Csevegő.

DeletedUser7868

Vendég
Azért való igaz és érdekes,hogy az illetékesek nem tesznek semmit ellene.
De a spártában sok fiók cserél szabálytalanul gazdát,támadnak ezerrel helyettesből,úgy hogy az nem saját hasznot húz ha nem 3 félnek ami ugye bár tilos.
annyi olyan tagjuk van aki folyamosan sárgul ,pirosodik ,hogy csak na.
rengeteg olyan fiók van a spártában ami szabálytalanul hoz hasznot nekik ez által tesz tönkre egy világot.
Sok olyan tag van ott akiket már régen ki kelet volna végleg tiltani.és még is ott van.ha mindenkire egyformán lenne alkalmazva a szabály egész más lenne a v5 ben most a helyzet.
Az dolog,hogy egyesek vissza lettek engedve többször is amikor ki kellet volna zárni végleg olyan előnyt adott a spártának ami maximálisan nem fer.
És jogtalan előnyöket adott nekik.barbár faluk nem igen tudnának támadni.:D
És van jó pár játékos akinek a falui már régens régen barbárnak kéne lennie.


Nesze itt egy kép a taglistánkról, exkluzív betekintést kínálok neked. 19:09-kor készítettem a képet

http://oi40.tinypic.com/15notb4.jpg
 

DeletedUser14358

Vendég
Sziasztok!

Nem szoktam ide irni és eztán se lesz szokásom!
Köszönöm marci azt a képet a klántagságotokról:) nekem kivételesen valóban szolgált egy érdekes információval!
További jó játékot mindenkinek!:)

Cshimbike
 

DeletedUser7868

Vendég
Micsoda siker, két ildikót is kielégítettem egyetlen képpel.
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát ez aranyos nagyon.
Kérdezd meg Marcit tuti el mondja.:D
 

DeletedUser7868

Vendég
Hihi :D

http://i41.tinypic.com/25ilurs.png

Jó mi ? :D

Ahhoz képest, hogy " támadunk ezerrel helyettesítésből" ,és "folyamatosan sárgul, pirosodik hogy csak na "

Gondold már át, hányszor csinálsz még bohócot magadból
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8473

Vendég
Ha ez igy lenne akkor tényleg hol a support??????
Mert jelszavakkal csinálja sok ember,

tralala fiát foglalta és most hopp mind a 2 fiókból támadnak.Érdekes.
 

DeletedUser7868

Vendég
Jelszó nélkül nem lehet belépni a játékba, tudomásom szerint mindenki így játszik
 

DeletedUser7868

Vendég
Számodra ez tényleg meglepetés, hogy jelszóval lépnek be a játékba ? Csinálj egy felmérést hogy ki hogy lép be, gyanítom senki nem lakcímkártyával vagy üdülési csekkel csinálja.
 

DeletedUser8473

Vendég
te tényleg folyamatosan csinálod magad és hülyeségeid.
Nálatok sok fióknak van már nem eredeti tujaja.
Szerintem te se tudod már ki kicsoda.és jelszót ki adni meg igen csak szabálytalan.
Sok világ van már,de az aki el hiszi,hogy egyedül a Spárta itt v5 ben az a klán akinek tagjai mind aktív és senki nem sárgul,pirosodik.szerintem olyan ember nincs aki ezt be is veszi.
Te pl 6 hónap után mertél rám támadni.
 

DeletedUser8473

Vendég
Söt mi több igen is van olyan fiók amit már ezerszer ki kellet volna tiltani és még is ott van v5 ben.
Ez pedig elég érdekes és igazságtalan.
Ki lehet törölni 1000 is amit írok,de attól még igaz.
Ha mindenkire egyformán lenének érvényesek a szabályok egész más lenne a helyzet v5 ben is.
PL sokan maradtak volna még a játékban,mert sokan azért törölnek mert tudják nem lehet szélelszembe pisilni.
Nézen mindenki bele a saját tükörjébe.
 

DeletedUser4544

Vendég
A kutya nem kíváncsi a sírásaidra. Eleget olvastunk az eszmefuttatásaidból. Leléphetnél már végleg. Vagy ittakarsz velünk lenni a Szervergyözelemnél és velünk együtt ünnepelni?
 

DeletedUser8473

Vendég
A kutya nem kíváncsi a sírásaidra. Eleget olvastunk az eszmefuttatásaidból. Leléphetnél már végleg. Vagy ittakarsz velünk lenni a Szervergyözelemnél és velünk együtt ünnepelni?


Te beszélsz?
Ki sír vagy ki ép igazat mondazért nem ugyan az.

És igen ott maradok.Mert LE és LEV ben TOP 1 vagyok s maradok.
Azért tegnap is meg fogtam a nemsed:D
Csak úgy mellesleg már fél éve támadtok rám.
Nem semmi egy csaj vagyok.:D
 

DeletedUser

Vendég
...

A kutya nem kíváncsi a sírásaidra. Eleget olvastunk az eszmefuttatásaidból. Leléphetnél már végleg. Vagy ittakarsz velünk lenni a Szervergyözelemnél és velünk együtt ünnepelni?

Ne fáraszd magad rajta... nem fogja ő sosem felfogni azt hogy senki nem kíváncsi rá, továbbá hogy semmi helye nincs a fórumon... annyi dolga van csupán hogy vitákat gerjesszen... olyan célt amit ő szolgál nem tudok felsorolni.

Persze ddildiko nagyon örülünk annak hogy Skypen kijelentetted hogy szép a popód, de fogadd el,, maximum a kutyát érdekli ;)

ddildikonak azért van olyan védőpontja mert mindenki utálja, nem csak Speed eken, ezen okból kifolyólag pedig mindenki támadja is.

grimreaperlogo_k_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Üdvözlettel.: Grim Reaper.
 
Fent