Csevegő

DeletedUser12554

Vendég
Szép estét!


Kémkedésben és keverésben verhetetlen vagy deadly shadow, ezt senki nem kérdőjelezi meg ...

Mai napig nem tudok pár dolgot ... és már mióta vége a 16. világnak ...

Tudod a pakli is lapokból áll. A játékban, ha ügyesen forgatsz nyersz. V16-on jók voltunk, a többi klán is. Sajnos közbejött egypár dolog, amit nem raknék a nyakadba tehernek. Amit nem tudsz, az úgy jó ahogy van. Vannak titkaim, taktikáim. 95%-ban be is jön. A többi 5% a népirtás.:)
 

DeletedUser15525

Vendég
Leírjam?:)

Szóval igen. A pokolkutyus accodat hoztad be hozzánk és én jóhiszeműen elhittem, hogy most kezdted blabla... szóval ha kell adom a twstatsot is. Ám egy ártatlan "körlevél", amit írtam... hát te visszaküldted és ezzel lebuktál. A kémkiszűrés és beékelés az én mesterségem, hagyd meg nekem.:)

Majd meglátjuk ki ért hozzá jobban;)
 

DeletedUser16178

Vendég
Veron. alias deadly shadow :D

A deadly asszem valami halálosat jelent ugye ? :D

Majd kérdezd meg Efersint légyszíves .
A játékod viszont annyira halálos, hogy a mi "fórum ászunk", a "mi kis virágszálunk" aki valójában nem a játéktudása miatt van köztünk,hanem a közösségépítő munkája miatt aki valójában a játékod nyomába sem ér (szerinted) ,azzal nem tudsz boldogulni :Dú
A v18 negyedik hónapjában elérted azt a kemény 20 falut,amit inaktívaktól és csellel vettél el másoktól akik bíztak benned.
Ez minden amit a játéktudásodról elmondhatunk.
És azt mondtad hogy voltál klánvezér :D:D:D
Kiváncsi lennék hogy hol :D:D
Biztos lenn a sarki trafikban ! XD

Igaz Mélia ? :D
Na és akkor ez a Veron. nevezi magát deadly-nak :D:D:D
Hát most mit mondjak. fetrengek a nevetéstől
 

DeletedUser

Vendég
Veron. alias deadly shadow :D

A deadly asszem valami halálosat jelent ugye ? :D

Majd kérdezd meg Efersint légyszíves .
A játékod viszont annyira halálos, hogy a mi "fórum ászunk", a "mi kis virágszálunk" aki valójában nem a játéktudása miatt van köztünk,hanem a közösségépítő munkája miatt aki valójában a játékod nyomába sem ér (szerinted) ,azzal nem tudsz boldogulni :Dú
A v18 negyedik hónapjában elérted azt a kemény 20 falut,amit inaktívaktól és csellel vettél el másoktól akik bíztak benned.
Ez minden amit a játéktudásodról elmondhatunk.
És azt mondtad hogy voltál klánvezér :D:D:D
Kiváncsi lennék hogy hol :D:D
Biztos lenn a sarki trafikban ! XD

Igaz Mélia ? :D
Na és akkor ez a Veron. nevezi magát deadly-nak :D:D:D
Hát most mit mondjak. fetrengek a nevetéstől

Tanulok játszani azért :)
Komolyan Veron. Deadly ? Jesszus eddig azt hittem....
Veron. az nem valami jó játékos ... mert hát próbálkozik, de valahogy nem az igazi ... Deadly most vagy én tanultam meg játszani vagy te rosszabb vagy mint én XD
 

DeletedUser12554

Vendég
Veron. alias deadly shadow :D

A deadly asszem valami halálosat jelent ugye ? :D

Majd kérdezd meg Efersint légyszíves .
A játékod viszont annyira halálos, hogy a mi "fórum ászunk", a "mi kis virágszálunk" aki valójában nem a játéktudása miatt van köztünk,hanem a közösségépítő munkája miatt aki valójában a játékod nyomába sem ér (szerinted) ,azzal nem tudsz boldogulni :Dú
A v18 negyedik hónapjában elérted azt a kemény 20 falut,amit inaktívaktól és csellel vettél el másoktól akik bíztak benned.
Ez minden amit a játéktudásodról elmondhatunk.
És azt mondtad hogy voltál klánvezér :D:D:D
Kiváncsi lennék hogy hol :D:D
Biztos lenn a sarki trafikban ! XD

Igaz Mélia ? :D
Na és akkor ez a Veron. nevezi magát deadly-nak :D:D:D
Hát most mit mondjak. fetrengek a nevetéstől

Veron és én nem vagyunk egy és ugyanaz a személy. Barátom, te tévedésben élsz.
 

DeletedUser12554

Vendég
van bizonyítékod? Szerintem nincs

Egy levelezés, amit vele folytattam. Anno V18-on is elmondta, hogy a két fiók egy és ugyan az. V19-en is rákérdeztem. Nem fogom kizáratni, játszon csak, ha akar multiban, szabályellenesen.
 

DeletedUser12554

Vendég
Ez igaz ? :D:D:D

Szóval Attila az trabantos ? :D

WOÁÁÁÁOOOOWWWW :D:D:D

És még azt hittem valami zsír játékos szólogat le néhanapján :D

Ami Veron.t illeti igazad volt,belátom tévedtem :p

Mint írtam Veron.-t nem ismerem és köszönöm, hogy beismerted a tévedésed.

Trabantos = atilla... szóval igen. Egy és ugyan az. Erről írásos bizonyítékom is van.
 

DeletedUser16178

Vendég
ZSÍÍÍRRRR ez az info köszöntem :D

trabantosról már tudjuk hogy nem valami penge :D
Nem baj,én szeretem az ilyeneket :p
Pláne ha mellettem vannak :D:D
 

DeletedUser13948

Vendég
Ha furcsa étvágyú barátunk, aki trabantokat zabál tényleg Attila, akkor minek lép be mind2 fiókjával 19-en egy klánba?

Ők lesznek ketten(egyedül) a vezérek, vagy mi?
 

DeletedUser16178

Vendég
Gondolom azt viszi majd tovább, amelyikkel jobban előrejutott,rosszabb esetben befoglalja az egyiket a másikkal....
Ezek ilyen dolgok,de szólj rám ,és felvilágosítalak a játék logikáját illetően :D
 

DeletedUser13948

Vendég
Gondolom azt viszi majd tovább, amelyikkel jobban előrejutott,rosszabb esetben befoglalja az egyiket a másikkal....
Ezek ilyen dolgok,de szólj rám ,és felvilágosítalak a játék logikáját illetően :D

Ha csak nem proxyval viszi az egyik fiókot, multizás miatt, még foglalás előtt ki kellene zárniuk, tehát marad 1 fiókja, és az is a kisebb lesz, nem a nagyobb fiók, tehát elvileg sem az a terve nem jöhet be, hogy befoglalja magát, sem az, hogy a nagyobbat viszi tovább. :)
 

DeletedUser12554

Vendég
Ha csak nem proxyval viszi az egyik fiókot, multizás miatt, még foglalás előtt ki kellene zárniuk, tehát marad 1 fiókja, és az is a kisebb lesz, nem a nagyobb fiók, tehát elvileg sem az a terve nem jöhet be, hogy befoglalja magát, sem az, hogy a nagyobbat viszi tovább. :)

Szerintem telejes kizárást kap akkor. Lehet tévedek, de én úgy tudom, hogy egy ilyen végett végleges kizárást lehet kapni.

Dark egyet kell értenem veled, hogy igen...nem valami penge.
 
Fent