2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Wolf, attól hogy titeket kérdezett volna meg, érdemben nem indulhatott volna el semmi. Ebben semmi etikátlan nem volt, hogy megkérdezte a supportot, mert ez azt eredményezte, hogy ki lett írva egy szavazás, ahol ténylegesen látható, hogy mit szeretne a többség.

Head, nekem nem rémlik hogy bármikor is feljöttél volna hozzánk Skypera. Mi onnan ismerhetünk ahogyan felénk megnyilvánultál. De szerintem végig kéne gondolnod, hogy valami oka csak lehet, hogy ennyi "ellenséget" szereztél már magadnak klánháborún. Az én szememben már az ASG-SBT háború elején elástad magad a lekezelő, másokat megalázó, egoista stílusod miatt.
 

DeletedUser18758

Vendég
Az milyen BECSÜLET ha a vesztes fél siet a suphoz h rövidüljenek a szenvedései???
Morálisan milyen eljárásmód h a győztes megkerültétek e lehetőség felvetésével?
Volt egyeztetés az SBT-vel h szeretnétek...s mit szólnánk hozzá???
Nem-nem, irány a supi egyből!

Be lehet itt állítani minket aljas gazembereknek kik mennyire csúnyák h n hagyják meg a top fiókocskámat meg a társai...

De ne feledd h MORÁLISAN az lett volna a helyes h előbb a nyertesnek vetitek fel h lehetne-e rövidíteni mindenki érdekében.
S bármilyen választ kaptatok volna azt BECSÜLETTEL elfogadni!
Mennyire ETIKUS a nagylelküséget kikövetelni??? Az csak adható!


UI: Krisz hadjad hytekkét, nekem se sikerült ugyanerre a kérdésre választ adnia (multi ügy)
Vannak emberek kik hamar eltünnek, szelektív olvasgatás után...:(

Mondjuk ha egy utolsó falut sem engedtek nekik akkor tán ebbe belementetek volna.. :D:D
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Ténylegesen NEM látható semmi ameddig nyilt a szavazás....
Vesztes félként mióta inditunk el bármit is???
Egy esetleges pozítiv válasz után elindulhatot volna...Töllünk.
Éppen az h írod h nem indulhatott volna el semmi hordozza magában h meg lett kerülve az SBT.

II. VH.-ban a Németek mennek esdekelni a kinaiakhoz v arabokhoz, h hát túl nagy az a jóvátétel szóljatok már az angolokra h csökkentség...:)
Mindig a nyertes diktál, akármennyire rosszul esik is ez némelyeknek....
ugyanez történt itt is!
Nesze neked etika...meg becsület....ha már fel lett emlegetve.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Zolih ha vissza olvasol fentebb már egyszer direkt kiírtam h külön kéne választani a 2 kérdést!
Látom megint a személyes sértetség szól csak.

"Egy megnem hozott döntésen senki se lát túl' - Mátrix.

Még te sem..:)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Meg lett kerülve az Sbt? Még a BH, de még a Sicilia is! :) Ne azonosítsd az egész 33-as világot az Sbt-vel, minden más klán játékosnak ugyanannyi joga van dönteni mint nektek
 

DeletedUser18758

Vendég
Zolih ha vissza olvasol fentebb már egyszer direkt kiírtam h külön kéne választani a 2 kérdést!
Látom megint a személyes sértetség szól csak.

"Egy megnem hozott döntésen senki se lát túl' - Mátrix.

Még te sem..:)

Részemről nincs sértettség :) Értem mit akarsz írni, egy példával elmagyarázom én hogy látom.
Ha valakitől kérek 1000 Ft-ot és nem ad, akkor rá egy órára nem fogok 5000-et kérni tőle, mert annyit még úgyse adna.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
A szicíliától jött a felvetés. ebben az értelemben csak a BH-t említhetnéd, de nekem uaz, mind 2 ellenünk volt.
Nem a világot azonosítom velünk, hanem csak nyertes s vesztes(ek) vannak!

jog? Az ellen döntse el h mennyivel nyertünk? (%)
Mondj példát amikor a vesztes bármibe is beleszólhatott a győztes engedélye nélkül!
hoztam már VH-s példát, focisat, ha ezt vki n érti meg,...hát sajnálatos.
S most az etikusság s becsületességről van szó....ez lett ellenünk fel hozva éppen!
Ilyenkor szoktak eltünögetni emberek, meg téma váltás stb...:(

Sztem itt éppen forditva van, nekem többet érne h maradjon egy falu a végére leskelődni, mint az h 2héttel hamarabb v később legyen befejezve. Szal 5ezret n adok, de lehet 1et igen...
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sok mindent másképp látunk, de az utolsó gondolatoddal egyetértek. :)
De sajnos valamilyen szinten ez is összefügg. Ugyanis ha nem lesz zárás, akkor biztos vagyok benne, hogy több egyfalus játékost is (többek között engem is) ki fognak csinálni, már "csak azért is", ahogy korábban említve lett.
 

DeletedUser19016

Vendég
Értem én, de mégsem. Ha van egy szabály ami ugye 80 napos egyáltalán miért is kezdeményezheti bárki is, a győztes klánon kívül a szerver lezárását. Vagy ha spanom van a supportnál nekem mindent lehet? Más ugye a tisztelt support ha zárja a szervert, akkor a bent maradt pp-t visszaadja? A minap aktiváltam újra 30 napot és kb 8 at fogok játszani. Vagy azt gondolják "legálisan" kirabolnak. Kezd ez a Kh is abba az irányba menni, ami miatt annó abba hagytam. Na mindegy, akikkel harcoltam az SBT ben mindenki megérdemel egy nagy pacsit, és aki itt ossza az észt lehet el kellene gondolkodnia, hogy mit csinált rosszul, hogy nem Ő a szerver győztes.
 

DeletedUser18758

Vendég
De az azonnali zárásba bele tartozik az is hogy megmaradnak az utolsó falvak. Ezt nem tudod külön választani.. És ha azt nem fogadtátok el akkor miért fogadnátok el a zárást?? Ahol nem csak 40 falu marad meg hanem 900. Most direkt szívatsz, hogy nem érted vagy mi van? :D
 

DeletedUser8560

Vendég
Köszönöm a részvételt a szavazáson.
Az a döntés született, hogy a szerver végig megy; ennek oka, hogy egy válaszra sem érkezett meg a játszó játékosok legalább felének a válasza, és a két fő válasz (igen/nem) aránya sem volt 51%-os vagy annál nagyobb.
Jó játékot a kör végéig!
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Ujabb érvelési logika :D
AZÉRT lett kihagyva a győztes, azért lett megkerülve, h akinek 1falucskája van annak megmaradjon!?
Lesz még újabb érvelési tematika is talán?
valamelyik csak bejön...

A feltételezések hagyjuk már....én azt hiszem h te azt fogod hinni ha én elhitetem veled h hidd azt amit eleve hinni akarsz arról h én mit hiszek.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Kedves Supporter csapat!

Érdeklődék hogy milyen elvek, meggondolások játszottak szerepet annak megítélésében hogy a fenti szavazás kiírásra került?
A beadványt jegyző (Komolytalan) elmondása szerint neki nem válaszoltatok érdemben a felvetésről. Így jóhiszeműleg hihette hogy elvetésre került az ötlete. Majd 8 nappal később megjelent a szavazási lehetőség.
A szavazás kiírásában szerepet játszott-e az aktív klánok vezéreinek véleménye?
A szavazási érvényességi feltételekről hol találhatok leírást?
 

Deleted User - 349583

Vendég
Wolf,

azért még egy adalék. A szavazás kezdete óta feltehetően a Sicíliából 4 igent raktatok ki, ha ők sem számítottak bele a lezáráskor, akkor manipuláltátok az eredményt, mégpedig a szerveren levő erőfölényetekkel. BH-ból nem tudom mennyit.

Ha ebbe is belegondolsz, talán így árnyaltabb a kép, hogy mi történik, miért lett volna jobb a zárás. Mert igazságosnak nem feltétlen igazságos így. De lényegtelen. Zárójel bezárva.
 

DeletedUser18758

Vendég
Ujabb érvelési logika :D
AZÉRT lett kihagyva a győztes, azért lett megkerülve, h akinek 1falucskája van annak megmaradjon!?

Hol írtam ilyet? :D
Én csak felvázoltam hogy szerintem mért nem keresett fel titeket komolytalan (legalábbis az ő helyében én ezért nem írtam volna nektek) Sosem volt célom meggyőzni téged bármiről is. Csak leírtam a saját meglátásom.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Hogy micsoda???
mit tettünk ki? Arra gondolsz h be lettek foglalva idő közben?
A szavazás NYILT volt, bárki boldog-boldogtalan szavazhatott, n volt korlátja annak sem h aki itt se volt leadja a voksát!

MANIPULÁLTUK?
Találjál már ki vmi normális vmit is.
Ebből is sikerül kihozni h az SBT milyen galád, még egy szavazást is manipulál....


Zolih.
konkrétan nem fogalmaztad meg így, de nekem ilyesmi jött le azok után h napok óta jönnek a jobbnál, jobb érvek...s mikor vissza van kérdezve 1-2embernek, gyorsan eltünik m ciki válaszolni a fene nagy BECSÜLETESSÉG nevében....:(
(tisztelet a kivételnek!)
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Kedves komolytalan olvasd már el a feléd fel tett kérdéseimet kb 2oldalon visszamenőleg volt vagy 3-4, s értelmezd is már, s miután reagáltál azokra utána jöhet ez az eset is....

A nagy manipulálásban vegyük azt h az SBT-ek nemmel szavaztak 25Fő, az összes többi klán tagsága igennel 42fő!
Ha a dominanciánkal manipuláltuk volna akkor nem az lenne véletlenül h a rengeteg SBT-s szavazata lenne jócskán többségbe???? kicsi matek! e szavazás eredménye szerint éppen h ti vagytok többen a szerón...
 
Fent