Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Tehát akkor ismét: "El játszottam a gondolattal"
Nem vagyok kocka, dolgozom, ma is azt tettem, nekem nincs szabadnap, családom is van.
Hazajövök, ki akarok kapcsolódni és nem tudok belépni.
Pedig már a sörömet is kibontottam!!!! :D
Nem kell mindent kiforgatni, egyszerűen nem tetszik, főleg az nem hogy a feltett kérdésekre pl:
mi lesz az elindított támadásokkal stb SENKI NEM VÁLASZOL
Még annyit sem hogy itt és itt olvass utána.
Attól még hogy egy opció 2 rövid sorral van elintézve simán okozhat csalódást.
(nem, nem fogom felvágni az ereimet :)) csak ez egy fórum ahol mindenki leírja a véleményét, én is azt tettem.
Had legyen nekem is saját véleményem :)

te is azon emberek táborát erősíted, akik csak azért vannak így, mert váratlanul érte őket a dolog. ha számoltál volna vele, mint korábban is leírtam, nem lenne ilyen gond, és nyugodtan sörözhetnél kh mellett.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ZsugaBubu! :)
Lehet, az tuti hogy az itt lévők 99% amint belép ezt az izét fogják állítgatni :) nehogy mégegyszer váratlanul érje.
Lehet megszokom,meglátjuk.
Szerk: Azért a sört kibontottam, és fórumozok közben XD
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Csupán a véleményemet szeretném elmondani és már itt sem vagyok!
Gondolom nem vagyok egyedüli felnőtt aki játszik és nem ül 24/7-ben a gép előtt, tehát nem kocka!
Személy szerint a supporttól azt a választ kaptam, hogy állítsam be úgy az alvó módot hogy akkor legyen aktív amikor dolgozom. :D Hogyne! E miatt fogok még korábban kelni. Nem látom semmi értelmét ennek a dolognak, mert több benne a kiskapu mint a kiegyensúlyozott játék felé hajló előny!
Ha azt tudják figyelni hogy ki honnan mennyi fiókba lép be akkor gondolom az sem lenne nagy feladat, ha azt is figyelnék, hogy ki játszik a nap 24 órájában és hét 7 napján. No ezeket az játékosokat kellene kényszerpihenőre küldeni ha már a kockulás ellen védeni akarnak minket! Az évek alatti tapasztalatok alapján ez így nem nevezhető jó újításnak sajnos a részemről. Sajnos számomra ez teljes mértékben elfogadhatatlan. Ha pedig hasonló változás van kilátásban azt hiszem jogosan elvárhatok egy bővebb tájékoztatást és ne várják el tőlem hogy itt a külön fórumon kelljen kisregényekbe illő mennyiséget állandóan olvasgatni! Szeretem ezt a játékot de sajnos annyi időm nincs hogy itt is megforduljak napi szinten! Javasolnám továbbá ezzel az "Alvó üzemmóddal" kapcsolatban egy újabb szavazás kiírását és felülbírálását!
Köszönöm a figyelmet és a megértést!

be lehet állítani 2 napra előre.
 

DeletedUser3877

Vendég
be lehet állítani 2 napra előre.

Nem szeretném állítgatni! Egyszerűen nem tetszik és nem is szeretném alkalmazni! Ha pedig támadni szeretnék és keresztül húzza a számításomat és az idő beosztásomat az általam támadni vagy ha eljutok addig foglalni kívánt falu alvó módja akkor pedig még jobban nem fog tetszeni!
 

DeletedUser5879

Vendég
Én azt nem értem miért itt sírtok.
Meg lett szavazva,ez van.Nekem sem tetszik,de most mit tudsz vele csinálni,ez ilyen alvós világ lett.

Akinek nem tetszik,menjen v11-re,vagy 10-re,nem kötelező itt játszani,azért mert ez az új.
 

DeletedUser3877

Vendég
Én azt nem értem miért itt sírtok.
Meg lett szavazva,ez van.Nekem sem tetszik,de most mit tudsz vele csinálni,ez ilyen alvós világ lett.

Akinek nem tetszik,menjen v11-re,vagy 10-re,nem kötelező itt játszani,azért mert ez az új.
A szavazás úgy történt hogy nem volt előtte teljes tájékoztatás ennek mivoltáról! Ha ez megtörtént volna nagy valószínűséggel nem ez lett volna az eredménye! Eleve azt sem értem hogy lehetett ilyent kitalálni!
 

DeletedUser

Vendég
Nem szeretném állítgatni! Egyszerűen nem tetszik és nem is szeretném alkalmazni! Ha pedig támadni szeretnék és keresztül húzza a számításomat és az idő beosztásomat az általam támadni vagy ha eljutok addig foglalni kívánt falu alvó módja akkor pedig még jobban nem fog tetszeni!


kérlek, ne vedd sértésnek, se beszólásnak, de ha nem felelnek meg ezek a feltételek, akkor ne játssz. megvannak egy játék beállításai. ez van. el kell fogadni, és próbálni kihozni belőle a lehető legjobbat, valamint a saját javadra fordítani annak lehetőségeit.

amúgy amit leírtál, az pont az alvó mód taktikai funkciója. lásd sajtmacska aláírása...
 

DeletedUser

Vendég
Én azt nem értem miért itt sírtok.
Meg lett szavazva,ez van.Nekem sem tetszik,de most mit tudsz vele csinálni,ez ilyen alvós világ lett.

Akinek nem tetszik,menjen v11-re,vagy 10-re,nem kötelező itt játszani,azért mert ez az új.

Azért itt mert ez a topic erről szól :)
 

DeletedUser5879

Vendég
A szavazás úgy történt hogy nem volt előtte teljes tájékoztatás ennek mivoltáról! Ha ez megtörtént volna nagy valószínűséggel nem ez lett volna az eredménye! Eleve azt sem értem hogy lehetett ilyent kitalálni!

Tisztában vagyok vele,hogyan történt a szavazás.
A sok noob benyomta,hogy kell,és íme,van. Őket kell támogatni,hogy ne maradjanak már le annyira mégsem.
 

DeletedUser

Vendég
kérlek, ne vedd sértésnek, se beszólásnak, de ha nem felelnek meg ezek a feltételek, akkor ne játssz. megvannak egy játék beállításai. ez van. el kell fogadni, és próbálni kihozni belőle a lehető legjobbat, valamint a saját javadra fordítani annak lehetőségeit.

amúgy amit leírtál, az pont az alvó mód taktikai funkciója. lásd sajtmacska aláírása...


"Ha az élet nem egyszerű, tedd bonyolultabbá...."
csak épp nem a mi ks-s életünket kéne bonyolultabbá tenni,de ha már igy alakult,akkor hozzuk ki belöle a lehetö legjobbat ahelyett hogy itt itatnánk az egereket
 

DeletedUser

Vendég
mekkora bonyodalom 4 naponta 6 órát pihiztetni a játékot. mintha te nem aludnál naponta 6 órát.
még mindig ennyire komolyan kell venni?
tudom, hogy ha csinálod, csináld jól, én is ezt vallom, de ez csak egy funkció, amihez hozzá kell szokni. idővel ez is olyan rutin lesz, mint a farmolás, vagy olyan tervezett taktika, mint össznépi támadás, vagy védelemszervezés...
 

DeletedUser3877

Vendég
mekkora bonyodalom 4 naponta 6 órát pihiztetni a játékot. mintha te nem aludnál naponta 6 órát.
még mindig ennyire komolyan kell venni?
tudom, hogy ha csinálod, csináld jól, én is ezt vallom, de ez csak egy funkció, amihez hozzá kell szokni. idővel ez is olyan rutin lesz, mint a farmolás, vagy olyan tervezett taktika, mint össznépi támadás, vagy védelemszervezés...

Itt most kimondtad amire az előbb utaltam! Bekavarja az idődet amikor farmolsz valakit! Honnan tudod mettől meddig lesz alvó módba? És ennek a funkciónak van olyan lehetősége hogy amikor támadnak akkor gyorsan alvóba menjek? Mert ha igen akkor ez időhúzásra is jó meg egyéb olyan dolgokra ami csak elveszi az emberek kedvét a játéktól! Tudom hogy nem dobja vissza a támadást de ha eltolja az időt az bőven elég ahhoz hogy ki idegeljen akárkit és ez rontja a játék élvezetét! Az itteni síírásról pedig annyit hogy ennek itt a helye és nem sírás hanem hangadás a felháborodásnak!
 

DeletedUser

Vendég
Itt most kimondtad amire az előbb utaltam! Bekavarja az idődet amikor farmolsz valakit! Honnan tudod mettől meddig lesz alvó módba? És ennek a funkciónak van olyan lehetősége hogy amikor támadnak akkor gyorsan alvóba menjek? Mert ha igen akkor ez időhúzásra is jó meg egyéb olyan dolgokra ami csak elveszi az emberek kedvét a játéktól! Tudom hogy nem dobja vissza a támadást de ha eltolja az időt az bőven elég ahhoz hogy ki idegeljen akárkit és ez rontja a játék élvezetét! Az itteni síírásról pedig annyit hogy ennek itt a helye és nem sírás hanem hangadás a felháborodásnak!

remélem tisztában vagy azzal, hogy 48 óráig a mód lejárta után nem aktiválhatod újra. valamint, hogy azidő alatt nem termelnek a bányák, és az egyén nem is farmolhat. ezt is vedd számításba. igen, lehet vele időt húzni, de sztem elég nagy áron. ne legyünk szűklátókörűek. egyébként ha ezt összerakod a te írásoddal, máris észreveszel egy elég pozitív megközelítést az alvó mód felé. :)

a felháborodásról pedig annyit, hogy szeretném megkérdezni a "felháborodott" embereket, hogy mennyire gondolták át az egészet. nekem pl. nem nehéz hajnali fél3tól beraknom reggel fél9ig az alvást, csak hogy hozzak egy példát. vasárnap lesz. nem kelek fel korán.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
mekkora bonyodalom 4 naponta 6 órát pihiztetni a játékot. mintha te nem aludnál naponta 6 órát.
még mindig ennyire komolyan kell venni?
tudom, hogy ha csinálod, csináld jól, én is ezt vallom, de ez csak egy funkció, amihez hozzá kell szokni. idővel ez is olyan rutin lesz, mint a farmolás, vagy olyan tervezett taktika, mint össznépi támadás, vagy védelemszervezés...

Igazad van, nem kellene ekkora ügyet csinálni belőle, de! Szabad vélemény kinyilvánítás van, és a többségnek aki írt ide a témába, nem tartja jónak ezt a funkciót! Lehet megszokni, lehet elmenni... Nem akarok vitát, mert mindenkit megértek, és most jön amit szeretnék mondani:
Nem a support tehet arról, hogy lett ez az alvó mód, hanem az aki megszavazta! Aki az igenre nyomott, fogjátok fel, alvó mód, aki nem tudja az alapját az nem értem miért nyomott rá, hiszen a nevében benne van alvó mód, olyan mint ha aludnál, alvás közben, tudsz mozogni? Tudsz gondolkodni? Részben igen.... De nagy részt NEM!
Na szóval azokat keressétek meg aki az Igenre nyomott, aztán neki lehet köpködni, mert nem igaz nem tudtok 1 percet gondolkodni mielőtt szavaztok.. Vagy nektek akkor tök mindegy mi volt? Mi lesz?

Én NEM-re szavaztam, mert egyértelmű volt számomra hülyeség az egész. Felháborodtam, mert nem erről volt szó, utólagosan figyelmeztetni valamire, ami "kötelező" szinten van, az kicsit nevetséges, és felháborító! De hát istenem emberek vagyunk a support nem pénzért csinálja a munkáját, így elfogadom azt a tényt, hogy nem ismertették az alvó módot!
Szóval mindenki gondolkodjon el, kit sérelmez, de szerintem a szavazók a hibásak! Na jöhetnek rám a köpködések, nem foglalkoztat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
és még annyit, hogy ez teszt. nem tökéletes.

a fő probléma az volt, hogy automatikusan aktiválódott, amit rengeteg ember rossz néven vett. ezekután - gondolom én - elég erős tájékoztatást fognak adni, példákkal prezentálva a működést.
ami nem volt jó ötlet, hogy kezdővédelem alatt is aktiválódik. bár ha belegondolok, és kitartok amellett, amin eddig voltam, akkor jó ötlet. gondolom nem célirányosan a fejlődés lassítására, mindinkább a falu védettségére irányul a dolog. de ha belegondolunk, hogy prémium pontokkal lehet felezni az építést, akkor tényleg nem volt sok értelme berakni kezdővédelem alatt. így a védelem lejártakor elindulhatott volna a számláló, pl. :)

szóval ez teszt srácok. szvsz törölve nem lesz, max kicsit átalakítva, kiegészítve. tehát további protestálásnak értelmét nem látom, de ha gondoljátok... előttetek a lehetőség. :)
 

DeletedUser13834

Vendég
Sziasztok

Én is most találkoztam az alvó üzemmóddal azt hittem csak kézzel lehet aktiválni de tévedtem!
Most ahogy itt olvasgattam fogalmazódott meg bennem az a stratégia (amit én nem szeretnék használni de mások biztos fogják)
még pedig, hogy az összehangolt nagyobb támadások elől szépen ki lehet ezzel térni majd mikkor 200-300 támadás jön valakire és az ott elég bosszantó lesz ha lehet aktiválni ismét 48 órán belül ha nem !
komolyabb támadásoknál ha vissza is fordulnak a seregek akkor simán eltelik 48óra mikorra visszaérnének a támadott faluba az egységek!
ez így a támadók kedvét fogja szegni rendesen

Amúgy be lehetne tartani, hogy éjszakára bekapcsolja az ember fia vagy lánya de az imént említett módon szerintem elég nagy játék morált lehet rombolni
Cáfoljon meg valaki, ha rosszul szedtem össze az infókat és rossz a következtetésem vagy kihagytam volna valami!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem csak annyi hozzáfűznivalóm lenne ehhez az alvó módhoz,hogy MIÉRT IS NEM LÁTOM A TÉRKÉPEN AZ ÉPPEN ALVÓ FALUT KÜLÖN,ELTÉRŐ MÓDON MEGJELÖLVE?

Én értelmeztem és elfogadtam a szabályrendszert,de akkor úgy is működjön.

Fizetek a játékért,tehát szolgáltatást várok el.

Köszönöm a figyelmet.

Üdv

jó játékot.
 
Fent