Csevegő

DeletedUser18111

Vendég
A lovag menetidejét miért nem veszik át a vele tartó egységek???
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Ha támadsz a lovaggal, akkor nem fogják felvenni az egységek a menetidejét, csak akkor ha erősítésbe küldöd.[/COLOR]
 

DeletedUser16498

Vendég
Gratulálok!Remélem a másik csapatot szoktad erősíteni! :)
 

DeletedUser15871

Vendég
dagika ez elég primitív hozzászólás volt...
biztos vagyok benne van olyan dolog is amit más simán tud te meg nem...
 

DeletedUser17710

Vendég
Ti sem kímélitek dagiktát, egy vicc jut róla eszembe!

[SPOIL]Utazik a vonaton egy apáca, egy katona, egy erdélyi parasztember és egy roma! A roma és a parasztember szabatos beszélgetésbe elegyedik, s nagyon szentségelnek falatozás közben. Az apáca kérlelően néz a katonára, aki erre felpattan:
-Hogy hótkóros f@sz**a húzza kendteket az a jó kurv@ Ist**, hogy nem szorult annyi ész belétek, hogy ez a kedves apáca is hallja eztete! - förmedt rá kettejükre. :)[/SPOIL]
ja és apáca elalélt ;)

Egyébként nem tartom bűnnek a nevetést, még akkor sem, ha egy 6 éve játszó, meg kérdezi, hogy miért nem tud lovagsebességgel foglalni! Nem kezdőről beszélünk azt hiszem.
Én tudok akkor is nevetni, ha valaki itt vidéken rálép a gereblyére, bár nem szép dolog a káröröm, önkéntelenül is jót derülünk ilyenkor! Úri helyeken, persze ilyenkor mentőt hívnak, még ha nem is sérült meg, mert ilyenkor senki sem szokott, s akit fejbe kólint a nyél, az is velünk derül. Viszont ez vidék, s nem olyan úri helyek, ahonnan ti játsztok! :)

A poén adja magát, s még a játékos is mosolyog rajta előbb, na... mindegy.

Egyébként láttátok már, hogy a kérdőjelben milyen kanyar van? Ne hagyjuk már szó nélkül! :))
 

DeletedUser14522

Vendég
... ott vidéken ... na persze, meg 4-kor kelsz, hogy betalicskázd a szélessávot
inkább amolyan városi műparaszt tempó ez, a tényleges vidékiek nem hozakodnak elő folyton folyt
melyik vidék? hány kerület? ;)
 

DeletedUser18282

Vendég
Mindenkinek szinte van fő világa.
Elég nagy kampánynak kéne lenni,hogy mindenki ott hagyja és egy nagy világ legyen.
Sajnos ilyen nem lesz,de jó belegondolni. :)

Még hozzátenném a VET és TEAM klánt,mert a fő játékosuk egy egész klán sorsát tudják befolyásolni. :)

Köszönjük szépen , jómagam viccnek tartom a beállításokat sok szerveren votam sok klánnal , sok klánt láttam elbukni és sok klánt meg is döntöttem , kb egy éve se , hogy ujra regisztráltam , nem véletlen , hisz maradjon rejtély , hogy ki vagyok .
Jelenleg v28 aktív tagja vagyok , a pozíciómat inkább nem említeném , sem a sok abnormális dolgot ami ott folyik .

Kis klánnal indultam most , lehet csatlakozunk valahova de lehet, hogy nem . Egy biztos mi győzni fogunk :)
 

DeletedUser14522

Vendég
Köszönjük szépen , jómagam viccnek tartom a beállításokat sok szerveren votam sok klánnal , sok klánt láttam elbukni és sok klánt meg is döntöttem , kb egy éve se , hogy ujra regisztráltam , nem véletlen , hisz maradjon rejtély , hogy ki vagyok .
Jelenleg v28 aktív tagja vagyok , a pozíciómat inkább nem említeném , sem a sok abnormális dolgot ami ott folyik .

Kis klánnal indultam most , lehet csatlakozunk valahova de lehet, hogy nem . Egy biztos mi győzni fogunk :)

öööö, figyu, te itt az EE-s swak vagy?
írj már rám egy igent bent, és megsegítjük a választásod nagyon gyorsan.
 

DeletedUser14358

Vendég
Köszönjük szépen , jómagam viccnek tartom a beállításokat sok szerveren votam sok klánnal , sok klánt láttam elbukni és sok klánt meg is döntöttem , kb egy éve se , hogy ujra regisztráltam , nem véletlen , hisz maradjon rejtély , hogy ki vagyok .
Jelenleg v28 aktív tagja vagyok , a pozíciómat inkább nem említeném , sem a sok abnormális dolgot ami ott folyik .

Kis klánnal indultam most , lehet csatlakozunk valahova de lehet, hogy nem . Egy biztos mi győzni fogunk :)

Mesélj akkor nekem,ki is vagy ? hova is szeretnél csatlakozni? :) kezd megint egyre több dolog egyre érdekesebbé vállni..
 

DeletedUser4544

Vendég
Hatalmas játékos lehetsz, ha a külsőn próbálnak a vezéreid előkeresni....
 

DeletedUser14358

Vendég
áh,közbe érdeklödök skypen is.. :) de gondolom félre értettem és a v32ön akar /nak valahova csatlakozni :) ettől függetlenül igen érdekes amiket olvasgatok :)
 

DeletedUser18282

Vendég
Mivel ez a v32-es csevegő ezért igen alátámasztom Yeso gondolatát :)
 
Fent