, hogy a két fiók egy és ugyan az. V19-en is rákérdeztem. Nem fogom kizáratni, játszon csak, ha akar multiban, szabályellenesen.

Ugyan Deadly, csak azért tetted ki, mert tuzdod, úgysem játszom. hA játszom is, nem fogsz kiszúrni...

Merre is reggelsz az accaidal?
 

DeletedUser15525

Vendég
Demonic Angel=Celestial Angel=barátnő...:)
deadly shadow, Templar Knight, Grand Templar Knight= Én. Félig meddig igazad van, de ez nem multi.:) Nem játszom két fiókkal. Ellenben te V18-on szintén 2 accal vagy barátocskám.:) Az pedig működő világ.

Hát persze, ez a hivatalos verio. Mégis czuczaitoto Nessaja fiókjából írt.

[SPOIL]Atilla flagellum dei ma 10:31 órakor
Drága:) Az istenért sem állt szándékomban megbántani Téged, de, hidd el, nem Neked szól aza meghívó. Kipróbáljuk? Ha benne vagy, kilépsz és elfogadod--->ha ott van. Ha nincs ott, visszavetetlek, és nyílvánosan, megmondod a klánnak, hogy valóban nekem van igazam. Így nem mennek ki a semmibe, és nem farmolják szét őket mire akad egy klán aki felveszi őket.
rendben?


Áh, jó hogy vagy totokám.
Tudod ugye, hogy nem használhatod másik fiókját ?
Puff. Ezzel lőttek neked is a v18-on.

Szép játékot Neked.
Nessaja ma 10:28 órakor
Na mi van? czuczaitoto vagyok.:) Hogy megy a sorotok? Cintiéknél vagyok vendégségbe.;)
Nessaja ma 10:22 órakor

Továbbítás Törlés << >>
Téma damas8 meghív a(z) \'Cann1Bals W\' klánba
Elküldve nov 10, 2012 22:05:47
Továbbítás ideje: nov 11, 2012 05:13:04
Továbbította: Atilla flagellum dei
damas8 meghívott a(z) Cann1Bals W klánba

Ezt nem értem. Attila detudjakiaf*szom azt mondja ő küldte el "véletlen" az egész klánnak. Akkor nekem miért van damas8 írva a meghívóba? :) Nem hinném,hogy damas PONT NEKI adná át helyettesítésbe. :) Inkább lenne annyi esze,hogy annyi időre kap meghívói jogot,ha valamit akart volna csinálni Attila detudjakiaf*szom.
(Remélem azért nem túl zavaros,amit írtam.)
Kell még körlevél?
Atilla flagellum dei ma 10:04 órakor
Sziasztok!!!
Mindenki megy mint a birka!!!
Ennyire nem figyeltek? Szerintetek, egy 700 pontos tagot meghív a CNN-W?
A CNN-W-től kapott meghívás, illetve a róla kapott jelentés, csak nekem szólt gyerekek.
Nézzétek meg azt az istenverte meghívót, vagy jelentést vagy mi a szöszt!
Mit látsz rajta? Nem hiszem, hogy nincs odaírva, hogy ki továbbította, és mi áll benne.
Azaz, magyarul kiléptek és hoppon maradtok.
Ám hozzáteszem, nem sajnálom az ilyeneket.
A meghívót én küldtem el hajnalban, véletlen az egész klánnak.
Ti meg rábuktok.

Ép Ti nem, hisz Ti itt vagytok, De akik kimentek ott állnak klán nélkül Szerintem már kapkodják a fejüket, hogy melyik farmoló elől meneküljenek.
[/SPOIL]

Amit a supportnál a letojtak, pedig a Darky által írt szabály egyértelmű...
 

DeletedUser12554

Vendég
Deadly épp te szólsz meg másokat multi miatt mikor épp te is multizol ? Legalább hallgatnál de nem muszáj köpködnöd ...

Hát pont te szólsz, aki itt köpköd?:) Neked sem kéne annyi multi acc. V18-on felfedeztem egy másik accodat. Kizárassalak, vagy ne? Majd gondolkodom. A privát üzenetekben pedig ne kérd a békét kettőnk között, mert amíg bebeszólogatsz, addig maradsz a kis piroslistán édesem.:)
 

DeletedUser15525

Vendég
1 accom van, mikor fogod fel?:D Ne nevettess. V18-ról kizárathatnálak bármikor, de nem teszem.:)

Zárass Te birka, nem fogod fel, hogy trabantzavbalo accom Vaticslaszlo? Át van írva, ebben mit nehéz megérteni?
A v18-on helyettesít, na és nagy dolog., nem lehet?
 

DeletedUser12554

Vendég
Hát persze, ez a hivatalos verio. Mégis czuczaitoto Nessaja fiókjából írt.

[SPOIL]Atilla flagellum dei ma 10:31 órakor
Drága:) Az istenért sem állt szándékomban megbántani Téged, de, hidd el, nem Neked szól aza meghívó. Kipróbáljuk? Ha benne vagy, kilépsz és elfogadod--->ha ott van. Ha nincs ott, visszavetetlek, és nyílvánosan, megmondod a klánnak, hogy valóban nekem van igazam. Így nem mennek ki a semmibe, és nem farmolják szét őket mire akad egy klán aki felveszi őket.
rendben?


Áh, jó hogy vagy totokám.
Tudod ugye, hogy nem használhatod másik fiókját ?
Puff. Ezzel lőttek neked is a v18-on.

Szép játékot Neked.
Nessaja ma 10:28 órakor
Na mi van? czuczaitoto vagyok.:) Hogy megy a sorotok? Cintiéknél vagyok vendégségbe.;)
Nessaja ma 10:22 órakor

Továbbítás Törlés << >>
Téma damas8 meghív a(z) \'Cann1Bals W\' klánba
Elküldve nov 10, 2012 22:05:47
Továbbítás ideje: nov 11, 2012 05:13:04
Továbbította: Atilla flagellum dei
damas8 meghívott a(z) Cann1Bals W klánba

Ezt nem értem. Attila detudjakiaf*szom azt mondja ő küldte el "véletlen" az egész klánnak. Akkor nekem miért van damas8 írva a meghívóba? :) Nem hinném,hogy damas PONT NEKI adná át helyettesítésbe. :) Inkább lenne annyi esze,hogy annyi időre kap meghívói jogot,ha valamit akart volna csinálni Attila detudjakiaf*szom.
(Remélem azért nem túl zavaros,amit írtam.)
Kell még körlevél?
Atilla flagellum dei ma 10:04 órakor
Sziasztok!!!
Mindenki megy mint a birka!!!
Ennyire nem figyeltek? Szerintetek, egy 700 pontos tagot meghív a CNN-W?
A CNN-W-től kapott meghívás, illetve a róla kapott jelentés, csak nekem szólt gyerekek.
Nézzétek meg azt az istenverte meghívót, vagy jelentést vagy mi a szöszt!
Mit látsz rajta? Nem hiszem, hogy nincs odaírva, hogy ki továbbította, és mi áll benne.
Azaz, magyarul kiléptek és hoppon maradtok.
Ám hozzáteszem, nem sajnálom az ilyeneket.
A meghívót én küldtem el hajnalban, véletlen az egész klánnak.
Ti meg rábuktok.

Ép Ti nem, hisz Ti itt vagytok, De akik kimentek ott állnak klán nélkül Szerintem már kapkodják a fejüket, hogy melyik farmoló elől meneküljenek.
[/SPOIL]

Amit a supportnál a letojtak, pedig a Darky által írt szabály egyértelmű...


Helyettesítés...:) Ugye te megkaptad azt a mesét, hogy ők rokonok. Unokatestvérek, vagy mit is találtak ki. Te ezt szépen be is nézted. Hát egyszer találkoztunk toto-val én és a barátnőm. Nyáron, a V2-es klántalálkozón. Mutassak képet? Nagy volt a buli.:)
 

DeletedUser15525

Vendég
Hát persze, ez a hivatalos verio. Mégis czuczaitoto Nessaja fiókjából írt.

[SPOIL]Atilla flagellum dei ma 10:31 órakor
Drága:) Az istenért sem állt szándékomban megbántani Téged, de, hidd el, nem Neked szól aza meghívó. Kipróbáljuk? Ha benne vagy, kilépsz és elfogadod--->ha ott van. Ha nincs ott, visszavetetlek, és nyílvánosan, megmondod a klánnak, hogy valóban nekem van igazam. Így nem mennek ki a semmibe, és nem farmolják szét őket mire akad egy klán aki felveszi őket.
rendben?


Áh, jó hogy vagy totokám.
Tudod ugye, hogy nem használhatod másik fiókját ?
Puff. Ezzel lőttek neked is a v18-on.

Szép játékot Neked.
Nessaja ma 10:28 órakor
Na mi van? czuczaitoto vagyok.:) Hogy megy a sorotok? Cintiéknél vagyok vendégségbe.;)
Nessaja ma 10:22 órakor

Továbbítás Törlés << >>
Téma damas8 meghív a(z) \'Cann1Bals W\' klánba
Elküldve nov 10, 2012 22:05:47
Továbbítás ideje: nov 11, 2012 05:13:04
Továbbította: Atilla flagellum dei
damas8 meghívott a(z) Cann1Bals W klánba

Ezt nem értem. Attila detudjakiaf*szom azt mondja ő küldte el "véletlen" az egész klánnak. Akkor nekem miért van damas8 írva a meghívóba? :) Nem hinném,hogy damas PONT NEKI adná át helyettesítésbe. :) Inkább lenne annyi esze,hogy annyi időre kap meghívói jogot,ha valamit akart volna csinálni Attila detudjakiaf*szom.
(Remélem azért nem túl zavaros,amit írtam.)
Kell még körlevél?
Atilla flagellum dei ma 10:04 órakor
Sziasztok!!!
Mindenki megy mint a birka!!!
Ennyire nem figyeltek? Szerintetek, egy 700 pontos tagot meghív a CNN-W?
A CNN-W-től kapott meghívás, illetve a róla kapott jelentés, csak nekem szólt gyerekek.
Nézzétek meg azt az istenverte meghívót, vagy jelentést vagy mi a szöszt!
Mit látsz rajta? Nem hiszem, hogy nincs odaírva, hogy ki továbbította, és mi áll benne.
Azaz, magyarul kiléptek és hoppon maradtok.
Ám hozzáteszem, nem sajnálom az ilyeneket.
A meghívót én küldtem el hajnalban, véletlen az egész klánnak.
Ti meg rábuktok.

Ép Ti nem, hisz Ti itt vagytok, De akik kimentek ott állnak klán nélkül Szerintem már kapkodják a fejüket, hogy melyik farmoló elől meneküljenek.
[/SPOIL]

Amit a supportnál a letojtak, pedig a Darky által írt szabály egyértelmű...
Ezek után fogalmam sincs Nessaja a Te vagy a czuczaitoto-->avagy a V19 West alapítójáé *Toto*-é barátnője, esetleg mindkettőtöké, vagy talán csak egyé?
 

DeletedUser

Vendég
Hát pont te szólsz, aki itt köpköd?:) Neked sem kéne annyi multi acc. V18-on felfedeztem egy másik accodat. Kizárassalak, vagy ne? Majd gondolkodom. A privát üzenetekben pedig ne kérd a békét kettőnk között, mert amíg bebeszólogatsz, addig maradsz a kis piroslistán édesem.:)

Zárass :D mert tudom hogy 1 akkom van :D tegnap le ellenőriztem magam tiszta vagyok :D
 

DeletedUser16178

Vendég
Hát pont te szólsz, aki itt köpköd?:) Neked sem kéne annyi multi acc. V18-on felfedeztem egy másik accodat. Kizárassalak, vagy ne? Majd gondolkodom. A privát üzenetekben pedig ne kérd a békét kettőnk között, mert amíg bebeszólogatsz, addig maradsz a kis piroslistán édesem.:)

Na mesélj ,melyik az amit felfedeztél ?
Csak nem engem ? :D:D:D

Azt a bizonyos piroslistát meg vigyük át akkor a v19-re :p
Ha már ennyire zavar ,és akkor ott lejátszuk.
Meglátjuk mennyire szeretnek az "ex-klántársaim"
 
Fent