Crusaders of the Light

DeletedUser17450

Vendég
Na, hát itt is itt vagyunk. Lehet ócsárolni és dícsérni a csapatot, de csak és kizárólag az ésszerű határokon belül. Semmi magánélet, semmi személyes. Ez egy játék!

https://www.youtube.com/watch?v=t4jJHjXf-7s - zorall0315 videója a csapatról!

Promo videót a Klán Profil ---> Promo alatt megtaláljátok!

Mindenkinek jó szórakozást kívánok a CoL klán nevében!

Chevy/Champion
 

DeletedUser12405

Vendég
Chev!

Igazán imponáló, h a v14es TEMP-ünk profilszövegéből másoltatok a CoL-nak már nem is az első világon, de hogy a profilszövegem is elschmitt-elted, nem túlzás 1 cseppet? :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Chev!

Igazán imponáló, h a v14es TEMP-ünk profilszövegéből másoltatok a CoL-nak már nem is az első világon, de hogy a profilszövegem is elschmitt-elted, nem túlzás 1 cseppet? :)

Üdv!

A klán profilszövegét Openeye csinálta V16-on. Ő volt a diplomatánk, de ha gondolod nézd meg a klánvideót. Megtalálod a neten, de ha kell adok linket.

Kérdés:
Ismered-e Openeye-t? Illetve voltatok-e egy klánban?

2. Szeretnéd-e, hogy a kérdéses részt kivegyem? (Előbb azért írd melyik része.)

A profilszövegemet pedig még V2-n írtam ki, de ha neked ez copy, akkor változtatok rajta.:)
 

DeletedUser15812

Vendég
Chev!

Igazán imponáló, h a v14es TEMP-ünk profilszövegéből másoltatok a CoL-nak már nem is az első világon, de hogy a profilszövegem is elschmitt-elted, nem túlzás 1 cseppet? :)

Az az igazság, hogy ha vissza olvasol akkor rájösz, hogy nincs okod kérdőre vonni hiszen ő volt az egyik vezére minden nagy klánnak . :)
Így a Temp-nek is nem emlékszel mennyit segített neked? :))
 

DeletedUser17450

Vendég
Ott éppen a Temp ellen voltunk, de hát istenem, én elismerem, ha valaki csatában legyőz minket.:) A kérdéses dolgot pedig már megbeszéltük. Inkább koncentrálj arra, hogy ne essetek szét és ne kapjunk úgy is infókat, hogy nem kérünk. + nem ártana valamit harcban is felmutatni, mert eddig gyenge nagyon.

Egy valamit elárulok: Az egyik szövisetek át akar állni a mi oldalunkra. Azért írom le, hogy gondolkodj el azon, mit kéne tenni. Mivel kéne foglalkozni. Velem, vagy azzal, hogy maradjon esélyetek?:)
 

DeletedUser15812

Vendég
Ott éppen a Temp ellen voltunk, de hát istenem, én elismerem, ha valaki csatában legyőz minket.:) A kérdéses dolgot pedig már megbeszéltük. Inkább koncentrálj arra, hogy ne essetek szét és ne kapjunk úgy is infókat, hogy nem kérünk. + nem ártana valamit harcban is felmutatni, mert eddig gyenge nagyon.

Egy valamit elárulok: Az egyik szövisetek át akar állni a mi oldalunkra. Azért írom le, hogy gondolkodj el azon, mit kéne tenni. Mivel kéne foglalkozni. Velem, vagy azzal, hogy maradjon esélyetek?:)


Ezt már elmondtam sok embernek én nem vagyok hajlandó olyan szerveren játszani ahol téged beengednek ugyan is ahol te vagy az nem játék hanem ocsárolás másik lejáratása stb . Írtad itt, hogy nem te voltál az aki jelentgette a tagokat stb nem te írogatsz a tagoknak, hogy lépjenek át sőt nem te vagy az aki megkereste a szövinket. Érdekes mindenről van levelem, hogy de te voltál most akkor lehet nem kellene 1 harmadik személyt kitalálni hanem felválalni, hogy te másképp nem tudsz győzni csak így. Nincs ezzel semmi baj Nem tartott itt senki többre téged ennél.

A háborunkról meg annyit majd ha nem az MHC-sek foglalnak tőlünk hanem a CoL-osok akkor írj ide róla addig szép. hogy black vagy puncsos jól játszik de nekik nem kell bízonyitani .

Az meg hogy kizáratad a fiókom olyan vádakkal amíre a supp se tud értelmes magyarázatot adni sőt a végére indokot se tudott csak kizárta megint azt bízonyitja, hogy amíg te ott vagy addig fer játék nem lesz.
 

DeletedUser17450

Vendég
Ezt már elmondtam sok embernek én nem vagyok hajlandó olyan szerveren játszani ahol téged beengednek ugyan is ahol te vagy az nem játék hanem ocsárolás másik lejáratása stb . Írtad itt, hogy nem te voltál az aki jelentgette a tagokat stb nem te írogatsz a tagoknak, hogy lépjenek át sőt nem te vagy az aki megkereste a szövinket. Érdekes mindenről van levelem, hogy de te voltál most akkor lehet nem kellene 1 harmadik személyt kitalálni hanem felválalni, hogy te másképp nem tudsz győzni csak így. Nincs ezzel semmi baj Nem tartott itt senki többre téged ennél.

A háborunkról meg annyit majd ha nem az MHC-sek foglalnak tőlünk hanem a CoL-osok akkor írj ide róla addig szép. hogy black vagy puncsos jól játszik de nekik nem kell bízonyitani .

Az meg hogy kizáratad a fiókom olyan vádakkal amíre a supp se tud értelmes magyarázatot adni sőt a végére indokot se tudott csak kizárta megint azt bízonyitja, hogy amíg te ott vagy addig fer játék nem lesz.

1, Ne kamuzz:
Fidem et Sanguis máj 12, 09:10
Szia!


Igazabol nem tudom ,hogy kivel kell felvenem a kapcsolatot diplomaciai kerdesekben .Remelem jo helyen jarok.Igazabol egy MNT erdekelne minket.
Kerlek jelez vissza ,hogy van -e ra lehetoseg vagy nincs.



Üdv.:
F&S

Lsd: Nem mi kerestük meg, ő minket! Ezt buktad.

2, Hívtam át valóban tagokat, akik hajlottak a dologra, de volt olyan is, aki magától jelentkezett, mint például: Hangya.

Az átjövők közt volt egy ideig -Tirol- is, de ő inkább ránk hagy pár falut aztán törli magát.

3, Én is foglaltam tőletek 14 falut...ahogy sok más társam is, tehát ne azzal gyere, hogy csak az MHC tagok vittek falut, mert ez megint csak HAZUGSÁG!

4, De igenis játszol, tehát megint csak hazudsz, hogy Te nem vagy hajlandó játszani, mert ahogy néztem, fent vagy te ott dualban. Yenet&PuszedliATFame kéz a kézben, egy fiókban.:D Milyen érzelgős.:)

5, Én járatok le embereket? Húú és azok a körlevelek, amiben engem szidtok, mondjuk Használt Zsepi (Papír Zsepi) körlevele? Ahol (szinte) minde 5. szó az volt, hogy Champion,deadly,shadow... így,úgy,amúgy,gonosz.... szóval gondolkozz már egy kicsit mit írsz le. Nekem is leveleim vannak erről, amit leírok. Neked miről van leveled? FH-ból megnézted, amint egy tagoddal beszéltem az átlépéséről?:) Gratula! (Hozzáteszem a minden 5. szónál kicsit túloztam, de azért elég sokszor ott volt a nevem.:) )

6, Visszatérve a háborúra:
Amióta egy kizárt fiók ellen indítottatok ARMÁT (Ami elég nevetséges), azóta alig alig kaptunk támadásokat, ellenben azért jobb ha nézed az elmúlt 1 hetet.

Side 1:
Tribes: CoL, CoLKi, COL-D
Side 2:
Tribes: Vírus, Vírus2, K.ŰRT

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 2,489
Oldal 2: 2,360
Különbség: 129

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 311
Oldal 2: 76
Különbség: 235

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 13,660,061
Oldal 2: 11,987,015
Különbség: 1,673,046

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,278,898
Oldal 2: 497,111
Különbség: 1,781,787

chart


De ne menjünk bele a dolgok miértjébe. Szóval először is azt mondom: Ne hazudj, mert a hadüzenetek is ezt mondja:
Magyarázat "A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát"

Fogadd meg a tanácsát!:)

Chevy
 

DeletedUser15812

Vendég
Nézd meg a puszedli accot mennyit fejlődik :) Majd ha nikitaa kiszed akkor újra játszunk addig csak vegetálunk ott :)

Ja behuztad a faluim miután kizáratad ismét mondom ok nélkül, hisz okot a mai napig nem tudott senki mondani miért is :) Szóval nagy tudomány kellet ehhez, kb ennyi is a tudásod. Na jó a spartát meg az MHC-t győzelemre vitted XD

Igazad van nem csak ők foglaltak hisz ha kiveszem őket akkor foglaltatok vagy 50 falut abból a fele ráfoglalás stb . :) De azért szép majd unalmamba csinálok valami stats ot ahol mi állunk jobban és mutogatom mindenkinek :)
De megint olyan ez a háború. hogy kb 2-3 év van még belőle láttam én már MHC-t elvérezni addig egy CoL ne jöjjön nekem 2 hónap után, hogy nyert :) Köszönöm
 

DeletedUser17450

Vendég
Nézd meg a puszedli accot mennyit fejlődik :) Majd ha nikitaa kiszed akkor újra játszunk addig csak vegetálunk ott :)

Ja behuztad a faluim miután kizáratad ismét mondom ok nélkül, hisz okot a mai napig nem tudott senki mondani miért is :) Szóval nagy tudomány kellet ehhez, kb ennyi is a tudásod. Na jó a spartát meg az MHC-t győzelemre vitted XD

Igazad van nem csak ők foglaltak hisz ha kiveszem őket akkor foglaltatok vagy 50 falut abból a fele ráfoglalás stb . :) De azért szép majd unalmamba csinálok valami stats ot ahol mi állunk jobban és mutogatom mindenkinek :)
De megint olyan ez a háború. hogy kb 2-3 év van még belőle láttam én már MHC-t elvérezni addig egy CoL ne jöjjön nekem 2 hónap után, hogy nyert :) Köszönöm

Nikitaa jöhet nyugodtan.:) kíváncsi vagyok, hogy mennyit tud. Remélem többet mint a klánvezetésről.:)
Mondjuk ezt elmondhatnám még a Vírus vezérek többségéről is.

Vedd ki őket nyugodtan.:) Hány MHC-s tagunk van?
Számoljunk:
Moon
Ivala
Szigornya
Jómagam (de engem azért ne vegyetek ki)

Ennyi van a fronton, legalább is ennyi jutott eszembe. Nézzük: Ez kb úgy 50 falut számol, ha az enyémeket nem vesszük bele. Ha igen, akkor kb 64-70 között. A többi 230-at pedig azok vitték, akik van most kerültek be, vagy már régóta a tagság részei.

A KÜRTöskalácsokra pedig egyetlen mondanivalóm van még:
Láttad-e hogy tegnap mit írt vigyori a V21 fórumra (azt hiszem oda)

Nem idézem, de leírom, ami megmaradt:
...szabály, hogy széteső klánból nem veszünk át tagokat, mert az a Mi erőnket csökkenti...

No, akkor mivel Ti a nagynevű Spárta klán vagytok (legalább is ezt hirdetitek...), akkor hogy-hogy nem azt teszitek, amit a Vezéretek mond (anno vezér, most nem tudom kicsoda nálatok)

Kérdés tehát: kell nektek a KÜRT annyira, hogy oda nyomassátok a védelmet, mégha oly csekély is, mint ami eddig volt a játékosaitoknál? Ez egy igazán érdekes kérdés. Mi okotok van rá a menekülőket felvenni? Tömegfóbia? Mindegy ki, csak jöjjön? Mert az elmúlt időszakban ez tapasztalható nálatok. Mindegy kicsoda, csak jöjjön, úgyse védjünk be, de azért harcoljon, mindegy hogy 10 vagy 100 falus, nem baj, ha kicsapják, mert Mi vagyunk a TOP 2 és hirdetjük az igét, hogy Mi nyerni fogunk. Igaz, még csak 1 hónapja és 7 napja (tehát 5 hete) tart a háború, de 5 hét alatt 300 falut veszíteni az negatív tudomány. Tudom, anno nekünk is ez volt, de 2 világ nem ugyan az. Egy valami azonban sosem változik: "A Vírus terjed......a tagjai között és utat tör a bomlás felé"

Nem, félre ne érts, nem a tagokkal van gond, hanem a vezetők ideológiai felfogásával. A tagok, csak teszik ami parancsba lett adva, mert tenniük kell, másképp bye világ. Erre a legjobb példa Teáskanna. Ezt már kiveséztük, nem írom le mégegyszer, hogy miket tett stbstb, az a múlt, ám ha jobban megnézzük a dolgokat, továbbra sem megy minden rendben nálatok.

Ilyen hozzáállással szerintem elég valószínű, hogy nem lehet világot nyerni, de minden reparábilis, csak oda kell egy kicsit figyelni a dolgokra.

De hamár az ideológiai dolgokat felhoztam. Minden amit tesztek, kihatással van a tagságra is:
xxx 12.05. napon 21:50 órakor
A vírusban nem változott semmi, se negatív, se pozitív irányba. Minden maradt a régiben.

xxx 12.05. napon 22:00 órakor
Sajnos nem tudom a COL front milyen mert nem vagyok ott. A védekezéseket, támadásokat figyelemmel kísérem, de épp annyira, hogy csak megtekintem. Mint mondtam a szervezés egyenlőre engem nem érdekel, mert anélkül is haladom, foglalok folyamatosan és fejlődöm, úgy hogy nem kell a csapatmunka mert megoldom egyedül. Persze, egy-két tag van, akivel közösen segítjük egymást.

Mindezt azért írom, mert a tagság egy részét mint láthatjátok is, nem hatja meg a szervezés (már amikor van). Tehát nem segít a frontharcosoknak. Miért tenné, hiszen nincs se pozitív se negatív behatás, tehát minden maradt olyan, mint régen. Ez az én felfogásomban annyit jelent, hogy továbbra is tartani tudjátok a romló tendenciát, ahogy eddig, ezért is felesleges az igehirdetés.

Szedjétek össze magatokat!

Chevy
 

DeletedUser17450

Vendég
ui:
Tehát a kizáratásoddal arra akarsz célozni, hogy "belső" emberem van a Supporterek között? Ez eléggé abszurd és komoly vád...
 

DeletedUser17450

Vendég
Szépen alakul a háború.

A Vírus klán tegnap nagyon szépen védekezett, de kevésnek bizonyult a támadás kivédekezéséhez!

Mindazonáltal gratula minden olyan Vírus tagnak, aki vissza mert támadni, aki helyettesítésben védekezett, visszafoglalt és harcolt becsülettel!

Azoknak viszont nem szeretnék ilyet mondani, akik MÁR MEGINT csalással vádoltak meg minket, csak mert hoztunk falvakat!

Chevy
 

DeletedUser16021

Vendég
Ó Didli neve ismét felmerült egy fiókkizárás kapcsán, ki lepődik már meg ezen?:) Sajnálom azokat akik ezzel a szerencsétlennel játszanak egy világon, kakikavaráson máshoz nem igazán ért. Lásd v19-es fórum:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Ó Didli neve ismét felmerült egy fiókkizárás kapcsán, ki lepődik már meg ezen?:) Sajnálom azokat akik ezzel a szerencsétlennel játszanak egy világon, kakikavaráson máshoz nem igazán ért. Lásd v19-es fórum:)

Tévedés.:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Üzenetet közvetítek a Vírusnak:
Mese Egy Járványról

Királylány: segítség segítség picsogjunk egy kicsit mi lesz most velünk jön az infulenza jaj

Én a Herceg: semmi probléma kedves itt van egy személyes rambó pez28


Királylány: de be zárták a királyunkat lakat alatt van (Champion)

Én a Herceg: ne félj egyet sem majd meg kapja mindenki a vakcinát és véget ér a járvány

Királylány: de oly mutáns ez a virus a királyal is " el bántak " (Champion kizárása)

Én a Herceg: ne félj gyöngyöm, gyöngy virágom fel jő ő még a PoCoL ból is és győzelem lesz (Jelzem, megjöttem, új fiókban.:) )

Királylány: meg nyugtatál kedves .)

Mesemondó: és utána már jött a 18 karika jó éjt XD


By: pez

Tanulságos mese, kár hogy a vakcinák olyan gyorsan jutottak el hozzánk, hogy azóta a vírus csak hanyatlik, a királyság szerencséjére. De ahogy vigyori is (akinek a nevével dobálóztak a vírus vezérek (szigorúan kis "v"-vel.:) )), megmondta, hogy a Vírus mindig felsül. Eddig igazat is adok neki.:)

Üdv:
Champion egy új accból, de a topban.:)
 

DeletedUser

Vendég
Szégyen a Vírus :D Amelyik klánt maguk mellé tudták volna állítani a CoL ellen nem kell taglalni a D3-ról van szó a saját hülyeségük miatt baszták el, már az első perctől szét akarták kapni és szétdobálni a tagokat valamelyik Vírus klánba csak hogy ismét első legyen a Víruska! :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Szégyen a Vírus :D Amelyik klánt maguk mellé tudták volna állítani a CoL ellen nem kell taglalni a D3-ról van szó a saját hülyeségük miatt baszták el, már az első perctől szét akarták kapni és szétdobálni a tagokat valamelyik Vírus klánba csak hogy ismét első legyen a Víruska! :)

Nem beszélve arról a kis esetről, hogy az akkor még szövis/mnt-s D3 klán vezérét, jimi81-et ki akarták záratni, ezzel is bontva a moráljukat. Nos, ezzel egyidőben akartak engem is taccsra tenni, akkor nem sikerült. Másodszor már igen, de ezzel nincs gond, mert így egy top100-as fiók helyett kaptam egy top 25-ös fiókot, amiért utólag hálás vagyok.:D Köszi bacik!:)

Champ
 

DeletedUser15812

Vendég
Nem beszélve arról a kis esetről, hogy az akkor még szövis/mnt-s D3 klán vezérét, jimi81-et ki akarták záratni, ezzel is bontva a moráljukat. Nos, ezzel egyidőben akartak engem is taccsra tenni, akkor nem sikerült. Másodszor már igen, de ezzel nincs gond, mert így egy top100-as fiók helyett kaptam egy top 25-ös fiókot, amiért utólag hálás vagyok.:D Köszi bacik!:)

Champ

:) Te tudsz olyan hülyeségeket írni, hogy az ember rosszul van tőle...

Jimi előszőr is nem volt a d3 vezére .

Az a másik fele, hogy Jimi soha nem volt jelentve az összes vezér jobban van vele.

Szóval azt mondod van valakim a suppnál ezért sikerült kizáratni te soha semmi szabálytalanságot nem követtél el? Pl nem volt több accod nálunk mint a saját klánodba? Nem írkáltál minden helyettesített fiókból és járatad le őket?
Nem toboroztál hazugságokkal?
Továbbá nem záratad ki a vírus 1/3 olyan indokkal mint pl teást, hogy ajándékba adott pp pontokat?

Majd ha te tiszta leszel akkor írkálj ilyen dolgokat addig meg húzd meg magad. Elég szégyen, hogy csalással tudsz csak játszani.
 

DeletedUser17450

Vendég
:) Te tudsz olyan hülyeségeket írni, hogy az ember rosszul van tőle...

Jimi előszőr is nem volt a d3 vezére .

Az a másik fele, hogy Jimi soha nem volt jelentve az összes vezér jobban van vele.

Szóval azt mondod van valakim a suppnál ezért sikerült kizáratni te soha semmi szabálytalanságot nem követtél el? Pl nem volt több accod nálunk mint a saját klánodba? Nem írkáltál minden helyettesített fiókból és járatad le őket?
Nem toboroztál hazugságokkal?
Továbbá nem záratad ki a vírus 1/3 olyan indokkal mint pl teást, hogy ajándékba adott pp pontokat?

Majd ha te tiszta leszel akkor írkálj ilyen dolgokat addig meg húzd meg magad. Elég szégyen, hogy csalással tudsz csak játszani.

Elemzés:
1,Jimi a D3 egyik Vezére és érdekes módon akkor kapott ő is support levelet, amikor én. Közös megegyezés: Ti jelentettétek fel őt is és engem is.
2, Én nem állítok ilyen dolgokat, ezt hol láttad?:)
3, Nem, nem volt több accom. Most kaptam egy másik fiókot. Olyan sokszor jelentettetek fel, hogy ennek eredménye lett DE: Nem gond, mint írtam hálás vagyok a vírusnak, mert így egy nagyobb fegyvertényezőt adtak a kezembe.:)
4, Helyettesített fiókokból általában Ti írkáltok, ahogy nézegettem az elmúlt napokban.
5, Nem toboroztam hazugsággal. Minden amit írtam igaz. Először is: moonak írt levél: Tömör hazugság, ne tagadd. Lejáratta magát az egyik vezetőtök, emellett jól mulattunk rajta! Ezt gondolom észrevehettétek.:)

Teás kizárása:
-Megfenyegette az egyik játékosunkat való életbeli dolgokkal. Ezt már kiveséztük szerintem, de ha kell beteszem ide a levelet, el van mentve. (egyébként pedig Teást nem én zárattam ki)
Téged viszont igen, mert amikor elvett a társam egy falut tőled, azonnal küldtél neki 100 pp-t. Nos, ezt jeleztem a Suppnak, mert nem értettem a dolgot. Hát ők is úgy látták, ahogy én.
 

DeletedUser

Vendég
Teásról én is tudom (konkrétan velem üzengetett) , hogy valós életbeli dolgokkal próbált fenyegetni...

Persze ez régebbi világbeli történés, itt nem tudok róla mi volt...
 
Fent