Crusaders of the Light

DeletedUser15812

Vendég
Igen minden tag tudta, hogy v20 indulásáig vagyunk ott . Teás 3 héttel előbb lelépet mert ment a vita a fórumon nem tudom már kivel szidták egymás rokonait. de nem kért ebből.
Akkor ebben hol a hazugság?

Hogy kerültem egy Col-os accba ?? Akkor lerántom a leplet felkeresett egy v18-os barátom, hogy nemrég átvett 1 accot de nem birja a vezért mert csak a saját érdekeit nézi megszabja még azt is mikor mehet el sz..ni. Átadná a fiókot 1 kitétele van az pedig, hogy ne a Colba legyünk. Ilyen nagyon egyszerű, a történet, hogy kerültem a fiókba.
De ha ez megnyugtat elárulta azt is, hogy szem4 el farmoltok és cnc időzitővel támadtok :)
Bár az állítása szerint te ezt nem tudtad.
 

DeletedUser

Vendég
ez meg didlinek a volt társától.....
nemcsak engem nem szeretnek úgy látom :)

x.y.24.12. napon 14:24 órakor
Eddig kiálltam mellette mert az elején még rendes volt és sokat is segített.
De amikor az FC-nek hadat üzent már csak árnyéka volt önmagának....
Ezért is döntöttem a törlés mellett. Viszont amikor kiderűlt, hogy többeknél is betelt a pohár, kiléptünk és megpróbáltunk ellene vonulni.
De jöttek már megint a szokásos kavarásai és ellehetetlenítí az ellene irányuló
támadásokat. Kavar nálatok és az FC-nél is, hogy mindeki velünk legyen elfoglalva, amíg neki kisűl a pecsenyéje....
Ő már csak ilyen az utóbbi időben.
De nem baj. Most kaptam motivációt a fojtatásra. Az ajánlatot csak azért tettem, hogy minél nagyobb érvágást okozzak neki. :D
Jó lenne egy biztosíték, hogy legalább ti nem támadtok minket. Amolyan MNT.... :D
Tudom evvel már megkéstem. De álmodni sem mertem volna, hogy ilyen messzire megy Raven...

De most ünnepeljünk. Ma már nem leszek. Jó mulatást. ;)
 

DeletedUser18096

Vendég
Teás
Aki írta az egy dologban téved.
Ez játék,és soha nem az érzelmek befolyásolnak.
Ezt aki kosárlabdázott ,az tudja,hogy az írányító poszton aki játszik,az a csapatért teszi.
18 évesen lettem NBI-s.
Az áruló meg téved,hisz előre 1 hónappal megmondtam ,ki a bomlasztó.
Az is világos volt kiket vezetett meg.
De ahogy nem toboroztam,úgy csak tanácsot adtam.
champion tudja,de az ő feladata volt rendezni
Hibázott,mert bízott bennük.Ennek ára van.

Teás,emlékezz a v11-re,ott is volt,egy egész klán.
Akkor megmondtam előre,hogy csak a 2. helyért mehetünk,az áruló/Mózes/ miatt.
 

DeletedUser

Vendég
ez nem is azért jó...még frusztrálva leszek lassan, hogy engem utálnak...de nemcsak engem ahogy olvasgatom itt a sok levelet.
na de ez van.
 

DeletedUser18096

Vendég
Na az áruló.
Nos,arról nem beszél,hogy mi történt valójában.
Elő állt egy tervvel,amit a vezetés nem fogadott el.
Ő kardoskodott az FC elleni hadüzenet mellett,csak én mondtam nemet.
Ja erről nem beszél.
Megsértve érezte magát.
Ezt aki vezér jól tudja,hogy ilyenek vannak.
De az elintézés módja,hát ....4-n maradtak.
Még egy dolog.
Nem tetszett nekik,hogy leírtam.
"Csak az kritizálja a vezetést,aki tud jobbat,van javaslata.
Ha nincs,akkor gondolkodjon el."
Érdekes ,hogy csak ez a 4 fő kritizált.
 

DeletedUser18096

Vendég
Teás,Teás...
Van még mit tanulnod.
Egy ilyen levélre hívatkozni,elfogadni ténynek nem elég.
"E" azaz ellenőrizni
maryyy-t kérdezd meg,hogy én soha nem adtam célpontokat
Tehát az aki írta,az vagy ilyen buta,vagy ilyen gonosz.
 

DeletedUser16558

Vendég
Jó olvasni a nagy mellveregetést pont attól a 2 embertől akik a saját klánjukat akarták rábízni Fidem et sanguisra és lelépni mikor nehezebb idők jártak a Vírusra.
Kár hogy akkor nem küldtem körbe a leveleteket csak hogy mindenki tisztán lásson :)
 

DeletedUser15812

Vendég
Na ezt pont te irod aki egy komplett klant tettel tonkre hogy te ne szorulj be ? XD

Nem tudom, nem mondom hogy kizart hogy fidemmel beszeltunk ilyet de ha jol emlekszem a vegen
O fejezte be a vilagot es adta volna at a klanjat nem pedig mi. Ezen kivul ennek a szervernek a legnagyobb
jatekosa volt buszkenek kellene lenned hogy tole tanulhattal . Ha a peldajat koveted volna
A d3 nem a col pajzsa lett volna hanem akar a szervergyoztese .
 

DeletedUser16558

Vendég
Na ezt pont te irod aki egy komplett klant tettel tonkre hogy te ne szorulj be ? XD

Nem tudom, nem mondom hogy kizart hogy fidemmel beszeltunk ilyet de ha jol emlekszem a vegen
O fejezte be a vilagot es adta volna at a klanjat nem pedig mi. Ezen kivul ennek a szervernek a legnagyobb
jatekosa volt buszkenek kellene lenned hogy tole tanulhattal . Ha a peldajat koveted volna
A d3 nem a col pajzsa lett volna hanem akar a szervergyoztese .


Persze elég régen történt már ahhoz hogy elfelejtsd :)
Nem hiszem hogy kellene tőle tanulnom de még az is lehet.
Nem én tettem tönkre a D3-at hanem ti a kavargatásotokkal és nem az én döntésem volt hanem a tagoké hogy nem szeretnénk a ti kláncsaládosditokban részt venni úgy ahogy ezt ti elterveztétek.
Sőtt ti már azért jöttetek át hogy megszervezzétek a tagok átvitelét a Vírusba ami ellen én szót emeltem.
Nem tudom hogy mi történt mert nem követtem végig a D3 életét miután átadtam Bagolynak.
De még osztottam a faluim addig olvastam pár szánalmas toborzó levelet ami jött tőletek.
 

DeletedUser

Vendég
ez kissé vicces jimmi,hisz épp fidem adta nekünk úgymond a d3-at és nem fordítva...
nyugodtan keresd meg ez ügyben.
sosem terveztük valóságosan, hogy innen elmennénk, főleg didli miatt,már csak azért se legyen igaza.
írni én is írtam hasonlókat persze dencunak,de előtte ott a vezéri meg lehet nézni,megbeszélt duma volt csak, hogy hátha sikerül kiugratni a nyulat a bokorból. semmilyen lelépés nem volt tervbe,de nyugodtan beszélj csak fidemmel.
 

DeletedUser16558

Vendég
ez kissé vicces jimmi,hisz épp fidem adta nekünk úgymond a d3-at és nem fordítva...
nyugodtan keresd meg ez ügyben.
sosem terveztük valóságosan, hogy innen elmennénk, főleg didli miatt,már csak azért se legyen igaza.
írni én is írtam hasonlókat persze dencunak,de előtte ott a vezéri meg lehet nézni,megbeszélt duma volt csak, hogy hátha sikerül kiugratni a nyulat a bokorból. semmilyen lelépés nem volt tervbe,de nyugodtan beszélj csak fidemmel.

Előbb ti írtatok neki vagyis yenet mert akkor még csak nekem mondta el hogy be akarja fejezni senki nem tudta ez után megkérdezett engem hogy én viszem tovább a D3-at és mondtam neki hogy nem mert én is akkor abbahagyom és ekkor keresett meg titeket.
Kb 1 órája beszéltem vele erről de én nem akarok bizonygatni semmit csak nem bírtam nézni ahogy veritek a melletek holott annó nem így álltatok hozzá na de hagyjuk is gratulálok ha megnyeritek a szervert mert vannak ott tisztességes tagok is de vannak gusztustalanok is.
 

DeletedUser

Vendég
arról én nem tudok hidd el.
a fidemesről igen.
hát a nyerés az még odébb van,és senki nem jós, hogy megmondja mi lesz... :)
gusztustalan..ez tág fogalom...
tisztességes játékot ha mutatsz nekem,meghajlok..
max ha itthol az Asszonnyal römizek :)
de mindenhol megy stikli,nemcsak itt hidd el.
amire gondolsz vagy amit kazako ír,az álomvilág, és Széchenyiek sincsenek már sajnos :)
 

DeletedUser

Vendég
de okosnak hiszed magad....
és ahhoz mit szólsz,hogy emiatt ő lépett ki?
az már olyan hihetetlen ugye...
a korai öröm az káröröm.... vigyázz,mert még messze a vége :)
 

DeletedUser

Vendég
érdekes..ilyenkor már írni is tudsz helyesen...fejlődsz kisfiam,pirospont. ezt már szeretem :)
 

DeletedUser17450

Vendég

Atyaég! Ő lépett ki? Persze, mivel rájött, hogy a szavakon kívül mást nem kap, segítség meg óne. Kleniknél vannak a védők északon, vagy hol? Itt az idő, amikor a pajzsvédelem összeomlik és a Vezérek bevédése a tagok rovására megy. Ezt már mondtuk párszor, de hát ugyan miért is kéne akár ránk, akár a saját tagjaitokra hallgatni? Ti mindent tudtok. Most elveszítettétek a legnagyobb tagotokat, innen indul a mélyrepülés. Alig várom, hogy mindezt belülről is lássam!

Chevy
 

DeletedUser17450

Vendég
Még valami:
Aki "véletlen" kilépett - véletlen ráment a klán elhagyása gombra és ezt véletlen le is okézta- hát hihetetlen...:D

A helyettes nem tudja elfogadni a meghívást? húúúúúúúúúúúúúúú...:D amikor moon kilépett és vissza tudtam helyettesként lépni -igaz előtte már megbeszéltük-. Szóval ferde a dolog. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell ezen kiakadni.
Két féle igazság van.
1. az ami igazság...
2. a kannás féle verzió
Most lehet megsértődik, de ez legyen a legnagyobb bajom. :)
Mit tud tenni?

a, utal bosszúból pp-t (kalauztól még ugyis csak büntetést kaptam )
b, megigéri, hogy megvár a haverjaival az iskola előtt .

Kár, hogy itt nem lehet szavazást létrehozni :))
 

DeletedUser17450

Vendég
Nem kell ezen kiakadni.
Két féle igazság van.
1. az ami igazság...
2. a kannás féle verzió
Most lehet megsértődik, de ez legyen a legnagyobb bajom. :)
Mit tud tenni?

a, utal bosszúból pp-t (kalauztól még ugyis csak büntetést kaptam )
b, megigéri, hogy megvár a haverjaival az iskola előtt .

Kár, hogy itt nem lehet szavazást létrehozni :))

hehehe, nagy vagy.:D Engem még nem büntettek, mert van ingyenes utazásim a MÁVhoz.:D

A KH-ban nekem is ígértek már "verekedést". Én mindig ott voltam, de a másik fél nem jött el, pedig nem vagyok ám 3 méteres kigyúrt állat. Ezek azok az emberek, akiknek csak online van arca a valóságban pedig lapul, mint az a bizonyos.
 

DeletedUser

Vendég
én már nem egyszer hívtalak champ a 70-es számodon ugyan miért nem veszed fel?
egszer már beszéltünk is hasonlót és neked dolgod volt,pedig mondtam ott vagyok pesten..
én nem ugrok meg legalább ne hazudj :)
szabolcsi tirpák sosem ugrik meg....
olcsóság..kalauz nem a vonaton van....ott jegyvizsgáló van csak.
az csak jó ha megbüntettek.
de én azoktól igen magasan állok beosztásilag,és ők máv-startosok amúgyis,én a pályavasút kötelékét gazdagítom.
 
Fent