Csevegő.

DeletedUser13552

Vendég
Na azt hittem valaki az ellenséges oldalról fog ide motyogni ;)
Vagyunk és virulunk egyre jobban:eek:
 

DeletedUser13552

Vendég
Nana itt a Weisse klán család:p
Meg nézheted jelenleg elégszépen fogy ellenünk az LSW.
Azt is megcáfolnám hogy értelmetlen újaknak jönni.
Csak megfelelő klánba kell kerülni és semmi gond;)
 

DeletedUser

Vendég
Eddíg nem írtam,de most hogy olyan zöldségeket írtok amik még pesti piacon sincsenek ezért muszály vagyok :)

Itt 3 klán küzdhet a szervergyőzelemért.

Sparta
=E.F=
-=SP=-

Más nem!

LSW? akadémiaként szerepel,egészen addíg amíg a spárta meg nem eszi.
Többi kláncsalád,klánok úgy levannak maradva hogy nekik csak v13 marad.
 

DeletedUser11143

Vendég
hát kűzdeni lehet de valjuk be itt a spárta már nagyon elhúzott, igaz nem harcal meneteltek idáig hanem szinte betoboroztak már minden nagyobb játékost.

Akik régen spárta ellenségei voltak azok ma már vagy spártában vagy az inaktív lsw-ben pihennek, vagy szövetséget kötöttek ... stb.



szerintem sp is előbb útóbb ott fog kikötni.
 

DeletedUser11143

Vendég
Csak nekünk 8-10 játékosunk hagyta már abba a játékot valamiféle igazságtalan tíltás miatt, és azt mondták ebből inkább nem kérnek.
 

DeletedUser

Vendég
a jó öreg v5.....:)még pár évig élveznetek kell az állóháborút és az inaktívak zabálását :)relative kiegyenlitett az ott a baj -....monesz állj át :))))
 

DeletedUser4544

Vendég
Monesz ne aggódj ottvannak a speedkirály, Vb gyöztess 14 éves "barátaid", velük megállítod Sparta-t Lol:p
 

DeletedUser11143

Vendég
Téged nem kell megállítani az biztos :)) de ha mégis az a 14 éves akiről te beszélsz ellened simán elég :)
 

DeletedUser

Vendég
Monesz, azért az elmond valamit az "új szerzeményeidről", hogy nekiáll panaszokodni, hogy nem nemesvonatokat küldtem...amikor meg azt küldtem, akkor meg azt is lekéste :D

a lényeg nem az, hogy hogyan foglaltad a falukat, hanem összeszedted-e a 80%ot. ;)
 

DeletedUser11143

Vendég
Ritka az a speed játékos aki végleg áttér normál világra, volt ilyen játékosom akinek tetszett volna a dolog és játszott volna itt v-5 ön de sajna ki lett bannoltatva, igy a kedve is elment a kh-tól.
 

DeletedUser8473

Vendég
Én mind 2 viszem szerintem egész aktívan,bár a v5 fontosabb nekem.
Azon többet dolgoztam már eddig mint a speeden.
Más részt meg a speeden mindig minden kör új esély.
A rendes világban akit el kapnak az nagyon nehezen tud újra talpra állni.
Főleg ha támadják folyamatosan.
 

DeletedUser8183

Vendég
[BLINK]Te neked nem hogy menne le a pontod, inkább nő. [/BLINK]:cool:
 

DeletedUser12398

Vendég
Jó ez a világ csak konkrétan egyik EF es se védekezik. Én nem tudom mi a taktikátok, de akárkit megtámadok kiütöm a falvát és simán lehet foglalni. Kivéve Moneszkának KETTŐ falvát :D azt bevédte. De az összes többi olyan mint a barbi... nevbitesz még meg is kért ne támadjam :D:S Kapjátok már össze magatokat! Weisse. az jó klán....DDD kb azért vannak most mert anno támogattam őket. kár volt. Lesz ez még így se. :)
 

DeletedUser2772

Vendég
Nah úgy látom megtalálta valaki az ellenszert a titkosfegyverünkre...
Peddig ilyen fegyvert nem sokan tudtak feltalálni... még a külső forumról is kiírtottunk vele mindenkit ,egy darabig csend volt a Világ 5-ös részbe :)))

Moneszka:
Nem harcal meneteltünk eddig? nézd csak meg a háborús statisztikáitokat... hány ezer falu bukásotok van? :)))

Betoborozás...akikkel jó kapcsolatot ápoltunk és jó játékosok azokat átvettük... sok klán így csinálja más világokba is...
Nah de titeket is megemlíthetünk itt... hány farkas klán volt régen? 7-8? :))) toboroztatok ti is eleget...
Minden szövetségnek vagy háború vagy olvasztás/fúzió a vége...

Jah és még valami... Mindig azzal jössz ,hogy igazságtalanul tiltották ki a társaidat... meg ,hogy segít minket a support... mindkettő tévedés...(Érdekes,hogy a V1-óta mindig a top 1 klánt segíti a support egyesek szerint(akik nem abba a klánba vannak...) peddig nem...(Nah jó ,volt kivétel is...))
Aki szabályt szegett az megérdemli a kitiltást...aki meg nem azt nem tiltsák ki,vagy fellebez és ha nem hibás akkor vixa engedik...ennyi...


Montipapa:
Az igaz,hogy még kell minim egy év a végéig...örülsz mi? lehet ti hamarabb megnyeritek a V9-et...nah de hiába ,mert a V5-ön mondhassuk úgy is ,hogy "elbuktatok" :)))

Jah és én nem mondanám állóháborúnak...
Állóháború sztem pl a V2-őn a NaMacs,PX VS W(Nyugati) klánok...



Az SP klánt egy erős csapatnak tartom ,meg az E.F sem rossz...van ott is pár jó játékos...csak mostanába eléggé bukják a falvakat :))
 

DeletedUser8473

Vendég
És lesz ez még másképpen is.
Amióta van a KH folyamatosan változik minden világ.
Sokáig v2 ben is az volt,hogy a Tols nyerí meg.
Még most is van v2.
Itt v5 ben a =MHC= nyerő volt sokáig.
Még semmi nincs veszve.
Én nem tartom magam olyan nagy játékosnak,de olyan rossznak sem.
nem egész 2 hét alatt let LEV:38.312.037
tehát van aki még szeret,ha támadással mutatja is ki.De nagyon szeret látogatni.
 
Fent