Crusaders of the Light

DeletedUser15812

Vendég
Elemzés:
1,Jimi a D3 egyik Vezére és érdekes módon akkor kapott ő is support levelet, amikor én. Közös megegyezés: Ti jelentettétek fel őt is és engem is.
2, Én nem állítok ilyen dolgokat, ezt hol láttad?:)
3, Nem, nem volt több accom. Most kaptam egy másik fiókot. Olyan sokszor jelentettetek fel, hogy ennek eredménye lett DE: Nem gond, mint írtam hálás vagyok a vírusnak, mert így egy nagyobb fegyvertényezőt adtak a kezembe.:)
4, Helyettesített fiókokból általában Ti írkáltok, ahogy nézegettem az elmúlt napokban.
5, Nem toboroztam hazugsággal. Minden amit írtam igaz. Először is: moonak írt levél: Tömör hazugság, ne tagadd. Lejáratta magát az egyik vezetőtök, emellett jól mulattunk rajta! Ezt gondolom észrevehettétek.:)

Teás kizárása:
-Megfenyegette az egyik játékosunkat való életbeli dolgokkal. Ezt már kiveséztük szerintem, de ha kell beteszem ide a levelet, el van mentve. (egyébként pedig Teást nem én zárattam ki)
Téged viszont igen, mert amikor elvett a társam egy falut tőled, azonnal küldtél neki 100 pp-t. Nos, ezt jeleztem a Suppnak, mert nem értettem a dolgot. Hát ők is úgy látták, ahogy én.


Akkor már nem én voltam ott hanem teás. Ugyhogy le is állhatnál arról, hogy engem sarazol :)


Kérlek mutas nekem 1 szabályt, hogy nem lehet pp küldeni ellenszolgáltatás kérése nélkül bárkinek!!!
Ha találsz ilyet akkor ok elnézést kérek, bár ha kivételesen igaz amit írsz és nem dualoztál (bár jelenleg is 3 accod van v24-en) akkor tudjuk, nem az egyedi eset, hogy indok nélkül zártak ki valakit :)

Nem tudom mit írtak black-nek, viszont azt tudom hogy ha valakit támadtok az egyből eldobja a fiókját és én vagy valamelyik vezér helyetesíti így látom hogy írogatsz nekik mindenféle okoságokat amit még te sem hiszel el...
 

DeletedUser17450

Vendég
Akkor már nem én voltam ott hanem teás. Ugyhogy le is állhatnál arról, hogy engem sarazol :)


Kérlek mutas nekem 1 szabályt, hogy nem lehet pp küldeni ellenszolgáltatás kérése nélkül bárkinek!!!
Ha találsz ilyet akkor ok elnézést kérek, bár ha kivételesen igaz amit írsz és nem dualoztál (bár jelenleg is 3 accod van v24-en) akkor tudjuk, nem az egyedi eset, hogy indok nélkül zártak ki valakit :)

Nem tudom mit írtak black-nek, viszont azt tudom hogy ha valakit támadtok az egyből eldobja a fiókját és én vagy valamelyik vezér helyetesíti így látom hogy írogatsz nekik mindenféle okoságokat amit még te sem hiszel el...

1, Helyettes nem küldhet PP-t!
2, Anno nem Teás, hanem Puszedli volt a fiókban, hiszen megírta.
3, Nekem továbbra is csak 1 fiókom van, amivel aktívan játszom!:) Tudom ezt nehéz elfogadni.
4, Moonak sikerült egy tömör hazugsággal teli levelet írnotok, de ő kedvesen lepattintott titeket. Ezt megbeszétem vele egy személyes találkán és telefonon is.

Ha a vírus (na majdnem nagy "v"-vel írtam) annyira összetartó, akkor a háború nem úgy állna ahogy. Továbbá:
"viszont azt tudom hogy ha valakit támadtok az egyből eldobja a fiókját és én vagy valamelyik vezér helyetesíti"

Igen, nagyon szép ez az odaadás, hogy Ti segítetek. Mi is ezt tesszük, de csak korlátolt ideig, hiszen az nem a mi játékunk. Ellenben ez mutatja, hogy a vírus tagok milyen könnyen megtörnek 80-100 támadás miatt, de mi lesz majd 500-2000 bejövő felett? Kollektív törlés? Illetve ha a teljes frontszakaszt fogjuk támadni, akkor hogyan fogtok védekezni? Pláne, ha valakit helyettesítesz és a szomszédba kéne védő, de nem lehet küldeni?

Nálunk ez teljesen másképp megy, mint nálatok. Nálunk nem csak a Vezetőség helyettesíti a társainkat. Nyilván ez a beteges kémkiszűrésetek egyik oka, hogy mindenkit visztek. Ez a bizalomhiány...

Még egy-pár szót írok a legújabb tagukról Noob88-ről. Mint sejtitek, ő egy kezdő játékos, DE: A csapatunk elkezdte megtanítani neki azokat a dolgokat, amikkel sikeres lehet. Pl: Címkézés, vonatba szúrás, stbstb. Ennek eredménye, hogy nem igen tudtok már falut vinni tőle, ami kicsit idegesítő lehet. Időnként besegítünk neki, hiszen a munkáját figyelembe véve nem tud annyit itt lenni, mint Én, vagy bárki aki éppen szabad és tud helyettesíteni. Ezenkívül vele is rendszeresen beszélek telefonon. Ahogy ő is mondta: Nem bánta meg, hogy átlépett, mert itt csapat van és nem unatkozik.

Ezenfelül valahogy állítsátok le a tagjaitokat a jelentkezésekről, mert nem fogjuk őket felvenni!
 

DeletedUser15812

Vendég
Teás vette át az accom ő volt akkor már ott!!
Sajnos supp levelet nem lehet másolgatni így vagy elhiszed vagy nem. Ez van ez legyen a legnagyobb bajom az életben :)

1, fiók ahol most tudjuk jol melyik az hisz onnan jönnek a levelek :)

2, Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként
1747 Chevalier 435 1 435

3,Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként
2464 *.Champion.* 0 0 0

4,Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként
1071 Dugain 9.541 2 4771

Hirtelen ennyi accod találtam meg :) Persze ez nem multi tudom én a suppnak 1 szép levél és ha törlőd őket akkor lehet játszani :)
De ettől még ez csalás. Tudod az egyik legjobb barátom ott van nálatok 2 házzal lakik arrébb tőlem bármikor benézhetnék hozzátok, mégse teszem, mert nem érdekel vagy tisztán nyerek vagy vesztek de ha ide feljövök és írok valamit nem jön ide a fél kh-s világ lehordani, hogy mekkora hazug 0 ember vagyok, nem kell történeteket kitalálnom skizofréniáról, dual társról, stbstb-ről.

Én azt tanácsolom neked Noob- után te is tanulj meg játszani és normálisan csalás hazudozás nélkül próbálj meg játszani ha sikerül akkor gratulálok ha nem hát az se baj mert ha becsülettel játszol senki nem fog lenézni úgy mint jelenleg ezt teszik.


Ez 1 tanács vagy megfogadod vagy nem .

Noob az 1 másik esett örülők, hogy tanítjátok nincs azzal semmi gond ha valaki nem érzi jól magát nyugodtan mehet soha senkinek nem mondtam hogy jaj nem mehet ha máshol jó neki sok sikert kívánok hozzá.

Ne nekem mond, tiltsd le őket és nem fognak írogatni :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Teás vette át az accom ő volt akkor már ott!!
Sajnos supp levelet nem lehet másolgatni így vagy elhiszed vagy nem. Ez van ez legyen a legnagyobb bajom az életben :)

1, fiók ahol most tudjuk jol melyik az hisz onnan jönnek a levelek :)

2, Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként
1747 Chevalier 435 1 435

3,Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként
2464 *.Champion.* 0 0 0

4,Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként
1071 Dugain 9.541 2 4771

Hirtelen ennyi accod találtam meg :) Persze ez nem multi tudom én a suppnak 1 szép levél és ha törlőd őket akkor lehet játszani :)
De ettől még ez csalás. Tudod az egyik legjobb barátom ott van nálatok 2 házzal lakik arrébb tőlem bármikor benézhetnék hozzátok, mégse teszem, mert nem érdekel vagy tisztán nyerek vagy vesztek de ha ide feljövök és írok valamit nem jön ide a fél kh-s világ lehordani, hogy mekkora hazug 0 ember vagyok, nem kell történeteket kitalálnom skizofréniáról, dual társról, stbstb-ről.

Én azt tanácsolom neked Noob- után te is tanulj meg játszani és normálisan csalás hazudozás nélkül próbálj meg játszani ha sikerül akkor gratulálok ha nem hát az se baj mert ha becsülettel játszol senki nem fog lenézni úgy mint jelenleg ezt teszik.


Ez 1 tanács vagy megfogadod vagy nem .

Noob az 1 másik esett örülők, hogy tanítjátok nincs azzal semmi gond ha valaki nem érzi jól magát nyugodtan mehet soha senkinek nem mondtam hogy jaj nem mehet ha máshol jó neki sok sikert kívánok hozzá.

Ne nekem mond, tiltsd le őket és nem fognak írogatni :)

Téves az állításod!

Gondolj amit akarsz, de nyugi, nincs multi.

Több falut vittem tőletek, mint Ti tőlem.:) Tanulgass és ne vádolj feleslegesen.:)
 

DeletedUser15812

Vendég
Téves az állításod!

Gondolj amit akarsz, de nyugi, nincs multi.

Több falut vittem tőletek, mint Ti tőlem.:) Tanulgass és ne vádolj feleslegesen.:)

Igen gondolom valamelyik dual társad multizik nem nem te :)

Hát 1 kizárt acctól nem tudunk foglalni már :( amúgy gratulálok a sok foglalt faluhoz, tényleg szép ezzel nem szállok vitába :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Igen gondolom valamelyik dual társad multizik nem nem te :)

Hát 1 kizárt acctól nem tudunk foglalni már :( amúgy gratulálok a sok foglalt faluhoz, tényleg szép ezzel nem szállok vitába :)

1 kizárt acc a semmiért. Később belátta az illetékes, hogy hibázott. A mostani fiókom is kapott 3 nap pihenőt egy félreértés miatt, de lényegtelen. Továbbra is állítom, hogy minden vád, amit írtok hamis, de nem fogok magyarázkodni, majd a tények beszélnek.
 

DeletedUser16021

Vendég
Col kláncsalád:)

CoL
#D3#
CoLKi
COL-D
#D3#.

A többi klán meg szövetséges a Víruson kívül?:)
 

DeletedUser14523

Vendég
Gyerekek mi a szösz van ? Bájgúnár a Col ellen ? Ne már.
Az új Evan meg Raven of Azarath-tól csipeget ?
Ugyan már, ennek semmi értelme.
Béküljetek ki, aztán üssétek a Vírust, abban van perspektíva.
 

DeletedUser17634

Vendég
üdv barátom jó kis olvasmány elvoltam egy darabig hogy milyen szépen ócsárolják champot de ebbe a vitába én is szívesen beszállok
 

DeletedUser17450

Vendég
http://hu24.klanhaboru.hu/guest.php?screen=info_player&id=1379332#420;553
Nem tudom ezen miért csodálkozik az illető, egy olyan klánban ahol Didli a vezér. A v19-es Colban is teljesen elfogadottnak tűnt a barbizás, pedig ott csak 1500-ig fejlődtek a faluk:)

Olvasd Vezéred levelét:
Ahol szükséges ott foglalni kell őket a frontok stabilizálásához... uhh, te teljesen retardált vagy koma?:)

Amúgy hallom, hogy a CNN nem túl empatikus a saját társaikkal szemben sem. Elég érdekes történetet hallottam, ami gyorsan átfestheti a rólatok alkotott véleményeket. Nade majd később. Ez nem V19. Szakadj el a témától. Itt nem vagy jelen, nem volt merszed maradni, csak egy csúnya falunevet írtál ki! Remélem még emlékszel rá. Mi röhögtünk egy sort, megállapítottuk, hogy hülye vagy és kész!:) Nincs miről beszélni!:D

Bye-bye
 

DeletedUser16021

Vendég
Didli inkább örülnél, hogy valaki legalább ír a klánod topicjába:)
 
Fent