2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
huha! 4? 5? s a foci csapat tagszáma? kissé túlzásba estél....
A top 2SBT velünk volt, bizonyos személyes okok miatt lett kitéve....de ne tereljuk gyorsan a témát, komolytalan indította el az egészet, s csak Ő van a top 10be már......érdekes.

Dj, sztem ez is egy sokeszű olyan dolog amivel a kutya n törödik amig véletlenül n történik precedens....:(

Mekkora lenne már ha előfordulna egy forditás 20%ról megkapnák Ők is a díjat.
S azon fura helyzet állna be h mindenki megnyerte a világot :D:D:D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
:D
Jó, legyen ahogy akarjátok. Az én utolsó falumért is megindultatok, remélem boldogok lesztek vele. Én itt befejeztem a vitatkozást. További jó szórakozást!
 

Deleted User - 349583

Vendég
Na.

Nem mentem gyorsan a supphoz, nézd vissza légyszives a kommentemet, ne beszélj hülyeségeket, killerjedi.

Azonkívül, nem akarok a helyzetemmel semmit sem kezdeni. Nem áll szándékomban az SBT-t támadni, mert nincs értelme. Tessék már megnézni a statom, egyértelműen kiderül belőle, mikor adtam fel a szervert. Terveim voltak, amiket nem tudok és nem is akarok már elérni, DE a maradék tagságot azzal tudom megvédeni, hogy maradok előttük.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
huha! 4? 5? s a foci csapat tagszáma? kissé túlzásba estél....
A top 2SBT velünk volt, bizonyos személyes okok miatt lett kitéve....de ne tereljuk gyorsan a témát, komolytalan indította el az egészet, s csak Ő van a top 10be már......érdekes.

Dj, sztem ez is egy sokeszű olyan dolog amivel a kutya n törödik amig véletlenül n történik precedens....:(

Mekkora lenne már ha előfordulna egy forditás 20%ról megkapnák Ők is a díjat.
S azon fura helyzet állna be h mindenki megnyerte a világot :D:D:D

Én már majd egy éve foglalkozok vele :p
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Egy ember indult meg az utolsó faludért neki gratulálj s ne a klánnak kiknek semmi közük hozzá!!!
 

DeletedUser19005

Vendég
Vitatkoztok és személyeskedtek holott ennek semmi köze a szavazáshoz.
Inkább azon vitázzatok,hogy mennyire etikus maga a szavazás és ennek betartása mit indíthat el más még "élő" világokon.
Mert ha ez a szavazás eléri a célját,akkor ezek után bárki bármelyik végjátékban kérheti a szavazást,hivatkozva erre a világra.
Ezek után azt gondolom a support sem tehet kivételt ha itt a szavazás alapján zárják a világot és nem a játék szabálya szerint.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Vitatkoztok és személyeskedtek holott ennek semmi köze a szavazáshoz.
Inkább azon vitázzatok,hogy mennyire etikus maga a szavazás és ennek betartása mit indíthat el más még "élő" világokon.
Mert ha ez a szavazás eléri a célját,akkor ezek után bárki bármelyik végjátékban kérheti a szavazást,hivatkozva erre a világra.
Ezek után azt gondolom a support sem tehet kivételt ha itt a szavazás alapján zárják a világot és nem a játék szabálya szerint.

Szavazást csak a szerver játékosai kérhetnek, ahogy itt is, de bárki véleménye beleszámít. Ez így fair enough
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Vitatkoztok és személyeskedtek holott ennek semmi köze a szavazáshoz.
Inkább azon vitázzatok,hogy mennyire etikus maga a szavazás és ennek betartása mit indíthat el más még "élő" világokon.
Mert ha ez a szavazás eléri a célját,akkor ezek után bárki bármelyik végjátékban kérheti a szavazást,hivatkozva erre a világra.
Ezek után azt gondolom a support sem tehet kivételt ha itt a szavazás alapján zárják a világot és nem a játék szabálya szerint.
Ezelött írt a kedves , megértő,aranyos support hogy már volt ilyen más világokon is.. ( én személy szerint sose hallottam még erről )
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ezelött írt a kedves , megértő,aranyos support hogy már volt ilyen más világokon is.. ( én személy szerint sose hallottam még erről )

Vagy V3-on vagy V8-on (nem emlékszem, melyik maratonin a kettő közül) beállítást módosítottak szavazás alapján, asszem a nemes hatótávját növelték, meg a faktort minimalizálták. De ez nem biztos, csak mintha valami ilyesmit olvastam volna.
 

DeletedUser17278

Vendég
Én arra lennék kíváncsi ha ennyire játszani akartok akkor a világon jelenlévő 59 tagotoktól mért csak 22 szavazat látható?igaz nem biztos hogy mind tőletek jött.
na Te kis kíváncsi!
elárulok egy hatalmas titkot:
van olyan nálunk, aki inaktív..
de ez az infó maradjon köztünk!!!
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Szavazást csak a szerver játékosai kérhetnek, ahogy itt is, de bárki véleménye beleszámít. Ez így fair enough
de most ha kölcsön kérem a haverom telefonját és rámegyek valami free wifire majd regisztrálok 40x a fórumra akkor az is bele számít? ( nem tudom hogy többször lehet esetleg regisztrálni ez csak egy kérdés.)

Na meg vissza kanyarodok a multizásra ..
Szerintetek multizásnak számít a következő:
Két nem ismerő kh játékos BP-n él . Majd véletlenül mindegyikőjük ugyan azon a világon van. Ha mind ketten fellépnek egy nyílt wi-fire akkor ők multiznak annélkül hogy ismerjék egymást?

na Te kis kíváncsi!
elárulok egy hatalmas titkot:
van olyan nálunk, aki inaktív..
de ez az infó maradjon köztünk!!!
Na de most miért írtad ki? végén tényleg ellenünk fordítják azt a maradék időt és mi nekünk kell az AZONNALI zárásra szavazni :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
de most ha kölcsön kérem a haverom telefonját és rámegyek valami free wifire majd regisztrálok 40x a fórumra akkor az is bele számít? ( nem tudom hogy többször lehet esetleg regisztrálni ez csak egy kérdés.)

Na meg vissza kanyarodok a multizásra ..
Szerintetek multizásnak számít a következő:
Két nem ismerő kh játékos BP-n él . Majd véletlenül mindegyikőjük ugyan azon a világon van. Ha mind ketten fellépnek egy nyílt wi-fire akkor ők multiznak annélkül hogy ismerjék egymást?


Na de most miért írtad ki? végén tényleg ellenünk fordítják azt a maradék időt és mi nekünk kell az AZONNALI zárásra szavazni :D

Úgy értettem, hogy név szerint. Én, mint DJ heaven nem indíthatok a Ti világotokkal kapcsolatban szavazást, ellenben ha Te, SWAGYOLO indítasz egyet, arra én is szavazhatok.
 

DeletedUser19005

Vendég
Szavazást csak a szerver játékosai kérhetnek, ahogy itt is, de bárki véleménye beleszámít. Ez így fair enough

Igen,bereggelek és a végjáték X napján kérem a szavazást....ergo "élő játékos vagyok az adott világon".
Na ne már...
Nem a vélemény nyilvánítás az ami zavar (ez szíve joga mindenkinek)...inkább ami ez után következik,következhet.
Hisz a " lavinához is elég egy hópihe"...
 

DeletedUser17278

Vendég
Savanyú a szőlő kedves sporttárs? Nekem se tetszene a helyedben, de ez az igazság. A földönfekvő embert könnyű rúgdosni, ha az már nem tud visszaütni. Én korábban már kifejtettem hogy aki ezt élvezi, annak valószínűleg kisebbségi komplexusa van és itt éli ki magát. Na akkor engem hova küldesz el?!
halvány lila gőzöd sincs semmiről...
komolytalan védekezik és 200-300 kardot küldött rám nemrég..
ja ezt nem tudtad..
akkor miért vonsz le bármilyen következtetést??
bár azt sem tudom minek írok ilyen embereknek...
lépek is innen mert egyre szánalmasabb hsz.-ek vannak és kezd egyre sértőbb lenni mindenki mindenkivel..
80 nap.
aki akar marad,aki nem az nem...
 
Fent