Csevegő

DeletedUser17666

Vendég
pokorával az lessz mint 28-on... 10falunál mikor már az aktivitás számít és sokat farmolsz behozod ..aztán lemarad.. aztán inaktív.. aztán befoglalod.. Ennyi :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Gondoltam megnézem már Phazzer világverő Mob klánját hol tart az első hónap után. Ott ahol gondoltam :)
 

DeletedUser18454

Vendég
Vigyori olvasgattam a fórumot külső szemlélőként megmondom őszintén :) Azt vettem ki, hogy Te imádsz beokoskodni mindenhova, ilyet az öcsém csinál 7 évesen.
Be be szólogatni, meg igazából mindenhol közép pontba lenni. Elindítod a vitákat bölcsességeket irkálsz. Láttam V28-as fórumot meg világot. :D nagyon tetszik az a világ fórumja de ott okoskodhatsz hiszen oda tartozol ott van klánod ha az EW a tied.
De az h idejössz V32-re beszólni most is a fent írt személynek.
Világverő mob klán meg ott ahol gondoltam nem tom kivagy te de belül sztem bunkóbb a bunkóbbnál
na pííssz :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Nem védem Vigyorit, de szerintem ezzel a hozzászólásával semmi gond nincs. Ha visszaolvasol láthatod, ahogy Phazzer arcoskodott, ráadásul a v30-on történtek után. Lehet Phazzer haverja vagy és ezzel csak védeni akartad (1. hsz), de lehet nem így van. Másik lehetőség, a nevedből ítélve, hogy Stevie Wonder vagy és nem látsz tisztán. :D
 

DeletedUser18454

Vendég
Nem védem Vigyorit, de szerintem ezzel a hozzászólásával semmi gond nincs. Ha visszaolvasol láthatod, ahogy Phazzer arcoskodott, ráadásul a v30-on történtek után. Lehet Phazzer haverja vagy és ezzel csak védeni akartad (1. hsz), de lehet nem így van. Másik lehetőség, a nevedből ítélve, hogy Stevie Wonder vagy és nem látsz tisztán. :D

nem a pzeert nem ismerem, nem is tom kicsoda, nekem nincs vele bajom mármint vigyorival csak észrevettem h imád beszólni másoknak meg okoskodni, persze letojom h mit csinál, csak egy észrevétel volt, nem akartam senkit védeni/megsérteni.

mind1 nem is érdekel olvasni fogom a fórumot csak :) de így elveszik a kedvüket a fórumozóknak amugy, h ideírjanak, megnéztem Pzzer már egy ideje nem írrt sehova, így könnyű beoltani másokat !
De tisztán látok bár ma csipás szemmel ébredtem :D :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Ez a külső fórum,itt bárki hozzászólhat.

Vigyori meg annyit tud az egész KH-rol,amennyit a magyar KH-ban kevesen és bár okoskodásnak nézz ki számodra,azért tudja miről beszél és általában igaza is van.
 

DeletedUser18265

Vendég
nem a pzeert nem ismerem, nem is tom kicsoda, nekem nincs vele bajom mármint vigyorival csak észrevettem h imád beszólni másoknak meg okoskodni, persze letojom h mit csinál, csak egy észrevétel volt, nem akartam senkit védeni/megsérteni.

mind1 nem is érdekel olvasni fogom a fórumot csak :) de így elveszik a kedvüket a fórumozóknak amugy, h ideírjanak, megnéztem Pzzer már egy ideje nem írrt sehova, így könnyű beoltani másokat !
De tisztán látok bár ma csipás szemmel ébredtem :D :D


Jön ő majd nemsokára, valaki szól neki, hogy emlegetik, meg az elit klánját is, aztán megmondja majd nekünk, hogy majd 3 hónap mulva, amikor a dicsőségek csarnokából néz le majd ránk, akkor majd nem lesz ekkora szánk. :)
 

DeletedUser18282

Vendég
Ez a külső fórum,itt bárki hozzászólhat.

Vigyori meg annyit tud az egész KH-rol,amennyit a magyar KH-ban kevesen és bár okoskodásnak nézz ki számodra,azért tudja miről beszél és általában igaza is van.


Miben van igaza ? Abban hogy szövetséges nélkül képtelen megnyerni egy háborút ? :D
 

DeletedUser12127

Vendég
már sikerült is szervert nyerni? :O

mindjárt benézek él-e még a V28...
 

DeletedUser18282

Vendég
Nem , ott még egyik klán sem tart , te meg aztán főleg nem vagy sehol :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Most néztem kicsi Swak, kiraktád a szürőd az R-d ből? :D
Hol vannak a világmegváltó terveid? :D

"Kis klánnal indultam most , lehet csatlakozunk valahova de lehet, hogy nem . Egy biztos mi győzni fogunk "
 

DeletedUser18282

Vendég
Most néztem kicsi Swak, kiraktád a szürőd az R-d ből? :D
Hol vannak a világmegváltó terveid? :D

"Kis klánnal indultam most , lehet csatlakozunk valahova de lehet, hogy nem . Egy biztos mi győzni fogunk "

Korai az örömöd vigyorika , ne hogy aztán letörjem azt vigyort az arcodról :D
 

DeletedUser3687

Vendég
egy normális klánba sem lesz
senkinek nincs szüksége arra hogy bármely pilanatban hátba támadhassák igy az elején elfojtják az okosabb vezérek a ferde virágokat (nem akartam gazt irni)
amugy válaszolni nem tud ..nem is értem miért irunk neki
 
Fent