Csevegő.

DeletedUser1561

Vendég
Mi az,hogy semmi?
Minden valami.
Te ne is haragudj,de neked ehhez annyi közöd van mint e...d.
vagy is semmi.
Tehát "semmi" közöm, vagyis "minden valami" alapon tulajdonképpen "valami" közöm van hozzá. Köszönöm, a következetességed nevében is. :) Tehát már csak azt kell kitalálnunk, hogy mennyi eszem van, és akkor meghatározhatjuk azt is, hogy "mennyit" értünk a "valami", vagyis a "semmi" alatt. :D
 

DeletedUser

Vendég
Tehát "semmi" közöm, vagyis "minden valami" alapon tulajdonképpen "valami" közöm van hozzá. Köszönöm, a következetességed nevében is. :) Tehát már csak azt kell kitalálnunk, hogy mennyi eszem van, és akkor meghatározhatjuk azt is, hogy "mennyit" értünk a "valami", vagyis a "semmi" alatt. :D

Mi van? Akkor most bunyózni akarsz vagy mi?:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát ja,de erre való a fórum.:D
Ha már támadni,foglalni nem tudnak a szomszédból 6-7 egy akkora tagot mint én legalább szájuk legyen jó nagy a.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
És ha már van fórum.
3 dologban tuti én vagyok a leg v5 ben.


LEV
LE


és valószínű,hogy én tudnék kézpeni a leg több nemest.

Képezhető főnemesek számaFőnemes-korlát: 1723
- meglévő főnemesek: 148
- főnemesek képzés alatt: 10
- elfoglalt falvak száma: 387
Még képezhetsz: 1178:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Tudok 4.et is, csak az lehet sértő lenne a számodra :)
Azt nem tudom minek erőlteted még a V5öt, leszerepeltél elbuktál, 2-3 év múlva amikor visszaemlékeznek hogy V5öt megnyerte Sparta a te nevedre a kutya se fog emlékezni......
Megéri bolondot csinálni akkor magadból, kicsi ildi?
 

DeletedUser8473

Vendég
Tudok 4.et is, csak az lehet sértő lenne a számodra :)
Azt nem tudom minek erőlteted még a V5öt, leszerepeltél elbuktál, 2-3 év múlva amikor visszaemlékeznek hogy V5öt megnyerte Sparta a te nevedre a kutya se fog emlékezni......
Megéri bolondot csinálni akkor magadból, kicsi ildi?


Én is tudnék többet is.
De én nem szerepeltem le.Ilyen mondatokat könnyű leírni de semmi alapja nincs neki.Nagyon relatív dolog ez.
És pont tőled aki szintén ép úgy mint a volt NC csak be ültél a nyertes klánba.
Azt garantálom,hogy még lesz Magyar kh igen is tudni fogják a nevem akik jelleg is tudják.
Azt nem is akarom,hogy mindenki az én nevemre emlékezzen.
Nekem ép elég ha azoknak meg maradok akik nekem is meg lesznek.
 

DeletedUser4544

Vendég
Beleültem Lol.
Énmár akkor Top5be voltam amikor te még a 1-2 faludat foglaltad. De tudod mit verem a mellemet egy kicsit, félévig Top1 pozicióba is mozogtam, tudod wickerman bácsi tőlem vette át a Top1 helyezést. Tudod akkoriban Top1 pozicióban rengetegen utáltak, feltörték a fiokom, msnem, freemailem, myvip(akkor nem volt facebook), és még sorolhatnám mit. Na akkor Top1 pozicióba abbahagytam majd szétosztogattam a falvaim, mert elment az egész játéktól a kedvem, majd 1 milláról(akkor 10 körül mozgott az első), visszaugrottam 3. helyig. Omicroy és Wick volt csak előttem. Jómagam csak kihivással nézek szembe. Amíg volt Mhc ittvoltam és harcoltam. Aztán a lelépésük után én nem barbiztam hanem mentem más szeróra....
Egyszóval Spartai alapok lerakásába kemény részem volt. Szivesen várunk Wazze szinekbe majd, amikor egy közös szerón összecsap a Wazze és Sparta V10akárhányon. Keresd addig őket, hátha beférsz oda, esetleg csinálj saját klánt, és gyere teis:) Szeretettel várunk!
 

DeletedUser1561

Vendég
Vitatkoznom kell veled, :Di:

De volt már facebook akkor is, csak nem ennyire elterjedt. :)
 

DeletedUser11143

Vendég
Beleültem Lol.
Énmár akkor Top5be voltam amikor te még a 1-2 faludat foglaltad. De tudod mit verem a mellemet egy kicsit, félévig Top1 pozicióba is mozogtam, tudod wickerman bácsi tőlem vette át a Top1 helyezést. Tudod akkoriban Top1 pozicióban rengetegen utáltak, feltörték a fiokom, msnem, freemailem, myvip(akkor nem volt facebook), és még sorolhatnám mit. Na akkor Top1 pozicióba abbahagytam majd szétosztogattam a falvaim, mert elment az egész játéktól a kedvem, majd 1 milláról(akkor 10 körül mozgott az első), visszaugrottam 3. helyig. Omicroy és Wick volt csak előttem. Jómagam csak kihivással nézek szembe. Amíg volt Mhc ittvoltam és harcoltam. Aztán a lelépésük után én nem barbiztam hanem mentem más szeróra....
Egyszóval Spartai alapok lerakásába kemény részem volt. Szivesen várunk Wazze szinekbe majd, amikor egy közös szerón összecsap a Wazze és Sparta V10akárhányon. Keresd addig őket, hátha beférsz oda, esetleg csinálj saját klánt, és gyere teis:) Szeretettel várunk!


Viszatérésed után még a topp 40-et sem közelítetted meg :)) nem még a harmadikat .. :))

Spárta sikereihez meg sok közöd nem volt, elég rég nem játszol te már ott :))
 

DeletedUser8473

Vendég
Azért való igaz és érdekes,hogy az illetékesek nem tesznek semmit ellene.
De a spártában sok fiók cserél szabálytalanul gazdát,támadnak ezerrel helyettesből,úgy hogy az nem saját hasznot húz ha nem 3 félnek ami ugye bár tilos.
annyi olyan tagjuk van aki folyamosan sárgul ,pirosodik ,hogy csak na.
rengeteg olyan fiók van a spártában ami szabálytalanul hoz hasznot nekik ez által tesz tönkre egy világot.
Sok olyan tag van ott akiket már régen ki kelet volna végleg tiltani.és még is ott van.ha mindenkire egyformán lenne alkalmazva a szabály egész más lenne a v5 ben most a helyzet.
Az dolog,hogy egyesek vissza lettek engedve többször is amikor ki kellet volna zárni végleg olyan előnyt adott a spártának ami maximálisan nem fer.
És jogtalan előnyöket adott nekik.barbár faluk nem igen tudnának támadni.:D
És van jó pár játékos akinek a falui már régens régen barbárnak kéne lennie.

 

DeletedUser8473

Vendég
Nincs rá szükségen,de én küldhetek neked egy nagyítót ha nem találnád a k.k.idat.
 

DeletedUser

Vendég
És ezt egy zseni írja.

Valójában aki ésszel játszik, nem alacsonyodik le ilyen vitákba, valahol mindig ezt olvastam a zseni-től, de gondolom ez csak mellény tőle.
 

DeletedUser

Vendég
ildi mért nem lépsz ki ebből a csaló 5-ös világból, szerintem mindenkinek jobb lenne.
neked is, mert végre kereshetnél egy sparta mentes "tiszta" világot.Nekünk is, mert telesírod a fórumot annyira, hogy nem győzök cserélgetni vödröket a monitor alatt.
Valamivel nem értesz egyet , nem kéne tovább lépni?
Kőrözgetsz egy téma körül hónapok óta, de nem jutsz előrébb, de a falvaid száma elérte a 290-et.

Üdvözlettel nojci
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Ildikó,

A játék ingyenes.
A prémium szolgáltatásokért fizetsz, hogy a játék kényelmesebbé, egyszerűbben kezelhetőbbé váljon, miközben játszol.
A prémium szolgáltatás megvásárlása nem jogosít fel arra, hogy közösségi fórumokon nyíltan másokat sértegess.
Sokadik alkalom, hogy megkérlek, fejezd be légy oly kedves.
 

DeletedUser4544

Vendég
És ezt egy zseni írja.

Valójában aki ésszel játszik, nem alacsonyodik le ilyen vitákba, valahol mindig ezt olvastam a zseni-től, de gondolom ez csak mellény tőle.

A Gonosz Zseni becenevet még rámakasztották, de attól sose tartottam magam zseninek. Jómagam az a tipus vagyok, aki szeret szurkálódni élcelődni. Ha van ellenfél akkor van kedvem játszani adott világokba.

Ildi, hozd a nagyitót megnézzük együtt, oke? :DDDD Ha jóleszel engedem hogy játszál is vele xD
 
Fent