Crusaders of the Light

DeletedUser

Vendég
mutasd meg ha van vér a p..ban,én "randizok" veled bármikor, sőt ha kell érted is szaladok kocsival,nem gond...
ne csak szád legyen már mindig....azt inkább mosd ki :)
 

DeletedUser

Vendég
0-24 ben elérhető vagyok..és csak kicsöng,kicsöng...nem mered felvenni ??
és te beszélsz nekem vered itt a betűharcot?
ugyan már királylány..... ez a vicc ez vagy te... :)
 

DeletedUser

Vendég
és hiába hívom....akkor mi is van? :D
gyerek....ugyan már..... :D
 

DeletedUser15812

Vendég


Nyugodj meg senki nem rakta ki egyszerűen haza ért, levette a helyettesítést meglátta mi a helyzet és besokalt.
Szerencsére megértette, hogy 6000 kardnál 20 falut bukni amit ma vissza vesszünk kicsit sem rossz teljesítmény persze lehetett volna jobb is de ezen sincs mit szégyelnünk.

Champ azért 12millió legyőzőtt egység nem kevés csak volt ott védelem :)

Amugy gratulálok az FC nek szép támadás volt .
 

DeletedUser

Vendég
hagyjad már szerencsétlent....
itt kell megmutatni mit tudsz,de nem veszed észre, hogy leszerepeltél,mint vezér és játékos is?
épp blackkel levelezek,érdekes dolgokat mesél,megbánta,hogy neked adta a fiókját,majd megosztom persze.
nem kívűlről kell észt osztani,az a főnökök dolga.
de ezt megbeszélhetnénk egy cola és egy süti mellett :D
ha fel mernéd venni a telót ugye... :D
kár rád egy betűt is pazarolni amúgy kb...
 

DeletedUser15812

Vendég
hagyjad már szerencsétlent....
itt kell megmutatni mit tudsz,de nem veszed észre, hogy leszerepeltél,mint vezér és játékos is?
épp blackkel levelezek,érdekes dolgokat mesél,megbánta,hogy neked adta a fiókját,majd megosztom persze.
nem kívűlről kell észt osztani,az a főnökök dolga.
de ezt megbeszélhetnénk egy cola és egy süti mellett :D
ha fel mernéd venni a telót ugye... :D
kár rád egy betűt is pazarolni amúgy kb...

Téged se értelek mit foglalkozol vele... annyit kapsz érte mint egy rendes emberért....
Hagy mondja a magáét úgysem hisze el még ő maga sem amit mond. :)
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy igen, az fc-s arma szépen össze volt rakva,ezt elismerem.
Nem tudom ki a t-szervező,de ügyes volt.
 

DeletedUser

Vendég
kár fikázni akárkit,elnézve a számokat m2 oldal egész jól szerepelt. fc gyönyörüet ütött (romhalmaz is,hogy kilett ütve...nem is volt rég)... azaz 50 falu meg 11 milla sereghez képest nem rossz a virus részéről! nem igen emlékszek mikor láttam volna annyi megfogott sereget vkinél... mára már inkább stagnál a faluvesztés ahogy néztem :)

ha mindkét oldal odarakja magát,szép állóháború lehet még itt :rolleyes:
 

DeletedUser17450

Vendég
én már nem egyszer hívtalak champ a 70-es számodon ugyan miért nem veszed fel?
egszer már beszéltünk is hasonlót és neked dolgod volt,pedig mondtam ott vagyok pesten..
én nem ugrok meg legalább ne hazudj :)
szabolcsi tirpák sosem ugrik meg....
olcsóság..kalauz nem a vonaton van....ott jegyvizsgáló van csak.
az csak jó ha megbüntettek.
de én azoktól igen magasan állok beosztásilag,és ők máv-startosok amúgyis,én a pályavasút kötelékét gazdagítom.

Talán ha lenne benned annyi, hogy nem rejtett számon hívnál, még fel is venném. Ma is volt egy hívásom.:)

Másik kérdés: KI beszélt rólad? Annyit írtam, hogy nekem is volt már ilyen fenyítési hullámom, de ha ennyire magadra veszed, igazán sajnállak.:)
 

DeletedUser17450

Vendég
hehehe, nagy vagy.:D Engem még nem büntettek, mert van ingyenes utazásim a MÁVhoz.:D

A KH-ban nekem is ígértek már "verekedést". Én mindig ott voltam, de a másik fél nem jött el, pedig nem vagyok ám 3 méteres kigyúrt állat. Ezek azok az emberek, akiknek csak online van arca a valóságban pedig lapul, mint az a bizonyos.

Talán, ha tudnád értelmezni amit írtam, te magad is rájönnél, hogy mit is írtam le.:D Viszont már megint személyeskedsz, ez az, ami téged alám sorol itt a KH-ban.
 

DeletedUser

Vendég
jajj bogárka milyen jó melléduma ugye...a cégesteló alapból le van tiltva,rejtettel megy,az ingyen van.
de ha melóhelyről hívnálak a vezetékes is az bennt....
bármikor bárhol elédállok,már mondtam egy szabolcsi tirpák sem ugrik meg...nem úgy születtünk.
 

DeletedUser17450

Vendég
jajj bogárka milyen jó melléduma ugye...a cégesteló alapból le van tiltva,rejtettel megy,az ingyen van.
de ha melóhelyről hívnálak a vezetékes is az bennt....
bármikor bárhol elédállok,már mondtam egy szabolcsi tirpák sem ugrik meg...nem úgy születtünk.

Én szívesen beszélek és találkozom bárkivel, ezt a társaid közül bárki bizonyíthatja, akivel már söröztünk is. Aki elámáll, hogy ez a számom hívj fel, én visszahívom, nekem ingyenes. Interrel is jól elbeszélgettem még karácsony előtt majd egy órán át.

Emellett a találkozó ellen sincs kifogásom, mint említettem az első hszben. Tudod hány régi "ellenséges" emberrel találkoztam már? Kezdjük a Lugal számára ismert Csabával (Kuber, Sentinel007,Couber) aki úgyszint egyetemista, mint én. Anno olyan volt a kapcsolatom vele mint veled, de mára jóbarátok lettünk. Vegyük például kissbendi007 nevű tagot. Vele sem volt felhőtlen a viszonyom mégis jóbarátok lettünk. Vagy akkor pl black moon, akivel úgyszint találkoztam már, de mondhatom itt Wistula-t, Jack Sparrow-ot, V13-as egykori ellenségeimet és még 1-2 CNN tagot. Akivel még nem sikerült összefutni az DarkLord, de már vele is sikerült majdnem minden nézeteltérést tisztázni. Ő is jönni akart hogy majd így-úgy, de aztán a tisztafej döntött.

Ami pedig az előző hsz-ekre utalt:
Igen, pár emberke ki akart hívni, de mégsem jött el. Ezek között te nem vagy, mivel még nem is beszéltünk meg semmiféle találkozót se semmi. Ezért nem is értem, miért vetted magadra. Ezenfelül ne aggódj én sem vagyok rest.
 

DeletedUser

Vendég
ingyen beszélek....
na ilyen nincs,hacsak nem az is céges teló.
ezt már régen is nevettem.
max egytarifás a telód, redes, vagy hasonló,de az sem ingyen van,hisz van havidíja.
ingyen az amit én kapo cégeset,de az sem ingyenes,nekem is van havi 100 ezer limitem.
 

DeletedUser2362

Vendég
Francba most már tudom mért volt a tegnap országos késés a mávnál....Teás KHzot...:d

Kösz a dicséretet .

Legközeleb jobbak leszünk...;)
 

DeletedUser

Vendég
Lugal..ez a téma bonyolult és nem is idevaló, mert a vasút ma már politika teljesen....sajnos.
Egyet higgyél el,az igazi vasutas annak örül ha pontos a vonat és minden oké...hisz akkor pl az én munkám is csak a nézelődés lenne :)
Nem mondom, hogy nem találkozol nem odavaló emberrel,de ez csak a számok törvénye, hisz egy ekkora létszámú cégnél mindenféle előfordul. De nézheted akkor a bkk,vagy bkv vagy épp most mi a neve és a többi céget is...
nemcsak a mávnál vannak bajok...csak mivel ez elég sok embert érint azért észrevehetőbb.
Annyit elárulhatok,hogy naponta országosan ennyi vonat leközlekedtetése szinte balesetmentesen ( persze késésekkel) kész csoda, sokat én is meglepődöm, hogy nem omlik össze az egész :)
A többit itt nem mesélhetem,pedig sok érdekeset tudnék..de egyet kérek,ne a jegyvizsgálót,a vonatnak fütyülő piros sapkásat szidjátok, hisz az csak végrehajtószolgálat...azt teszik ami ki van adva,többet még ha tehetne is tilos...
ez van sajnos
 

DeletedUser17450

Vendég
ingyen beszélek....
na ilyen nincs,hacsak nem az is céges teló.
ezt már régen is nevettem.
max egytarifás a telód, redes, vagy hasonló,de az sem ingyen van,hisz van havidíja.
ingyen az amit én kapo cégeset,de az sem ingyenes,nekem is van havi 100 ezer limitem.

True. Igazad van. Telefonálhatok annyit, amennyit akarok, havi 10k-ba kerül, bár az számomra ingyenes, így teljesen megéri. Nekem nincs szükségem 100k-s limitre. Mindennemű pénzügyi lehetőségeimen kívül én igyekszem a lehető legtöbbet spórolni, gondolván arra, hogy egyszer családom lesz és így minden megtakarított 10k-20k-100k-1.000.000 Ft a családom javát fogja szolgálni. Félre értés ne essék, nem azt mondom, hogy te nem így cselekszel, vagy cselekedtél.

Lugal:
Nekem hiába van utazásim max egyetemre járok be vele, másra nem kell. Késés? Mindig van. Múltkor olvastam valamit, nem is tudom, hogy 1 év alatt 6 évet késett a MÁV. Paradoxon, de majd megkeresem.:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Lugal..ez a téma bonyolult és nem is idevaló, mert a vasút ma már politika teljesen....sajnos.
Egyet higgyél el,az igazi vasutas annak örül ha pontos a vonat és minden oké...hisz akkor pl az én munkám is csak a nézelődés lenne :)
Nem mondom, hogy nem találkozol nem odavaló emberrel,de ez csak a számok törvénye, hisz egy ekkora létszámú cégnél mindenféle előfordul. De nézheted akkor a bkk,vagy bkv vagy épp most mi a neve és a többi céget is...
nemcsak a mávnál vannak bajok...csak mivel ez elég sok embert érint azért észrevehetőbb.
Annyit elárulhatok,hogy naponta országosan ennyi vonat leközlekedtetése szinte balesetmentesen ( persze késésekkel) kész csoda, sokat én is meglepődöm, hogy nem omlik össze az egész :)
A többit itt nem mesélhetem,pedig sok érdekeset tudnék..de egyet kérek,ne a jegyvizsgálót,a vonatnak fütyülő piros sapkásat szidjátok, hisz az csak végrehajtószolgálat...azt teszik ami ki van adva,többet még ha tehetne is tilos...
ez van sajnos

Én gyerekkorom óta a sípolós embert és aki azt a zöld táblácskát mutogatja tisztelem a legjobban a vasútnál.:D
 

DeletedUser

Vendég
A késés csak egy dolog....az van máshol is.
Annó görögöknél indulási időre nem indult a vonat..érdeklődtünk egy fél óra múlva,mondták, hogy majd ha többen leszünk megyünk, ennyi emberrel nem éri még meg...itt mit szólnának ehhez a magyarok? :)
De helyi példa például...70-es váci vonal..elismerem a kihasználtságot,hisz látom is,jó elővárosi vonal...
reggel kb 10 percenként jönnek befelé a vonatok...egy cigit elszívsz ott a másik.
ott már 5 perc miatt fejvesztést akarnak az utasok...
akkor ők mit szóljanak-mégha kevesebb is persze az utas-a 113-as vonal lakói.
Nyíregyháza-mátészalka..napi 3 vonat van és cső...és 20km/h val megy a vonat...
váci,esztergomi...még ha késve is jön,akkor is hamarabb beérsz,mint a 2A ról egy dugóban,ami mindennapos szinte reggel..
persze lehetne jobb is a vasút...érdekesség..ma pl Bp-nyíregyháza 3 óra cirka,kicsivel több is...10 éve is ennyi volt :)
na ezeket kéne feszegetni... :)
de felesleges sajnos.
 

DeletedUser17450

Vendég
A késés csak egy dolog....az van máshol is.
Annó görögöknél indulási időre nem indult a vonat..érdeklődtünk egy fél óra múlva,mondták, hogy majd ha többen leszünk megyünk, ennyi emberrel nem éri még meg...itt mit szólnának ehhez a magyarok? :)
De helyi példa például...70-es váci vonal..elismerem a kihasználtságot,hisz látom is,jó elővárosi vonal...
reggel kb 10 percenként jönnek befelé a vonatok...egy cigit elszívsz ott a másik.
ott már 5 perc miatt fejvesztést akarnak az utasok...
akkor ők mit szóljanak-mégha kevesebb is persze az utas-a 113-as vonal lakói.
Nyíregyháza-mátészalka..napi 3 vonat van és cső...és 20km/h val megy a vonat...
váci,esztergomi...még ha késve is jön,akkor is hamarabb beérsz,mint a 2A ról egy dugóban,ami mindennapos szinte reggel..
persze lehetne jobb is a vasút...érdekesség..ma pl Bp-nyíregyháza 3 óra cirka,kicsivel több is...10 éve is ennyi volt :)
na ezeket kéne feszegetni... :)
de felesleges sajnos.

Én gyerekkorom óta a 120/A mellett laktam, Szolnok-Budapest Keleti.

Először gyerekként Szolnok, utána serdülőként Farmos, most pedig Budapest-Piliscsaba.

Anno vasutas akartam lenni, de aztán hogy is mondjam, elment tőle a kedvem. Bejött az első szerelem, a foci, karate, küzdősportok, a pénzügyi világban való jártasságom, a földművlés, a fene tudja mennyi erdő van a nevünkön, így másfelé orientálódtam. Mászaki szakközépben már rohadtul nem foglalkoztatott a vasút. Most bölcsészként meg még időm sincs vele foglalkozni, max ha autó helyett vonattal megyek Piliscsabáig.:D Félre értés végett: Rohadtmód nem vagyok vallásos suprise.:D (PPKE-BTK, Pázmány Péter Katolikus Egyetem-Bölcsészet és Társadalomtudományi kar)

Az ELTE-ről 1 ponttal lecsúsztam sajna.:D
 
Fent