Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Hát erre 3 szó létezik:

[BLINK]Félre[/BLINK] [BLINK]Lettünk[/BLINK] [BLINK]Vezetve.[/BLINK] :)
 

DeletedUser9325

Vendég
Ezek szerint mindenkivel kicsesztek :( Még jó, hogy szabit vettem ki, hogy a holnap lejáró védettség előtt teljes gőzzel tudjak képezni. Ezt a baromságot valahogy ki kell kapcsoltatni!
 

DeletedUser

Vendég
nekem is éppen úton volt 2 farm seregem, kíváncsi vagyok azokkal mi lesz.
A support csapat persze még mindig lapít... pedig nagyon sokan kíváncsiak lennénk, hogy mégis mit lépnek.
 

DeletedUser

Vendég
Nem is az alvó móddal van gond, hanem hogy kötelezővé teszik maximum 4 naponta.
Ostoba, átgondolatlan szabály!
 

DeletedUser

Vendég
nekem is éppen úton volt 2 farm seregem, kíváncsi vagyok azokkal mi lesz.
A support csapat persze még mindig lapít... pedig nagyon sokan kíváncsiak lennénk, hogy mégis mit lépnek.

irtam már nekik és azt válaszolták hogy Sajnos utólag már nem lehet kivenni
szal jol megjártuk az biztos:S:S
legközelebb ovatosan a serverszavazásoknál
 

DeletedUser

Vendég
V12 alvo mod

SZIASZTOK!

Szerintem nem jo ez az alvomod ,aki tényleg ráér s fejlödni akkar az le ál .
Föleg most kellene igazán fejlödnünk mivel sok a klán s csaták hamar be indulnak
de hogy fejleszünk én most kasptam ki 22ora 54 kor kezdhetek most üjek fent hogy fejleszek . LESZAVAZOM EZT A MODOT JÁTÉK ÉLMÉNYÉT TESZI TÖNKRE.

SZIASZTOK kakuk1212
 

DeletedUser

Vendég
na basszus, most csináltam egy petíciós topicot ellene.
hogy lehet azt kitörölni?

És módosítani sem lehet az idejét 4 napról mondjuk 1 hónapra, vagy többre?
 

DeletedUser

Vendég
Itt nem az óvatosságon múlott.

Az a csekély leírás ami volt azt sugallta hogy te fogod bekapcsolni amikor teszem azt elmész aludni hogy ne támadjanak meg amíg nem vagy gépnél. Azt hittük ugye, hogy a kevésbé aktív embereknek lesz ez segítség. Erre az aktívakkal kiszúrás.

Szerintem az emberek 90%-a így értette, nem úgy hogy ha te tudsz aktív lenni akkor is aludnod kell.
Persze főleg akkor amikor gépnél tudsz lenni, szombat délután! REMEK!

Azt hittem ennek a játéknak pontez a pár dolog a lényege:
Aktivitás
Taktika
Klán

Aktivitás kiherélve
Taktika: menj el aludni, nem eshet bajod
Klán: Kíváncsi leszek hogyan lehet összehozni egy szervezett támadást ha a fele banda a támadások közepette elmegy aludni, meg a támadottaktól majd jön a jelentés hogy "meglátogattad ezt és ezt a falut de hát csak sétáltak egy jót mert a kedves kuncsaft alvómódban van"

JESSZUSOM
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen EGYET ÉRTEK ! Azt hittük , hogy mi kapcsolhatjuk ki be. .. az aktív játékosoktól elveszik a kedvet is ... ha ez így folytatódik biztos nem fogok prémium pontokat tölteni -.-... Ezért nem érdemes !
 

DeletedUser

Vendég
klánszinten kötelezővé lehet tenni, hogy mindenki egy időben "aludjon". ezzel ki lehet kerülni a csapatmunka felborulását.

4 naponta pedig mindenki tud 6 órát pihenni. ez a játék része, számolni kell vele. persze nem szabad elfelejteni, hogy be kell nyomni, különben cumi. szvsz lehetne egy kis plugin, vagy óra, hogy mennyi van még hátra a kötelező alvásig, ez sztem hatalmas segítség lenne.

másrészt nem értem, hogyan müködik az alvás mód "nem támadható" funkciója - ha valaki már leírta, elnézést, nem olvastam végig mindent, elment a kedvem a sírásoktól.

teszem azt, jön felém 10 támadás, akkor én jópofin elindítom a csapataimat a megfelelő falvakba, majd nyomok egy szundit, miután leírtam a koordinátákat, és a bejövő támadásokat. azokat szépen egyéb információs csatornákon eljuttatom a klán többi tagjához. ők kipakolják fórumra, és van 10 órájuk, hogy mindenki felkészüljön a küldésre. persze ez lehet, h nem így van, de én még nem láttam konkrét leírást, példákkal.

szóval ha az igaz, amit fent leírtam, akkor elég szopacs lesz bárkit is betámadni, mert a védelem több helyről, (ha beér :) ) azért egy kicsit erősebb, mint pár támadó sereg. szvsz. és így aki komolyabban gondolja a társak segítését, van ideje felkészülni, még termelni, blablabla... :)

ez csak egy személyes vélemény, bárki megcáfolhatja.
 

DeletedUser13828

Vendég
Kedves Sajtmacsaka!

Valamit jó lenne, ha reagálnátok a sok panaszra, van e rá esély, hogy ez törlésre kerüljön a szerverről, vagy barbár szerverré fog változni, és nem marad csak pár ember ez miatt...
Jó szervernek indult a V12, de ilyenekkel el van rontva ezek szerint :(
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy miért nem látszanak az alvó falvak?

"A többi játékos látja kívülről, hogy alvó módban vagy, mégpedig úgy, hogy a falvadat más színnel fogja jelölni a térkép (hasonlóan mint egy barbár falu néz ki)."

Vagy színvak vagyok, vagy tényleg nem különböznek.

Köszi a választ.
 

DeletedUser11612

Vendég
Írni kéne levelet a szerkesztőknek, hogy vegyék ezt ki.
Ha elég levél menne akkor szerintem kivennék.
Egyébként ha így fog menni...ráadásul védettség alatt bekapcsol...én is törlöm magam.:mad:
SZOMBAT VAN ilyenkor azért az emberek többsége otthon van, vagy este megy el szórakozni.
Legalább éjféltől kapcsolt volna be...00:00-06:00ig pl.

Én úgy állítottam ba, hogy pont 00-6-ig:D
 
Fent