Elemzések

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Holott a többi klánnak sokkal több tagja van. Kezd meglátszani a tudásbeli fölényünk. :cool:
 

DeletedUser19651

Vendég
Aki kémlelésen élvezkedik azt eltiltanám a játéktól! Aki meg kémekkel él kémek által vész el!
 

DeletedUser19651

Vendég
Mindig kiderül ki a kém csak idő kérdése és el lesz taposva. Ha ettől vagányabb hogy csicsereg akkor egy elég nagy gyökér lehet!
 

DeletedUser19651

Vendég
Akkor ezzel arra engedsz következtetni hogy az UNS kémeket használ az ASG ellen mert tiszta játékkal nem megy?Aldaron ál ez mögött!
 

DeletedUser20149

Vendég
Igen van kemem, es ?
maskepp nem tudjuk legyozni a nagy Asgt
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.107
Csúnya csicska aldi csak kémekkel tud nyerni!!! Spártát is tönkretette meg az egész v27-et!!!
Sosem állnék szóba ilyen emberekkel. Nem is értem miért játszik még egyáltalán!!!
 

DeletedUser20149

Vendég
Az ilyennek miertnem jutott egy-ket pofon gyerek koraban ? :rolleyes:
 

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni azt, hogy többen is megkerestek mikor teszek fel új elemzést. Ez nagyon jól esett. :)
Elemzéssel kissé késtem tudom, de ennek okát lentebb majd úgyis írni fogom.

Kezdjük hát el:
Térkép.png
klánok.png
LET pontoknál voltak olyan klánok akiknek nem tudtam pontosan kiírni az értéket mert mill.-re végződött ezért náluk 0-al pótoltam ki. (Tehát csak nagyságrendileg tudtam őket kb-re betenni)
(Ezúttal megegyezik a táblázatban levő szín a térképen levő színnel.)

Kezdjük is el a szokásos 44-es kontinenssel. Nem meglepő, hogy az ASG továbbra is az nagy fölénnyel vezeti a kontinenst. Az =ACR= ugyan még kitart de kitudja még meddig. Jelenleg úgy néz ki, hogy szép apránként fogynak a falvaik, ugyanakkor még mindig szépen egy tömbben vannak és magasan vezetik a LEV ranglistát (röpke 350ezer ponttal előzte meg a HELP! és 400ezer ponttal pedig az A klánt.) Ha továbbra is ennyire kitartóan védekeznek akkor valószínűleg okoznak még némi bajt az ASG-nek. (Amíg 10-nél több tagjuk van addig jelzem őket a térképen is már csak azért is mert tisztelem őket amiért ennyire ellenállnak.) Az ASG egyébként elkezdett átkacsintani egy keletebbi kontinensre miközben délről úgyszintén átnézeget az UNS klán hozzájuk.

Az ASG érdeklődési körét követve észak-kelet felé haladva eljutunk a 45-ös kontinensre ahol két nagy klán van jelenleg. Ez a két nagy klán a VIP illetve az 1Cavú klánok. A VIP mindössze 33 emberrel birtokolja az észak-keleti régiót míg az 1Cavúak továbbra is középen vannak összetömörülve. Északon mondjuk ott vannak a DON és Enigma klánok, de ők nem biztos, hogy gondot fognak okozni az ASG és VIP közt. (Bár lehet nem lesz igazam és sok meglepetést okoznak még a nagyoknak, mindenesetre a térképen nem jelöltem még őket.) A kontinenst színesíti még egy kis keleti HELP is akik déli irányból leskelődnek erre a kontinensre.
Összes foglalás:
VIP:
11
1Cavú: 23
Különbség: 12
chart
Jól látszik, hogy az 1Cavúak kétszer annyi falut foglaltak az elmúlt 48 órában mint a VIP de nem tudtam leszűrni csak erre az egy kontinensre.

Délebbre haladva eljutunk az 55-ös kontinensre ahol már némileg letisztultabb lett a térkép a legutóbbi jelentkezésem óta. Itt az A klán kiesett nagyhatalmi szerepéből (bár a három közül eddig is ő volt a legkisebb) és így a HELP és az 1Cavú klánok küzdhetnek, meg a kontinensért.
Az -A- klán ilyen szintű legyengüléséhez több okot is felsorolhatnék, de a kegyelemdöfést az az egy hétig tartó ostrom adta meg (1cavú illetve HELP armát is kaptunk). Mivel tudom, hogy a két armázó klán is ütik egymást így az egyetlen hibás az Lucifer amiért az időpontot sugallta az ellenséges klánoknak. Mindent összevetve végül szép harcokat láttunk. Amit lehetett vágtunk vagy védtünk, de nem győztük védővel ezt a hatalmas túlerőt. LEV pontjaink viszont köszönik szépen jól vannak és hála ennek az egy hétnek a harmadik helyig repítettek minket :) (505ezer ponttal) sajnos még ma estére vannak bejövőink így ez a pont valószínűleg növekedni fog még.
Visszatérve a normál elemzéshez. Hogy ki fogj elvinni a kontinenst nem tudom. (Nem is akarom előre tudni.) Viszont ha választanom kellene akkor a HELP-re szavaznék, de csak azért mert nekik egy kontinensre kell csak figyelni míg az 1Cavúaknak kettőre (ugyanez igaz az 1Cavú - VIP kontira is. Ott is az 1cavúak ellen voksolnék mert két helyre kell figyelniük míg a VIP-nek csak egy helyre.)
Összes foglalás:
HELP:
30
1Cavú: 23
Különbség: 7
chart
Itt se tudtam leszűkíteni, hogy csak ezt a kontinenst nézze, viszont a HELP így is megelőzte az 1Cavúakat faluhódítások terén az elmúlt 48 órában. HELP-1Cavú egymás ellen 4-4 falut foglaltak az elmúlt 48 órában így ezt nem tettem be.

Kissé nyugatabbra vonulva elérkezünk az 54-es kontinensre. Itt az UNS klánok vívtak ki maguknak egyeduralkodói szerepet. A délen leskelődő HELP illetve A falvakat sikerült megszerezniük, és már csak pár HELP-es falu tartja magát az 54-es kontinensen. Ugyan vannak még apró/törpeklánok akiket kényelmesen foglalgathatnak, de egyértelműen az UNS uralja a kontinenst. Viszont itt jön egy új kihívó. Egy eddig teljesen ismeretlen klán a WWE (nem néztem utána hol voltak eddig a tagjaik mert mással voltam elfoglalva) felvette a kesztyűt és úgy tűnik szembe fog szállni az UNS klánokkal. Személy szerint kíváncsian várom a fejleményeket és remélem, hogy legalább egy kicsit megszorongatják az UNS-t. :) Rajtuk kívül még néhány apróbb klánok jelentek meg a peremen. (Ezeknek a nagy részük befoglalt és újrakezdő illetve a világon új játékosok.) Rézben remélem, hogy gyorsan felfejlődve okozhatnak még meglepetést, de mivel ennyire kicsik még ezért lehet, hogy az UNS csak arra vár, hogy felneveljék a falvaikat... Majd ez is elválik idővel. Annyi biztos, hogy ők leginkább délen vannak jelen.

Néhány kis plusz infó:
LET és LEV ranglista dobogósai
1 - HELP! - 1,19mill.1 - =ACR= - 900820
2 - ASG - 1,19mill.2 - HELP! - 540963
3 - UNS - 1,10mill.3 - -A- - 505399

Végjáték:
Még senki se foglalt el a középen levő falvakból, így még mindenki ugyan ott tart a végjáték tekintetében.

Minden játékosnak és klánnak sikerekben gazdag további játékot kívánok!
Üdv: Anonimusz
 
Fent