Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser9211

Vendég
Nekem tetszenek ezek a barbárok :):):) és nem értek egyet a véleményeddel egyetlen pontban sem.

Akkor rád nem vonatkoznak a jelzői....
Amúgy meg teljesen igaza van és másoknak is, akik hasonlóképpen vélekednek.
Az első adandó alkalommal törölném magam a 18-as világról, amint egy "normális" szerver indulna.
A játékos társaimnak sem kéne sokkal több idő. Én úgy látom, hogy csak játszogatunk, mert nincs más.
Támogatom én is egy épkézláb szerver indulását.
Sebesség 1, fake limit, kisebb, lassabb barbárok, stb. Zászlók, felezgetés és mindenféle "pénzért bármit megkapok" nélkül.
Normál prémium funkciók, amik még nem teszi tönkre a játékot....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12405

Vendég
Nekem tetszenek ezek a barbárok :):):) és nem értek egyet a véleményeddel egyetlen pontban sem.
Ok, javítom magam, nagyon sok embernek nem tetszik :)

[COLOR="#6363300"]Nézd, elég nehéz lenne olyan világot összeállítani, amely mindenkinek elnyerné a tetszését..[/COLOR]
Biztos, hogy így van.. csak vannak meghatározó, meg kevésbé meghatározó pontok.
Pl. nagyon utálom, ha nincs fake limit, mert sztem a vagdalkozást segíti elő a tervezéssel szemben, de attól még nem hagytam ott egy világ, a 3as szintű fejlesztés se olyan lényeges kérdés, stb. Néhány dolog viszont sokkal jobban meghatározza a játékmenetet.
Hasonlóan sok embernek nem tetszett pl. a v9, v10, v11, v13 beállítása is? Nekem nem úgy tűnt.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!

nem lehetne a csapatkezelő (fiókkezelő) dolgot annyiban továbbfejleszteni, hogy lehetessen nemest is kiképezni?:) igaz, hogy két kattintás , de azért ha 200 faluban szeretnék nemest/nemeseket az 200x2 kattintás minimum:) ha már úgyis prémfüggő lehessen már pls:):):)

thx:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

Kösz a javaslatot, továbbítom.

Mivel többen kérdeztétek ezért szeretném tisztázni: a különböző országokból beérkező javaslatokat, kéréseket, amelyeket a játékosok kérésére továbbítunk, a központ munkatársai megvizsgálják. Nem csak a kivitelezhetőség, hanem például a játékmenetre gyakorolt hatások szerint is. Ezen kívül mivel egy fejlesztés sem ország-specifikus, megnézik azt is, hogy a helyi piacon kívül a többi országban hogy fogadnák a játékosok az adott újítást. Ha így is pozitív a viszhang, csak akkor kezdik meg a fejlesztést, és később a bevezetést.

Sajt
 

DeletedUser15525

Vendég
A-KH-Mesterei lezárt lett, így ide írom.
Nem tudom, mennyi PP-t szórhat kia support, de talán, egy verseny keretében, a legjobb oktatóanyag elkészítőjét/-it, pp-ben jutalmazza.
Ezen kívül csak a kész anyagot fogadjátok el, így nem lesznek leszólások, max, ha megjelnik a nyertes.
Az meg kit érdekel, hisz a cél az, hogy végre-valahára, egy átfogó oktató jelenjen meg, írott, vagy video formájában.
 

DeletedUser

Vendég
Ez jó ötlet.

Azzal a javaslattal fordultam ide, hogy ZÁSZLÓK.

Amelyik faluban befejeződött a képzés a TANYA limit elérése miatt ,ott automatikusan szedje le a TOBORZÓS zászlókat az ominózus faluból ( már ahol a TOborzásos van fenn )
Így jelentős időt és fáradságot takarítanánk meg magunknak ,azon túl hogy az Áttekintés / Fejlesztés menűben igaz hogy megjelennek a zászlók,viszont a TANYA kapacítása nem :(
Ezen kéne változtatni,vagy így ,vagy úgy .
1-2-300 falunál elég nehéz ezt átlátni,arról nem is beszélve hogy nem tudni hogy mit hova kéne rakni :S hogy a legjobbat hozzuk ki magunkból.
Gondoltam ezt a FIÓK KEZELŐ keretein belűl meg lehetne-e oldani esetleg egy beállítással vagy valami.
 

DeletedUser12803

Vendég
Sziasztok!

Jó lenne ha valahol lehetne törölni a régi falu jegyzeteket és nem úgy hogy minden egyes faluba belépve tudjunk törölni hanem pl. a csoportokba kipipálva lehessen egyszerre többet törölni,és egyúttal lehessen más játékosok falván lévő jegyzetünket is törölni pl. a profilján lévő falu lista mellett lenne törlés gomb vagy x és ne keljen megerősíteni a törlést.
 

DeletedUser17976

Vendég
Üdv.

Ha már erre tévedtem, mondok én is valamit.
Lehet hogy sokan megutálnak majd érte, de engem nem zavar.
Van itt ez a PP rendszer, amit részben megértek, részben nem. Volt/van részem ilyen támogatós dologban egy másik játék terén, szóval nem a semmiből beszélek ebbe bele, tudom hogy működik és hogy miért van.
A játék támogatása valódi pénzzel, elvileg mindenkinek kölcsönösen megéri, hiszen a tulajdonosok pénzhez jutnak hogy tovább fejlesszék a játékot, a játékos pedig nagyon jó plusszokat kap cserébe. Na igen, tudom miket mert kipróbáltam, és ha valakinek van PF-ja, akkor félisten, ha Fiókkezelője is van, akkor viszont halhatatlan. Ez itt a gond. Itt jön az, hogy nekem, és sokaknak másoknak óriási gond, hogy tudjuk, esélyünk nincs semmire ebben a játékban, mert nem vagyunk olyan hülyék hogy ezreket költsünk a játékra, vagy épp nem is tudunk, még ha akarunk sem. Több világban tapasztalom, hogy már az első 2 hétben tudom melyik 2-3 klán lesz a győztes, és ez iszonyat lehangoló. Nekem, és a klánomnak, vagy más hasonló klánnal esélye sincs oda felkerülni, mert akinek nincs PP-je, egy hónap alatt, de akinek van, az egy hét alatt eljut a nemesekig. Én tudom, hogy ezzel semmit nem érek majd el, hiszen mindenhol a pénz beszél, de nagyon unom hogy sehol nincs egy játék, ahol nincs prémium szolgáltatás, és MINDENKI egyenlő esélyekkel játszhat.
Köszönöm a figyelmet, lehet szidni, itt vagyok.

Ui.: Aki először írja válaszul hogy "Ha nem tetszik, el lehet menni h**yegyerek!", az kap tőlem egy ásót, ássa el magát.
 

DeletedUser17956

Vendég
Üdv.

Ha már erre tévedtem, mondok én is valamit.
Lehet hogy sokan megutálnak majd érte, de engem nem zavar.
Van itt ez a PP rendszer, amit részben megértek, részben nem. Volt/van részem ilyen támogatós dologban egy másik játék terén, szóval nem a semmiből beszélek ebbe bele, tudom hogy működik és hogy miért van.
A játék támogatása valódi pénzzel, elvileg mindenkinek kölcsönösen megéri, hiszen a tulajdonosok pénzhez jutnak hogy tovább fejlesszék a játékot, a játékos pedig nagyon jó plusszokat kap cserébe. Na igen, tudom miket mert kipróbáltam, és ha valakinek van PF-ja, akkor félisten, ha Fiókkezelője is van, akkor viszont halhatatlan. Ez itt a gond. Itt jön az, hogy nekem, és sokaknak másoknak óriási gond, hogy tudjuk, esélyünk nincs semmire ebben a játékban, mert nem vagyunk olyan hülyék hogy ezreket költsünk a játékra, vagy épp nem is tudunk, még ha akarunk sem. Több világban tapasztalom, hogy már az első 2 hétben tudom melyik 2-3 klán lesz a győztes, és ez iszonyat lehangoló. Nekem, és a klánomnak, vagy más hasonló klánnal esélye sincs oda felkerülni, mert akinek nincs PP-je, egy hónap alatt, de akinek van, az egy hét alatt eljut a nemesekig. Én tudom, hogy ezzel semmit nem érek majd el, hiszen mindenhol a pénz beszél, de nagyon unom hogy sehol nincs egy játék, ahol nincs prémium szolgáltatás, és MINDENKI egyenlő esélyekkel játszhat.
Köszönöm a figyelmet, lehet szidni, itt vagyok.

Ui.: Aki először írja válaszul hogy "Ha nem tetszik, el lehet menni h**yegyerek!", az kap tőlem egy ásót, ássa el magát.

Szia,

Én amióta van piacozás, egy fillért nem költöttem a játékra. Mégis van pf-em, lehetne fiókkezelőm is de úgy gondolom a dinamikus csoportokat ki lehet úgy használni hogy nem éri meg megvenni a fiókkezelőt. Az accomban van nem kevés pp. Azt állítom, ha napi egyszer fellépsz egy világra, védőt képzel hogy ne foglaljanak be, napi egyszer kiküldöd a csapataidat farmolni, és eladod a felesleges nyersit, akkor napi 100 pp-t minimum 4 hétig összeszedsz egy világon. És ez az alap. Ha aktívabb vagy, támadó falut képzel, farmolsz, befektetsz farmkezelőbe a megszerzett pp-ből, esetleg foglalsz is, akkor ez ennek a duplája, triplája lehet, és a határ a csillagos ég.
Szóval ha komolyabban vennéd egy picit, akkor te is használhatnád a PF adta előnyöket, tehát ezzel a rendszerrel nincs baj... :)
 

DeletedUser17976

Vendég
Szia,

Én amióta van piacozás, egy fillért nem költöttem a játékra. Mégis van pf-em, lehetne fiókkezelőm is de úgy gondolom a dinamikus csoportokat ki lehet úgy használni hogy nem éri meg megvenni a fiókkezelőt. Az accomban van nem kevés pp. Azt állítom, ha napi egyszer fellépsz egy világra, védőt képzel hogy ne foglaljanak be, napi egyszer kiküldöd a csapataidat farmolni, és eladod a felesleges nyersit, akkor napi 100 pp-t minimum 4 hétig összeszedsz egy világon. És ez az alap. Ha aktívabb vagy, támadó falut képzel, farmolsz, befektetsz farmkezelőbe a megszerzett pp-ből, esetleg foglalsz is, akkor ez ennek a duplája, triplája lehet, és a határ a csillagos ég.
Szóval ha komolyabban vennéd egy picit, akkor te is használhatnád a PF adta előnyöket, tehát ezzel a rendszerrel nincs baj... :)

Hm...
Valamelyest igazad van, próbálkoztam is ezzel, de sajnos neki 30-nál több sehogy nem jött össze, végülis igen, az újabb világokban mindenkinek adott a PP lehetősége, de ha belegondolsz, te 4 hét alatt összeszedsz napi 100-at, valaki meg megvesz 5000-ret 5 perc alatt, 10 perc múlva már a fele sincs meg és 5-ször akkora mint te. Ezt csak úgy lehet érvényesíteni legjobban, ha felkészülsz előre egy világnyitásra, azzal hogy előtte 2 másik új világban megszeded magad rendesen, szóval teljes mértékben csak minden harmadik világban játszol.
 

DeletedUser17956

Vendég
Hm...
Valamelyest igazad van, próbálkoztam is ezzel, de sajnos neki 30-nál több sehogy nem jött össze, végülis igen, az újabb világokban mindenkinek adott a PP lehetősége, de ha belegondolsz, te 4 hét alatt összeszedsz napi 100-at, valaki meg megvesz 5000-ret 5 perc alatt, 10 perc múlva már a fele sincs meg és 5-ször akkora mint te. Ezt csak úgy lehet érvényesíteni legjobban, ha felkészülsz előre egy világnyitásra, azzal hogy előtte 2 másik új világban megszeded magad rendesen, szóval teljes mértékben csak minden harmadik világban játszol.

Egy játékos aki komolyan veszi a játékot egyszerre egy világban játszik teljes erőbedobással. Szóval ez a minden 3. világ nem is igazán érdekes ebben az esetben. Meg egyszerre két világon hosszú távon nagyot alkotni nem lehet.
 

DeletedUser12803

Vendég
Sziasztok!
Ha már megoszthattuk egymással a támadásainkat a klántársakkal,akkor nem lehetne ,hogy látható legyen a térképen is ,hogy mely falvakat támadják?

beteszem újra ezt az ötletem,mivel senki nem szólt hozzá,pedig a klánban többen örültek ennek az ötletnek

Sziasztok!

Jó lenne ha valahol lehetne törölni a régi falu jegyzeteket és nem úgy hogy minden egyes faluba belépve tudjunk törölni hanem pl. a csoportokba kipipálva lehessen egyszerre többet törölni,és egyúttal lehessen más játékosok falván lévő jegyzetünket is törölni pl. a profilján lévő falu lista mellett lenne törlés gomb vagy x és ne keljen megerősíteni a törlést.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sziasztok!

Egy olyan ötletem van, hogy tök jó lenne bevezetni jutalmakat klánok számára is, mint a játékosoknál. Illetve azok számát is lehetne bővíteni.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Megint én :D

Nekem tetszik az automatikus szinkronizálás. Lehetne, hogy arról is értesítést kapjak, ha valaki ír a fórumra? (mármint a jobb alsó sarokba)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent