Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Nézzük a jó oldalát hajnali fél 3-kor kevesen lesznek fenn és tele lesz minden Barbi!
Még a végén jól jövök ki belőle. :D



De nem mindenki fog aludni!-.-

Pl. en ejfelig leszek fennt es farmozok...3 ora alatt nem sokat termel a barbi/bonusz.
 

DeletedUser

Vendég
Azért eljátszottam a gondolattal ahogy a második világháborúban betörnek németország felé nyugatról az amcsik, keletről az oroszok és erre furfangos módon a németek elmennek aludni hogy a támadóik üres kézzel hátra arcoot vegyenek és elmenjenek.

Ez nagyon nagyon érdekes. Hitler hogy erre nem gondolt.
Vagy ennek a játéknak nem klánHÁBORÚ a neve?
 

DeletedUser

Vendég
Azért eljátszottam a gondolattal ahogy a második világháborúban betörnek németország felé nyugatról az amcsik, keletről az oroszok és erre furfangos módon a németek elmennek aludni hogy a támadóik üres kézzel hátra arcoot vegyenek és elmenjenek.

Ez nagyon nagyon érdekes. Hitler hogy erre nem gondolt.
Vagy ennek a játéknak nem klánHÁBORÚ a neve?

hát...ő...izé.
szóval ott éles lőszerrel, fegyverekkel, tankokkal, apró lim-lom bombázókkal mentek, itt meg kattintással "harcolsz".
szerintem maradjunk egy kicsit helyzetszerűek... :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Nálam van már 145p barbi is, és pár 90p szóval rendesen fog termelni, és mivel a környéken mindenkinek off van ezért már most termel minden barbi és boni!
Birom ezt az alvómódot! Én még csinálnék egy időgenerátort és össze vissza aktiválnam ezt. Valakinél már az elsőnap valakinél meg átvinném a következő 96 órára. :D Hajrá káosz. :D
 

DeletedUser12410

Vendég
Azért eljátszottam a gondolattal ahogy a második világháborúban betörnek németország felé nyugatról az amcsik, keletről az oroszok és erre furfangos módon a németek elmennek aludni hogy a támadóik üres kézzel hátra arcoot vegyenek és elmenjenek.

Ez nagyon nagyon érdekes. Hitler hogy erre nem gondolt.
Vagy ennek a játéknak nem klánHÁBORÚ a neve?
Azért azzal a gondolattal is el kell játszani, h ez itt nem a valóság.


Itt nem életre halálra mennek a dolgok...mint ahogy azt páran hiszik.


A játék fejlesztői az igényket nézi...és sztem a játékosok 80% nem kocka...vagyis Nekik jó az alvó mód.

Na akkor szted melyik arány igényeit fogják nézni...????
 

DeletedUser13832

Vendég
Ez az alvó mód nagyon nagy h....ség!Nem azért csináltam minden nap reggel 8:00-tól-hajnal 02:30-ig minden nap,hogy utána ne tudjak farmolni.ma már könnyűlóval mentem volna:-(
 

DeletedUser

Vendég
amugy ha még nem jöttetek volna rá,akkor ennek az alvo modnak háboruk alkalmával tujdátok a legnagyobb hasznát venni
látod jön be 10támadás,benyomsz 10ora pihit,azt bejön a 10 támadás,körülnéznek a katonák azt mennek is haza üres kézzel morogva:D:D:D
szal ne nyavajogjatok
most jöttem rá pár dologra:D:D amit nem áll módomban elárulniXDXDXD
 

DeletedUser

Vendég
Ötlet

Ha már van!

Nagyon jó lenne ha ahol a termelési és sereg adatok is megjelennek volna egy óra amelyik a 96 órás ciklusból visszafele számolná, hogy mennyi idő van még a kötelező alvásig.

A hátralévő 5, 3, 1, és 1/2 órában pedig valamilyen villogó figyelmeztető jelzést adna.
 

DeletedUser

Vendég
amugy ha még nem jöttetek volna rá,akkor ennek az alvo modnak háboruk alkalmával tujdátok a legnagyobb hasznát venni
látod jön be 10támadás,benyomsz 10ora pihit,azt bejön a 10 támadás,körülnéznek a katonák azt mennek is haza üres kézzel morogva:D:D:D
szal ne nyavajogjatok
most jöttem rá pár dologra:D:D amit nem áll módomban elárulniXDXDXD

elküldöd őket, benyomod alvó módot. körülnéznek, elmennek. így kibackelted az első hullámot. aztán ha nem segítesz magadon, még nagyobb trutyiban leszel, mert 48 óráig nem tudsz aludni ismét. :)

ja igen, és ha alvó mód alatt is el lehet küldeni a seregeket a célpontra, akkor cumi lesz, mikor felkel.

és arról se feledkezzünk meg, hogy csak 1 órára előre lehet beállítani a szundit. tehát ha meglátod a támadást, és az már 1 órán belül csapódik, akkor hiába kattintgatsz gyorsan, a szundimód már nem véd meg. ^^

engem is ma világosítottak fel nagyjából. :)
 

DeletedUser

Vendég
nem számít:)
elején fejleszteni kel bányát,barakkot és társait azt képezni a sereget 1000el:D:D
 

DeletedUser9325

Vendég
Ja, csak alvás közben a bánya se termel.
Azt a szitut meg nem is akarom elképzelni, hogy egész éjjel időzítgetek, hogy 8:00-ra minden szépen becsapódjon, ahogy kell. A kedves áldozat meg 7 előtt egy perccel ásít egyet és elmegy alvómódba. Lesz +1 barbi :(
 

DeletedUser12920

Vendég
:DDDDD Tegnap, még csak 1 hozzászóló volt. Ma este meg már tizen x oldal. :DDD Ebből is látszik, hogy senki sem olvas. Viszont, mint már írtam az elején senki sem tudja, hogy pontosan hogy működik. :)
 

DeletedUser13832

Vendég
Nekem az eszköztáron azt mutatja hogy csinálja a fejlesztést.
 

DeletedUser3877

Vendég
Sziasztok!
Csupán a véleményemet szeretném elmondani és már itt sem vagyok!
Gondolom nem vagyok egyedüli felnőtt aki játszik és nem ül 24/7-ben a gép előtt, tehát nem kocka!
Személy szerint a supporttól azt a választ kaptam, hogy állítsam be úgy az alvó módot hogy akkor legyen aktív amikor dolgozom. :D Hogyne! E miatt fogok még korábban kelni. Nem látom semmi értelmét ennek a dolognak, mert több benne a kiskapu mint a kiegyensúlyozott játék felé hajló előny!
Ha azt tudják figyelni hogy ki honnan mennyi fiókba lép be akkor gondolom az sem lenne nagy feladat, ha azt is figyelnék, hogy ki játszik a nap 24 órájában és hét 7 napján. No ezeket az játékosokat kellene kényszerpihenőre küldeni ha már a kockulás ellen védeni akarnak minket! Az évek alatti tapasztalatok alapján ez így nem nevezhető jó újításnak sajnos a részemről. Sajnos számomra ez teljes mértékben elfogadhatatlan. Ha pedig hasonló változás van kilátásban azt hiszem jogosan elvárhatok egy bővebb tájékoztatást és ne várják el tőlem hogy itt a külön fórumon kelljen kisregényekbe illő mennyiséget állandóan olvasgatni! Szeretem ezt a játékot de sajnos annyi időm nincs hogy itt is megforduljak napi szinten! Javasolnám továbbá ezzel az "Alvó üzemmóddal" kapcsolatban egy újabb szavazás kiírását és felülbírálását!
Köszönöm a figyelmet és a megértést!
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként, támadtatok már meg alvó módban lévőt? Jelzi, hogy alvó módba van?
 

DeletedUser

Vendég
Tehát akkor ismét: "El játszottam a gondolattal"
Nem vagyok kocka, dolgozom, ma is azt tettem, nekem nincs szabadnap, családom is van.
Hazajövök, ki akarok kapcsolódni és nem tudok belépni.
Pedig már a sörömet is kibontottam!!!! :D
Nem kell mindent kiforgatni, egyszerűen nem tetszik, főleg az nem hogy a feltett kérdésekre pl:
mi lesz az elindított támadásokkal stb SENKI NEM VÁLASZOL
Még annyit sem hogy itt és itt olvass utána.
Attól még hogy egy opció 2 rövid sorral van elintézve simán okozhat csalódást.
(nem, nem fogom felvágni az ereimet :)) csak ez egy fórum ahol mindenki leírja a véleményét, én is azt tettem.
Had legyen nekem is saját véleményem :)


Azért azzal a gondolattal is el kell játszani, h ez itt nem a valóság.


Itt nem életre halálra mennek a dolgok...mint ahogy azt páran hiszik.


A játék fejlesztői az igényket nézi...és sztem a játékosok 80% nem kocka...vagyis Nekik jó az alvó mód.

Na akkor szted melyik arány igényeit fogják nézni...????
 
Fent