2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Többen írtatok a supportba, hogy bár a végjátékban elérhető területi arány már megvan, a megtartási időtartam a világ játékosainak száma miatt már felesleges, és elveszi a kedvet a további versenytől, mert a végeredményt már nem lehet befolyásolni.

Ezért most egy szavazást írunk ki, amelynek zárási határideje: 2017-03-29, ahol a ti döntéseteken alapul, hogy mi legyen a világ sorsa. 60 szavazatnak kell minimálisan beérkeznie ahhoz, hogy a szavazás érvényes legyen.

Üdvözlettel,

Klánháború Csapat
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Ezt az ötletet pedig NEM támogatom.!
Vannak akik még igen is JÁTSZANI akarnak és nem akarják lezárni a világot..
Nem értem miért esik nehezére valakinek naponta belépni.. de elég még 5 naponta is..
Úgy tudom egy világot se zártak le még így..
 

Deleted User - 349583

Vendég
Nem, nem annyi jön.

Más a harcos, meg más az, aki csak a kékségben ül, és dumál. Épp eleget küzdöttem, bőven többet mint ami elvárható. Te már beadtad volna a kulcsot ekkora ellenszélben.
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
"Mivel bárki szavazhat, nem tudjuk világ-specifikusan zárni/nyitni a szavazásokat, ezért kérek mindenkit, hogy az alábbi linken mindenképp fejezze ki szándékát. - support levél "
szóval ha másik világból kiposztolom hogy szavazzanak valamelyikre akkor az is beleszámít a szavazásba?
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Vannak akik még igen is JÁTSZANI akarnak és nem akarják lezárni a világot..
Nem értem miért esik nehezére valakinek naponta belépni.. de elég még 5 naponta is..

Játszani akarsz? Keress egy másik világot. Hatalmas élvezet lehet kb nulla ellenállás ellen játszani és úgy átmenni az ellenfelen mint kés a vajon.
22400 falu alig 1000 ellen. És már a morál se véd minket. Ez itt már rég nem játék, csak a földönfekvő, önmaguk megvédésére képtelen emberek rugdosása.
 

DeletedUser8560

Vendég
Komolytalan felé kb 250 nuke tart, ezért kérte, az azonnali lezárást? Harcos alkat.

Amúgy ezt is számoljátok majd bele, vagy tegyétek lehetővé, hogy lehessen regisztrálni.


Mindenki tud regisztrálni a fórumra, amennyiben tudja a játékos alapadatait.
Amennyiben mégsem, ír a supportnak, és segítséget/információt kér.
 

DeletedUser18300

Vendég
Elnézésedet kérem, hogy itélkezni mertem feletted.

Máskor nem fogok ennyire "komolytalan" vádakat alkalmazni.



A világban töltött 90%-át - kéktengerben töltötted és összebarbiztad és belsőzted. Most, hogy hirtelen már van piros melletted, game over?

Amúgy én se vagyok aktív már, de amig csak 1 db klántársam is maradni akar, addig én az ő kedvéért a nemre fogok szavazni. Kibirom azt a maradék 32 napot.

További kellemes vasárnap délutánt :)
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Játszani akarsz? Keress egy másik világot. Hatalmas élvezet lehet kb nulla ellenállás ellen játszani és úgy átmenni az ellenfelen mint kés a vajon.
22400 falu alig 1000 ellen. És már a morál se véd minket. Ez itt már rég nem játék, csak a földönfekvő, önmaguk megvédésére képtelen emberek rugdosása.
Ami nem kék,világos kék az üthető.. A játék szabályzat nem írja elő hogy minden ellenségnek hagyjunk 1 falut..
 

DeletedUser8560

Vendég
Ezt az ötletet pedig NEM támogatom.!
Vannak akik még igen is JÁTSZANI akarnak és nem akarják lezárni a világot..
Nem értem miért esik nehezére valakinek naponta belépni.. de elég még 5 naponta is..
Úgy tudom egy világot se zártak le még így..

Ekkora létszámnál már volt előrehozott zárás.
 

DeletedUser8560

Vendég
Komolytalan felé kb 250 nuke tart, ezért kérte, az azonnali lezárást? Harcos alkat.

A zárás kérdésének lehetőségét a központ munkatársai hosszabban elemezték, az alacsony játékoslétszám miatt. Így senki elleni támadás nem játszott közre a szavazás elindításában.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Elnézésedet kérem, hogy itélkezni mertem feletted.

Máskor nem fogok ennyire "komolytalan" vádakat alkalmazni.



A világban töltött 90%-át - kéktengerben töltötted és összebarbiztad és belsőzted. Most, hogy hirtelen már van piros melletted, game over?

Amúgy én se vagyok aktív már, de amig csak 1 db klántársam is maradni akar, addig én az ő kedvéért a nemre fogok szavazni. Kibirom azt a maradék 32 napot.

További kellemes vasárnap délutánt :)

Ne ítélkezz, ha nem ismered. Ha csak egy embert kéne megneveznem az SBT ellen harcoló oldalról, aki mindenképp szervergyőzelmet érdemelne az komolytalan. V27-en is harcoltam vele egy oldalon, ahol szintén LE ranglista top 1-ként végezte, pedig nem a győztes oldalon volt. És v33-on is vezeti a LE ranglistát. Ha komolytalan nem lenne itt, és nem lett volna olyan segítőkész, akkor rengeteg ember hónapokkal előbb kiesett volna a szerverről. És ezt ezúton is köszönöm neki.
 

DeletedUser12157

Vendég
"Mivel bárki szavazhat, nem tudjuk világ-specifikusan zárni/nyitni a szavazásokat, ezért kérek mindenkit, hogy az alábbi linken mindenképp fejezze ki szándékát."

Hogy szólhatnak bele más világ játékosai egy olyan világgal kapcsolatos döntésbe, amihez semmi közük és soha ott sem voltak???
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Ekkora létszámnál már volt előrehozott zárás.
Attól függetlenül miért kell elvenni olyantól a lehetőséget akiknek az utolsó világuk?
Valaki még szeretné kiélvezni az utolsó 32 napot..
Egyébként pont olyanok szavaznak az AZONNALI LEZÁRÁSA aki az SBT ellen van..
Én se mentem annó panaszkodni a supportnak hogy zárják le a világot mert volt 1 falum és csak pirossal voltam körül.. (akkor is ment a visszaszámlálás) . Abba a világba senki nem panaszkodott hogy zárják le azonnal..
 

Deleted User - 349583

Vendég
Nézd, Fernie.

Tárgyilagos leszek.

A játék legelején totál pirosban voltam, a közepe fele kékben, most a végén pirosban újra. Nem tudom nálad hogyan alakult a térkép, de azért álljunk meg picit.

Vezetem a legyőzöttek listáját, összesítve, támogatásban és védésben. Amit lehetett, megtettem, a 3 klánért, akik ellenetek összefogtak. Nem sikerült.

Az tény, hogy írtam a supportnak a világ lezárását illetően. De, ez a 40. napon történt, nem most.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Ne menekülj a sorsod elől..
Ha menekült volna előle, akkor szerintem nem lenne még egyáltalán a játékban. Hanem töröl, mint annyi nagy játékos. Komolytalan egy nagyon jó játékos, s mielőtt átmegy a fórum egymás sárdobálásába, mindenki kicsit gondolkodjon már el. Ez egy játék...Arra kértek minket szavazzunk. Akkor tegyünk úgy, s győzzöna többség akarata, amit ugyanúgy el lehet fogadni méltósággal, mint pl a vereséget. S nem, egyetlen írott szabály sem írja elő hogy hagynod kell egy falut az ellenfélnek. Vannak dolgok, amiket nem kell írásba foglalni...de tudomásul vettük ebbéli döntéseteket. Elfogadtuk, lezártuk s kész. Ne rontsuk már el a végét azzal, hogy egy gusztustalan egymásra mutogatásba menjünk el.
 
Fent