Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem csak annyi hozzáfűznivalóm lenne ehhez az alvó módhoz,hogy MIÉRT IS NEM LÁTOM A TÉRKÉPEN AZ ÉPPEN ALVÓ FALUT KÜLÖN,ELTÉRŐ MÓDON MEGJELÖLVE?

Én értelmeztem és elfogadtam a szabályrendszert,de akkor úgy is működjön.

Fizetek a játékért,tehát szolgáltatást várok el.

Köszönöm a figyelmet.

Üdv

jó játékot.


ezt úgy hívják, hogy bug. tudod ilyen esetekben ez előfordul. s mivel néma gyereknek anyja se érti a szavát alapon a bugod nem fog magától az azt kijavítani képes emberek tudtára jutni, így a support fenn tart neked, valamint minden játékosnak egy Support gombocskát a kép alján, mellyel jelentheted ezt. legyél fizető, vagy ingyenes játékos, mindenki megteheti, és mindenki ugyanúgy szolgálja vele a közt.
valamint téma is van erre a fórumban.
 

DeletedUser

Vendég
Hali Ilyen!
Ugy eltüntél mint szamár a ködben, meg az erősítések a támadás előtt. :)
Szolhattál volna, hogy csak lidérseket küldesz. :))
Azért köszönöm, mert legalább 4 napig jól aludtam. :)
 

DeletedUser3877

Vendég
és még annyit, hogy ez teszt. nem tökéletes.

a fő probléma az volt, hogy automatikusan aktiválódott, amit rengeteg ember rossz néven vett. ezekután - gondolom én - elég erős tájékoztatást fognak adni, példákkal prezentálva a működést.
ami nem volt jó ötlet, hogy kezdővédelem alatt is aktiválódik. bár ha belegondolok, és kitartok amellett, amin eddig voltam, akkor jó ötlet. gondolom nem célirányosan a fejlődés lassítására, mindinkább a falu védettségére irányul a dolog. de ha belegondolunk, hogy prémium pontokkal lehet felezni az építést, akkor tényleg nem volt sok értelme berakni kezdővédelem alatt. így a védelem lejártakor elindulhatott volna a számláló, pl. :)

szóval ez teszt srácok. szvsz törölve nem lesz, max kicsit átalakítva, kiegészítve. tehát további protestálásnak értelmét nem látom, de ha gondoljátok... előttetek a lehetőség. :)
Milyen lehetőségre gondolsz? Ha már van lehet hogy élnénk vele!
 

DeletedUser

Vendég
De ha most törlik azt, hogy automatikus az alvó mód, akkor mi értelme van? Ergo, ki fogja használni? Most gondolkodjatok már el azon mekkora marhaságot beszéltek:
-Hogy simán benyomja támadás elött és akkor csak átutaznak rajta a seregek...?!
Szerintetek az Innogames hülyékből áll? Nem talált ki erre megoldást, hogy ha valaki felé megy 1-2 támadás vagy több száz akkor majd ugyan úgy működni fog és szevasz tavasz? Hát nagyot tévedtek... Gondolkodásom ésszerű, alap dolog, hogy támadásnál nem fog működni az alvó mód.. Mellesleg, mondom ha törlik az automatikus cuccost belőle, mi haszna van? Nyersit nem termel közbe a falu? Egységet nem tudsz gyártani, építeni meg szintén nem tudsz, megint csak minek akkor alvó mód? Szóval pontosan meg lett ez tervezve, többet kell gondolkodni és kész, igaz szerintem még mindig hülyeség az egész, de legalább átlátom ezt a kavargást! :) :rolleyes: :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Nézzük a jó oldalát hajnali fél 3-kor kevesen lesznek fenn és tele lesz minden Barbi!
Még a végén jól jövök ki belőle. :D

És aki 00-06-ra rakta be magát annak meg marad a nagy nulla. :D :D

Gratulálok, ha még éjjel is nyomjátok a gépet... "Látástól, vakulásig." :rolleyes:

Amúgy mellesleg ezt azoknak írom, akik rínak, hogy nincs seregük:
Ugye, Ugye?

TOP1 -re hajtunk, TOP1 -re hajtunk aztán közben f*sunk a farmra mi? "Mert hát én akkor is bekerülök a TOP 10 -be." Aki okos volt, gyártott katonát és a bányáit fejlesztette. Nekem mindjárt megvan a 40. katonám és a bányáim már majdnem 300 -at termelnek. Ez van gyerekek. Most visszanyalt a fagyi ;) Mint Alvezér a klántársaim arra buzdítottam, hogy ne a pontra, hanem az erőre gyűjtsenek. Ugye ez olyan, mint amikor oszt. társam általánosba nem tanult 8 éven keresztül, és pont, hogy átment mindenen azt mondta, hogy hát biztos atom csúcs iskolába kerülök, mert Isten vagyok aztán mindent elérek. Aztán jött a felvételi és mehetett egy gyűjtőbe... Ugye ekkor jött rá, hogy mégiscsak tanulni kellett volna... Eddig azok voltak előnyben akik pontokat szereztek,de nem volt katonájuk, most azok lesznek előnyben akiknek van sok katonájuk, de mivel tudnak farmolni ezért most sok pontjuk lesz. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi a szerencsétlen kisebbség vagyunk, mert nappal nem tudjuk tólni a szekeret. ;)
Igy marad az éjjel. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13821

Vendég
De ha most törlik azt, hogy automatikus az alvó mód, akkor mi értelme van? Ergo, ki fogja használni? Most gondolkodjatok már el azon mekkora marhaságot beszéltek:
-Hogy simán benyomja támadás elött és akkor csak átutaznak rajta a seregek...?!
Szerintetek az Innogames hülyékből áll? Nem talált ki erre megoldást, hogy ha valaki felé megy 1-2 támadás vagy több száz akkor majd ugyan úgy működni fog és szevasz tavasz? Hát nagyot tévedtek... Gondolkodásom ésszerű, alap dolog, hogy támadásnál nem fog működni az alvó mód.. Mellesleg, mondom ha törlik az automatikus cuccost belőle, mi haszna van? Nyersit nem termel közbe a falu? Egységet nem tudsz gyártani, építeni meg szintén nem tudsz, megint csak minek akkor alvó mód? Szóval pontosan meg lett ez tervezve, többet kell gondolkodni és kész, igaz szerintem még mindig hülyeség az egész, de legalább átlátom ezt a kavargást! :) :rolleyes: :eek:

KIEMELVE:Gondolkodásom ésszerű, alap dolog, hogy támadásnál nem fog működni az alvó mód..

Akkor regelek egy nagyon messzi kis várost aminek az lesz a feladat, hogy minden nap 1-2 FAKE támadást induljon felém ami 15-18óra alatt ér hozzám. pár érdemtelen katonával És akkor soha nem lesz alvó mód. :eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser13834

Vendég
Ez szerintem nem volna olyan rossz gondolat csak kötelezően lehet használni az tuti másként nincs értelme!

A topic nyitása szerintem nem volt felesleges ha akarják elolvassák és levonják a konklúziókat a fórumból.

1. észrevételem, hogy lehessen már kicsit variálni az automata alvást mert ha netán elfelejtem és reggel 6-ig volt bekapcsolva és utánna 96 órával elmegy megint az jó rossz dolog lesz legalább is figyelmeztetést vagy valami visszaszámlálást lehetne betenni ha levélben értesítene ha ki lenne téve 1 számláló mert sajna nem mindenki fogja számolgatni az órákat !
2. a támadásokra vonatkozna én értelmezésemben mint leírtam már nagy szívatást lehet vele csinálni és szerintem csak akkor kellene a támadásokat semmisnek venni illetve nem engedni új támadást indítani a falu ellen alvás közbe az alvás előtt elindítottak azok csapódjanak még az alvás ideje alatt is ( ha ez nem így működik de én nem így értelmeztem )
és itt indokolttá válna az 1. pont
és mondjuk a védő szempontjából se lenne jó az alvó mód mert akkor ő semmit nem tud csinálni a támadásokban !


PFF ez nagyon bekavar minél jobban bele gondolok mindenhol kijön valami buktája

az is igaz, hogy az meg az értelme, hogy kicsit kiegyenlíti a a meccset a kevésbé aktívak és a túl aktívak között ( és szerintem ez is a célja )
csak sok a játék romboló oldala is! igaz még nem is itt az elején hanem majd később!
ehhez akkor legalább 2-es sebességű egységek kellenének ott megint másabb lenne!
 

DeletedUser

Vendég
KIEMELVE:Gondolkodásom ésszerű, alap dolog, hogy támadásnál nem fog működni az alvó mód..

Akkor regelek egy nagyon messzi kis várost aminek az lesz a feladat, hogy minden nap 1-2 FAKE támadást induljon felém ami 15-18óra alatt ér hozzám. pár érdemtelen katonával És akkor soha nem lesz alvó mód. :eek::eek::eek::eek::eek:

Valószínű így is lesz... nagyon sok kis kapu van amivel át lehet vágni a rendszert, csak még rá kell jönni mi az, aztán szevasz tavasz ;)
 

DeletedUser13834

Vendég
Tény ami tény. De mi 2-3-as csoportokban szoktunk elmenni aludni, így mindig lesznek aktív tagok

Hát ott már én is hátrányba kerülök az tuti
(ez amúgy szabályos ?)

de most már nektek is be kell tartani az alvást!
 

DeletedUser

Vendég
Hát ott már én is hátrányba kerülök az tuti
(ez amúgy szabályos ?)

de most már nektek is be kell tartani az alvást!

Egyszerre max 3 fő megy el alvó módba, ha visszajöttek, utána megy el másik 3, így a többi meg mind fent van. Ez szabályos
 
Fent