Bfk

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A probléma az, hogy teljesen szubjektív, hogy Mi sértő.
Természetesen olvastam (ITT a FÓRUMON a SUPPORT bejegyzésében), hogy a Benito Mussolini és a Herman Göring volt ami sértő volt valakinél. Annál a valakinél több történelmi személy volt felsorolva. Az illetőnek volt sokezer faluja. Mindig tisztességesen játszott. Soha nem csalt semmiben. Kapott egy véglegeset. Szerintetek ez így rendben van?

Például Scipo Africanus, aki Kárthago városát a földdel tette egyenlővé a földjét sóval hintette be, kiirtva egy egész népet. Jobban sért valakit, Mint Benito Mussolni fasiszta diktátor? Mert abban egyet kell értenünk, hogy a fastiszta diktátor sérthet sokakat. Vagy a Lánya, aki jelenleg is parlamenti képviselő olaszországban... NEM a név a lényeg, hanem az, hogy miért írta ki! Gondolkozzon a T. Support kicsit!

Vagy a másik játékosnál a Cosa Nostra nevet kifogásolták. Bűnszervezet. Pablo Escobart is kifogásolják. Terrorista.
Ez az eljárás, több mint durva, ez goromba és méltánytalan. EZért végleges kizárást adni kb olyan, mint bolti lopásért kezet levágni.
Ha ez így megy, akkor nincs más dolgunk, mint végignyálazni az össszes ellenfél játékos összes falunevét és feljelenteni minden "gyanús" nevet. Ha nem tudjuk mi az, akkor rákeresni a wikin, hátha bejön.

Az a véleményem, hogy EZ már nem játékvezetés, ez a Játék aktív és aranytalan befolyásolása. Nem késő ezt a dolgot Rendbehozni! Persze, ha van rá szándék és józan belátás.

Szerintem ebben a supportnak tökéletesen igaza van :)
Scipio Africanus rossz példa, a kárthagói népet nem írtotta ki, mert arra kényszerítette őket ,hogy a városukat a parttól építsék újra pár kilométerrel beljebb amivel csupán a kereskedelmüket tette volna lehetetlenné,így rákényszerítve a kereskedelemből meggazdagodó pun népet a hanyatlásra :p
Másfelől Karthágó városa Róma riválisa volt a Földközi Tenger kereskedelmének a fellegvára
Ezt akarta kiküszöbölni a tengeri kereskedelemben terjeszkedő Róma, de mivel tudta Kárthagó hogy ezzel a sorsát pecsételik meg, ezért tört ki a 3.pun háború ami nem más mint egy ostrom története.
Akkoriban meg minden néppel lehetett volna példálózni,mert mindenhol a leigázott népeket ranszolgapiacokra,rabszolgasorsba döntötték. Így volt pl. hazánk területén még időszámításunk előtt a rabszolgák átlagéletkora 20-22 év ;)
Ez a kor szokása volt.
Szóval ha már az ókori dolgoknál tartunk,miért nem épp Attila az Isten ostorát hoztad fel példának ?
Jaaa,az már nem :mad:
És megmondhatom hogy miért nem ?
Csak mert az Szent embernek tartják egyesek.
Csupán mert, Ő a "magyar" érdeket képviselte, aztán ugyanolyan barbár szokások között élt, -rabszolgaszerzés,emberkereskedelem,kínzások stb- mint a többi kortársa.
És csak azért nem, mert a náci érzelmekkel túlfűtött majmok szemében jól áll.
Hát nem.
Ő is ugyanolyan dögvész volt a világ számára,mint az összes többi ,beleértve itt a nácikat is :D

de mindegy is...
Tudod vannak itt héber nemzetíségű játékosok (amely népet egyébként én tisztelem :p ) akiket talán sért a zsidóüldöző náci gépezet pár kulcsfigurája.
Ez 1 középkori játék .
Mondják már el,hogy miért kell itt pár náci disznóról falut elnevezni, csakhogy a játékostársát elborzassza ?
Nem hiszem,hogy aki történelmi személyiségeket akar felidézni,annak pont a gyilkos rezsimek főemberkéit kell felsorolnia.
Meg ez annyira avitt és elunt próbálkozás ,az ezzel a példával való dobálódzás, hogy "egy kalap alá" akartok venni mindenkit ezekkel az emberkékkel. Szóval én azt gondolom ,hogy NE.
A játék maradjon játék, és nehogy már egy idős öreg bácsinak kelljen könnyeket elmorzsolni a szeme alól,mert a térképen a szomszéd felidézte neki a szülei halálát a haláltáborokban.
Úgy hiszem mindannyian JÁTSZANI és KIKAPCSOLÓDNI ültünk ide le, és nem azért hogy lázadozzunk náci neveket írva mindenhová amire éppen csak tudunk.
A support szabályai ez esetben teljesen helytállóak, és nem is kell hogy megváltozzanak.
Aki nem tud normálisan játszani az menjen el egy ilyen játékra,és ott élvezze ki a beállítottságát.
A maffia törvényt is támogatom.
Majd ha a Te gyermekedet lövik fejbe egy narkóügylet miatt ,akkor jöhetsz ide fel, és dícsérheted őket kedvedre.
Ez a nácizás ugyanolyan mint a sátánizmus.
Valami hülye szekta gondolkodásmentes tagjai egy játékból véráldozatot csinálnak. Azt sem tudják mit csinálnak,mert sííííííííííííííííííííííííík hülyék.
Menjenek mind a f.ba !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
náci disznó? nem zavar,hogy a náci hadsereget héber nemzetiségű egyének is pénzelték..ergo belső írtást rendeztek:)

kicsit nem vagytok képben a történelemmel

az igaz,hogy nem kéne neveket adni falvaknak,de szidni sem kéne azon réteget,akik egyet értenek velük.../német nép akkori szemléletével/
 

DeletedUser

Vendég
engem nem zavar :)
Na és Hitlerék ?
Őtet nem zavarta ? :p:p

"belső írtást"
gondolom ez 6 millió ember életébe fájt .
Elég nagy lehetett ott a káosz ,ha ezt Te belsőnek nevezed :D

De ,nem is szólok bele,mert látom hogy Te képben vagy :D
Na neee :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Dark Lord:
Teljes butaságokat mondasz.
Mondhattam volna Attilát, az ugyanannyira sértő az alapján a szempont alapján, amit te írál. Butaság, hogy őt kiemeled, mint Magyar érdek védelmezőjét ÉS teljesen eltérsz a tárgytól ezzel -és szerintem nincs senki aki azt gondolná, amit TE ide leirtál. (hacsaknem bolond az illető). És azzal is, hogy Náci disznók neve sértheti a "héber" játékosokat és a fejbelőt fiú esete is majomság. Nyilván nem eszel pizzát a MOB-ban sem és Berinbe sem mész soha... NEM kell "hébernek" lenni (ahogy TE fogalmazol Hibásan) ahoz, hogy utáld a Nácikat vagy halálos áldozat rokonának lenni ahoz, hogy ne szeresd a Szervezet bűnözés.
ÉS NEM LESZEL se NÁCI, se BŰNÖZŐ, amiért leírsz egy háborúsbűnös nevet, vagy egy Maffiacsoportot, ugye?
A Göring, vagy a MUssolini név szerinted ELBORZASZT valamilyen játékost? Szerintem a te cinikus és képmutattó, sehova nem tartó és demagóg hozzáállásod az ami elborasztó.

Scipionak olvass utána alaposan, hogy mennyi embernek "engedte" meg, hogy beljebb költözzenek.
Szóva összegezve sokkal jobb képet mutattnál, ha ezt a sok butaságot nem írtad volna ide.
 

DeletedUser8560

Vendég
Giga, ha ezt nem hagyod abba, akkor kénytelen leszek bannolni téged.
 

DeletedUser

Vendég
Sokan képtelenek felfogni, hogy a support és a KH operatív irányítása nem a játék része.

Van egy előre lefektetett szabályzat és büntetési tétel. Ehhez kapcsolódik egy eljárási rend.

Feljelentés érkezik >> a supporter ellenőriz, és ha a szabálysértés tényét megalapozottnak találja akkor büntet az előre meghatározott tétel szerint. Ennyi a feladata és nem több.
Ezután jön a fellebbezés amelynek eredeti célja nem az lenne, hogy a játékos kézzel lábbal próbálja bebizonyítani, hogy a supporter hülye, hanem az, hogy esetleg fény derüljön olyan körülményekre amik lehetővé teszik a büntetés enyhítését.

A supporter önállóan nem jogosult sem a meghatározott tételtől való eltérésre, sem pedig a büntetés utólagos enyhítésére.
Ennek az az oka, hogy részrehajlás vádja ne merülhessen fel.
Minden esetben az adminokkal köteles egyeztetni.

Felmerült a kérdés ; a supporterekre, adminokra nem vonatkoznak a szabályok?
De igen, csak nem árt figyelembe venni, hogy a játékos, a supporter és az admin mind más-más felelősségi körrel rendelkezik és nem mind ugyanoda tartozunk elszámolással. Épp ezért a szabályaink és eltérnek.
Ha valamelyik játékos esetleg csatlakozik a supporthoz, vagy ha valamelyik supporterből admin lesz, akkor majd írásban megkapja azokat a szabályokat amelyek szerint végeznie kell a munkáját.
Ameddig ez nem történik meg, addig mindenkinek azokat a szabályokat kell betartania ami a számára elő van írva.
A játékosnak tehát a játékszabályokat a supporternek a supportszabályzatot, az adminnak pedig az Innogames központi szabályzatát.

Visszatérve a már szinte hagyományos mondható fórumbalhézáshoz.

Az önjelölt "szabadságharcosok" idejönnek reklamálni anélkül , hogy az általuk "képviselt" játékosok ügye egyáltalán az adminokig és így a végső döntésig eljutott volna. Ezzel nemhogy segítenék de éppen hogy súlyosbítják a helyzetet, mert így több szereplő kerül az ügybe, nem beszélve az elhangzott sértésekről és rágalmakról, de már önmagában a téma felhozása is szabálysértés.

Ami a SZUBJEKTÍVAN sértő faluneveket, profilokat stb illeti.

A szabályzat úgy van megírva, hogy az általános műveltséggel és tájékozottsággal értelmezhető legyen.
Sem a supportot sem az Innogamest nem érdekli, hogy pl. DurvaPisti, hogyan vélekedik erről és számára mi a sértő és mi nem.
A lényeg az, hogy mit diktálnak az erkölcsi normák és hogyan vélekedik erről a társadalom többsége valamint, hogy mit enged meg az üzemeltető azaz a platform tulajdonosa.

(megjegyzem, hogy a németeket igen érzékenyen érinti pl a Göring téma és minden eszközzel igyekeznek elhatárolódni tőle.)
 

DeletedUser

Vendég
Megkréek minden bfk-s társamat hogy hagyja a dolgot!ne írjunk a külsö forumra.
a supoort teszi a dolgát.kivizsgálja a dolgokat!

mi is tegyük a miénket.ne adjunk semmiféle formában esélyt arra hogy fel tudjanak bennünket jelenteni!
és ne süllyedjünk arra a szintre mint azok akik velünk ezt tették.ne jelentsünk semmiféle szabálytalanságot ha velük kapcsolatba ilyet találunk.ez nem a mi fegyverünk!
a miénk a játék és az hogy ezt hogyan tesszük!
remélem minden társam hamarosan ujra itt lehet a v1 en a saját fiokjában és nem fosztanak meg bennünket a játék örömétől!
én személy szerint játszani jövök ide.azért hogy közben neszélhessek a társaimmal akikkel jóban vagyok.
a játék lényege az lenne hogy kicsit kikapcsolodjuk és elvonatkoztassunk az élet doglaitol.az a szörnyü hogy itt is ilyen dolgokkal kell találkoznunk hogy gisztustalan modszerekkel probál az ellenség rajtunk fogást találni!mert máshogy nem megy!

további szép napot minden játékosnak és supporternek!
 

DeletedUser7967

Vendég
Szabina= sosem fogod +találni kiv ha sikerül olyat találnod,akinek van supportos kapcsolata

Ugyan már, ha megnyered a szervert nagyon nagy a valószínűsége, hogy leverted az illetőt... :D

Plusz az az öröm azért megmarad, hogy nem tudott kicsinálni bármivel is próbálkozott ;)

Lásd:

G eset, feltörték-kitiltották de még mindig lenne a fiók ha G nem tököl... így elérték azok a céljukat akik ellen harcoltunk.
 

DeletedUser8262

Vendég
Nos elolvasva több oldalnyi mentegetőzést érvelést, nagyon erős utalásokat találok bizonyos klánra aki ezt az egészet "kitervelte, végrehajtotta".

Részlet a szabályzatból. "A felelősség a tietek; ha az átvett fiók szabálytalanság miatt zárolás alá kerül, nem hivatkozhatsz arra, hogy új tulajdonos vagy." gondolom ez a rész érthető és világos mindenki számára.

Itt nagyon nagy összeesküvés elmélet zajlik. Ha valami szabálytalanság történik az már a Cotr műve (ki másé lehetne a v1 szerverén csak Cotr tagok játszanak) Nőjön már fel mindenki, saját hibáink okát ne másnál keressük. Adott egy szabályzat ami ugyanúgy vonatkozik minden egyes játékosra akik a klánháborúval játszanak. Adott egy felügyeleti szerv ( Support) az ő dolgok a játék felügyelése.
Megjegyezném mind 2 faj ( Játékos és Supporter) is ember, mindenki követhet el hibákat és mindenkinek van lehetősége, hogy ezeket megpróbálja elkerülni vagy kijavítani. Kizárni/ kizáratni csakis olyan fiókot szándékosan nem játékost írok) lehet ami okot ad rá. A szabálysértő faluneveket végigolvasva igenis szabálysértés történt és pont. Minden klánban vannak kizárások mégis miért pont a "nagyok" dolgai érződnek fontosabbnak? Egyáltalán fontosabbak ezek az ügyek, mint bármelyik más ügy? Nem, dehogy. Minden egyes feljelentésbe bele lehetne magyarázni, hogy ki/kik tették és miért, ez már csak töltelék. A lényeges dolog az kérem, hogy mikor életünk azon napján amikor regisztráltunk ebbe a játékba elfogadtuk azt, hogy tisztességesen a meghatározott szabályok szerint fogunk játszani. Ez mindenkire vonatkozik. Tehát megkérek minden kedves és nem kedves emberkét, hogy a sárdobálást és az újjal mutogatást fejezze be és viselje magán tettének következményeit.

Kívánom minden érintett játékosnak, hogy ügyét szakszerűen és a szabályoknak megfelelően vizsgálják ki. Büntetését tettének súlyosságához mérten szablyák ki. Az ártatlan emberek pedig ne szenvedjenek jogtalan büntetés alatt.
 

DeletedUser7967

Vendég
Ugan már Pocok... majd pont a BFK-s fogja a saját klántársát feljelenteni, vagy a ReVo akik mellettük harcolnak, vagy pont az Angels akik... hmm...hmm... :D
De váááárj, a MNÖ... háááát tényleg... majd pont arra érnek rá, hogy ticket-eket írjanak.... bááár lehet már kiokosítottátok Őket... :p:eek:

Ne vccelj már, rajtatok kívül senkinek sem szokása jelentgetni, de Nálatok is vannak azért kivételek, és ne gyere Nekem azzal, hogy ez nem így van, mert tudom, hogy Apacs mentalitása még mindig ott van a klánban.... :)
És ugyebár Nálam jobban Tollast senki nem ismeri itt a KH-n. :)
 

DeletedUser8262

Vendég
Ugan már Pocok... majd pont a BFK-s fogja a saját klántársát feljelenteni, vagy a ReVo akik mellettük harcolnak, vagy pont az Angels akik... hmm...hmm... :D
De váááárj, a MNÖ... háááát tényleg.. majd pont arra érnek rá, hogy ticket-eket írjanak.... :eek:

Ne vccelj már, rajtatok kívül senkinek sem szokása jelentgetni, de Nálatok is vannak azért kivételek, és ne gyere Nekem azzal, hogy ez nem így van, mert tudom, hogy Apacs mentalitása még mindig ott van a klánban.... :)
És ugyebár Nálam jobban Tollast senki nem ismeri itt a KH-n. :)

Megint mi :D, elhiszem hogy Apacsot jól ismered de mindenkit te se ismerhetsz :) Vannak érdekes dolgok itt a v1 en. Frodó akinél a gyűrű van, még nem ért el a hegyhez :p
 

DeletedUser11748

Vendég
Megkréek minden bfk-s társamat hogy hagyja a dolgot!ne írjunk a külsö forumra.
a supoort teszi a dolgát.kivizsgálja a dolgokat!

mi is tegyük a miénket.ne adjunk semmiféle formában esélyt arra hogy fel tudjanak bennünket jelenteni!
és ne süllyedjünk arra a szintre mint azok akik velünk ezt tették.ne jelentsünk semmiféle szabálytalanságot ha velük kapcsolatba ilyet találunk.ez nem a mi fegyverünk!
a miénk a játék és az hogy ezt hogyan tesszük!
remélem minden társam hamarosan ujra itt lehet a v1 en a saját fiokjában és nem fosztanak meg bennünket a játék örömétől!
én személy szerint játszani jövök ide.azért hogy közben neszélhessek a társaimmal akikkel jóban vagyok.
a játék lényege az lenne hogy kicsit kikapcsolodjuk és elvonatkoztassunk az élet doglaitol.az a szörnyü hogy itt is ilyen dolgokkal kell találkoznunk hogy gisztustalan modszerekkel probál az ellenség rajtunk fogást találni!mert máshogy nem megy!

további szép napot minden játékosnak és supporternek!

Ennyire sarkosan ne fogalmazzunk.
Az hogy egy ezer falus tagot nem jelentesz fel, egyetlen falunév miatt, neadjisten szólsz neki, hogy változtassa meg, (Bármilyen hihetetlen, az ellenféllel is lehet ember módjára viselkedni) az azért nem egy kategória azzal, hogy egy nyilvánvaló és szándékos szabálysértést is figyelmen kívül hagysz. Ilyen esetben igenis jelenteni kell, ha nem teszed, azzal te is megsérted a szabályzatot.
 

DeletedUser8631

Vendég
mi is tegyük a miénket.ne adjunk semmiféle formában esélyt arra hogy fel tudjanak bennünket jelenteni!

Azt hiszem ezt eddig is így kellett volna tenni, és soha nem lett volna semmi probléma. V1 régebb óta megy mint V2, de azt hiszem mi hamarabb megtanultuk ezt.

és ne süllyedjünk arra a szintre mint azok akik velünk ezt tették.ne jelentsünk semmiféle szabálytalanságot ha velük kapcsolatba ilyet találunk.ez nem a mi fegyverünk!

Nem szeretnék idézni a szabályzatból, mert itt mindenki csak azzal jött, de felhívnám a figyelmedet arra, hogy a szabályzat kötelez arra is, hogy jelentsd a szabályzatba ütköző cselekedeteket/tevákenységeket ha az a tudomásodra jut, amennyiben ezt elmulasztod a szabályok ellen vétesz.
 

DeletedUser

Vendég
na jo nem arra gondoltam hogy ha az ember rájön egy szabálytalanságra akkor ne jelentse.hanem arra hogy ilyen faluneves dolgokon probálnak meg fogást nyerni a másikon mert a rendes játékban nem megy?
ez borzasztó!
játszunk már tisztességesen!
 

DeletedUser2298

Vendég
azt gondolom más vonalat is meg kell nézni és meg is teszem az.hogy kinek mi a sértő az egyéni dolog a supportnak kéne moderálni a dolgokat de ha eddig éveken keresztül volt egy fakuneve valakinek akkor talán kéne szolni neki,hogy ez nem jó és nem egyből büntetni nem áll ősszhamgban
a cslekmény a büntetés sulyával ez egy társasjáték most azt érik el tisztelt supporterek ,hogy jó néhány játékos aki csak azért volt még itt mert egy jó csapat jőtt őssze,és baráti a társaság ez most pont a kulcsjátékosok miatt esetlegessen abbahagyja a játékot ha ezt akarjátok szoljatok mindenesetre ma akrtam 15000 ft ért prémiomot venni de nem teszem mert lehet abbahagyom én is és ha abbahagyom azt a pénzt nem kapom vissza jó volna ha dőntenétek mi legyen .
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Sytex!

Két dologban szeretnék neked igazat adni.
1. Valóban lerohantuk a fórumot és a supportot is. Elhamarkodttan, a felebbezés bírálata elött. Nem jól tettük, indulatból tettük, kétségbesésből tettük. Én a magam és mondhatom a társaim nevében is, sajnáljuk.

2. A szabályokat mérlegelés nélkül alkalmazni kell. _ebben is egyetértünk.

Ugyanakkor, hogy adott helyen és időben X dolog valóban szabálysértő-e, annak eldöntése a support feladata. Hiszen Ha történetesen a Pablo Escobar -név és a Cosa Nostra (La -nélkül) elnevezést azonosíthatod többféleképpen. Ha történetesen engem valójában Pablo Escobárnak hívnak (vagy az argentin barátomat, aki cserediákként van itt), Vagy Netán az Olasz Szuvenírboltom neve Cosa Nostra, akkor bízvást jóhiszeműen kiírom, nem gondolván arra, hogy ez Sértő. EZt mérlegelni kell szerintem. A dolog szerintem jócskán kétértelmű és az okozható Sérelem is számít.

A Mussolni és Göring kérdésben felesleges érvelnem. Ha valakinek van egy meggyöződése, hogy a társadalom többsége miként vélekedik, ha meglátja leírva Göring nevét és az illető döntési helyzetben van, akkor dönteni fog, hogy szerinte ez milyen alapvető normát sérthet.
A magam részéről, ha magasztaló, vagy viccből- másokat bántani kívánó szándékkal/helyen találkozom vele, akkor elitélem. Ha egy felsorolásban, egy olyan kotextusban, ahogy a klántársamnál volt, vagy netán egy történelmi könyvben, azzal semmi problémám nincs.
A SZABÁLY akkor lenne egyértelmű, ha kizárná történelmi személyek nevének adását, Hiszen a társadalmi megítélés változhat adott esetben és amint már írtam, EGY most pozitív személy, lehet holnapra negatív lesz és fordítva. Olyan szabályt pedig nem lehet hozni, hogy csak közkedvelt személyek nevét adhatod. Olyat viszont igen, hogy semmilyet nem adhatsz.

Remélem érted mit sezretnék mondani és nem sorolsz a szabadságharcos kategóriába.
És kérlek légy belátó velünk. Nagyon régóta játszunk, rengeteg időt és sok mást áldoztunk erre, nem ritkán a családi békét, vagy munkaidőt. Ha egy ilyen "vétlen" dolog miatt kizárnak egy barátot egy rosszindulatú feljelentés miatt, akkor természetesen nehezen mérlegel az ember higgadtan. Nekem EZ jó tanulópénz volt, már máshogy látom a dolgokat.

Köszönöm a türelmet!
 

DeletedUser2298

Vendég
ez itt egy baráti társaság és nyilván egymás mellé állunk ha már oly sok évet játszotunk együtt és igen egy klánban vagyunk legyen már a klánvezetőnknek joga kiállni a társaiért kérlek ezért ne zárd ki végleg a vezért. büntesd meg de ne zárd ki kérlek.gondolom te is elvárod a vezetődtől,hogy odaálljon melléd ha kell hiszen a jó vezetőt erről lehet felismerni mártirt viszont nem szabad csinálni büntetni igen kell de a végleges azt nem érdemli meg senki ilyen dologért
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
na jo nem arra gondoltam hogy ha az ember rájön egy szabálytalanságra akkor ne jelentse.hanem arra hogy ilyen faluneves dolgokon probálnak meg fogást nyerni a másikon mert a rendes játékban nem megy?
ez borzasztó!
játszunk már tisztességesen!

:D:D:D
V1 tortenetenek 1ik legnagyobb csaloja irja ezt(persze csak darki utan)
masik szemeben a szlakt eszre veszed mi??:p
na az ilyenek miatt toroltem
 

DeletedUser

Vendég
DurvaPisti ; Örülök, hogy ezt sikerült megbeszélnünk.



ez itt egy baráti társaság és nyilván egymás mellé állunk ha már oly sok évet játszotunk együtt és igen egy klánban vagyunk legyen már a klánvezetőnknek joga kiállni a társaiért kérlek ezért ne zárd ki végleg a vezért. büntesd meg de ne zárd ki kérlek.gondolom te is elvárod a vezetődtől,hogy odaálljon melléd ha kell hiszen a jó vezetőt erről lehet felismerni mártirt viszont nem szabad csinálni büntetni igen kell de a végleges azt nem érdemli meg senki ilyen dologért

Nem tudom érzed -e az iróniát?! A klánvezető kiáll a társaiért, ez nemes dolog.

De akkor miért vagytok felháborodva, hogy én is kiállok a supporterekért? Most mondtad éppen, hogy ez a vezetőtől elvárható.
Nem kell aggódni mert minden ügynek van eleje , közepe és vége.

Más;

Úgy látom elindult a "feljelentés olimpia" a rivális klánok között.
Nincs ezzel gond mert jogotok van hozzá de mivel túl nagy terhet ró a munkatársamra ezért kénytelen leszek a többi 12 supportert is ráállítani és ha már ott vannak akkor átvizsgálják mind a két klán összes tagját.
Több feljelentés tehát nem szükséges, mert a figyelmet már felhívtátok egymásra és magatokra.
 
Fent