2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser8473

Vendég
Különben meg jegyzel jelenleg 2 ember aktív a v33 szerveren.
Na most komolyan egy szervert nyitva kéne hagyni mert napi max 3-4 ember be be jár?
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Már bukta az írásod: swgyi-Jedi-komolytalan. Ez 3máris....
S ki tudja még hányan.

A pont nővekedésből vonj le helyes következtetést: magyarán n jelent semmit ilyenkor már.

Mégis mennyi emberért n lenne kár? 10? 25? 50? Kinek van joga eldönteni ezt?
Legközelebb a sup reálisabb beállítást eszközöl v kiegésziti egy záradékkal ilyen esetekre....
 

DeletedUser8473

Vendég
Már bukta az írásod: swgyi-Jedi-komolytalan. Ez 3máris....
S ki tudja még hányan.

A pont nővekedésből vonj le helyes következtetést: magyarán n jelent semmit ilyenkor már.

Mégis mennyi emberért n lenne kár? 10? 25? 50? Kinek van joga eldönteni ezt?
Legközelebb a sup reálisabb beállítást eszközöl v kiegésziti egy záradékkal ilyen esetekre....


ne beszélj már hülyeséget a statisztika írja mikor mennyi ember van a szerveren.
Na aki védeni akarja még amit lehet nyilván itt van,de ez nem azt jelenti itt akar még szenvedni egy hónapot.:D
szerintem komolytalan a zárást szeretné.de ha már támadható na ná védekezni kell és itt kell lenni.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Á már értem a stat....a mindenttudó..
A pillanatnyit nézted?

Hányszor kell még leirni h aki nem akar szenvedi itt az NE TEGYE!
Egyéni döntés! Lehet törölni!
Lehet hetente egyszer is felnézni!
Válaszd ezen lehetőségeket, senki se tart vissza!
Ám h nem akarsz törölni, ha n akarsz hátrébb végezni a statba akkor küzd végig azt az egy hónapot férfiként s ne rinyálj h legyen hamarabb vége m unom...ha unod törölj.
(Nem rád értem Ildi, általánosan mondom!)
 

DeletedUser8473

Vendég
kezdtem azt hinni legyek én férfi.:D
Egy pillanatra elgondolkodtam azt meg hogy csináljam.:D
 

DeletedUser19009

Vendég
Ácsi!!!

Vegyük külön azt h egyesek n akarják töllünk h akárcsak egy faluval is jelen legyen az ellen a legvégén, s azt h továbbra is lehessen támadni a még nagyobb (nem egy falus) tagokat azoknak akik akrják!!!

nem az egy falusok támadásáról beszéltem, tudod jól. Őket békén lehet hagyni, bár ez megosztó kérdés, hanem a többiről!!!
Swagyi és jedi meg n tom még ki véletlenül se az egy falusok ellen akar még több száz nukikat inditgatni.....kissé nonszensz lenne!!! Éppen h komolytalan a fő cp. (aki zárni akar hamarjába)

érdekes mert van egy falus embereknél védelmem , és jön a jelentés hogy kapják az ívet .....
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Mit n értesz benne???
Jedi támadja azt az egy falust? Swagyi?
Tudod egyáltalán h ki?

Értelmezd kérlek amit idéztél.
Biztos az egy falukás ellen akarnak mini armázni, m rettentően biztosra mennek.
 

DeletedUser19009

Vendég
van ellenállás...komolytalan ellenáll. és meg kell hagyni,hogy nagyon ügyes..viszont kezd kifogyni és ezt hozta ki az egészből..

Igen egy ember az egész szerveren . Na bumm . nagy klán háború :D Egy klán egy ember ellen , plusz aki még mellette vergődik azért azokba is jól belerúgtok :D Hatalmas játék élmény lehet .
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Egy klán egy ember ellen - Írod.

Szép is lenne, a gond vele az h nem igaz!!!
Tizennyócoldalon keresztül arról olvashattál h a fele klán nem játszik már az sbt-ben.

Kis matek:
Azt irta vhol fentebb komolytalan h 3falut hoztak el tőlle egy támadásnál.
(Vmi ilyen rémlik...)
A verzió. Komolytalan olyan ultraplusz játékos h egy egész klán armáját letudja védeni egyedül. N tom, mondjuk 5-6000 nukit meg a rengeteg nemest is. O morálnál...
B. verzió: az sbt aki leverte a nagy szövetséges világot, bebutult és a legvégén n bir el egy emberrel annyira gagyin nyomja. De akkor h győzött??

Melyik hihető???

Nem kérek mást csak h lásd tisztán az eseményeket minden túlzás meg személyes sértődötség nélkül. Szal gondolkozz..
 
Utoljára szerkesztve:

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
hallottatok 2db nevet és azt felhasználjátok . nézzük is.. killer ki támadott? 1falusokat? hm.. furcsa.. és én 1 falusokat? hmm.. nem .. azt se tudjátok ki a szent ló** támadja az 1 falusokat először tájékózadjatok aztán dobálózzatok a szavaitokkal
 

DeletedUser19016

Vendég
Játsszuk végig. Megnyertük de ennyi jár. Aki parázik hogy kiesik a pixisből a top pixisből az tegyen érte, hogy ne így legyen. "Nincs első meg második, nyertes van meg vesztes. Ki emlékszik jövőre ki volt idén a második?"
 

DeletedUser17278

Vendég
Nos:
én csak komolytalant támadtam és ezután is őt akarom.
ne rinyáljatok itt nekem hogy így meg úgy bánunk a kicsikkel,meg hogy többen vagyunk....
ne legyetek már nevetségesek...
pláne ne olyan tegye itt a fejét,aki nincs is ott a v33-on és csak annyit tud mindenről,amit itt dobálnak szavakba!
ez végjáték és a végjátékba a vesztes fél felmorzsolódik...
én is voltam így és nem idétlenkedtem egy fórumon se sírva és nem kértem a világvégét...
sok idétlen duma hangzott itt el,ami nem takarja a valót..mondjuk én pont lesz..om hogy ki és mit gondol rólam:)
aki ismer az tudja milyen vagyok,aki pedig nem és a szóbeszéd alapján akar rólam eldönteni bármit,az ne is akarjon megismerni,mert az olyan emberkéket meg én nem szeretem..
a szavazás ami itt zajlik az nevetséges! pláne hogy olyanok is szavazhatnak,akik nem is játszanak ott,csak itt verik az okosságot..
nincs 1 hete hogy majdnem 300 kardocskám volt... és még mi vagyunk a genyók???
kb 200 nuke-om kenődött komolytalan-on.. és???
akkor csak lehet még játszani nem???
ez egy ilyen játék,akinek nem tetszik,az ne ezt a játékot tolja...
lehet veszíteni vergődve,sírva,alattomosan,mellébeszélve,gusztustalan hazug dolgokat állítva másról,
vagy lehet tisztességesen,gerincesen emelt fővel is.
volt egy világ,ahol én voltam olyan helyzetben mint komolytalan és mégis tök jól eldumáltunk egy erre nyitott topic-ban az ellenséggel a végjátékban..
sajnálattal látom hogy ez itt nem így lett...
szerintem ez a mocskos munka..ez a szavazás,ez a vádaskodás,ez a vita és az hogy elítéltek olyan embereket,akit nem is ismertek..
a supp. is tett már pár furcsa dolgot...de ez?? nevetséges..
részemről ennyi!
úgy látom ez a szavazás is eldőlt már,de addig is:
lehet tovább sírni,rinyálni,osztani az észt,sértegetni egymást tudatlan birka módjára...(akinek nem inge...)
na jó éjt Mindenkinek!
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Melyik fél is kezdeményezte az szeró rövíditést???
s vele az egész vita kirobbantását?
 

DeletedUser12157

Vendég
Arra azért még mindig kíváncsi lennék, hogy honnan vetted Hytech, hogy multizok... vegyük "A" embert aki jelen esetben én vagyok. Ha "A" ember x időközönknét elindit y számú nuket, s egy "B" ember folyton mögé időzít még több pucolást, fakelést, kémlelést, nemeselést, bármit... akkor az már azt jelenti, hogy multizunk? Csapatjáték mond Neked valamit? :)

Játszátok itt a fejeteket BH-s srácok, aztán meg mikor feljöttem szóba Skype-es beszélgetések során, ment a szapulásom ezerrel, anélkül, hogy bármelyikőtök is ismerne... szánalom.

Komolytalan Neked meg lehet akármekkora tudásod, ez a rinyálás amit leművelsz több, mint szánalmas. Ha már belefáradt az egyik fél a küzdésbe és nem látja értelmét, akkor a kedvéért hagyja abba mindenki? Tök mindegy, hány ember akar még ütni Téged, joguk lenne hozzá, de Ti ezt is elveszitek. Gratulálok.
 

Deleted User - 349583

Vendég
Headshot, ne kezdd el megint.

Mit rinyálok? Feltettem egy kérdést, hogy le lehet-e rövidíteni a végjátékot, mert értelmetlen. Akkor, és ott azt a választ kaptam, hogy jó játékot kívánnak, tehát elutasították, gondoltam. Én többet nem írtam a supp felé, 8 napig ültek rajta, majd úgy döntöttek, lesz szavazás.

Ezzel a makacskodásotokkal csak az SBT-t tettétek nevetségessé a véleményem szerint. Kurvára nehéz lett volna azt mondani, hogy oké, elég volt?

Ilyenkor már a győztesnek kellene valamiféle nagylelkűséget mutatni a legyőzött felé, nem keménykedni még mindig.

Ki is írta, ja, a SKULLS vezére, hogy mostanra sok helyen elfogyott a becsület. Igen, teljesen egyet tudok vele érteni, és ez összefügg azzal, hogy morálisan és erkölcsileg a játékosállomány cserélődik.

Aki meg nem olyan jó, hogy éles helyzetben megállja a helyét, annak jobb is, hogy nem szokik hozzá a hátszélhez. Ezzel csak nekik teszel rosszat, mert ha elmegy másik szerverre, ott fog pofára esni, de nagyon.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Az milyen BECSÜLET ha a vesztes fél siet a suphoz h rövidüljenek a szenvedései???
Morálisan milyen eljárásmód h a győztes megkerültétek e lehetőség felvetésével?
Volt egyeztetés az SBT-vel h szeretnétek...s mit szólnánk hozzá???
Nem-nem, irány a supi egyből!

Be lehet itt állítani minket aljas gazembereknek kik mennyire csúnyák h n hagyják meg a top fiókocskámat meg egyébb érveket felhozni...

De ne feledd h MORÁLISAN az lett volna a helyes h előbb a nyertesnek vetitek fel h lehetne-e rövidíteni mindenki érdekében.
S bármilyen választ kaptatok volna azt BECSÜLETTEL elfogadni!
Mennyire ETIKUS a nagylelküséget kikövetelni??? Az csak adható!


UI: Krisz hadjad hytekkét, nekem se sikerült ugyanerre a kérdésre választ adnia (multi ügy)
Vannak emberek kik hamar eltünnek, szelektív olvasgatás után...:(
 
Utoljára szerkesztve:
Fent