Crusaders of the Light

DeletedUser15812

Vendég
Bántani? Nem akarlak én bántani!:) Csak elmondtam egy észrevételt.

Ugy láttom megint feltörték a fiókod... olyan személy megint aki azt hiszi hogy MHC Sparta CNN vezér vagy :)

Öröm láttni mennyire szét vagytok esve és mindent megprobáltok már, de az is kevés :) ( van még olyan tag akinek nem irtál, hogy lépjen át a bukott Col-ba??)

Ha fele annyi időt töltenél játékkal mint szines sztorik kitalálásával lehet nem igy állna a háborútok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9595

Vendég
Nah ezt is szórakoztató volt végig olvasni! :D

Nem rossz a videó! Bár lehetne frissíteni...
 

DeletedUser9595

Vendég
Köszi Teás!

Akkor, ezentúl ide fogok járni és nem vicc oldalakat olvasok :D
 

DeletedUser

Vendég
A közelgő ünnepek alkalmából a V24 minden Játékosának és Családjának jó pihenést és szeretetteljes karácsonyi ünnepeket kíván a Vírus klán.
 

DeletedUser

Vendég
Heeelloooo Teáskanna :) 1000 éve... Benéztem, hogy megy -e még ez a játék. A régi gárdának helló, szia, szevasz, és boldog Karácsonyt! :)
 

DeletedUser

Vendég
Heeelloooo Teáskanna :) 1000 éve... Benéztem, hogy megy -e még ez a játék. A régi gárdának helló, szia, szevasz, és boldog Karácsonyt! :)

Viszont Neked is és a Családodnak is :)
Hát igen a szép v9...és a kh legügyesebb Női játékosa :)
flamiék,stb....hja..a régi szép idők :)
Örülök Neked :)
 

DeletedUser9595

Vendég
Semmi móka?
Látom itt is csak addig ment ezek szerint a szájkarate, amíg a Coccolinok nem 1000 falut buknak hetente...
 

DeletedUser

Vendég
látom v24 hozza a színvonalat,mint amit eddig megszokhattunk :)
 

DeletedUser15812

Vendég
Kellemes Ünnepeket minden V24-es játékosnak és családjának!
 

DeletedUser

Vendég
[player]=Radrorn=[/player]

champion,raven meg ki tudja még hány néven bújkáló ember a híres Fc ben....
na ekkorát rég röhögtem :)
 

DeletedUser17450

Vendég
[player]=Radrorn=[/player]

champion,raven meg ki tudja még hány néven bújkáló ember a híres Fc ben....
na ekkorát rég röhögtem :)

Hali,

Mint nyilván értesülhettél róla a szervert elhagytam a társaim árulása miatt. Halovány önmagunk voltunk a múlthoz képest. Természetesen nem elképzelhetetlen a visszatérésem, de az, hogy egy (nekem) ellenséges klánba lépjek, az tiszteletlen viselkedés lenne azok ellen az eszmék ellen, amiket vallok és magaménak tudok. Tehát alaptalan minden vád amiket felsorolsz ellenem. Mégha a fent nevezett klán (FC) le is győzött minket, legalább harcban szereztek falvakat és nem más egyéb módokon. Erre most nem térek ki, mert nincs értelme és korán is van most ehhez. Minden esetre így távozásom után jóval is köszönöm neked a figyelmet és az energiát amit rám pocsékolsz, igazán megtisztelő. Én nem tennék így ha fordított helyzet állna elő. Én inkább ünnepelnék a helyedben, persze addig, amíg lehet, de ne ess tévhitekbe és sose hidd el, amit a közeli barátok állítanak. Jótanács Tőlem, Neked!

Chevy
 

DeletedUser

Vendég
Nyugi champion,tudom amit tudok,és azt jól.
De meghajtom a fejem előtted komolyan,mert majd ha kiderül bármit megadnék dencuék arcáért, hogy kit vettek maguk közé...
sose volt olyan kaliberű női játékos az mhc ben akit lefestel,voltam mhc-s,és nagyon is jól ismerem a lányokat,és a fiók eredeti tulaja is engem igazolt.
de így van hagyjuk,mert a végén való nevetésemet semmi nem kárpótolja majd mikor kiderül :)
tényleg fejet hajtok,nem semmi vagy.
de viszont ha már szélnek ersztetted a csapatot illő lett volna lépned is.
de ez már a te dolgod.
mi a fő célunkat elértük,ami a col klán legyőzése volt,és főleg a tiéd...és ilyen nevű klán már nincs a tabellán.
 

DeletedUser2362

Vendég
Kanna most komolyan , és ah Campion at van az FC ben?.... akor mi van.... Én sosem gyülőltem az elemfeleimet mind te. Sosem keverem a valo életet és fenygetőzök mind te..... Megjegyzem Campion már volt aklánomba V7 en.... És lehet még.... én kulturáltan tudom kezelni a veszteséget és nyereséget is....
De ugy tünik mindég vannak olyanok akik ha nem megy a szekér, kezdenek fenyegetőzni és fröcsögni..... szerencsétlenek...... :(
 

DeletedUser17053

Vendég
Nos...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
én nézném meg kannáék arcát, ha kiderülne, hogy mégis champion van nálunk, és vele együtt ba...uk szét őket :D
 

DeletedUser9595

Vendég
Nah ennyit a kultúráról... És az alap illemről amit illene betartani egy nyilvános fórumon.

De még mindig szórakoztató ez a fórum :D
 
Fent