Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Na gyerekek ,így néz ki egy Szuper-Ostrom Sereg bevetésen :)

Ezt a falut csak másfél "Hagyományos" fullos támadó sereggel tudtam volna kipucolni ^^

ee0167a74c.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
...

Ezelllen a Védelem ellen 2400 Katapult +1Lovag Athen faklyalyaval mien tamadasi taktikat javasoltok? Mert én nemtudok semmit:confused::confused::confused:
 

DeletedUser8593

Vendég
kovácsműhely

A kovácsműhelyben nem lehetne betenni azt hogy a jelenlegi falu milyen csoportban van? A kiképzés fülön megjelenik a "Csoport(ok):..." rész, de a kovácsműhelynél hasznosabbnak találnám, főleg a technológiás rendszerben. Elég rossz mindig visszalapozgatni hogy milyen csoportban van a falu.
 

DeletedUser

Vendég
Ezelllen a Védelem ellen 2400 Katapult +1Lovag Athen faklyalyaval mien tamadasi taktikat javasoltok? Mert én nemtudok semmit:confused::confused::confused:

Időzített támadás 50 full támadófaluval, számolva arra, hogy mégjobban bevédik. Esetleg nemárt faltörőket is alkalmazni, hátha párszintet le is lehet faragni belőle.
Ha meg nem jön össze igy sem akkor nem szégyen az ha beismeri az ember, hogy erősebb volt a védekező fél... :rolleyes:
 

DeletedUser10945

Vendég
nem szertném elvenni senki kedved (mondjuk ez csak az én vélemányem) de a Aki úgy tartja hogy a kata meg fogja a kost az tévedd Figyeljetek 2500 kos egy faluba + Fáklya És egy attlagos nuke amiben mondjuk 3000 KL 6000Bárd és 300 Kos van a fal jó estben 2 szintel csökkeny akkor meg A katak mégsem védenek joll kos ellen ha Buzogyányal küldöd akkor a katas védelem nem ér semmit ugy kel kirobban tani egy katas falut ha Klánotok 5-6 tagja 1 full nuke + lovag buzogyán és a Kata Falunak anyi :) nem lesz fala és falnélkül egy védő sem véd igazán

Ez a megoldás rá:)
 

DeletedUser10945

Vendég
Most hogy igy mondod nekem is testzik, megyek és megöletem a katonáimat én is:D
 

DeletedUser

Vendég
ez egy üzenet:D
én megértettem...be kéne vezetni, hogy ilyen nyelvű legyen a fórum:D
 

DeletedUser

Vendég
Attól még növekszik a LET-pontod csak nem látod mennyi egységet nyírtál ki!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent