=wwu= vs asg

DeletedUser18465

Vendég
Király akkor holnap kezdheted :D van bárdom is szükséged van rá szólj :) na mind1 :D :D de legalább kacagok rajtatok egy jót :D
Sztem nem tudod mi az a lélek :D ugyanis azt sem tudod hol van ahogy senki :D
 

DeletedUser

Vendég
Király akkor holnap kezdheted :D van bárdom is szükséged van rá szólj :) na mind1 :D :D de legalább kacagok rajtatok egy jót :D
Sztem nem tudod mi az a lélek :D ugyanis azt sem tudod hol van ahogy senki :D

Hidd el Te is jobb vagy Nagy-Bandó-nál! :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sztem nem tudod mi az a lélek :D ugyanis azt sem tudod hol van ahogy senki :D

Nekem már tuti nincs, mert felraktam tétnek pókeren és elvesztettem. De ettől függetlenül te néha tudod is hogy miről beszélsz? Mert lányos zavarodban megint valami értelmetlen hülyeséget összecsaptál mint hogy beismerd hogy tényleg nem lehetsz több 16-nál. És akkor szerintem még sokat is mondtam.
 

DeletedUser18465

Vendég
de több vagyok mint 16 és képzeld nem pont a te véleményed fog nekem számítani :) Tietekre vagyok a legkevésbé kíváncsi kb lepereg amit mondtok csak nevetem magamba h milyen emberek élnek ezen a világon :)
 

DeletedUser

Vendég
Aldi Te egy diktátornak tartasz és a demokráciát emlegeted.

Mond ha Gera vagy bár mely WWU-s Vezér parancsba adná hogy támadd élessel Dongábort akkor nemet mondanál? Vagy mernél nemet mondani?

Ha igen szerinted hányszor tehetnéd meg retorzió nélkül?
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
de több vagyok mint 16 és képzeld nem pont a te véleményed fog nekem számítani :) Tietekre vagyok a legkevésbé kíváncsi kb lepereg amit mondtok csak nevetem magamba h milyen emberek élnek ezen a világon :)

Mondogasd ezt magadnak és a végén még hinni is fogsz benne. :) Gondolom ugyan ezt csinálod amikor próbálod beadni magadnak hogy a supportos dolog nem volt patkány módszer. De ez a magadnak bemesélés vagy tényleg ilyen jól működik nálad vagy csak szimplán hazudsz. Utóbbi mellett tenném le a voksom, mert azt is rosszul csinálod. :)
De ha tényleg idősebb vagy, mint 16 (amit erősen kétlek), akkor is észre kellett már venned, hogy amíg mondjuk Gera értelmesen leírja az ő szemszögéből a dolgokat, azt te teljes mértékben letaposod és ugrálsz a romjain. De természetesen nálatok szabadság van és nem fogja megtiltani hogy ide kommentelj, már így is kellőképpen lejárattad a WWU-t. Kezdem megérteni miért pont Impivel barátkoztál úgy össze. :DD Annyi a különbség, hogy ő nem próbálja magát sztárolni mások előtt. Keep it up buddy!! ;)
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldi Te egy diktátornak tartasz és a demokráciát emlegeted.

Mond ha Gera vagy bár mely WWU-s Vezér parancsba adná hogy támadd élessel Dongábort akkor nemet mondanál? Vagy mernél nemet mondani?

Ha igen szerinted hányszor tehetnéd meg retorzió nélkül?

Nála nem parancs van hanem kérés :) És ha van nyomós okom akkor biztos meghallgat és elfogadja ezt...
Hányszor tehetem meg ? nem fogom sokszor megtenni illetve nem is akarom...

Imzs túl okos vagy pont nem érdekel a te kis írásod :D de hajrá írjad csak :)
 

DeletedUser18465

Vendég
De amugy Gábor ezt kérdezd meg Gerától ! Hogy Ő mit felelne ha történne ilyen eset !
 

DeletedUser

Vendég
Nála nem parancs van hanem kérés :) És ha van nyomós okom akkor biztos meghallgat és elfogadja ezt...
Hányszor tehetem meg ? nem fogom sokszor megtenni illetve nem is akarom...

Imzs túl okos vagy pont nem érdekel a te kis írásod :D de hajrá írjad csak :)

Látod látod! :D

Lejáratod Te magad. :) :) :D

Itt ismered be hogy 1 az 1 ben nem mersz kiállni ellenem de ha a WWU a hátad mögött lenne akkor már lenne merszed! :D :D :D
Akkor már nem lenne bajod a 100 óra távolság! :)

Bújj el az ujjad mögé majd megkeresünk! :D
 

DeletedUser

Vendég
De amugy Gábor ezt kérdezd meg Gerától ! Hogy Ő mit felelne ha történne ilyen eset !

Ebből meg az derül ki hogy azt sem tudod mit miért csinálsz! :)

Gera-nak kell tudnia???? Ő gondolkodik helyetted???? :D

Azta a fene nagy demokráciátokat! :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Mivannn ? hihetetlenek vagytok ti asg-sek, ki járatja le magát ? mi derül ki azta a mocskos kutya eget...
milyen elbújok, mivan ? Te érted mit írtam egyáltalán ?
Nem gondolkodik helyettem senki de ti annyira szerettek kötöszködni meg fölényeskedni most is
hihetetlen milyen emberek vannak... Veletek az élen... még a végén mi leszünk a szemetek mert mertünk támadni titeket háborúban meg... áhh felesleges ilyenen felidegesíteni magam mert miattatok nem éri meg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szegény pára! :D

Most biztosan utálsz! :D

De hát nem értjük hogy mit értetlenkedsz itt!

Te magad írtad le!!! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
nem kell sajnálni én sem sajnállak titeket...
apumat jobb ha nem kevered vele úgy látom én sem hozom fel a te szüleid...
tanulni már rég nem tanulok már elmúltam 18 is... de nem neked fogom bizonyítani, hiszen semmit sem tudsz rólam, és nem hatsz meg írj nyugodtan szurkolok neked valami jóval ki tudj rukkolni...
 

DeletedUser

Vendég
Az egész piszkálódást Te indítottad el. És mikor visszanyal a fagyi az persze rosszul esik....

Ha nem szenvednél feltünési viszketegségben talán lehetett volna itt kielemezni a klánoknak a történteket.

Hangsúlyozni kívánom: NEM NEKED!!!

A WWU-nak és az ASG-nek.
 

DeletedUser18465

Vendég
Aham nem nyaltatok vissza :D tehát ez nem sikerült, de akkor sem szeretem ha belekeverik a szüleimet ilyen kis piti dolgokba... jobb ha ezen a téren visszaveszel, mert én sem szidom a tieidet és nem is hoztam fel, előre is köszönöm kedvességed !
aham kielemezni lássuk a kielemzésedet, szeretek olvasni
 

DeletedUser

Vendég
Csiripelj csak... :D :D :D

Mondom az ASG és a WWU.

Te soha nem leszel WWU-s! :)

Te menekült vagy! ;)
 

DeletedUser18465

Vendég
Mekkora csend lett :D
De amúgy jobb is, lehet :)
amúgy miújság az ellenséges frontokon ?
 

DeletedUser18465

Vendég
Kell a törődés tudod :D
Ha már nem támadtok akkor itt legyen egy kis élményem :D
 
Fent