Mr.

DeletedUser18594

Vendég
Köszi Cimbi!:)

Vitatkoznék veled! Nincsen 4-5 komoly klán!
Jelen pillanatban nem tudok a Spartan kívűl más klánt felmutatni ellenetek!
Szalával-Holtal és még pár EE taggal évekre kibéreltétek a top klán helyet!

V-38 nem lesz zászlós, sőt templomos lesz!:D tárolós nemes rendszer lesz!:D ijász nélkül!:D
nem fogtok indúlni:D
szerintem, ha igeny van ra akkor suportal elore egyeztetve lelehetne dumalni egy 1.5-2 es vilagot zaszloval, ha egy honappal nyitas elott lelenne beszelve akkor a kozpontottal is lenne ideje egyeztetni az itteni supnak.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Egyébként szabad megkérdeznem, hogy mi nem tetszett v37 beállításaiban?

Magamból indulok ki! Egyszerüen sok volt a v28! Napi fórum figyelések aktivitás vágások helyelések stb..elfárad az ember 2 év napi csatárzásban + hajnali vagy éjszaki kelésekben!:)
Tudom végjátékban ez a klánháború,de akkor is fárasztó!

V37 jó világ nagyon is..(nekem tőzsdére)csak nincsen erőm..még levelet írni sem!:) kb ilyen volt a v28 köszönjük:D

kell a pihenés...38
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Teát akkor nem a beállításokkal van a baj, hanem azzal, hogy nyár van. Szóval a világegyetem beállításáról van szó? Akkor eléggé kamu dumának érzem, hogy nem tetszenek a beállítások. Főleg egy profi klán esetében...
 

DeletedUser17666

Vendég
Teát akkor nem a beállításokkal van a baj, hanem azzal, hogy nyár van. Szóval a világegyetem beállításáról van szó? Akkor eléggé kamu dumának érzem, hogy nem tetszenek a beállítások. Főleg egy profi klán esetében...

istenem te :D had ne szóljak :D

Yugi ami montit illeti egy epp anyira nem ér semmit mint xy....(nem vigyorit akarom isteníteni,De amennyire lehordod annyira nincs igazad sem .O sem tokéletes ahogy Monti vagy más sem de jobbak az átlagnál!!Aztán vannak a pocsék vezérek....De minden vezérnek egy csapat dolgozik a keze alá :) )

Az meg hogy én mien starter vagyok ppnélkul 5x5-os négyzettem hohadi/anti/vacux/damás/arch/fear/robesz és még voltak melletem nagy nevek... Akik nem kis farmolo gépek :) Erdeménynek nevezem ezt a startot is :) mindezek mellet ellenfeleim voltak antit és hohadit kivéve :) + nem 500 pontos játékost vagy barbit probáltam foglalni hanem archot.... :) -aki nem egyszeru ellenfél...
Ennyit a startról... egy Jó starthoz mázli is kell ,jó helyre tegyen a gép :)
 

DeletedUser18594

Vendég
dehogy kell szerencse a jo starthoz...
csak strategia kerdese, farmolhatnak akarhanyan melletted ha jol csinalod neked is jut :), ha meg ugy gondolod rossz a helyzet akk van 24 h atregelni a szelere :) Ark ellen az elejen nem sok starternek lenne eselye, sot jelenlevo aktiv tagok kozott sztem egynek sem.
No de majd v38 on meglehet mutatni, ki hogy tolja, csak egyet kerek legyen tokotok egyszer vegre harcolni es nem sunnyogve pofatlanul probalkozni, habar vigyoritol masra nem lehet szamitani :D Probaljatok ledaralni, ugy egy szervert mint a GMF, hogy kozeprol indulva diplomacia nelkul szarra verte a vilagot, ugy hogy az ellenfele egy MHC volt amelyik klant azelott csak egy 6 klanbol allo csapat tudta legyurni+kiszedett a GMF egy masik szerver gyoztes klant is a Szupert, es ezt mind es mind diplomacia nelkul, kavaras nelkul.Ezt amikor eltudja mondani az EW magarol akkor lehet verni a mellet :)
 

DeletedUser11248

Vendég
ugy hogy az ellenfele egy MHC volt amelyik klant azelott csak egy 6 klanbol allo csapat tudta legyurni

Grat a GMF-nek..de yugi én sem kezdem osztani hogy ez az MHC valami kezdők csapata sem volt a V18-s MHC-hoz képest,MERT nem tudom..így amiről nem tudsz,arról inkább hallgass...vagy gondolom tudod hogy az MHC ekkora volt mint most a GMF és még nem volt se ELME se PHX,ARM meg csak jóval ezután alakult...hogy mi a PHX-ekkor kezdtük el a V18-t,az MHC már a győzelmet ünnepelte a külsőn(olvas utána)...vagyis hogy megértsd olyan mintha most mennénk fel a GMF-ellen,mi PHX-k...Arki most szedné össze a tagokat északon és hülyére vernénk a GMF-t..hány hengert kapott a GMF..mert ha jól tudom egyet sem(akkor milyen MHC-rol beszélünk,az ö találmányuk a henger),mi viszont hetente kaptuk és ezért megkérlek,ha azt sem tudod mi volt ott akkor ne írj róla..úgy íród ezt a hat klánt,mintha hat akkora klán fogott volna össze az MHC-ellen mint amekkorák ők voltak..pedig hat kicsi klán verte el a győzelmét már ünneplő TOP1-2 klánt..és lehet az a hat klán együtt nem volt akkora mint az MHC..és ami hidd el,nem kicsi melóba került és lehet volt hogy még mi sem hittük hogy sikerül...
 

DeletedUser17666

Vendég
dehogy kell szerencse a jo starthoz...
csak strategia kerdese, farmolhatnak akarhanyan melletted ha jol csinalod neked is jut :), ha meg ugy gondolod rossz a helyzet akk van 24 h atregelni a szelere :) Ark ellen az elejen nem sok starternek lenne eselye, sot jelenlevo aktiv tagok kozott sztem egynek sem.
No de majd v38 on meglehet mutatni, ki hogy tolja, csak egyet kerek legyen tokotok egyszer vegre harcolni es nem sunnyogve pofatlanul probalkozni, habar vigyoritol masra nem lehet szamitani :D Probaljatok ledaralni, ugy egy szervert mint a GMF, hogy kozeprol indulva diplomacia nelkul szarra verte a vilagot, ugy hogy az ellenfele egy MHC volt amelyik klant azelott csak egy 6 klanbol allo csapat tudta legyurni+kiszedett a GMF egy masik szerver gyoztes klant is a Szupert, es ezt mind es mind diplomacia nelkul, kavaras nelkul.Ezt amikor eltudja mondani az EW magarol akkor lehet verni a mellet :)

Akkor nem kell hozzá :D :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Sziasztok, ha már yugi felhozta a Spártát emlegetésként, kérlek nézd meg a swakos csapatot... lassan 5 jade falcon klán lesz :) És jelzem 60,62,20 ember nem hiszem, hogy tömeg lenne, akiket felvettek a vezetők, mind megállja a helyét és remekül produkálnak. Ez szerintem látszik a statban is, épp ma hozta fel Pálinka barátunk a LE, LET ranglistát. Csak nézzétek meg, ha annyira gyenge lett volna dél, nem lenne ennyi legyőzött ellenfelünk. Ha észak annyira erős lenne nem lenne olyan kevés LE, de ott mindenki mindenkivel van, tehát egymást se üthetik ! Szval igen sok ellenfelet győztünk mi már le, és már nem egy klánszintű armát kaptunk. SzRicsire ment a Hétfői nap egy nagy csapódás a HNK részéről, levédekezte falu vesztés nélkül és még hozott is egy falvat. mielőtt még bárki is azt hinné unatkoznak a tagjaink délen igenis van ellenállás. Jbandy klán is ott van még. Szval szerintem nem volt gyenge dél, igaz, hogy más délnek 60-70%-t uraljuk, de lesznek még csaták Bőven. nem lefutott még ez a szeró. Na Jóccakát csillagvirágszálaim :D xD
 

DeletedUser18594

Vendég
incze...ti hagytatok tamadni a muffosokat mi nem, a tanacsjanihoz hasonlo ubespilerek szart se ertek, ugy alaztuk , ahogy akartuk, annyira zacsi agyilag a tag, hogy 2 uzenetvaltassal ravettem, hogy toljon ra par nuket arra a falvamra amelyik atomra volt vedve :D a hatalmas monster meg front fele se mert indulni csak barbizni :D monte feladta mar az elejen a diplomacia stilusat s mindenkivel osszefogott ellenunk :D csak, hogy lasd a kulonbseget rengeteg muffos ment 36 ra spartaba ahol uraljak a vilagot de v34 en bucira voltak verve :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Még jóhogy V34en játszottatok nem pedig v36on, mert akkor a Spartat is bucira vertétek volna nem?
Imádom amikor a 20. sorból valaki okosat akar mondani és köze nincs egy klánvezetéshez.
Monster egy kiemelkedően jó játékos, ha van mögötte vezér, de sokan így vannak. Azon nem gondolkoztál hogy nem volt vezérkar a V34es MHC mögött? Olyan akik értenek is hozzá és játszanak, mert Monti csak névbe volt ott, nem játszott, beszéltem vele....
Félre ne értsd nem azt mondom szar a GMF, sőt épp nem is róluk beszélek, hanem ne akard már összehasonlítani a V34es MHC-t a V36os Spartaval, mert 10 kölyök mindkettőbe szerepelt.
1-2 jó vezérrel hadvezérrel már teljesen más egy klán. Lásd Arkangyal is a fost vette át V34en. Van egy szint, amikor elég egy jó hadvezér.
 

DeletedUser4544

Vendég
V28
Héten elérjük a 75%-ot ha minden igaz, a gyözelem kapujába állunk.
Elkezdtem írni egy esszét, a világról de úgy döntöttem nem osztom meg, pedig már 7 oldalnál tartottam. Azért döntöttem amellett, mert lehet 2-3szor csellel belenyultam a szerverbe, de nem lenne fer a többiekkel szemben. Ez most nem rajtam múlott. Persze kellettem énis, de nem vettem ki annyira a részem mint a V5-V15-V21 gyözelemből. Helyette inkább köszönetet szeretnék mondani a tagoknak(warlord, anti, bogyó, lyukas, szürke farkas, potrien, dj, dodo, vicca, rémusz, vinszent(eredeti és balu), gumi majd t.arpad kag-hazd, pöpec, wendigo és a védőfelelős waylant és még sorolhatnám),, emberfelettit vittek véghez ezen a szerón, ahol többször is levoltunk sajnálva. Örülök hogy újra elértük azt, hogy az ellenfeleinknek újra csak a magyarázkodás jutott. Gratula minden Elit Harcosnak. Egy valamit senkise felejtsen el, egy GYÖZELMET sohasem kell megmagyarázni.
 

DeletedUser11248

Vendég
Grat. az EW-nek a győzelemhez!!!

Yugi hogy te is értsd,pl.PHX-nek volt 100-falva MHC-nak volt 1500..valahogy nem tudtuk lerohanni..nem tudom miért,ha gondolod elárulhatod..




Name Tag Members Points Rank Villages
blank2.png
Muff Hunter Corporation =MHC= 66 63090916 1 7776 ingame profile
blank2.png
-MHC- -MHC- 65 45516596 2 5419 ingame profile


blank2.png
Phoenix a Csillagok között *PHX* 67 18426486 9 2290 ingame profile
blank2.png
Elmék Elmék 22 12978167 12 1334 ingame profile---hogy miért nem rohantuk le öket,még most sem értem :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18594

Vendég
Grat. az EW-nek a győzelemhez!!!

Yugi hogy te is értsd,pl.PHX-nek volt 100-falva MHC-nak volt 1500..valahogy nem tudtuk lerohanni..nem tudom miért,ha gondolod elárulhatod..




Name Tag Members Points Rank Villages
blank2.png
Muff Hunter Corporation =MHC= 66 63090916 1 7776 ingame profile
blank2.png
-MHC- -MHC- 65 45516596 2 5419 ingame profile


blank2.png
Phoenix a Csillagok között *PHX* 67 18426486 9 2290 ingame profile
blank2.png
Elmék Elmék 22 12978167 12 1334 ingame profile---hogy miért nem rohantuk le öket,még most sem értem :D
kezdetben mindenki egyenlo eselyekkel indul. ha hagytatok elonyt nekik az a ti hibatok, vagy magabiztossagotok volt.
 

DeletedUser18465

Vendég
incze...ti hagytatok tamadni a muffosokat mi nem, a tanacsjanihoz hasonlo ubespilerek szart se ertek, ugy alaztuk , ahogy akartuk, annyira zacsi agyilag a tag, hogy 2 uzenetvaltassal ravettem, hogy toljon ra par nuket arra a falvamra amelyik atomra volt vedve :D a hatalmas monster meg front fele se mert indulni csak barbizni :D monte feladta mar az elejen a diplomacia stilusat s mindenkivel osszefogott ellenunk :D csak, hogy lasd a kulonbseget rengeteg muffos ment 36 ra spartaba ahol uraljak a vilagot de v34 en bucira voltak verve :D

yugi :) Látom újra elemedben vagy és ez jó, csak ne itt éld ki magad :) :p Mondtam már Neked Janit illene hagynod, nem hiszem, hogy ezt érdemelné, hogy úgy beszélj vele mint egy közönséges sz.r darabról. Sajnos Neki is vannak problémái, hiszen sok minden történt vele amit másnak nem is kívánnék, egy igazi túlélő. Ági nyomaiba se fogsz kerülni, tudod kb a Te oltogatásod annyira hat rájuk mint szúnyogirtó egy elefántra. Szval yugi válogasd meg a szavaid és nézz utánuk vagy kérdezősködj mielőtt beoltanád Őket a langyi stílusoddal.
V34-en nem hiszem hozzátettél sokat ahhoz hogy ott "kikapjunk" mert egy támadást se láttam, halottam, hogy akkora ász lennél. Inkább csak szidtak milyen ótvar stílusba beszélsz másokkal mint egy igazi Zingaro,
Arról nem is beszélve, hogy a csapatot is kb letojtad, de abból is látszik, hogy Támogatóként mennyire is segíted a csapatod a harcokba ugyanis én V36-on több egységgel támogattam a csapatot mint Te v34-en és 6x akkora vagy és ugyebár itt nagyzoltál, hogy Neked több legyőzött ellenfeled van Támadóként is mint az egész DEF-nek, úgy, hogy Te védő vagy. Hol vannak a tettek ? Nem látom kérlek segíts :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Én is védeném Tanacsajani-t ! kiváló játékos!
V18 on is mindent megtett,sokszor egyedül volt a nagy túlerővel szemben!
KH életem egyik legnagyobb csatáját is vele vívtam reggel 9-től,este 10 ig 1 faluért!
Az igazi csemege mikor kifogytunk mindenből és 20 lándzsa megy nemessel,hasonló védelem ellen oda-vissza ment a falu!
(egyikünk sem kért klánsegítséget aznap,pedig Baszy társam is ott volt fél órára 3 nukeval)
Egyszerűen elveztük a játékot,és este kölcsönös gratuláció 1 levélváltással! Ezt kívánom mindenkinek! Nagyon jó volt!
 
Fent