Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Ilyenkor nincs bölcsi? :eek:



Neked kellene tudni,nem nekem!
QEFGWktvAwMEBwoYEgVT



:D
 

DeletedUser

Vendég
Neked kellene tudni,nem nekem!
QEFGWktvAwMEBwoYEgVT



:D

Jólvan kicsi fiam, nőj még egy keveset. Mellesleg nem nagyon kéne offolgatni, mert jön a moderátor azt lesz nemulass. :)

Mellesleg nem tudom, hogy miért vagy ilyen arrogáns. Nem tudom, hogy mit ártottam neked, de biztos jó hülye vagy. :) [Amint meglátszik a természeteden.]
 

DeletedUser

Vendég
Hát én nézegetem az alvó módban lévőket....de semmi jelzés nincs rajzuk!!
Vannak még itt problémák...
 

DeletedUser

Vendég
V13 szavazás:


  • Több prémiumpont rendelhetőség.

  • És az is jó lenne ha sms be lehtne mondjuk akár 200 is venni!!!!Mert egy rahedli kölyök játszik és nem hiszem hogy átutalással , vagy bankártyával rendelkeznénk..És és sms (mert enyiért tudunk egy hónapra venni):
    2760 Ft lenne ami a 1000- képest ....De ez mindenhova..
[SCROLL]Máté
[/SCROLL]
 

DeletedUser

Vendég
Jólvan kicsi fiam, nőj még egy keveset. Mellesleg nem nagyon kéne offolgatni, mert jön a moderátor azt lesz nemulass. :)

Mellesleg nem tudom, hogy miért vagy ilyen arrogáns. Nem tudom, hogy mit ártottam neked, de biztos jó hülye vagy. :) [Amint meglátszik a természeteden.]


1.Most te is offolsz!;)

2.Mar maga a topic is off ha ugy nezzuk,ugyhogy no para!:)

Nagy noob lehetsz ha mar alvo modot nem lattal eletedben...
 

DeletedUser

Vendég
  • És az is jó lenne ha sms be lehtne mondjuk akár 200 is venni!!!!Mert egy rahedli kölyök játszik és nem hiszem hogy átutalással , vagy bankártyával rendelkeznénk..És és sms (mert enyiért tudunk egy hónapra venni):
    2760 Ft lenne ami a 1000- képest ....De ez mindenhova..
[SCROLL]Máté
[/SCROLL]

mondjuk én is díjaznám ha lehetne sms útján több prémium pontot venni mert jómagam lusta vagyok mint a föld és egyszerűbbnek érzem az sms elpötyögését és mondjuk egy havi szintes pf-nek mindig örülnék.
 

DeletedUser

Vendég
Support reagálhatna azért valamit erre az egész kialakult helyzetre. Vagy Ők is alvó módba kapcsoltak?
 

DeletedUser

Vendég
1.Most te is offolsz!;)

2.Mar maga a topic is off ha ugy nezzuk,ugyhogy no para!:)

Nagy noob lehetsz ha mar alvo modot nem lattal eletedben...

1. Muszáj

2. Miért lenne az ?

Nemrég kezdtem a játékot és szerintem apád lehetnék. :) Úgyhogy szerintem nem nagyon kéne itt "noob"oznod, mert szerintem azt sem tudod mit jelent. :) Na...
 

DeletedUser

Vendég
thejozsef55-nek van igaza. A téma indítója pedig mindenkit érintő általános kérdéseket vetett fel...
 

DeletedUser

Vendég
1. Muszáj

2. Miért lenne az ?

Nemrég kezdtem a játékot és szerintem apád lehetnék. :) Úgyhogy szerintem nem nagyon kéne itt "noob"oznod, mert szerintem azt sem tudod mit jelent. :) Na...



Persze hogy apam lehetnel,ha 55 eves vagy,vagy 55-ben szuledtel ebben az egyben igazad van,a tobbiben pedig nincs igazad!Ha Te nemreg kezdted csak a jatekot akkor Elnezest kerek magatol!


De a tobbiektol nem kerek elnezest.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem se jó az alvómód így az elején de utána már jó lesz....:)
 

DeletedUser13825

Vendég
Jó volna,ha megszüntetnétek ezt az alvó módot!Most éjfélig nem tudok belépni,a raktárak tele lesznek.És ha nem lépek be akkor mi lesz reggelig.Feleslegesen fejlesztettem a bányákat.De egy dolognak örülök,még nem utaltam erre a világra.Ha nem törlik el ezt az alvó módot,akkor nem is fogok.ELVÉGRE HA FIZETEK EGY JÁTÉKÉRT,ÉS A NETÉRT,AKKOR AZ ALAP,HOGY AKKOR HASZNÁLOM AMIKOR ÉN AKAROM,ÉS NEM AKKOR AMIKOR MEGENGEDIK!!!Döntsék el a kedves üzemeltetők,hogy ők vannak értünk,vagy mi/játékosok vagyunk a tisztelt üzemeltetőkért!
Most megyek kicsit lehiggadni!Igen vissza kellett fognom magam,hogy normál hangnemben írjak.Tiszteletem!
 

DeletedUser

Vendég
Jó volna,ha megszüntetnétek ezt az alvó módot!Most éjfélig nem tudok belépni,a raktárak tele lesznek.És ha nem lépek be akkor mi lesz reggelig.Feleslegesen fejlesztettem a bányákat.De egy dolognak örülök,még nem utaltam erre a világra.Ha nem törlik el ezt az alvó módot,akkor nem is fogok.ELVÉGRE HA FIZETEK EGY JÁTÉKÉRT,ÉS A NETÉRT,AKKOR AZ ALAP,HOGY AKKOR HASZNÁLOM AMIKOR ÉN AKAROM,ÉS NEM AKKOR AMIKOR MEGENGEDIK!!!Döntsék el a kedves üzemeltetők,hogy ők vannak értünk,vagy mi/játékosok vagyunk a tisztelt üzemeltetőkért!
Most megyek kicsit lehiggadni!Igen vissza kellett fognom magam,hogy normál hangnemben írjak.Tiszteletem!

Ha el olvastad volna, tudnád, hogy a bányák termelése is leáll, úgy mint a sereg képzése is.
 

DeletedUser11415

Vendég
erdekes ez az alvomod.
Nekem csak egy kerdesem van.
Teszem az pf-es vagyok,es bekapcsol az alvomod,leal a pf-ben a napok/orak/percek visszaszamlalasa is?
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan ezt akartam mondani, így csak átmásolom.


Vagy egyszerűen csak akkor legyen ha én bekapcsolom ne kötelezően.

V13 szavazás:


  • Több prémiumpont rendelhetőség.

Erre azt hiszi mindenki, hogy mondjuk több prémiumpontot fog kapni ugyanannyiért és szavaz rá. Erre kiderül, hogy valóban több prémiumot kapsz, de ugyanannyival több pénzért, amiről meg egy k*rva szó nem esett... :cool:

Szóval ha most "tisztességes játékot akartok" akkor kikapcsoljátok az alvó Módot. Mert tudjátok egyesek ilyenkor Iskolába, vagy munkába járnak. Most pedig itt jönnek haza, hogy: "Na végre vége ennek a r*hadt munkának/iskolának, hazamegyek és leülök egy jót klánháborúzni. " -Bejelentkezik- "Mi a jó édes büdös f*szom ez??? Alvó mód? Ki a f*szom találta ki ezt." <- És most képzeljétek el, hogy milyen lehet neki, aki suliból vagy munkahelyről jön haza. Hát ezzel rontjátok a hírneveteket. Akkor legyen visszakapcsolva mondjuk 18:00 -kor és akkor jólvan.

[BLINK]Na így lenne tisztességes játék.[/BLINK]

Bocs a káromkodásért, de nekem is elegem van abból, hogy minden egyes online játékban csak hülyítik a népet.
 
Fent