Bfk

DeletedUser

Vendég
Még jó, kérdezem Én:

Minek kell nektek 400 óra séta? közelebb nincs falu?


Ezen röhögtem egyet :D
Figyelj, ha mondjuk azt a 130k nuke-ot (ennyit hallottam) nem 400 órára küldtétek volna, hanem a szomszédba még jutottatok is volna valahova... :D

Jézusom :) valóban úgy véled, 130.ezer falu 10 óra távban van vagy 1 napi járásra egymástól ? igen hülye térkép elrendezés kéne ehhez…mondjuk 4-5 dimenziós :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát most figyelj, lehet a fake-et is nuke-nak nézték :D
De lehet segített a MNÖ akit annyira becsületesen támadnak... bár a foglalás nem mindig jön össze... :eek: :D

De hogy őszinte legyek lesz.rom, a tényeken nem változtat:

Nem foglaltak falut, legalábbis annyit nem amennyit kellett volna egy ekkora klán szervezett támadásánál.
Ha már arra adják a fejüket, hogy közös akciót szerveznek, legalább csinálják úgy, hogy foglalni is tudjanak.

Ha egy kicsit gondolkozna a BFK rájöhetne, hogy belülre max védőket lenne jó telepíteni, mert támadókat minek?
Jah hogy a belső foglalások...

Előre lehet költözni frontra és legalább a hátsó falvakból lehetne védeni a fronton lévőket, de neeeeem, mert kell a nuke még a K9-re is... grat.
Elismerésem.


Nem lehet minden sikeres....kellően eleget foglal, egy nyugodt, sima, kiegyensúlyozott teljesítményhez...minek rokkanjon bele mindenki 3 nap alatt...évekig itt leszünk még ! Nem kéne kiégni 3 nap alatt

Gondolkozik hidd el, nem kell ennyire hülyének nézni, mert ha ennyire hülye lenne a BFK, akkor már rég nem létezne.

jah, nagy ötlet, előre költözni támadókkal, hátra meg a védőket.....( a köztes harcokról meg lemondunk, nézegetjük a piros pontocskákat) Csak foglalsz 1 falut fronton, és az nálad lesz kb 1 percig se, sok értelme van ha nem tudod megvédeni, legalább 24-48 órára amíg a távoli védő be nem ér....gondolkodj már.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vki itt vmit nagyon benézett! :)
13K támadást írtam és nem 130K-t! Aprócska különbség!

UNSHA-nak

Jó, a kieső falvakat nagyon nehéz volt az elején befoglalnotok, ahhoz elismerésem!
A V1 kb két legrosszabb játékosainak falvait tudtátok befoglalni, nem is csodálom, h VSSE és Distress22 mellett őket nem vettétek át, csak a falvaikat! :)


Igen ebben van valami, ez van, vannak hibák és nehézségek, mint mindehol. De ti nem ugyan azt húzzátok ? dehogy nem....a könnyű inaktív falukat szeditek első sorban. (meg a sok ingyent) Mert mondjuk tőlem még nemigen tudtatok elvenni pl, egy aktívtól se nagyon :) csak, hogy egy példát hozzak fel, önzöen magamat :D valamiért nagyon kerültök, nem támadtok :) tán csak nem nehéz falut elvenni tőlem ? :) pedig várnék már egy kis pesztrálást....itt vagyok, aktívan, gyertek, mutassátok meg egy aktív harcos ellen mit tudtok ! Én elismerem ha valaki jó ! V14-en is elkendték a számat az MHC-sok, ügyesen jól jöttek, meg is dicsértem őket..lehettem volna többet ez tény, volt hogy ezért bebuktam full T és pár falut, védők se jöttek, csak sajáttal gazdálkodhattam enyhe túlerővel szemben, meg is lett a nap védekezője cím :) én élveztem, kihívás volt, tologattam ezerrel, már füstölt az egér. Egyálltalán nem bántam, hogy megtámadtak, sött, már hetek óta untam és semmit se csináltam, heti 2 nap néztem be.... jah és egy ezredes nemes kiszedési kísérlet is megvolt :) bár azt a falut is buktam rá 1 ezredre :) Nah a lényeg, csináljatok már valamit ! Egyedül a volt BN ér valamit abból a csapatból, de ti is be vagytok gubózva csak :S


A 13K a teljesen reális (nem 130K) :) de legalább van aki mosolyt csal az arcokra :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jók voltunk?:-D

látod még csak faket sem toltam rád..tartom a szavam:p +felelőek a társaid ....flamival azért játszottatok kicsit utolsó nap:)
 

DeletedUser

Vendég
Jó támadás volt ez, persze !

persze persze, védőt meg miért nem küldtél ? :)

Igen, utolsó nap tudtam csak lenni aktívan, akkor játszottunk egy jót flamival, csak kár, hogy addigra már szét voltam bombázva :) de hát ez van, nem lehet folyton itt az ember...élet is van a KH kívül . Én élveztem az utolsó napot, jó ellenfél ellen, jó játszani...maximálisan kihasználva az összes taktikai lehetőséget, ennyire futotta abban a környezetben abban a helyzetben.

Jött flamitól ezredes nemes, há mondom ezt kiszedem....három próbálkozási lehetőségem volt, ebból egy sikerült, kettő mögé ezreddel, egyet vissza hívtam, egyet ott hagytam, hogy lássa iparkodtam megoldani a helyzetet :) átneveztem a falut, ekkor írt rám hogy a mandulába :)
 

DeletedUser

Vendég
jó fej emberke...szerencsére azért sikerült kifogni 1aktív szomszédot:)

azt tudtam,hogy max napi 1x esetleg 2x lépsz fel és így elég nagy előnye van annak aki letámad....legalább gyakoroltál +ban:)
 

DeletedUser8262

Vendég
Én nem tudok róla, hogy valaha is feljelentett volna bárkit is a BFK csak azért mert nem tudta legyőzni. Ennek ellent kell mondjak. Más egyéb jelentgetéseket, szabálytalanságokért el tudok képzelni, sőt biztos ugyan úgy mint minden klánban ez bevett dolog (aki azt mondja nem az fülemüle) , de aki nem csal avagy nincs vaj a füle mögött ugyi azt kizárni se lehet ! Ha ezerszer feljelentik akkor sem. Tehát erről ennyit....nem az a hibás aki jelentget, hanem az aki csal és tönkre vágja tisztességesen játszók játékát.

Viccesek vagytok, minden klánban van olyan aki nem tud úgy játszani mint a többiek vagy nem akar. Nálunk pont olyan emberek voltak a fronton akik nem oda születettek, na meg a kizárásuk :) Ezt ügyesen kihasználtátok és ezáltal a foglalási statisztikátok jobb. Érdekesség képpen amióta bizonyos emberek nincsenek a fronton már nem nő olyan mértékben a különbség Vajon miért? Ezt nektek is be kel látnotok akár akarjátok akár nem, de ezen kár lovagolni, hisz kitaláltok valamit erre is, hogy miért van így :D Jelzem a Cotr nem kizárt fiókokból szerezte azt a kevés foglalását ami van :) Vezettek? Igen, de akkor ne rágódjatok azon, hogy milyen "inaktív" falukat foglalunk mert ennyi erővel én is leírhatom, hogy amilyen falukat foglalunk azok nem támogatták a mi elképzelésünket mert nem a mi klánunkban voltak és pont.



Bfk,Revo 3 embertől 1718 falut foglalt összes foglalás 2299 azaz 3 embertől foglalták az összes foglalásuk 74,7 % át :)
 

DeletedUser

Vendég
...és a fordított foglalási arány milyen ? azt is levezetnéd ?
 

DeletedUser8029

Vendég
...no lám , ugyanazt a módszert vetik be a BFK esetében is , mint amivel a PoA- t sikerült kivégezni?
Ez igen megtisztelő.
Valahogyan csak meg kell nyerni a V1-et , ha már harccal nem megy ...
 

DeletedUser

Vendég
Kellemes Husvét lesz ez, még várjuk a magyarázatokat, majd csak délután indítom a balhét, mert előbb locsolkodjunk
 

DeletedUser

Vendég
...no lám , ugyanazt a módszert vetik be a BFK esetében is , mint amivel a PoA- t sikerült kivégezni?
Ez igen megtisztelő.
Valahogyan csak meg kell nyerni a V1-et , ha már harccal nem megy ...



Kellemes Husvét lesz ez, még várjuk a magyarázatokat, majd csak délután indítom a balhét, mert előbb locsolkodjunk


a kettő hozzászólást egy helyre rakom, ha nem baj! :)
Kellemes Húsvétot nektek is!


Unsha mi történt nálatok? Persze csak ha nem titkos!
 

DeletedUser8029

Vendég
Ha ugyanaz megtörténik , mint anno a PoA-nál , akkor ingyen megkapjátok a V1 aranyérmét.
Ha ugyanis alapos , perdöntő bizonyitékok nyilvánosságra hozása nélkül a V1 történelmében második alkalommal lefejezhetik egy a végső győzelemre is esélyes klán vezetését , az aktiv tagság nagy része törölni fogja magát a V1-ről , mivel ebben a formában értelem nélkülivé válik a játék....hisz nyilvánvalóvá válna , hogy névtelen , titkolt tartalmú , rosszindulató rágalmazással bárkit ki lehet tiltatni a játékból...
Reméljük ez nem fog bekövetkezni , de ki tudja mit hoz a holnap.....sajnos mi nem értünk az olyan hadviseléshez , amit nem a csatatéren kell megvivni...
 

DeletedUser

Vendég
sipi megnyugtatlak
v1en nalatok van a legtobb csalo
persze a kizaras ilyenkor teljesen felhaborit benneteket
ha meg a cotr ezaltal megnyeri a v1et csak magatoknak koszonhetitek:D

izgatottan varom a fejlemenyeket
de ha csiriszekcio is benne van a teamben tuti jogos a kizaras :p
 

DeletedUser

Vendég
szia Gabika

+kaptad az üzenetem?:)

kiket zártak ki?


Misi csak nem +int harc lesz a support ellen?...:-DDD /nem célzás volt...jó öreg v1/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha ugyanaz megtörténik , mint anno a PoA-nál , akkor ingyen megkapjátok a V1 aranyérmét.
Ha ugyanis alapos , perdöntő bizonyitékok nyilvánosságra hozása nélkül a V1 történelmében második alkalommal lefejezhetik egy a végső győzelemre is esélyes klán vezetését , az aktiv tagság nagy része törölni fogja magát a V1-ről , mivel ebben a formában értelem nélkülivé válik a játék....hisz nyilvánvalóvá válna , hogy névtelen , titkolt tartalmú , rosszindulató rágalmazással bárkit ki lehet tiltatni a játékból...
Reméljük ez nem fog bekövetkezni , de ki tudja mit hoz a holnap.....sajnos mi nem értünk az olyan hadviseléshez , amit nem a csatatéren kell megvivni...



Hozzá teszem, h 3. történne meg ez a játék során!
Ugyanis a Skulls-nál is megcsinálták!
 

DeletedUser

Vendég
megvárjuk a fellebbezések eredményét, addig semmi balhé nem indul, bízom benne észbe kapnak suportereink.....Amennyiben nem, ez lesz itt a legkeményebb szócsata a KH történelmében, ami végletekig ki fogja meríteni a tisztességes eszközök tárházát egészen az innogamesig.

Mondok egy példát Misinek...a Bumm-Bumm faludról én egy terror szervezetre, maffiára asszociálok, Mivel kimerít minden jellegzetességét ! azonnal végleges kizárás kapsz érte ! Szerinted jogos volna ? (persze, hogy nem kéne ezért véglegest kapnod, bár jobb ha most azonnal átnevezed !) Megítélés kérdése, és hogy persze akarom e.... Ugyanis jelen esetben ez a helyzet.

Egyszerűen lefejezték a BFK bele asszociált falunevekre hivatkozva !!!!!!!!!!!!! Hozzá tenném, még ha véletlen, van is olyan falunév ami közelíthet, vagy határeset, kétértelmű, vagy épp 1db falu véletlen előző foglalásból még nem átnevezett vagy bármi sértő......akkor is elsőre egy figyelmeztetés, aztán ha nem akkor mondható valakiről, hogy szélsőséges, antiszemita, stb..legfőképp hogy szándékos ! Egyszerűen az emberség és tisztesség ezt követeli meg másik embertársunkkal szemben. figyelmeztetjük és ha nem akkor bang lehet kizárni. Megtehetné e a suport ? Még szép hogy meg, emberi érték kérdés ez !

Tudjátok ez ékes példája a kettős mércének !!!!!!! Egyet mondhatok, napokon belül kiderül, lesz e 110.ezer barbár és megnyerte a V1 aki akarja (bár büszke nem hiszem hogy lesz) avagy lehet itt tisztességes csatában eldönteni kié a V1. Még azt is hozzá teszem, ellenkező esetben is kiállnék a Cotr mellett itt nyiltan ha őket is hasonló vád érné. (más embertársunk mellett is kiálltam már, mikor igazságtalanság éri) Mivel ez egyszerűen elfogadhatalan eljárás a suporterek részéről. (most azonnal 200 embert ki kellene zárni ezen eljárás mentén, vagy 400-at ! Bele lehet asszociálni mindenbe mindent.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A kifogásolt falunevek a következők voltak (gyengébbek kedvéért magyarázom is) ;

Cosa Nostra ( olasz maffia)
Pablo Escobar (Columbiai maffia , drogbáró)
Benito Mussolini ( olasz fasiszta diktátor II. világháború)
Hermann Göring ( II világháború , Hitler jobbkeze)

Bármilyen hihetlen is de az első kettő illegális , a többi pedig politikai illetve náci megnyilvánulás.
Összefoglalva tehát szélsőséges.

"Elsőre egy figyelmeztetés..." ?? Ott a figyelmeztetés a szabályzatban.

A support napi szinten százas nagyságrendben kap feljelentést és egyéb leveleket, így nincs idő további ötvenet írni figyelmeztetésként. Arról nem beszélve, hogy az eljárás menetét az Innogames határozza meg.

Unshakable 4
Szép beszéd volt.


14. Tilos a fórumon, konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása,illetve a játék , játéküzemeltető ,support kritizálása.

Nem engedélyezett más játékosok uszítása vélt vagy valós sérelem alapján.
Ezt veheted előzetes figyelmeztetésnek !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Han védelmében

Sytex valami bibi van van nálatok és tudod miért?

Miért vannak olasz maffia klán nevek? ergo ők hogy létezhetnek,ha falvak miatt játékost tiltotok
Miért van az,hogy társaid semmit nem adnak olyannak ,akit jelentettünk,miután írtam,hogy több a soknál,hogy buziznak falu nevében...


kettős mércét játszotok ti is,hogy mondva csinálva tiltotok,de ahol kancsóznak ott semmit nem tesztek csak ejnye bejnye nem kéne,de semmi bünti?

ezek után mit vártok
 

DeletedUser8631

Vendég
Hát, mindig is kettős mérce volt. Mivel emberek vagyunk, így embere válogatja milyen büntetést szab ki elsőre. Tapasztalatból mondom sajnos, mivel kaptam véglegest, míg más ugyan azért csak figyelmeztetést. Szerintem mondanom sem kell, hogy a másik oldalhoz tartozott az illető(sőt nem is egy)
 
Fent