Elemzések

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
HELP is lost,Uniconrs is lost..
But...TIGER is here...;)

Szegény Messala,most mennyi új profilképet kell csinálni..:)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Számomra annyira vicces,hogy nevesebb játékosok,mit össze nem hazudnak,s meg nem tesznek 1 kis előnyért..:)
HELP vs 1cavú eleje óta üti egymást,biztos ASG ellen fogtak össze..:p
Egyébként ACR így már olvadhat a tigrisekhez,s kész is a dicső V53-mas AC klán krémje,meg a többi 8 klán.. :D

Ui. Akkor most tigrises mémek jönnek majd?
 

Barcsa MM

Active Member
A reakció pontszáma
123
Számomra annyira vicces,hogy nevesebb játékosok,mit össze nem hazudnak,s meg nem tesznek 1 kis előnyért..:)
HELP vs 1cavú eleje óta üti egymást,biztos ASG ellen fogtak össze..:p
Egyébként ACR így már olvadhat a tigrisekhez,s kész is a dicső V53-mas AC klán krémje,meg a többi 8 klán.. :D

Ui. Akkor most tigrises mémek jönnek majd?

Senkihazi sose az oszintesegerol es kepessegeirol volt hires :D
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.872
NA! Képzeljétek, végre van gépem és még adatvesztés sem volt... Leszámítva azt a félig kész elemzést, amit aznap írtam ide, amikor feladta.

Az akkori (2020. 02. 21.) táblázatokat beteszem ide, aztán majd holnap/holnapután/azután/valamikor, de most már tényleg nemsokára írok megint egy összefoglalót. Amúgy röviden arról írtam, hogy a VIP egy tök király egy klán és remélem, hogy nem fognak beolvadni az ASG-hez, mert akkor az UNS, akik a másik kedvenceim elbuknak. Illetve amiről tényleg írtam, az az, hogy az 1Cavúk várhatóan olvadni fognak vagy az UNS-hoz, vagy a HELP-pel kibékülnek majd (vagy apránként eltűnnek), ami egész jól bejött. Na, de a táblázatok:

Táblázat.png
Térkép.png
Fejlődés.png
Fejlődés2.png

Na pá, majd még jelentkezek hamarosan! ;)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.028
Egy HELP-es 21.02. napon 01:09 órakor
Bocsánat efelett elsiklottam.
De az AZ UNIKORNISOKAT???
Egy semmi 0 klánt? Skander is rájött hogy ott nem terem babér :D
Összesen ha van 2 értelmes tag náluk, de most vicc nélkül mondom.
Az egész egy tömeg klán, folyamatosan peregtek ki...
 

Deleted User - 1530803

Vendég
3 hónapos acc megint xDDD

Egyébként az unikornis nem vész el csak átalakul!
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Számomra annyira vicces,hogy nevesebb játékosok,mit össze nem hazudnak,s meg nem tesznek 1 kis előnyért..:)
HELP vs 1cavú eleje óta üti egymást,biztos ASG ellen fogtak össze..:p
Egyébként ACR így már olvadhat a tigrisekhez,s kész is a dicső V53-mas AC klán krémje,meg a többi 8 klán.. :D

Ui. Akkor most tigrises mémek jönnek majd?

az a lényeg te vagy a tutti ;)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.872
02. 29.
Táblázat.png
Térkép.png
Fejlődés.png
Foglalási térkép.png

Szóval a Királyság és az UNS klánok továbbra is szépen fejlődnek, habár úgy néz ki, lenne még mit tanulniuk. Akármilyen viccesen is hangzik, a szerver megnyeréséhez az lenne a legjobb lépés, ha összeolvadnának, hogy együtt lenyomják a Tigriseket, akikről kicsit később lesz még szó. Na, az olvadás esélye szerencsére valahol 0 és -1 között van, úgyhogy ettől nem kell tartania az egyszarvú tigriseknek. A négy nagy közül a legkisebb, de továbbra is esélyes VIP kezd lemaradni a többiektől, de azért tiszteletreméltó, hogy továbbra is egyetlen klánnal tartanak ott, ahol. Remélhetőleg továbbra is kitartanak emellett és eszükbe sem jut szövetkezni az ASG-vel. :rolleyes:
ACR.png
Az =ACR= még mindig kitartóan védekezik, annyi különbséggel, hogy most már a Tigrisek is őket támadják/fogják támadni. Olyan jó helyen vannak, hogy annak a pontnak a megszerzése mindhárom körülöttük lévő klánnak komoly érdeke. Éppen ezért várhatóan mindhárom klán ütni fogja az asszaszinokat.

Az 1Cavú és HELP! klánok korábban kifejezetten rossz viszonyban voltak egymással, de az égből leszállt egy angyal csillámpóni és így szólt:
Az angyal üzenete.png
...Legalábbis a kémeim ezt állítják. Én nem vagyok biztos abban, hogy angyal csillámpóni volt, aki ezt írta, lehet, hogy csak egy sima csillámpóni, de ez részlétkérdés, az az egy biztos, hogy ez tényleg le lett írva, hiszen máskülönben mi magyarázná a fórum címét?!

Véleményem szerint ez az olvadás főleg az 1Cavúknak kedvezett, hiszen a HELP jobb pozícióban volt, míg a pónikat idővel a VIP és az UNS és veszélyeztette volna és hosszú távon valószínűleg ők jöttek volna ki rosszabbul. Persze az olvadás megtörtént, most már egyként kell őket kezelni. Így pedig minden statisztika azt mutatja, hogy nekik van a legnagyobb esélyük a győzelemre (pláne, hogy a minap ők foglalták el az első körzetet, szóval már most elkezdhetik gyűjteni a győzelemhez szükséges pontokat - más kérdés, hogy ilyen tempóban haladva ~13,6 év alatt érik azt el, ha jól számolom).

Megjegyzés: a háborús statisztikák még érdekesek lennének, tudom, de a napokban jöttek létre a Tigrisek, ezért még lehet, hogy bugos lenne. De, ha valakinek van kedve azzal szórakozni, hogy beírogatja mind az n+1 klánjuknak a nevét, akkor megcsinálhatja, hátha jó már. :D

BJ
 

DeletedUser20149

Vendég
Toljak a vedoket a korzetbe a tigrisek, kellett az a resz nekik nagyon, ezzel jo iranyba haladnak a gyozelem fele.

bar ahogy hallottam, annyira nem volt szimpatikus az egybeolvadas tobb huzojatekosnak, kerdes az mennyire nyelik ezt le, bar ehhez melytorok kell
 
Fent