Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Segítsetsk légyszi!

Tudom, nem a témához tartozik, de sehol nem találom a kérdésemre a választ. Maximum hány órát tud menni a nemes. Légyszi aki tudja írja meg! Előre is köszi a választ!
 

DeletedUser5879

Vendég
A súgóban meg tudod nézni,az Egyéb információnál.Világonként eltérő.
 

DeletedUser

Vendég
Tudom, nem a témához tartozik, de sehol nem találom a kérdésemre a választ. Maximum hány órát tud menni a nemes. Légyszi aki tudja írja meg! Előre is köszi a választ!

Ha visz magával élelmet akkor messzire tud menni ;)
Ha nincs nála semmi, akkor gyorsabban halad. :cool:
(bocsi az idétlen poénért)

A világoktól függ, az adott világ súgójában megtalálod.
 

DeletedUser

Vendég
ötletem :)

Szerintem meg kéne kicsit változtatni a a kinézetet pl a támadások mellet oldalt lehetne látni hogy mennyi idéo van ehez és ehez a dologhoz
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Mostansag annyi szavazas van itt a forumon, szerintem letre kene hozni egy felmeresek forumreszt! :p
 

DeletedUser9544

Vendég
Nekem lenne egy olyan kérdésem, nem tudom, hogy volt-e már ez feldobva, hogy az aranyérmeveretésnél nem-e lehetne a raktármennyiség mellé a tanyák állapotát is ott látni, mert sokkal egyszerübb lenne átnézni azt, hogy melyik faludban van tele a tanya és melyikbe nem.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem lenne egy olyan kérdésem, nem tudom, hogy volt-e már ez feldobva, hogy az aranyérmeveretésnél nem-e lehetne a raktármennyiség mellé a tanyák állapotát is ott látni, mert sokkal egyszerübb lenne átnézni azt, hogy melyik faludban van tele a tanya és melyikbe nem.

Állíts be csoportokat
 

DeletedUser9544

Vendég
Jah csak mire végignézek minden falut meg csoportokbarakom annyibol le is veretem kézzel az érméket, mivel sok a front igy mindg változik a faluk állapota azért lenne ez jo......
 

DeletedUser

Vendég
Skinnynek igaza van ,a filmjelenetektől be is halna egyből a szerver,és nagyon sokan kiesnének a játékból,hiszen nem kevés videokártya teljesítmény kéne ehhez,amiket nem mindenki tudna a mostani gépén prezentálni .

Más:
a király/királynő hozzászólásról annyit hogy szerintem egy h***eség' ! :)
Jó ha tudod a SAKK nevű ezer éves játékban is KIRÁLY és VEZÉR van ,nem pedig királynő....köztudott hogy a KIRÁLYNŐ nem rendelkezhet nagyobb képességekkel ( lépéssel sem ) mint a KIRÁLY....max az nyelvtudást illetően,de azt is csak az ágyjelenetben :p

Óhhh! Neee! Én meghalok KH nélkül! És a mostani gépem meghalna egy ilyen alakítás miatt!:(
 

DeletedUser

Vendég
Ezekkel az úgynevezett játékosokkal akik csak regisztrálnak aztán meg itt hagyják állni a falut csinálni kéne valamit..
például hogy amíg 100 pont alatt van és 2 napig nem lép fel barbár falu lesz belőle vagy valami...
Mert tényleg eléggé idegesítő amikor van a környékemen 20 falu, ebből 2-t tudok farmolni, még 2 az fejlődik a maradék 16 meg ott áll 30-40 pontosan már napok óta és nem birom megtámadni mert védelem alatt van.
Ha már az alvó módot betették akkor tehetnének be mellé egy ilyet is és nem lenne nehéz annyira a kezdés.
 

DeletedUser

Vendég
lenne egy kérdésem...mi értelme van ilyen surun inditani a világokat?
 

DeletedUser

Vendég
lenne egy kérdésem...mi értelme van ilyen surun inditani a világokat?

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz... ki akadt a választási lehetőség... ez egy örök rejtély marad :) Azt hiszik, hogy nálunk laknak 500 millióan és van is rá igény, amúgy meg ezért:
-Elvileg minél több világ annál több játékos, lenne (ha nem unnák meg a játékot)
-Minél több játékos, annál több prémium vétel
-Minél több prémium vétel annál több pénz.

Ha a többi szerveren is állandóan regisztrálnának és a noobok nem adnák fel egyből mert farmolják őket, hanem az új lehetőségre koncentrálva amit elcsesztek, tanulva belőle más hogy csinálják, nem új szerverre mennének...
A következtetés: Új szerver sok játékos, sok pénz... Semmi más értelme nincs, csak az egyre több szerverrel rontják mások játékát, mert gyorsabban lelép mindenki az adott szerverről ha új szeró nyílik, mert azt mondja, uhh über császár király leszek ott, 5 nap múlva, áhh t*köm, mikkor indul a következő szerver? Mert már megint szét farmoltak....
 

DeletedUser

Vendég
pedig nem lesz több pf-es játékos igy hiszen a kezdök nem vesznek egyböl...
 

DeletedUser

Vendég
:D

Ezekkel az úgynevezett játékosokkal akik csak regisztrálnak aztán meg itt hagyják állni a falut csinálni kéne valamit..
például hogy amíg 100 pont alatt van és 2 napig nem lép fel barbár falu lesz belőle vagy valami...
Mert tényleg eléggé idegesítő amikor van a környékemen 20 falu, ebből 2-t tudok farmolni, még 2 az fejlődik a maradék 16 meg ott áll 30-40 pontosan már napok óta és nem birom megtámadni mert védelem alatt van.
Ha már az alvó módot betették akkor tehetnének be mellé egy ilyet is és nem lenne nehéz annyira a kezdés.

Sz'tem jó ötlet lenne, ha 500 pont alatt egy hét alatt törlődne a fiók....
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy a leveleknél, úgy a jelentéseknél is létre lehet hozni mappákat.

DE!
Amíg a levelezésnél tudom módosítani a mappák sorrendjét, addig a jelentéseknél nem, ami engem kicsit zavar.

Nem lehetne megoldani, hogy a jelentéseknél is ugyan úgy lehessen módosítani a mappák sorrendjét, mint a levelezésnél?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent