Bfk

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, most az jön, hogy te figyelmeztettél, akármit is fogok írni, bannolsz innen.

Sytex, neked szabad konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása ? Vagy rád nem vonatkoznak szabályok ? (lap elmentve, innogamesnek elküldve holnap reggel)

Igen, az innogames szabja meg, ti meg fordítjátok (lehet hibásan) és alkalmazzátok gyurma szabály szerint.....Meg lehetne kapni az eredeti angolt, illetve szeretném kérni, hogy az angol megfelelője is legyen fent a magyar mellett !!!! Lehetőleg még ma vagy holnap....elvben ugye nektek megvan, 5 másodperc felrakni ! Nagyon várom.

Lehet több éve ott vannak feledésben ezek a falu nevek....senkit se zavart, tán még a tulaj se emlékezett rá....

Hogy mennyi dolgotok van ireleváns erre hivatkozni, nektek ez a feladatotok, ha 1, ha ezer, ha tízezer, bejelentés van, minden esetben méltón kell eljárni. Egyszóval épp azt írod, ha éppen lett volna kedved, írhattál volna figyelmeztetést is, de mivel nem volt kedved szórakozni ezért inkább kizártad azonnal.....egy szó ezerszer többet ér minden bűnös cselekedetnél.

Nem gondolod, hogy egy teljes világot befolyásoló döntést, megfontoltabban, semlegesebben, körültekintőbben kellene vizsgálni ? (mint hogy nincs rá időm) esetleg a szankciók körültekintőbb alkalmazása célravezetőbb ? Kérlek mérlegeljetek, módosítsátok döntésed, legyen ez egy intő példa a játékosok számára, tanuljunk belőle, mindenki nézze át a falu neveit, és játszunk, döljön játékban el a V1 sorsa.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Unshake :)
Figyelj, azzal, h kitiltatod magad, semmit sem fogsz elérni...:(
A játék és a support is mindig valamilyen szinten mocskos volt, itt már csak az volt a kérdés, h mi bemocskolodunk-e.


Igen ez már a 3. alkalom lenne, h a support óriási hibát követ el V1 történetében.


Az elöző két esetnél is mit értek el, akik megprobaltak szembeszállni a supporttal...semmit, vagy még öket is kitiltották!
Ha ezt a hibat a support el követi akkor valoszinü most is rengetegen fognak törölni...ezzel hosszu idöre vagy netán örökre is elhagyva a játékot, amit 3-4 éve üznek, baratsagok alakulnak ki, nagy csatak vivodnak meg ezalatt és igy végzödik mindenkinek elmegy a kedve ettöl a jatektol. Nekem is elment nem rég, és inkabb nemzetközi szervereken játszom ahol a support nem követ ennyi hibát.

Ha ezáltal a CoTR megnyeri majd a szervert, akkor nem lesz mire verni a mellüket, mert nem ök nyertek, hanem a Supportosok fejeztek le az ellenseget
Nem vagyok sem CoTR sem BFK párti mind a 2 klan nagyot alkotott, és büszkék lehetnek magukra.
De ha a CoTR-ban van egy minimalis gerinc, akkor ö is megprobalkozik a support ellen fellépni, h legyen még izgalom a végére, amit kétlek:(
Üdv.:Valaki ;)
 

DeletedUser

Vendég
őőőő bibibi én még élek..pedig talán a support 1ső számú ellensége lehettem 1időben + teszek is arról,hogy ott legyek a papíron:D


hát Han nem sokáig húzta..gyors kapott 1 bann-t.....ez extra gyors eljárás lett..nálam tovább bírták
 

DeletedUser

Vendég
megvárjuk a fellebbezések eredményét, addig semmi balhé nem indul, bízom benne észbe kapnak suportereink.....Amennyiben nem, ez lesz itt a legkeményebb szócsata a KH történelmében, ami végletekig ki fogja meríteni a tisztességes eszközök tárházát egészen az innogamesig.

Mondok egy példát Misinek...a Bumm-Bumm faludról én egy terror szervezetre, maffiára asszociálok, Mivel kimerít minden jellegzetességét ! azonnal végleges kizárás kapsz érte ! Szerinted jogos volna ? (persze, hogy nem kéne ezért véglegest kapnod, bár jobb ha most azonnal átnevezed !) Megítélés kérdése, és hogy persze akarom e.... Ugyanis jelen esetben ez a helyzet.


Én azt a falut foglaltam és nem én neveztem el így!
Nem üzentem senkinek semmivel, és nem hiszem sőt tudom, h ilyen terrorszervezet tuti, h nem létezik :D
Amit a support felhozott falu neveket, viszont akár mit mondasz jogos a bűntetés, mivel a szabályzat egyértelműen leírja!
Hozzáteszem én már egy hasonló dolog miatt voltam kizárva, és azért "falu" nem kevés falumnak a neve :D
 

DeletedUser

Vendég
Unshakable 4

Te múltkor valami olyasmit írtál, hogy neked csak egy telefon és elintézel mindent:D
Miért nem élsz a lehetőséggel?:D
 

DeletedUser

Vendég
Misi itt tudod mi a gond?

egységesíteni kéne a büntetéseket....1ik 3napot kap és a másik véglegest azonos bűnökért...szerinted ez mennyire egyenes dolog? és engem most 1ik klán sem érdekel...Han kb ellenfelévé tett,de kénytelen vagyok mellette érvelni.


ebben az esetben fel sem merülhetne,hogy valamelyik klánnak ott a beépített emberke,de ilyenkor valszeg nem 1személyre lehet gondolni
 

DeletedUser

Vendég
Misi itt tudod mi a gond?

egységesíteni kéne a büntetéseket....1ik 3napot kap és a másik véglegest azonos bűnökért...szerinted ez mennyire egyenes dolog? és engem most 1ik klán sem érdekel...Han kb ellenfelévé tett,de kénytelen vagyok mellette érvelni.


ebben az esetben fel sem merülhetne,hogy valamelyik klánnak ott a beépített emberke,de ilyenkor valszeg nem 1személyre lehet gondolni



Azzal a különbséggel, h én ezt kb 2 éve kaptam, ha nem régebben, és azóta kicsit szigorodtak a szabályok!
Meg én XY Sirhelye-nek neveztem el a falukat és azért kaptam büntetést!
És nem fasiszta stb..
 

DeletedUser

Vendég
lakatolva? miért? szerintem csak külsőn bannolták..játékban nem lehet őt bannolni a fórum miatt...fenyegetés sem volt és amit sytex linkelt az csak a már lakat alatt lévőkre vonatkozhat
 

DeletedUser

Vendég
ja nem arra utaltam,hogy te miért vagy még akkor jelen:p rég volt és lehet igaz sem volt..jelenben kell +oldást találni a jövőre nézve és ez nem csak erre a világra értve
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A probléma az, hogy teljesen szubjektív, hogy Mi sértő.
Természetesen olvastam (ITT a FÓRUMON a SUPPORT bejegyzésében), hogy a Benito Mussolini és a Herman Göring volt ami sértő volt valakinél. Annál a valakinél több történelmi személy volt felsorolva. Az illetőnek volt sokezer faluja. Mindig tisztességesen játszott. Soha nem csalt semmiben. Kapott egy véglegeset. Szerintetek ez így rendben van?

Például Scipo Africanus, aki Kárthago városát a földdel tette egyenlővé a földjét sóval hintette be, kiirtva egy egész népet. Jobban sért valakit, Mint Benito Mussolni fasiszta diktátor? Mert abban egyet kell értenünk, hogy a fastiszta diktátor sérthet sokakat. Vagy a Lánya, aki jelenleg is parlamenti képviselő olaszországban... NEM a név a lényeg, hanem az, hogy miért írta ki! Gondolkozzon a T. Support kicsit!

Vagy a másik játékosnál a Cosa Nostra nevet kifogásolták. Bűnszervezet. Pablo Escobart is kifogásolják. Terrorista.
Ez az eljárás, több mint durva, ez goromba és méltánytalan. EZért végleges kizárást adni kb olyan, mint bolti lopásért kezet levágni.
Ha ez így megy, akkor nincs más dolgunk, mint végignyálazni az össszes ellenfél játékos összes falunevét és feljelenteni minden "gyanús" nevet. Ha nem tudjuk mi az, akkor rákeresni a wikin, hátha bejön.

Az a véleményem, hogy EZ már nem játékvezetés, ez a Játék aktív és aranytalan befolyásolása. Nem késő ezt a dolgot Rendbehozni! Persze, ha van rá szándék és józan belátás.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok

itt egy kis részlet a wikipédiábol ki volt pablo escobár!

nekem az a része tetszik a legjobban ahol pablot teréz anyához hasonlítják vagy amikor a szegény gyerekeknek iskolákat és rengeteg szociális intézményt épitett.
:http://tiboru.blogrepublik.eu/2011/08/18/pablo-escobar/

amikor átvettem majd egy éve bz77 fiokját már ez volt a k27 en lévő falvaim neve.nem én neveztem el öket ennek.
ezért kizárnak!
most komolyan?
ne haragudjatok meg de ez egyszerüen nem normális!rohadtul nem!
 

DeletedUser

Vendég
itt egy kis részlet a wikipédiábol ki volt pablo escobár!

nekem az a része tetszik a legjobban ahol pablot teréz anyához hasonlítják vagy amikor a szegény gyerekeknek iskolákat és rengeteg szociális intézményt épitett.
:http://tiboru.blogrepublik.eu/2011/08/18/pablo-escobar/

amikor átvettem majd egy éve bz77 fiokját már ez volt a k27 en lévő falvaim neve.nem én neveztem el öket ennek.
ezért kizárnak!
most komolyan?
ne haragudjatok meg de ez egyszerüen nem normális!rohadtul nem!


Anno még HELL-es korunkban a Skulls egy játékos névért zárták ki egyik társunkat véglegessel, mert, h vmi afrikai mészárosnak is az volt a neve.
Amiről senki nem tudott persze, de neki meg az volt a beceneve, meg az email címe!
Kadafi volt ez a játékos!
 

DeletedUser7967

Vendég
Oh Jézusom, nem győzök olvasni.

Nos, Nekem annyi a hozzáfűzni valóm ehhez a kizárásosdihoz, hogy ugyebár nem ez lenne az első alkalom, nem is a második, hogy megkísérlik kizárásokkal befejeztetni a V1-et. Csak ott a probléma, hogy ezzel egy halom fizető játékost veszít a játék és a buzgóbbak esetleg kampányolhatnak is a support ellen (nem csak magyar szinten) na akkor lesz kakiban a klánháború. :)

A falunevekről meg annyit, hogy furcsa, hogy eddig senkinek sem szúrta a szemét, csak pont most... hm...hm... vajon miért is. :)

Kénytelen vagyok elismerni, hogy a BFK-soknak is igazuk van egy részből, eddig a kutyát sem érdekelte, hogy mi az illető játékos faluneve, mert miért is érdekelt volna bárkit is, persze olyat aki JÁTSZANI akar ellene és nem KIZÁRATNI. Ha Nekem valaki azt mondja, hogy Cosa Nostra vagy Pablo Escobar, rántok egyet a vállamon és annyit mondok biztos... már direktben megy minden.
(Megjegyzés: ez anno Apacs szokása volt, hogy összegyűjtötte a falunevek jelentéseit és amikor nagyon uncsi volt a játék felnyomta az illetőket, de persze ezzel nem céloztam semmire sem.... ;))

BFK:

Nem feltétlen a support-ban kell keresni a hibát, inkább ne adjátok fel és keressétek meg a nyomorultat, higgyétek el az a célja, hogy a klánt megbuktassa.... azzal, hogy töröltök csak szívességet tesztek Neki. Gondolkozzatok el, inkább szívességet tesztek egy kotorékosnak (szinte biztos hogy onnan volt valaki) azzal, hogy töröltök, vagy inkább kiderítitek hogy ki volt az a féreg és eltüntetitek, sőt tetőzitek azzal, hogy harcba szálltok a V1 megnyeréséért? :)
Nos?.... Ugyan már, a V1 már a kitartásról szól, ha 5 évig (sacc/kb) kibírtátok, pedig pontosan ugyan ez ment végig sőt rosszabb, akkor most is túlléptek rajta valahogy.

Hogy Engem mennyien szeretnének a KH-n kívül tudni és hányan próbáltak már kizáratni (utólag kiderült, hogy CHAOS G kizáratásakor Engem is feljelentettek... khm... utólag is köszönet és üzenem annak aki jelentett, hogy a nyakára lesz lépve!), de ez inkább motivál mintsem eltántorítana. Pedig unom V1-et, az egész játékot, de azért sem hagyom ott, senkinek nem teszek szívességet azzal, hogy feladom és röhöghet magának, hogy na végre eltüntettük.

Én anno a PoA-t sem értettem, hogy miért kellett törölni, inkább meg kellett volna mutatni, hogy igenis tud még mutatni újat a klán annak ellenére, hogy kizárták a vezetőséget mondva csinált (vagy esetleg nem,ezt nem tudom) okok miatt. Főleg úgy, hogy ha jól tudom visszaengedték a vezetőket... no mindegy.

Gondolkozzatok el egy kicsit....

UI. Tudjátok, hogy nem vagyok az a nyalizós tipus, de most őszintén mondom, hogy tényleg nem örülnék, ha ismét barbiznia kellene a fél V1-nek, ennek a szervernek nem így kell vége lennie. Úgy kell a fináléhoz érnünk, hogy harcban győz majd a legjobb klán! :)
Nem pedig support-által.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szélsőséges tartalom: vallás, szexuális, rasszizmus, terrorszervezetek, maffia és egyéb szélsőséges csoportok, háborús bűnösök és csoportok, valósnak tűnő vagy ismétlődő életbeni fenyegetés.


kérdem én,akkor a szexuális utalásnál miért nem kapott az illető véglegest?:)


Szabina= sosem fogod +találni kiv ha sikerül olyat találnod,akinek van supportos kapcsolata


Tudjátok, én időnként nagyon, nagyon egyszerű lény vagyok.. van egy szabályzat, van egy büntetési segédlet, és kb. ennyi, ami érdekel.

Engem csak ez érdekel abból a hosszú szövegből..szóval Sajtmacska ezt végre be is vezetnétek minden supportosra vonatkoztatva?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Csak néhány plusz adalék a jelenlegi dologhoz.

Herman Göring - Benito Mussolini téma:
MIÉRT volt falunév és milyen kontextusban:
HA én felsorolom Olaszország összes eddigi Miniszterelnökének nevét, ott lesz Mussolini. Csinálhatok egy ilyen listát? Igen! Sértő ez? NEM! Szélsőséges és rasszista egy ilyen lista azért, amiért ez a diktátor is szerepel rajta? NEM!
Ha Fel akarom sorolni az Első, második, harmadik Bécsi döntés aláíróit (ezeket azért írom, mert a kizárt illető ilyen történelmi események, személyek után /is/ adta a faluneveket) amiben részvettek Aponyi grófon át az angol Miniszterelnökön keresztül az akkori Olasz miniszterelnök Mussolini is, akkor azzal KIT vagy MIT sértek meg? Azért én szélsőséges, és sértő leszek? NEM!

Herman Göring Légügyi miniszter, légi-marsall és a Német Országgyűlés elnöke volt. HA én felsorolom az összes személyt, aki valaha a Német országgyűlés elnöke volt, akkor az szélsőséges lessz, mert szerepel Benne Göring neve? Uszítok, gyűlöletet keltek? NEM!
Az értelem nevében kérem, hogy ezen töprengjünk már el! Ezek a TÖRTÉNELMI személyek éltek, léteztek, bűnöztek, meghaltak, írtak róluk EZER könyvet, készült EZER film, stb. Önállóan a NÉV megjelenítése NEM lehet szélsőséges, radikális, sértő, stb, különösen az említett kontextusokban!
HA a falunevem az, HOGY megvetem Herman Göringet, vagy vesszen Musszolin, Netán az, hogy Elítélem Mussolinit, mert gonosz Az sem felel meg! És a Beni, ami Benito beceneve volt? Az mehet? EZT így nem lehet, hiszen semmiféle sértő vagy szélsőséges SZÁNDÉK nem volt benne! EZ egy nem tudatos sértés volt! EZ kb. olyan, mintha azt mondom valakinek, hogy NA mi van apáddal azzal a nagy lókötővel? Régen meséltél az öregről! - Az illető sértődötten közli, hogy apját ártatlanul lecsukták és meghalt a börtönben. Megsértettem? Tutira! Tudnom kellett volna? Lehet. Szándékos volt? NEM!

Vegyük a másik Játékos esetét.

Cosa Nostra – Annyit tesz olaszul, hogy „MI ÜGYÜNK”. Ami NEM! azonos a LA COSA NOSTRÁVAL ami maga a Maffia egyik elnevezése. NAGY különbség van a két dolog között! Ezek szerint itt a szókapcsolat ill. az abból asszociált JELENTÉS volt a nem megfelelő. Rengeteg JÁTÉKOSNAK az a faluneve, hogy Fekete Sereg. Ami ugye Hunyadi Mátyás elit zsoldosaira utal. (NEKEM is VAN ilyen falum több foglalásból) Ugyanakkor, ha nézi az ember a híradót, akkor tudja, hogy a Fővárosi Törvényszéken most Folyik a FEKETE SEREG büntetőpere, akik egy Magyar Maffia-csoport. Akkor engem és másokat ilyen falunévvel KI lehet zárni? MI volt előbb a Cosa Nostra szókapcsolat, vagy a szervezet, akit később!! ezzel a névvel illettek?? – GONDOLKOZZATOK el EZEN!

Pablo Escobar – EZ a kedvencem.
Eltekintve attól, hogy nem is a jelenlegi acc tulajdonosnak az elnevezése, hanem azé, AKITŐL hivatalos support eljárással vette át kb 1 éve, ez maga a Kabaré kategória! Kidobta a Wiki, hogy volt egy ilyen nevű dél-amerika bűnöző? Terrorista volt és droggyártó. Uram atyám! Akkor nem lehet spanyol neveket adi a falunak, mert kiderül, hogy az illető valamit csinált valamikor? Pl. Carlos, vagy Ramirez nem lehet a falunevem, mert volt ilyen nevű terrorista! Igaz? EZ vicc!

EZEK az eljárások feljelentés után mentek végbe. Én megértem a feljelentőt, akit ezek a dolgok sértettek és a szabály az szabály. Az ilyen gusztustalan szabálysértőket ki kell gyomlálni, nemde?!
Ugyanakkor érdemes elgondolkodni egy kicsit a Barbár falu –elnevezéseken, ami egy olyan népcsoportot jelöl, akik emberek százezreit irtották ki, feldúlva fél Európát! ENGEM ez sért, Feljelentem. EZ barbarizmus! –Ami biztosan nem lehet jó! Feljelentem!
Van Rákóczy nevű falu? Az egy felségsértő, lázadó, száműzött egyén, aki háborút robbantott ki, trón fosztva törvényes királyát. Ezért a korona-bíróság jogerősen elitélte! Ilyen aljas falunevet adtatok? Feljelentem!
Napoleon falunév? MI ez a korzikai fenevad? Bűnöző! Feljelentem!
ésatöbbi ésatöbbi!

A Szabályok azért vannak, hogy a Játék Morálját megőrizzék és BIZTOS keretet adjanak a játéknak! Ezzel az intézkedéssel lerombolja a support a Morált és Bizonytalan kereteket teremt! Pont az ellenkezőjét teszi annak, amit kellene és pont az ellenkezője történik majd, mint amire a szabályok létre lettek hozva! Nem él a hatalmával, hanem ENGEDI, hogy azzal a feljelentők VISSAÉLJENEK!
GONDOLKOZZATOK!
Reménykedem benne, hogy a fellebbezési eljárásban mindezeket mérlegre teszi a legfőbb döntéshozó! Erőt, kitartást és józanságot kívánok neki!
 
Fent