Csevegő.

DeletedUser8473

Vendég
Even mondjuk tudod mi az,hogy kutya?

Fogalmad nincs.

Az meg elég érdekes ki kit utál és mennyien.
A te szavad semmi az enyémhez képest.
A másik meg mindenkit utál valaki és mindenkit szeret valaki.
Kit utálnak jobban azért nem a fórumon lehet nyomon követni.
Az a pár ember aki itt kifejezi felém az utálatát vajmi kevés.
Gondolkoz el rajta hányan nem írnak be.
És mennyi játékos van még rajtatok kivül.
Ember te csak magad szereted egyébként is.
 

DeletedUser

Vendég
Igaz nem játszottam sose v5-ön, de a dumád már veszettül unalmas. Te vagy az ász, stb... A fél kh-nak tele van a töke veled szerintem... Tudom, hogy most jön az, hogy akkor miért olvasol. Egyszerű. Kíváncsiságból. Mindent végigolvasok mint sokan mások, mert szeretnek képben lenni. Hátha valami tényleges infót is olvas az ember, nem csak azt, hogy én vagyok a hadisten, te hozzám képest a béka segge alatt vagy. Emlékszem, hogy v2-n alexinoék klánja(n00B) is miattad ment szét...már sejtem miért..azt csodálom, hogy valaki tud veled dumálni. Bár lehet 14 éves, akik nyomják a betanult szöveget: Igen Ildi, Te vagy a legjobb!:rolleyes:
 

DeletedUser8473

Vendég
Igaz nem játszottam sose v5-ön, de a dumád már veszettül unalmas. Te vagy az ász, stb... A fél kh-nak tele van a töke veled szerintem... Tudom, hogy most jön az, hogy akkor miért olvasol. Egyszerű. Kíváncsiságból. Mindent végigolvasok mint sokan mások, mert szeretnek képben lenni. Hátha valami tényleges infót is olvas az ember, nem csak azt, hogy én vagyok a hadisten, te hozzám képest a béka segge alatt vagy. Emlékszem, hogy v2-n alexinoék klánja(n00B) is miattad ment szét...már sejtem miért..azt csodálom, hogy valaki tud veled dumálni. Bár lehet 14 éves, akik nyomják a betanult szöveget: Igen Ildi, Te vagy a legjobb!:rolleyes:

Hol olvastad,hogy én ász vagyok?
Pont ezt mondom,hogy nagyon neheze lehet ki mondani ki ász ki pro játékos.
Különben meg fogalmad nincs róla v2 miért lett oda a noob klán.
Sőt sokan nem tudják és már nem is érdekes.
Igen nem értetem velük egyett na és?Szerintem egy klán nem egy vagy pár embertől klán.
A klán sok sok embertől az.
És ők minden potya falut maguknak akartak.
Annyira birom mikor olyanról ír valaki amiről semmit nem tud.
Más részt meg nem is tartozik ide.
Könnyen lehet dobálozni nagy szavakkal,csak ép ki az akinek a szava többet ér az azért elég raletiv.
Nem vagyunk egyformák.kit ez bír kit az bír.
Egyik fehér másik fekete.De aki azt hiszi minden valós tények nélkül ki tudja mondani melyik szín tőkéletes az menjen orvoshoz sürgösen.
Nekem is meg van a véleményem a játákról és mindenki másnak is.
Attól még,hogy a kh ban nem mindenki szeret nem fogom magam rosszul érezni.
Mert van aki jobban ismer és igen van aki 14 éves ,na és.?
Szinte a egész kh ban alig maradt már nagykorú játékos.
 

DeletedUser14358

Vendég
Sziasztok!

Akárki akármit mond Ildikó az a nő aki nem adja fel és biztos vagyok benne,hogy az utolsó falujáig v5ön fog maradni!Lehet sokszor bele lehet kötni abba amit ir,lehet alázni érte ... de.... legalább küzd,nem ijed meg senkitől,nem töröl egy egy támadás roham láttán!
Én ugy gondolom ez igen is tiszteletreméltó,hogy amig teheti addig végig is játsza egy világon a játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Persze azért azon is elgondolkodnék, hogy ez erény, vagy fogyaték?
 

DeletedUser14358

Vendég
Persze azért azon is elgondolkodnék, hogy ez erény, vagy fogyaték?

én meg nem fogok ezen gondolkodni,sokat beszélgettem vele,néha a szinfalak mögé is kellene látni... lehet itt sokszor olyat ir amibe bele lehet kötni,de ez nem jelenti azt hogy bármi gond is lenne vele :) mikor mit hogy sikerül hirtelen lereagálni :)
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok az SP klánnak a kiváló taktikai érzékért, amivel sikerült elérni, hogy a Sparta simán nyeri a szervert :)

A második helyet már legalább sikerült bebiztosítani :D---tudjátok az a 16 % is jó eredmény csak senki sem fog rá majd emlékezni, max arra, hogy ha összefogtatok volna anno a V.F-fel és a maradék E.F-sel illetve a többi Sparta ellenes klánnal talán nyerhettetek volna...de hát a Spárga megnyerte a szerót nagy valószínűséggel...
 

DeletedUser4544

Vendég
ha összefogtatok volna anno a V.F-fel és a maradék E.F-sel illetve a többi Sparta ellenes klánnal talán nyerhettetek volna...

Ez a rész a kedvencem:) Ha nem vetted volna észre, Spartanak minimum 3 frontja volt mindig, ha valameik részt lezártuk nyitottunk rögtön újat. Tegyük fel hadat üzen a Sp, akkor se lett volna gond, max az idővel. Itt már rég csak a késleltetésről szól minden. 60% elérve, hamarosan végjáték:)
 

DeletedUser

Vendég
De legalább meglett volna az esély rá...de így még ezt sem adták meg...

Tény és való most már elkéstek...ezt már vagy fél éve meg kellett volna lépnie az SP-nek...így viszont egyértelmű hogy a szero-t a Sparta fogja megnyerni...

Ezt a szerót az SP elcseszte, de nagyon...mondjuk nemtom hol éri meg nekik ez a második hely ennyire :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Ez a baj a magyar mentalitással.
Miért baj az ha valaki szövetségesként, befut második helyen.
Valóéletbe is nem egy versenyen volt hogy inkább kockáztattunk 2.-3. helyről hogy elsők lehessünk(motorverseny,autóverseny...) és a végén nemegyszer azlett hogy kiesett vagy jobban visszaesett az illető, mert nagyakarásnak tudjuk mi a vége....
Az Sp időközbe állt össze, rengeteg olyan tagjuk van akikkel a Spartaiak jó viszonyt ápolnak. Nem mindenkinek Sipi az a célja szervert nyerjen, hanem csak játszon egy jót és legyen egy szép nagy mamutfiokja. Nem akar mindenki legenda lenni....
 

DeletedUser

Vendég
én személy szerint örülnék a Spárta győzelmének mivel tagja voltam egykor igaz a magam szerény 190 falujával el törpültem a 300-2000 falvas társaim között de egy jó társaság volt akkoriban, és jó volt velük játszani
 

DeletedUser

Vendég
Ez a baj a magyar mentalitással.
Miért baj az ha valaki szövetségesként, befut második helyen.
Valóéletbe is nem egy versenyen volt hogy inkább kockáztattunk 2.-3. helyről hogy elsők lehessünk(motorverseny,autóverseny...) és a végén nemegyszer azlett hogy kiesett vagy jobban visszaesett az illető, mert nagyakarásnak tudjuk mi a vége....
Az Sp időközbe állt össze, rengeteg olyan tagjuk van akikkel a Spartaiak jó viszonyt ápolnak. Nem mindenkinek Sipi az a célja szervert nyerjen, hanem csak játszon egy jót és legyen egy szép nagy mamutfiokja. Nem akar mindenki legenda lenni....

Igen de a játék lényege az hogy az adott szerveren a te klánod legyen a number 1 :) és nem az hogy a második helyen besasszézzál...

Ha megy ennyire nagy barátok vagytok olvadjanak :D

eggyel többet olvasztotok vagy kevesebbet, az már igazán lényegtelen lesz :)
 

DeletedUser15816

Vendég
Sziasztok!
De kihalt lett ez a fórum is :(
Bir-O sok és sire farkasok írjatok pm itt fórumon:)
 

DeletedUser

Vendég
Sparta létszám: 77 fő inaktív vagy helyettesítve 36 fő :D This is Sparta !!! :D én még szabadságon lévő Spártai harcosokról nem olvastam, vagy nem láttam a filmbe (ha onnan jött a név és nem egy könyvből) :D

Azért így a végén már összekaphatnátok magatokat :D
 
Fent