MKK kláncsalád Vs. *PHX* 7 tag

DeletedUser8631

Vendég
Kikérjük magunknak.
Nem csak ismerkedni szeretnénk, hanem szeretnénk mélyebbre is hatolni belétek. :p :D
Kezjük először Marissal. :D Aztán majd Nellyre bízzuk Hernadit. :D
 

DeletedUser

Vendég
Elég kreativ a fantáziám, de azt kell, hogy mondjam, a nyomulás nem mindig válik be...:D
 

DeletedUser

Vendég
Hu de izgalmas.. Belém hatolni ez kedves:)
Tudtam vonzó vagyok de hogy ennyire????

Bocsásatok meg nem jelentkeztem de ugyebár valakik nem hagynak nyugton.:)
20 mp nemes vonatott én is tudom. 5 mp nemes vonat és védelemközé támadóval becsúszni is azt is tudom. Ti régi dolgokon csámcsogtok kedveseim:D
Most múltban élünk vagy a jelenben?

Pasik kontra fiúk tetszik Nimue:)
 

DeletedUser

Vendég
Hogy mik vannak! Elirta, de te már ezen is kiakadsz?
Ha igy viselkedsz, akkor csak virgácsot kapsz a Télapótól finom csokika helyett...:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Ja igen elírtam:D
De hát ez a sok baltácskák annyira tetszenek nekem:)

Meg az első felére koncentráltam mondani valómnak. Ejjj mindig a pasik járnak az eszembe nem tagadom:)
 

DeletedUser

Vendég
Na meg a támadás is olyan mint egy udvarlás én mindig más trükköt vetek be. Na és ti?
Szeretek kedves lenni a kiválasztott személyhez:)
 

DeletedUser7911

Vendég
Én támadással nem szoktam udvarolni, főleg ha férfit támadok. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nézd már
MKK a külsön PHX fölé kerekedik és csak Pitva a frontvonalon ajjaj :D
 

DeletedUser

Vendég
2648.gif
 

DeletedUser8631

Vendég
Jó a kép.

De Marisra visszatérve. Én úgy hallottam, hogy pont Ti lovagoltok a múlton, és nem bírtok szakítani a sérelmeitekkel, ezért nem is kívántok egyezkedni velünk. Még csak fel sem merült bennetek, egy esetleges megegyezésnek a lehetősége.
 

DeletedUser

Vendég
Már tul vagyunk rajta.

1509.jpg


Azóta nyugodtan eszünk,
5001.jpg


Nyugodtan alszunk.
2137.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Jó a kép.

De Marisra visszatérve. Én úgy hallottam, hogy pont Ti lovagoltok a múlton, és nem bírtok szakítani a sérelmeitekkel, ezért nem is kívántok egyezkedni velünk. Még csak fel sem merült bennetek, egy esetleges megegyezésnek a lehetősége.

Édes kicsi szívem megint Marisnak hívsz. Na mindegy neked elnézem pedig utálom ha így hív valaki:)
Nem vagyok vezető én csak majdhogynem egyszerű tag vagyok. Tehát rossznak címezted. Bár az is igaz sokan hallgatnak rám. Na és tűzbe mennek értem. Szerintem ha ennyire támadtatok miért jutna eszünkbe a megegyezés lehetősége?
 

DeletedUser7911

Vendég
Ha kiteszitek a 18as karikát, azt fogom hazudni, hogy 19 éves vagyok. :p
 

DeletedUser

Vendég
Édes kicsi szívem megint Marisnak hívsz. Na mindegy neked elnézem pedig utálom ha így hív valaki:)
Nem vagyok vezető én csak majdhogynem egyszerű tag vagyok. Tehát rossznak címezted. Bár az is igaz sokan hallgatnak rám. Na és tűzbe mennek értem. Szerintem ha ennyire támadtatok miért jutna eszünkbe a megegyezés lehetősége?

Hát...
Ha könyv olvasás helyett végig gondolnátok a helyzetet és nem nagymenösködtök akkor leülnétek tárgyalni
(őrömmel :D)
 
Fent