Csevegő.

DeletedUser

Vendég
Én hazudok, te beteg vagy , esetleg memória problémáid vannak?Ne fényezd magad, mert itt már mindenki ismer.
Legyek "pasi", de ezt már megbeszéltük egy korábbi beszélgetésben.
Nekem tiszta a lelkiismeretem, én mondok amit akarok és te mondasz amit akarsz, és ebből levonja mindenki a saját tanulságát.
 

DeletedUser8473

Vendég
Arról beszélj,hogy köpködted nem rég még a spártát.
És pasi vagy nagyon is és azért tudsz mindenről mert a tulaj pasija vagy.Úgy könnyű ha ott súgnak a füledbe.
Hazug vagy és kész ráadásul még játszani se tudsz.
 

DeletedUser

Vendég
Figyelj mivel a te játékodnak vége , engem is megpróbálsz lejáratni?
A támadóid szart sem érnek, ezért a nyelved használod?Nekem van ötletem hol használd.
A játékhoz értésről, vagy nem értésről csak annyit, hogy még az előtt, hogy a sparta segített volna, akkor is vettem(ünk) el tőled falut, és egy kis számszerűsítés csak a kedvedért, ha kell ki is értékelem.

Side 1:
Players: ddildiko
Side 2:
Players: nojci

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 2,959
Oldal 2: 1,676
Különbség: 1,283

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 21
Oldal 2: 251
Különbség: 230

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 30,419,939
Oldal 2: 14,316,286
Különbség: 16,103,653

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 199,441
Oldal 2: 2,492,632
Különbség: 2,293,191

chart


Ja és a foglalásaidra sem lehetsz büszke, mert azok a próbálkozások, amik hamvaiban haltak, szánalmasak ,EZ SEM SIKERÜLT!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Most , hogy nézem a stat-ot tényleg jó vagy, iszonyat harcos, nem is értem mért nincs még utca elnevezve rólad Budapesten, de legalább Hódmezővásárhelyen.
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát te tényleg egy noob vagy,Erre vagy büszke ennyi idő után és ahogy támadtok?
Nagyon nagy haragba lehetsz a tükörrel ha nem tudsz belel nézni.


nagyon dumáltatok te és a drága barátaid skypen.
Még ti be mártottátok a weisse klánt a spártánal.
Pedig a weisse klán nem szervezkedett ellenük soha.
Csak azt ti pontosan tudtátok a spárta egyre több szövit bont fel.Ezért el játszottátok,hogy a weisse klán szervezkedik ellenűk.és ezt pont neked mondták volna mi?
Még farkas voltam mikor én könnyörögtem neki közös akcióra és akkor se akartak Spárta ellen menni egész addig még a spárta be nem támadta őket.


itt vagyok a nyakamba és nem mertetek csak klán szinten támadni.
 

DeletedUser8473

Vendég
Most , hogy nézem a stat-ot tényleg jó vagy, iszonyat harcos, nem is értem mért nincs még utca elnevezve rólad Budapesten, de legalább Hódmezővásárhelyen.


Mond nagy ész.Hogy csináljam hogy neked jó legyen.
Mondom néz már bele egyszer a türkökbe,ha mersz.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
40 nojci [Sparta] 168,48 Mio.








1 ddildiko [=HMV=] 1.087,20 Mio.

Van egy kis különbség mákvirágom.
 

DeletedUser

Vendég
minek a tükör?hogy jött ide?
Ja emlékszem már akkor szerezted, amikor az inaktívok és nem az akkora harcosokat támadtak(akik beszartak és inkább abbahagyták)
Ja és a védekező le pontjaid meg a király támadóid szerezték védekezésben, vagy esetleg mások védői szerezték?
Hangsúlyozom, akkor is vettünk el tőled amikor még a spartas is védett,mert beszéltem vele és azt mondta, hogy te a nagy harcos telesírtad a levelesládáját , hogy támad a Weise és védjen be.
Amikor mondtam neki, hogy a weise nem is támad rendesen meglepődött.Őszinteség netovábbja.
Nem értelek, te nagy harcos az elején amikor még nem támadott más mint az nc-mért nem tudtál elvenni egy falut sem?
Mert most lehet, hogy olyan lapos vagy mint egy A4 lap, na de akkor, ezt magyarázd már meg.
Ja és a le pontjaid mire véget ér az ötös addigra már felejthető lesz, de majd addig kitalálsz valamit amire megint büszke lehetsz.
Jó veled beszélgetni.
 

DeletedUser

Vendég
Ha minden igaz, én 40. vagyok te meg lassan nem létező játékos, melyik a jobb?
 

DeletedUser8473

Vendég
Ne aggódj te értem inkább végzem egy faluval mint legyek olyan mint te.
Azért ne légy te annyira biztos abba,hogy nem létező játékos leszek.1 falu is falu csak tud,de nálad gerincesebb és jobb játékos vagyok.
 

DeletedUser8473

Vendég
minek a tükör?hogy jött ide?
Ja emlékszem már akkor szerezted, amikor az inaktívok és nem az akkora harcosokat támadtak(akik beszartak és inkább abbahagyták)
Ja és a védekező le pontjaid meg a király támadóid szerezték védekezésben, vagy esetleg mások védői szerezték?
Hangsúlyozom, akkor is vettünk el tőled amikor még a spartas is védett,mert beszéltem vele és azt mondta, hogy te a nagy harcos telesírtad a levelesládáját , hogy támad a Weise és védjen be.
Amikor mondtam neki, hogy a weise nem is támad rendesen meglepődött.Őszinteség netovábbja.
Nem értelek, te nagy harcos az elején amikor még nem támadott más mint az nc-mért nem tudtál elvenni egy falut sem?
Mert most lehet, hogy olyan lapos vagy mint egy A4 lap, na de akkor, ezt magyarázd már meg.
Ja és a le pontjaid mire véget ér az ötös addigra már felejthető lesz, de majd addig kitalálsz valamit amire megint büszke lehetsz.
Jó veled beszélgetni.


Hát inaktív voltam:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Egyértelmű, hogy mindketten nők vagytok, ugyanis épp megy a Magyaro. - Finno. focimeccs.

Szóval akkor jöhet a méz, és a felfújható medence, elintézzük a dolgot felnőtt nők módjára? :)
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon nagy haragba lehetsz a tükörrel ha nem tudsz belel nézni.
Ez hogy került ide?Kihagyott a rendszer, vagy ugrott egyet a lemez?
Olvasom a hozzászólásaid, és a fogalmazásból, nyelvtanból kapsz egy egyest tőlem.
 

DeletedUser

Vendég
néztem, de imádok vele beszélgetni, talán csak én nem tiltottam még le pr-ben, ha nincs ő, akkor a feleségem macskájával beszélgetek, hát hogy is mondjam.......
 

DeletedUser8473

Vendég
néztem, de imádok vele beszélgetni, talán csak én nem tiltottam még le pr-ben, ha nincs ő, akkor a feleségem macskájával beszélgetek, hát hogy is mondjam.......


na ugye hogy át adta neked a fiókot itt vallatod be.
Remélem az is olvassa akinek kell.
 

DeletedUser

Vendég
Azt én is remélem, és azt is remélem pszichológus is van közte és pr-ben elküldi a telefonszámát, a feleségem utálja ezt a játékot, soha nem is játszott, engem sem ösztönöz, hogy játszak, ezért vettem csak el ennyi faludat, mert nekem a család a fontos.
 
Fent