Bfk

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Ide főleg BFK-sok véáaszát szeretném kérni.

Helo minden BFK-snak. Nagyon grat a mostani állásotokhoz, hogy simán megálitjétok a CotR-ot és megfogjátok nyerni a szervert.......DE milyen áron.
Elég rég óta elsők vagytok, de emlékszem, amikor a Skulls ment utánatok, féltetek kiállni ellenük, és hirtelen a vezéreitek, abban döntöttek, hogy a testvér klánotokat megtámadjátok a KNIGHTS-ot. Én mostánaig nem kaptám erre magyarázatot, ugy ahogy még se Kislovag, se a többi tagjaink. Erre keresem jelenleg a választ és örülnék ha a vezetőtök mondaná el. Egyik tagotok v14-en azt irta azért mert kellett az előny a Skulls ellen ezért támadtatok hátba. Asszem 100-as volt a klánlimit de ezt nem tudom pontosan de hozzátok még fért 15 ember, ezt pontosan tudom. Ráirtatok a klánba a legjobb 15 játékosnak, a vezéreket átugorva, és azt irtátok nekik, hogy vagy átmennek hozzátok, vagy máshogy csatlakoznak. 7ember hagyta akkor el a klánt. Nekünk arrol fogalmunk se volt miért léptek ét a testvér klánba, de fittyentettünk. Közbe kiderült hogy az a 7 ember informáciokat adott ki hogy mik a terveink, kit ,mikor akarunk támadni. Amikor mi el inditottunk egy akciot a egy ellenfelünk ellen, ti akkor befoglaltátok mikor kinn voltak az embereink, a falunknak a 80%-át.
Erre keresek választ, vagy akár kommenteket a BFK-től vagy KNIGHTS-tól.

És igazából itt nőt meg a győzelmi esélyetek, de megérte-e?
 

DeletedUser

Vendég
A BFK megnyeri a szervert?
Akkor te valamit tudhatsz... :D

Elég zavaros dolgokat írkálsz itt. Mondjuk én nem voltam tagja az említett klánoknak, de ha jól tudom a BFK - Knights háború azért tört ki, mert a két klán között nem kis feszültség halmozódott fel az évek során. A háborút a BFK nyerte. Elég könnyedén...
A Knights-ból a BFK háború hírére sokan inkább a törlés gombot választották. Ami súlyosbította a helyzetüket, hogy inaktívjaik is voltak. Tehát egyértelművé vált ki nyeri azt a háborút.
Szerintem nem támadott ott hátba senki senkit. Mindkét fél harcolni akart.
 

DeletedUser

Vendég
A BFK megnyeri a szervert?
Akkor te valamit tudhatsz... :D

Elég zavaros dolgokat írkálsz itt. Mondjuk én nem voltam tagja az említett klánoknak, de ha jól tudom a BFK - Knights háború azért tört ki, mert a két klán között nem kis feszültség halmozódott fel az évek során. A háborút a BFK nyerte. Elég könnyedén...
A Knights-ból a BFK háború hírére sokan inkább a törlés gombot választották. Ami súlyosbította a helyzetüket, hogy inaktívjaik is voltak. Tehát egyértelművé vált ki nyeri azt a háborút.
Szerintem nem támadott ott hátba senki senkit. Mindkét fél harcolni akart.

Ezt mondta a BFK, az embereknek, de ők hátba támadtak minket. Ls igen, ha egy testvér klán hátba témad inkább abbahagyom.
 

DeletedUser

Vendég
Vitázhatnánk itt arról mikor kell megnyomni a törlés gombot, de most nem erről van szó. :)
A testvérklánokkal az a tapasztalat, hogy vagy nagyon jól működik és előbb-utóbb egy klán lesz belőlük, vagy nagyon rosszul és harc lesz. Legalábbis szerintem. Itt volt ez is, az is. A BFK átvett Knightosokat a háború alatt. Nyílván az aktívabbakat és akik hajlandóak voltak átmenni, a többit meg bedarálták.
 

DeletedUser

Vendég
Mert inaktívak:D

De milyen okos vagy milán... vagy ki te vagy... BFK nyeri... Miért, mert jelen esetben 2%-al nagyobb a területi arányuk?
 

DeletedUser

Vendég
Pedig nagyon egyszerű a magyarázat :) A knightben voltak BFK pártiak és voltak skulls/kl pártiak, éppen ezért nem lehetett egy az utunk, legalább is ebben a felállásban ahogy voltak...úgy nem lehet testvére senki senkinek, hogy nem közös a cél. Tehát ennyire egyszerű. A bfk pártiak átjöttek, a skulls/kl pártiak maradtak. Hozzá kell tennem, tán évekig próbáltuk győzködni a knightet végre döntse el melyik oldalon áll ! Mert az, hogy mindkét oldalon az tarthatatlan (mindkét oldalt védték a másikkal szemben). Nem tudtak dönteni. Ha mellénk állnak teljes válszélességben tán még ma is létezik Knight, ha a másikra akkor ugyan ez történik mint ami, szóval nem volt ez olyan túl bonyolult :). De nem így történt, ez van.

A szerver megnyeréséhez meg hozzá tennék azért pár gondolatmenetet. Kizárólag a BFK/Cotr helyzethez. Valóban csak 2% a különbség, de nézd már meg a két klán hogyan szerzi a falvait !!!! Szerinted, ezzel fog nyerni a Cotr ? Az MNÖ majdnem többet harcol, az Angels meg kétszer többet ér és harcol náluk, vesz el falut harcban mint a Cotr !!!! Revo kétszer többet ! A BFK harcban szerzi a legtöbb falvait, a Cotr meg inaktív játékosokat zabál fel, falukat vesz át 1 éve semmit se nyújt játék tudásban ! Harcban még nem vett el falut tömegesen senkitől ! Ingyen veszi át a falvakat...Csak rá kell nézni a statisztikára. Egy darabig szedegetheti még a skullst, Hell, DP, KL, MNÖ, FD, Cotr-A, saját magát zabálgatja fel és még lehetne sorolni a klánokat MAJDNEM 1 ÉVE EZT TESZI ! ezzel fog V1-et nyerni ?????? Ez a nagy Cotr stratáégia ???? Ingyen falukon a BFK-t megelőzni faluszámban ??? na ne már :)) 1 év alatt 1db komolyabb támadást tudott produkálni ! Mi fog történni ha elfogy az inaktív ingyen falu ??? Én tudom :)
 

DeletedUser14104

Vendég
Egy észrevétel :D
Idézném Haroangel profilját aki mekora délceg vitéz a V3-on, hogy a V1-en akárkit befoglalnak ennyi idő alatt, közbe meg csak egy pont és faluhajhász tag 0 tudással mögötte, ennyi erővel én is oda ülhetnék egy 10 millás fiók mögé és belsőzhetnék illetve barbizhatnék.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem túl ide vágó észrevétel volt :) de egyet tudok érteni, sok, nagyon sok játéktudás nélküli lébec van még itt a V1-en. ilyen fantom accoc, tán köze sincs játékoshoz, csak vuduzni járnak be szellemek biztos :) A teljes V1 átmehetne még jó pár megtisztuláson...olyan 400 acc szellemtanya van szerintem :) bár lehet mellé lövök, fene tudja.
 

DeletedUser

Vendég
De remélem azzal, Han tisztában vagy, hogy a BFK sem nyert még attól függetlenül, hogy a CotR milyen színvonalat nyújt. :)

Mint ahogy Te is írtad, a ReVo és az Angels azért ott van a szeren a játéktudást illetően, és játszanak.... nem bohóckodnak.

""...ha egyszer beindul a gépezet azt az ég sem állítja meg... ""
 

DeletedUser15174

Vendég
nem mind1 Han miként szerzik a falvakat? momentán a helyzet,hogy a BFK+ Revo sem tud mit kezdeni a Cotr-val...

kérdés nem az,hogy mit tud a BFK,vagy Cotr

kérdés mindig az volt és lesz,hogy az Angels melyik klánt preferálja:)


eleve nem értem mire várnak,hisz mit lehet még ütni a Hell-en?...miért nem mennek vagy az MNÖ-nek,vagy a Cotr-nak

BFK-nak max MNÖ után
 

DeletedUser

Vendég
Mindig is túlfilozofáltad a dolgokat :D

Egyszer úgyis mindenki arra a sorsra jut, hogy ütni fogjuk :p
Vagy így vagy úgy :p
Akkor meg nem mindegy ki az első? :D
Igaz, az 1. legalább hamarabb túl van rajta... :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Ide főleg BFK-sok véáaszát szeretném kérni.

Helo minden BFK-snak. Nagyon grat a mostani állásotokhoz, hogy simán megálitjétok a CotR-ot és megfogjátok nyerni a szervert.......DE milyen áron.
Elég rég óta elsők vagytok, de emlékszem, amikor a Skulls ment utánatok, féltetek kiállni ellenük, és hirtelen a vezéreitek, abban döntöttek, hogy a testvér klánotokat megtámadjátok a KNIGHTS-ot. Én mostánaig nem kaptám erre magyarázatot, ugy ahogy még se Kislovag, se a többi tagjaink. Erre keresem jelenleg a választ és örülnék ha a vezetőtök mondaná el. Egyik tagotok v14-en azt irta azért mert kellett az előny a Skulls ellen ezért támadtatok hátba. Asszem 100-as volt a klánlimit de ezt nem tudom pontosan de hozzátok még fért 15 ember, ezt pontosan tudom. Ráirtatok a klánba a legjobb 15 játékosnak, a vezéreket átugorva, és azt irtátok nekik, hogy vagy átmennek hozzátok, vagy máshogy csatlakoznak. 7ember hagyta akkor el a klánt. Nekünk arrol fogalmunk se volt miért léptek ét a testvér klánba, de fittyentettünk. Közbe kiderült hogy az a 7 ember informáciokat adott ki hogy mik a terveink, kit ,mikor akarunk támadni. Amikor mi el inditottunk egy akciot a egy ellenfelünk ellen, ti akkor befoglaltátok mikor kinn voltak az embereink, a falunknak a 80%-át.
Erre keresek választ, vagy akár kommenteket a BFK-től vagy KNIGHTS-tól.

És igazából itt nőt meg a győzelmi esélyetek, de megérte-e?

Te gondolom ezt a szöveget a webforditas.hu-n fordítattád le mágyárrá . Kérdés már csak az hogy melyik nyelvből ? :D:D:D
 

DeletedUser15174

Vendég
picilány..mit túlfilozofálni...ezen mi lett szerinted?:D ti csináljátok azzal,hogy nem mentek se balra se jobbra:p vagy van még Hell:confused::p:D
 

DeletedUser

Vendég
Hamarabb vártam érkezésetek :)

Fentebb egyet értek pár résszel. De most ne menjünk bele, fölösleges csűrni csavarni csavarni puncsos, se cica :) nem kell átmenni vuduba :D valóban volt egyébként dicséret is a sorokban, megérdemlik. Mutatja minden klánnak az erősségét, és igen lealacsonyítja a Cotr teljesítményét :S mondhatni eltörpül negyed akkora klánok mellett !
 

DeletedUser

Vendég
picilány..mit túlfilozofálni...ezen mi lett szerinted?:D ti csináljátok azzal,hogy nem mentek se balra se jobbra:p vagy van még Hell:confused::p:D

Az a gond, hogy NEM Te vagy a vezér Nálunk ezért nem az lesz amit Te akarsz.... uuuups I'm so sorry :D

De amúgy nem a Te dolgod hogy mit csinálunk, hisz amúgy sem játszol V1-en :p
 

DeletedUser15174

Vendég
hűha..oda ne rohanjak,hogy vezér akarnék lenni bármelyik klánban is..pláne 1elit alakulatnál:p:D

szerintem még ti sem tudjátok,hogy mit akartok:p:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
látom,ez a fórum is a meddő személyeskedésekben fog kimerűlni :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
hűha..oda ne rohanjak,hogy vezér akarnék lenni bármelyik klánban is..pláne 1elit alakulatnál:p:D

szerintem még ti sem tudjátok,hogy mit akartok:p:rolleyes:

Nem azt mondtam, hogy vezér akarsz lenni... ejj-ejj... :)

Ez a Te véleményed... :D

De megsúgom, hogy tudjuk:

Mint ahogy minden klánnak, megnyerni a V1-et :)
Még kérdés?
 
Fent