Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Tévedés....
Mert ugyanis a HOZZÁSZÓLÁSOKAT számolják csak !

A Junior Member 49 hozzászólásig az, a Member 50-től 99-ig ,a Senior Member meg a 100. fórum hozzászólásától lép AUTOMATIKUSAN szintet ...

Tehát egyremegy hogy "érdemes-e" az amit írkálsz,vagy csupán Offolsz,,,,
pl. ha 101 darab hozzászólásod van a "Vicc" topicban,akkor is Senior leszel !


Én nem ezt írtam?
 

DeletedUser5879

Vendég
Erre van egy topik.

Amúgy ha olvasnál is,nem csak beírnál a vakvilágba,akkor tudnád,hogy lesz,csak azt nem tudni,hogy mikor,úgyhogy azt légyszi ne kérdezd meg.
Köszi.:p
 

DeletedUser9019

Vendég
Azt nem értem ,hogy miért probléma az ,hogy egyesével kell osztani a rangokat.
Miért jó ,ha automatizálunk mindent?

A klán vezetőinek több joga és rálátása van a klánra mint a többieknek.
Szerény véleményem szerint nem, baj ha egy kicsit megdolgoznak ezekért.

A klánvezér igenis vegye a fáradtságot a rangosztáskor és dolgozzon :)

Így van.Én is ezt tettem.Nem is egy világon!
 

DeletedUser

Vendég
világ7

:) sziasztok örülnék ha lene épület változások a v7 en kifejtem bőveben legyen töb épület meg hamarab legyen akadémiád de anak örülnék hogyha csökenének az épület épitési idejei meg lene olyan hogy király és királynő nekik külön vár de kicsit hülyeség de ők tugyanak falutfoglani :eek: meg olyan kéne hogy amikor csata van legesen látni hogy akardos hogy üti meg a másikat szoval lehesen látni hogy milyen volt a csata meg ilyeneknek örülnék :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Azt, h érted, h hamarabb legyen akadémia? Mert a jelenlegi épületkövetelések hozzá, sztem megfelelőek és nem kel rajta változtatni!
Vagy pedig ha időben gondoltad, mint írtad is, h legyen rövidebb az építési idő, akkor csak azt tudom ajánlani, h húzd magasabb szintre a főhadit vagy keress egy gyorsabb szervert! Ott van a V5 ha Neked a V7 lassú!
Valamint a király, királynő nem hiszem, h ide illene ebbe a játékba! Meg miképpen képzeled el? Mert írtad, h azok tudjanak foglalni és itt jön képbe az, h akkor minek akadémi az elméletedbe ha már a nemesekre nincs szükség hisz nem az a foglaló egység! És a király/nő rendszerben pedig az lenne a legnagyobb hiba, h egy városnak csak 1-1 lehet, ha már "élethűbb" játékot akarsz és akkor megbukna a nemesvonatrendszer! Vagy ezek már 50% körül vinnék a hűséget és elég lenne így a 2?
A csata láthatóságát is régen leszavazták már és alapból rossz ötlet egy internetes játékhoz! Mint előttem sokan elmondták a lassú netek miatt! Ha erre vágysz, akkor van sok szép grafikájú Pc játék és némelyik nagyon jó történettel is rendelkezik!
 

DeletedUser

Vendég
Már folynak a tárgyalások James Cameronnal, hogy forgasson snitteket a játékhoz. Elvégre ha már csatajelenet, ne aprózzuk el a dolgot.

De azért ha vannak még ilyen jó ötleteid, légyszi oszd meg velünk. A v7-et ugyan már nem tudják átalakítani, de hátha a későbbiekben...
 

DeletedUser

Vendég
James Cameron-nal jobb rendezőt is kaphatott volna a magyar világ :(
 

DeletedUser9836

Vendég
Skinnynek igaza van ,a filmjelenetektől be is halna egyből a szerver,és nagyon sokan kiesnének a játékból,hiszen nem kevés videokártya teljesítmény kéne ehhez,amiket nem mindenki tudna a mostani gépén prezentálni .

Más:
a király/királynő hozzászólásról annyit hogy szerintem egy h***eség' ! :)
Jó ha tudod a SAKK nevű ezer éves játékban is KIRÁLY és VEZÉR van ,nem pedig királynő....köztudott hogy a KIRÁLYNŐ nem rendelkezhet nagyobb képességekkel ( lépéssel sem ) mint a KIRÁLY....max az nyelvtudást illetően,de azt is csak az ágyjelenetben :p
 

DeletedUser9611

Vendég
Nekem nagyon tetszik ebben a játékban ,hogy amikor levelet írsz MAGADNAK,akkor úgy is elküldi mintha az illetőnek elküldted volna ,és még nem nyitotta ki,meg meg is kapod egyben ! :D

így amikor kinyitod a magadnak címzett levelet akkor úgy mutatja,mintha annak akinek elküldted, mintha most olvasta volna el :D

Aki nem tudja hogy mire jó ez ,az nem tud még sokat a játékról ! :)
 

DeletedUser

Vendég
Tippek

Sziasztok!
Tippeket szeretnék nektek adni méghozzá anyáknapi meg hősvéti meg bolondok napjához klánháború kinézeteket:
anyáknapjára lehetne a tanyán az hogy virágok pl rózsa nő nem búza.
húsvétra:
sok tojást berakni azokkal lehente kereskedni tehát piros tojás lenne a fa a színes tojás az agyag a sima tojás meg a vas
bolondok napjára:
a tanyán búza kört lehetne csinálni meg a támadásnál is nem igazi nevek lennének a pontok is össze kavarodnának a rangok is meg a helyezés is :p
 

DeletedUser9611

Vendég
nem rossz ,csak ezt majd egy év múlva láthatnád újra legközelebb ;)

azt viszont nem értem hogy azzal a bizonyos "keveredéssel" mit akarsz elérni , ez az ami nem tetszene nekem .
 

DeletedUser

Vendég
SDS az meg mi a fene? Én leginkább annak örülnék ha nagyobb lenne a tanya... Meg szerintem ezt a hadi táboron is lenne mit javítani...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg lehetne gyors gombokat rendelni egyes feladatokhoz. Értem ez alatt mondjuk ami mindenki számára kellemetlen az aranyérme veretés. Ha nincs prémiumod és sok falud van nagyon elfárad az ujjad. Lehetne ott is mint a seregképzésnél felajánl a rendszer egy mennyiséget te meg beírod mennyit szeretnél ez egyszerűbb lenne nem? Ez egyszerű mezővel megoldható és egy számláló ciklussal kiszámolható.
Vagy pl. főhadiszállás pl: ALT+F lenne. Ezzel a telefonon KH is megkönnyítené mert most egérrel tudsz kattintani mindenre. Ezzel lényegesen lerövidülne a felesleges kattintások száma és játékkal tudnál foglalkozni. Meg a jelentéseknél amikor áthelyezel valamit akkor visszadob az elejére nem lehetne ott maradjon ahol voltál?
Persze nem grafikai dolog a lényeg ebben a játékban de mondjuk ha kardos képzel vagy lándzsást akkor megjelenne egy kardos harcos vagy lándzsás a barakknál. Vagy nemes az akadémiánál. Ezzel nem mész el a lényegtől nem lesz csicsásabb a program.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az lenne még, hogy az üdvözlő szövegben is lehessen BB-kódokat használni. Tudtommal így is tudok, de azt másolgatni kell, vagy kézzel beírogatni a BB-kódokat, szóval elég macerás. Miért ne lehetne oda is BB-kódos gombokat beilleszteni?
 

DeletedUser10945

Vendég
nekem mindig kézzel kell beirnom a bb-kódokat mert szar a gépem:D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem olyan ötletem lenne,hogy a prémium fiókat lehessen maestro kártyával is venni.
 

DeletedUser10866

Vendég
Sziasztok.Én még nagyon új vagyok,de az zavar,hogy pl:az1.faluból küldök sereget a 2. falumba,de a 2. falu csapatait nem tudom egyszerre elindítani az 1. falu csapataival.
 

DeletedUser7480

Vendég
El tudod indítani mindkét csapatot, de csak a "saját" falujából, azaz abból ahol legyártottad azokat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent