Csevegő

DeletedUser16088

Vendég
ez csak miattad van milán,
ritkán hordoz a föld magán ekkora férget mint te,

ordenáré módon vádaskodsz-suppi hátszéllel-stat messze nem igazol-és még te vagy a TOP1 klán egyik vezetője?
hova jutott a világ?

ahogy irtad:

csak megkell picit lokni

mint látod, ezt is eltürik neked, akkor mi jobbat vársz?

te is Gyöngyösön árulsz öltönyöket?
 

DeletedUser18465

Vendég
nem hiszem Arch ilyen emberekkel dolgozna együtt sem Ricsi, azért eddig nem süllyednek még Ők sem, h milán gmf vezér legyen :D
 

DeletedUser16088

Vendég
nem vezér, csak valami csoport totumfaktum...
szerencsétlen had legyen már egyszer "pozicioban"

különben hogyan mesélje hogy egyedül befoglalja az egész szervert...:)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Tévedsz Évi,nincs semmilyen pozícióban :)
Mellesleg bár a modorán van mit csiszolni,a játékával nincs gond. Teszi amit kell és segit a társainak.
Csak a vezéreknek tudnia kell kezelni a kitöréseit és akkor az egyik leghasznosabb tagja lesz bármely klánnak :)
 

DeletedUser16088

Vendég
biztosan igy van, pár hete már nincs infom GMF belső dolgairól, amióta befoglaltatok...
anno milán irta hogy egyedül képes volt befoglalni Maci klánt...

a mázlista...:)
de szerény volt a falukat elosztotta a "tényleg" hasznos tagok között...

mielőtt félreértenél, ismerem milánt régóta, van némi hozzáértése...nem tagadom...
de az itteni fórumon megjelenő hsz-eihez képest szerény a tehetsége,
itt sokszor ugy jön le hogy Ő egyedül a GMF klán és ti csak ugy vagytok mellette...

a dolog nagyon aránytalan, 1:1-ben mindig bukik, bármekkora "csapatjátékos"...
tudom, KH csapatjáték, ebben milán egy pont, egy elég kis pont...de legalább az arca elég nagy...
 

DeletedUser18594

Vendég
en motivator vagyok :)) motivalni probalom az ellent, hatha felebred...mert igy unalmas :D
evi en soha se az en erdemeimet emelem ki hanem a klanomet :),, tudom irigy vagy, mert egy klanban sem turnek meg teged :)
 

DeletedUser18465

Vendég
vedo jatekos letemre tobb LET em van mint barmelyiketeknek :)) bocsi de nem elek a lehetoseggel, Ronaldo se megy felcsutra focizni :))

vesszük észre :) tényleg a klánod érdemeit emeled i mindig minden körülmények között sosem a magad érdemeit :)
#RESPECT
 

DeletedUser18594

Vendég
vesszük észre :) tényleg a klánod érdemeit emeled i mindig minden körülmények között sosem a magad érdemeit :)
#RESPECT

mondom motivator vagyok :)) ertsd ugy ahogy kell, mikor egy klan leigazasarol van szo akkor emelem ki a klanomat :) mikor a noob DEF es jatekosokkal hasonlitom magam akkor termeszetes hogy a sajat eredmenyeim hozom fel...
 

DeletedUser18465

Vendég
nem is ismered őket milánka... ugy elég nehéz véleményt mondani nem gondolod ? sztem ha leülnél egy emberrel sörözni egy sörözőbe és tök normálisan eldumálnátok majd kiderülne khzik és a defbe van ( merő véletlenségből) és azelőtt tökre szimpatizáltál vele, akkor is olyan noob lenne a szemedbe ?
sztem nem inkább tiszteld őket és játsz normálisan velük ahogy a többi teszi azt :)
Erről szólna a kh csak már rég nem erről szól pont az olyanok miatt mint te látod kiemeltelek Téged én is... és a te érdemeidet mondtam el
 

DeletedUser18594

Vendég
tulbonyolitod :)) ez jatek, akkor jatszak :) harcoljanak, per pill nem tesznek semmit :)) s nem kell szemelyeskedni, ha leulok vkivel sorozni remelem nem KH lesz a tema :)
 

DeletedUser16088

Vendég
a kedves suppitól kaptam 20 "büntető" pontot "szabálytalan hozzászólás" miatt, a hsz-em törölték,
miláné még mindig itt van....

már nem is kérdezem miért...

igy is lehet játszani, pláne ha support "hátszél" van,
igy akartok becsületesen nyerni?

gondolom ez véletlen, hogy support "csak" itt külső fórumon támogat benneteket, a játékban biztosan nem...

nincs több kérdés...a győzelmetek már eldöntött tény...grat...

tudod milán, te egy szar alak vagy, csak az arcod nagy tudásod középszerü, de aktiv vagy, ezt elismerem...
de hogy veled bármikor bármit is?
nem véletlenül cserélgeted a neved, előbb-utóbb mindenhol kiismernek...ennyi...én is letagadnám magamat a helyedben...

ujabb 20 bünti pont?
vagy végleges kitiltás?
...és gondolom a hsz-em törlése...csalódnék ha nem igy lenne...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
nem bonyolítom túl csak felhoztam neked egy példát de látom nem értetted :) nem is kell, nem baj, megesik
de még bármi megtörténhet abba a világba ne becsüld le őket :)

na jóccakát mindenki jó pihit és jó gamet :)
 

DeletedUser18465

Vendég
a kedves suppitól kaptam 20 "büntető" pontot "szabálytalan hozzászólás" miatt, a hsz-em törölték,
miláné még mindig itt van....

már nem is kérdezem miért...

igy is lehet játszani, pláne ha support "hátszél" van,
igy akartok becsületesen nyerni?

gondolom ez véletlen, hogy support "csak" itt külső fórumon támogat benneteket, a játékban biztosan nem...

nincs több kérdés...a győzelmetek már eldöntött tény...grat...

ezt is törlik évi felelseges ilyeneket kiírni a fekete pontokat meg beváltják majd sárkányra meg kapára mint az általános suli 2. osztályába :D
 

DeletedUser16088

Vendég
csak tudod kicsit bosszantó, hogy elvileg suppi semleges,
de sajna annyira kilóg a lóláb...és pont az ilyen gyökér milánbanda felé...
 

DeletedUser18265

Vendég
csak tudod kicsit bosszantó, hogy elvileg suppi semleges,
de sajna annyira kilóg a lóláb...és pont az ilyen gyökér milánbanda felé...

Ritka az olyan eset, hogy semleges szerintem. Vegyünk egy példát, mondjuk Téged. Voltál már tiltva külsőről pl. akkor ha következőre jelentenek, már tudni fogják, hogy hopp hát ő már kapott tiltást...innentől már tuti nem vagy semleges senkinél. Bár a fordítottjára is igaz szerintem, ha valaki még sosem volt tiltva, akkor elnézik nekik a botlást.

Na mindegy ebben a játékban be kell látni, hogy a supportnak mindig igaza van, akkor is ha igazából nincs. :D

+

nincs több kérdés...a győzelmetek már eldöntött tény...grat...

Azért annyira nem lefutott világ még ez. Szerintem van esélye még mindkét oldalnak. Az idő majd eldönti. Szerintem ha kialakulna két oldal és beállna a világ egy kicsit akkor a DEF-eseknek több esélyt mondanék, de ha Archiék gyorsan söprik le őket, akkor az övék a győzelem tényleg...


Aldaron, el voltál tűnve, rég láttalak, feléd mi újság? :)
 

DeletedUser18594

Vendég
ervelj is :))) ha beall a vilag miert lenne a DEF nek tobb eselye :))?
DEF nek akkor van jo eselye ha osszefogja az egesz klant a GMF ellen, mint a v18 as UNIO, maskepp nincs... ennek a GMF nek minimum annyi jo tamado jatekosa van mint a fenykoraban levo muffosoknak :), annyi kulonbseggel hogy nincs nagy arcunk :)(kiveve nekem :p )
 
Fent