Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Kedves Sajtmacsaka!

Valamit jó lenne, ha reagálnátok a sok panaszra, van e rá esély, hogy ez törlésre kerüljön a szerverről, vagy barbár szerverré fog változni, és nem marad csak pár ember ez miatt...
Jó szervernek indult a V12, de ilyenekkel el van rontva ezek szerint :(



Legalabb meg konnyebb dolgunk lessz!:D
 

DeletedUser

Vendég
V13 szavazás:


  • Több prémiumpont rendelhetőség.

Erre azt hiszi mindenki, hogy mondjuk több prémiumpontot fog kapni ugyanannyiért és szavaz rá. Erre kiderül, hogy valóban több prémiumot kapsz, de ugyanannyival több pénzért, amiről meg egy k*rva szó nem esett... :cool:

Szóval ha most "tisztességes játékot akartok" akkor kikapcsoljátok az alvó Módot. Mert tudjátok egyesek ilyenkor Iskolába, vagy munkába járnak. Most pedig itt jönnek haza, hogy: "Na végre vége ennek a r*hadt munkának/iskolának, hazamegyek és leülök egy jót klánháborúzni. " -Bejelentkezik- "Mi a jó édes büdös f*szom ez??? Alvó mód? Ki a f*szom találta ki ezt." <- És most képzeljétek el, hogy milyen lehet neki, aki suliból vagy munkahelyről jön haza. Hát ezzel rontjátok a hírneveteket. Akkor legyen visszakapcsolva mondjuk 18:00 -kor és akkor jólvan.

[BLINK]Na így lenne tisztességes játék.[/BLINK]

Bocs a káromkodásért, de nekem is elegem van abból, hogy minden egyes online játékban csak hülyítik a népet.


ez még egy régebbi, most olvastam vissza. :)

szerintem aki egy kicsit is értelmes ember, az rájön, hogy több prémium pontot rendelhet. teszem azt, a jelenlegi max. 5000 helyett lehet 10000-et. aki meg van olyan hülye, hogy úgy gondolja, ugyanannyiért, akkor annak gratuláció. gondolom erre akartál kilyukadni, csak rosszul sült el. :)

másrészt pedig átértelmezem a szavaidat úgy, hogy megnyugodjál - a tisztességes játék alatt éppen azokra szerettek volna figyelemmel lenni, akik iskolába/munkába járnak, vagy egyéb elfoglaltságuk miatt nem tudnak mindig gép előtt lenni. ezért ha az illetők nem érnek rá, benyomják az alvó módot, elmennek iskolába/munkahelyre, egyéb elfoglaltságot csinálni, és miután végeztek, hullafáradtan leülnek a gép elé, és belépnek - úgy, hogy nem támadták meg őket. oké, nem termeltek, de valamit valamiért. :)


azt én is hibának tartom a support részéről, hogy erre a kis huncutságra nem figyelmeztettek, én is megszívtam volna, ha nem írják le fórumban. :)
de mindenesetre támogatom az alvó módot, remélem maradni fog. akinek nem tetszik, az barátkozzon meg vele. aki meg volt olyan hülye, hogy egy újonnan induló világért mindent felhagy - hát istenem, saját hibáiból tanul az ember. :)

kíváncsi vagyok, hányan szólnak msot be, de hajrá. mellesleg kell az újítás, nem lehet minden világ ugyanolyan. az eddigi 11 más volt, ez meg ilyen lesz. :)
 

DeletedUser13828

Vendég
hát harjá, de barbik ellen nem játszok, arra ott a V11, ha arra vágytok...

de lehet hogy ez nem hülyeség tényleg, csak nem lett a nép tájékoztatva rendesen. Én pl azért nem olvastam el az ezzel kapcsolatos dolgokat (tudtam hogy lesz ilyen), mert gondoltam nem érdekel mert sose fogom használni. Szoval maradhatna is, de NE LEGYEN KÖTELEZŐ
 

DeletedUser

Vendég
hát harjá, de barbik ellen nem játszok, arra ott a V11, ha arra vágytok...

de lehet hogy ez nem hülyeség tényleg, csak nem lett a nép tájékoztatva rendesen. Én pl azért nem olvastam el az ezzel kapcsolatos dolgokat (tudtam hogy lesz ilyen), mert gondoltam nem érdekel mert sose fogom használni. Szoval maradhatna is, de NE LEGYEN KÖTELEZŐ

még mindig nem tudom, hogy ha támadás közben benyomod, akkor megáll-e a támadás, és vár x órát, vagy csak meglátogatnak a seregek. de ha ez a nemtámadós része igaz, akkor muszáj lesz kötelezővé tenni, mert akkor mindenki genya módon ilyenre használná. gondolom ez is egy taktikai fegyver lehet, vagyis talán annak is szánták. :)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Sajtmacsaka!

Valamit jó lenne, ha reagálnátok a sok panaszra, van e rá esély, hogy ez törlésre kerüljön a szerverről, vagy barbár szerverré fog változni, és nem marad csak pár ember ez miatt...
Jó szervernek indult a V12, de ilyenekkel el van rontva ezek szerint :(


legalább többet lehet majd farmolni/foglalni:D:D:D
2 rossz dolog van v12-n:
1ik az inaktiv ujrakezdés
2ik a kötelező alvó mód
de ettöl a kettötöl eltekintve jó sero:)
 

DeletedUser

Vendég
Sajtmacska profilja:

" * Aláírás
Ha az élet nem egyszerű, tedd bonyolultabbá.... "

De bakker! Miért pont a mi életünket kell bonyolultabbá tennie? :D
 

DeletedUser11657

Vendég
Na holnap törlöm is magam erről a szar serveről!
Maradjanak a nobok a szerveren
Holnap lejár a védettség és az a faszom baszom alvó mód miatt nem tudom gyártani a sereget!Nagyon király lett ez a beállítás!
csak így tovább és ilyen legyen az összes szerver is hátha befejezik egy páran a játékot a szaros beállítás miatt!!!
:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
ez még egy régebbi, most olvastam vissza. :)

szerintem aki egy kicsit is értelmes ember, az rájön, hogy több prémium pontot rendelhet. teszem azt, a jelenlegi max. 5000 helyett lehet 10000-et. aki meg van olyan hülye, hogy úgy gondolja, ugyanannyiért, akkor annak gratuláció. gondolom erre akartál kilyukadni, csak rosszul sült el. :)

másrészt pedig átértelmezem a szavaidat úgy, hogy megnyugodjál - a tisztességes játék alatt éppen azokra szerettek volna figyelemmel lenni, akik iskolába/munkába járnak, vagy egyéb elfoglaltságuk miatt nem tudnak mindig gép előtt lenni. ezért ha az illetők nem érnek rá, benyomják az alvó módot, elmennek iskolába/munkahelyre, egyéb elfoglaltságot csinálni, és miután végeztek, hullafáradtan leülnek a gép elé, és belépnek - úgy, hogy nem támadták meg őket. oké, nem termeltek, de valamit valamiért. :)


azt én is hibának tartom a support részéről, hogy erre a kis huncutságra nem figyelmeztettek, én is megszívtam volna, ha nem írják le fórumban. :)
de mindenesetre támogatom az alvó módot, remélem maradni fog. akinek nem tetszik, az barátkozzon meg vele. aki meg volt olyan hülye, hogy egy újonnan induló világért mindent felhagy - hát istenem, saját hibáiból tanul az ember. :)

kíváncsi vagyok, hányan szólnak msot be, de hajrá. mellesleg kell az újítás, nem lehet minden világ ugyanolyan. az eddigi 11 más volt, ez meg ilyen lesz. :)





Legalabb Te ertelmes ember vagy.
 

DeletedUser

Vendég
Na holnap törlöm is magam erről a szar serveről!
Maradjanak a nobok a szerveren
Holnap lejár a védettség és az a faszom baszom alvó mód miatt nem tudom gyártani a sereget!Nagyon király lett ez a beállítás!
csak így tovább és ilyen legyen az összes szerver is hátha befejezik egy páran a játékot a szaros beállítás miatt!!!
:mad::mad::mad:


Mert ha te törlöd magad csak noob-ok maradnak?? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg lehetne 2 éves alvó mód is, igy jövőhéten indulhatna a V13 alvómod nélkül. :D
Kedves Sajtmacska kilehet írni cinikusan, hogy lehet újrakezdeni, de nefeled ha egy ukrán rendszámos ML-t látsz a visszapillantó tükörben nézd meg nálad van e a TAJ kártyád. :D

Ez nagyon nagy :D :D :D Ááhh :D :p
 

DeletedUser

Vendég
Szerited honnan látnánk?
Be sem tudunk lépni!
Ha meg be tudnánk nem itt tobzodnánk.
 

DeletedUser

Vendég
Szerited honnan látnánk?
Be sem tudunk lépni!
Ha meg be tudnánk nem itt tobzodnánk.

Én is véletlen akadtam rá, hogy kötelező aludni, szerencsére még időben.
Engem nem zavar ez a mód, tudok hozzá alkalmazkodni és megpróbálok előnyt kovácsolni ebből, de ha nem látszanak az alvó falvak, annak ellenére, hogy ki van írva, akkor én is azt mondom, hogy ez már egy nagy katyvasz. Így hogy küldjem el a katonákat, vagy csak barbárkodjak?
 

DeletedUser

Vendég
Nézzük a jó oldalát hajnali fél 3-kor kevesen lesznek fenn és tele lesz minden Barbi!
Még a végén jól jövök ki belőle. :D

És aki 00-06-ra rakta be magát annak meg marad a nagy nulla. :D :D
 

DeletedUser

Vendég
kíváncsi vagyok, hány nap a lefutása ennek a hisztinek. véleményem szerint még 2 nap. support is gondolom ennyit fog várni. :)

sírjatok még srácok. csak hogy átérezzétek, mi mit gondolunk : Cry more! Cry!
 
Fent