Bfk

DeletedUser15174

Vendég
látod csajszi csak azt írtam le,amit skype-on,de érdekes itt teljesen más stílust vettél elő,de még a véleményed is más lett:p;)
 

DeletedUser

Vendég
Revo-BFK közös támadás 13ezer támadás Cotr ellen!
foglalás 5 falu!


Március 1-től máig stats:

Revo+BFK= 93
Cotr=276

akkor ez h is van?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A V1-en védekezni a világ legegyszerűbb dolga 400 óra áll rendelkezésre. Aránytalanul keveset tud megtenni a nemes, pedig ez a legnagyobb világ...a v14-en 120 órát is tud menetelni a nemes !!!!!!!, egy pindurka világon, a legnagyobbon meg 56-ot !!! vicc ! Ezeken változtatni kéne, jó irányba. Aránytalanul gyenge a Támadó sor a V1-en. egyszerűen vicc, hogy 20T meg lehet fogni karcolásmentesen 5-7V-vel 400 óra séta után...ennek tükrében képzésük is aránytalan…kinek van már kedve egyáltalán támadni nagy tömegben ?...egyáltalán nem támogatja a támadó szellemet amiről épp a klán háború szólna. Egy támadó sort, Gyorsabb leképzeni mint oda érni, nem vicces, most őszintén :) az a kicseszés ha nem murdelnek, hanem sétálnak :) erről kell szóljon a KH ?

Jah a statra vissza térve csak előtte 1000 falut vesztettetek a BFK-tól :) persze ki lehet emelni 1-1 napokat ahol pluszban vagytok, vagyunk....én azért összességében nézem. Kíváncsi volnék erre az időszakra a Let pontokra is, ki próbálkozik és ki az aki csak cselleng.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Gondolom amikor 1000 falut buktak, a BFK véletlenűl a supportot is belevonta a támadásba feljelentgetések keretében ^^
A többi támadás már csak a játékból kizárt accokra mehetett.
Milyen véletlen és mennyire ismerős eljárás ez ettől a klántól :eek:
Egészen véletlenűl engem is így oldottak meg ^^

Hajrá Cotr ! :D
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan már, a CotR (szívesen, hogy nem kotorék) is pont ugyan ezt csinálta... :D
Nem bírtak szollomarka-val és kizáratták. :)

Én inkább hanyagolnám mind a két klánt, csak sajnos nem tehetem :(
 

DeletedUser

Vendég
A V1-en védekezni a világ legegyszerűbb dolga 400 óra áll rendelkezésre. Aránytalanul keveset tud megtenni a nemes, pedig ez a legnagyobb világ...a v14-en 120 órát is tud menetelni a nemes !!!!!!!, egy pindurka világon, a legnagyobbon meg 56-ot !!! vicc ! Ezeken változtatni kéne, jó irányba. Aránytalanul gyenge a Támadó sor a V1-en. egyszerűen vicc, hogy 20T meg lehet fogni karcolásmentesen 5-7V-vel 400 óra séta után...ennek tükrében képzésük is aránytalan…kinek van már kedve egyáltalán támadni nagy tömegben ?...egyáltalán nem támogatja a támadó szellemet amiről épp a klán háború szólna. Egy támadó sort, Gyorsabb leképzeni mint oda érni, nem vicces, most őszintén :) az a kicseszés ha nem murdelnek, hanem sétálnak :) erről kell szóljon a KH ?

Jah a statra vissza térve csak előtte 1000 falut vesztettetek a BFK-tól :) persze ki lehet emelni 1-1 napokat ahol pluszban vagytok, vagyunk....én azért összességében nézem. Kíváncsi volnék erre az időszakra a Let pontokra is, ki próbálkozik és ki az aki csak cselleng.

Még jó, kérdezem Én:

Minek kell nektek 400 óra séta? közelebb nincs falu?


Ezen röhögtem egyet :D
Figyelj, ha mondjuk azt a 130k nuke-ot (ennyit hallottam) nem 400 órára küldtétek volna, hanem a szomszédba még jutottatok is volna valahova... :D


Az a vicc, hogy a BFK-n és CotR-n kívül asszem senki (legalábbis az Angels) nem használja ezt a baromságot, hogy 400 órára betámadunk már... szóval a saját játékotokat lehetetlenítitek el. :D
 

DeletedUser

Vendég
hszedből megállapítván gondolnám hogy kedves Linácska most a BFK soraiban húzza ? :)
 

DeletedUser

Vendég
az elsőből :p
Az meg hogy ki vagy, régen elárulta a logód,nyugi bele ;)
 

DeletedUser

Vendég
az elsőből :p
Az meg hogy ki vagy, régen elárulta a logód,nyugi bele ;)

Ez tény, hogy akkor már inkább a BFK, mint a CotR, de ez nyílt titok mindenki számára. :)
Attól függetlenül mind a kettővel fogok csatározni előbb vagy utóbb... :D

Teljesen nyugodt vagyok :p
 

DeletedUser

Vendég
Azért kicsit merész számok röpködnek a v1 felett

130k nuke? dobjátok már össze a BFK és Revo falvait....azért aki ezt kitalálta kaphat érte 1tapsot,de az is aki ezt be is veszi.

Ha 400h-ról nem is,de olyan 200h-t tuti,hogy néha utazhatnak a seregek mivel a hátsó kontik csapatait valahogy frontra kell juttatni...mind2 félnek nagy távokat kell +tenni ergo felesleges Han szavain,vagy BFK-n röhögni ezért


Még valami


Az angelsnek nem is kellett nagyot menetelni,mivel a birtokolt terület nagysága is más,de az ellenfél nagysága is..
Valójában teljesen mind1,hogy 10h-ra mész ki,vagy 200h-ra a BFK és Cotr esetében,mivel a közelit még lazább levédeni a T-k száma miatt és az előre levédett front miatt amely védelem bőven elég 1 kis akciózgatások ellen....15-20 H-ról nem fogsz tudni nagy tömegben T-t indítani.../1-2k T-vlel semmit nem érsz el/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát most figyelj, lehet a fake-et is nuke-nak nézték :D
De lehet segített a MNÖ akit annyira becsületesen támadnak... bár a foglalás nem mindig jön össze... :eek: :D

De hogy őszinte legyek lesz.rom, a tényeken nem változtat:

Nem foglaltak falut, legalábbis annyit nem amennyit kellett volna egy ekkora klán szervezett támadásánál.
Ha már arra adják a fejüket, hogy közös akciót szerveznek, legalább csinálják úgy, hogy foglalni is tudjanak.

Ha egy kicsit gondolkozna a BFK rájöhetne, hogy belülre max védőket lenne jó telepíteni, mert támadókat minek?
Jah hogy a belső foglalások...

Előre lehet költözni frontra és legalább a hátsó falvakból lehetne védeni a fronton lévőket, de neeeeem, mert kell a nuke még a K9-re is... grat.
Elismerésem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ilyen mentalitással nem is csoda, hogy ott tart a V1 ahol...
 

DeletedUser

Vendég
mentalítás...?

gondolom még nem hallottál a mozgatható védelemről:p:D meg gondolom v1-et sem ismered és ezáltal nem tudod,hogy hátul is voltak csaták ahonnan a maradék T-t valszeg nem magukon fogják leveretni;)
 

DeletedUser

Vendég
Vki itt vmit nagyon benézett! :)
13K támadást írtam és nem 130K-t! Aprócska különbség!

UNSHA-nak

Jó, a kieső falvakat nagyon nehéz volt az elején befoglalnotok, ahhoz elismerésem!
A V1 kb két legrosszabb játékosainak falvait tudtátok befoglalni, nem is csodálom, h VSSE és Distress22 mellett őket nem vettétek át, csak a falvaikat! :)
 

DeletedUser

Vendég
van meg v1?:D
kesz vicc ez az egesz
foleg mikor a hu....e okoskodik:) (ugye szabina?:D)
majd a vegen rajössz hogy jelenleg rossz se...et nyalsz
utana neztem a kedvetekert
revo+angels 20%teruleten van a v1en
tegyuk fel ha elbukik a cotr ki lessz a kovcsi utana?

knightal is ez volt meg a k.l-el is
talan a revo megfogja uszni de az angels nem:p
 

DeletedUser

Vendég
OOOOhhh hát nem tudtam, hogy ki hiányzik ennyire... persze hogy Gabika volt az :eek:

Egyáltalán Neked mi közöd a V1-hez? :rolleyes:
Jah, hogy már ismét játszol... bocsika ;)

A másik pedig, egyszerű a V1 képlete, 1 "nagy" és 2 "kicsi" klán összefog a másik nagy ellen, azt elvéreztetik, utána pedig a 2 kicsi ha eszük van kinyírják a nagyot, és jöhet a V1 igazi fináléja :p
 

DeletedUser

Vendég
mentalítás...?

gondolom még nem hallottál a mozgatható védelemről:p:D meg gondolom v1-et sem ismered és ezáltal nem tudod,hogy hátul is voltak csaták ahonnan a maradék T-t valszeg nem magukon fogják leveretni;)

Most írtátok, hogy 400 órákra támadtok, akkor hol a probléma a leveretést illetően? :eek::confused:
 

DeletedUser

Vendég
OOOOhhh hát nem tudtam, hogy ki hiányzik ennyire... persze hogy Gabika volt az :eek:

Egyáltalán Neked mi közöd a V1-hez? :rolleyes:
Jah, hogy már ismét játszol... bocsika ;)

A másik pedig, egyszerű a V1 képlete, 1 "nagy" és 2 "kicsi" klán összefog a másik nagy ellen, azt elvéreztetik, utána pedig a 2 kicsi ha eszük van kinyírják a nagyot, és jöhet a V1 igazi fináléja :p

persze szabina es majd hirtelen felebredsz hogy bilibe log a kezed:eek:
te vagy kb az 50ik aki szerint jatszok:p
legyen igazatok ku...ara nem erdekel

igen kozom nincs mar a v1hez ellenben veled ebben igazad van
de neked a KLANHABORUHOZ nincs kozod kivancsi leszek mikor fogod mar fel ezt:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom amikor 1000 falut buktak, a BFK véletlenűl a supportot is belevonta a támadásba feljelentgetések keretében ^^
A többi támadás már csak a játékból kizárt accokra mehetett.
Milyen véletlen és mennyire ismerős eljárás ez ettől a klántól :eek:
Egészen véletlenűl engem is így oldottak meg ^^

Hajrá Cotr ! :D

Én nem tudok róla, hogy valaha is feljelentett volna bárkit is a BFK csak azért mert nem tudta legyőzni. Ennek ellent kell mondjak. Más egyéb jelentgetéseket, szabálytalanságokért el tudok képzelni, sőt biztos ugyan úgy mint minden klánban ez bevett dolog (aki azt mondja nem az fülemüle) , de aki nem csal avagy nincs vaj a füle mögött ugyi azt kizárni se lehet ! Ha ezerszer feljelentik akkor sem. Tehát erről ennyit....nem az a hibás aki jelentget, hanem az aki csal és tönkre vágja tisztességesen játszók játékát.
 
Fent