Csevegő

DeletedUser16323

Vendég
Hi, rég jártam erre.

Látom itt is téma már a Prémium Tőzsde.
Azért írok, mert sztem igen jó újítás, csak a kisebb forgalom miatt nagyon drága a nyersanyag, és minden világon egyre olcsóbb szokott lenni, ahogy halad az idő.
Valszeg ezért stagnál itt is, mert normális mennyiséget, ami ilyenkor már jóval nagyobb mint korábban, már nagyon drágán lehet csak venni, és ennyit már senki sem szívesen szán rá, kisebb mennyiséget meg nincs értelme pp-ért venni.
Ha ezen tudnátok változtatni, akkor sztem hosszú távon is életképes volna ez a megoldás.

Remélem olvassa majd valaki illetékes is... :)
Üdvözlettel:
rsrs
 

DeletedUser8560

Vendég
Bocsánat, egyes kultúrákban ezért megsértődnének. :)
A szavam(becsület) csak egy van, s nem vesztem el egy játékban, meg egyébként sem!

Sem a való életben, sem a játékban, nem használok olyan klisséket, hogy "most igazat mondtam". Erre nincs szükségem, mert van aki minden szavát megfontolja, s neki természetes, hogy ...
Na, nem érdekes.

Természetesen írsz, s küldöm a nyersit! Másnak természetesen nem adok, csak egyszeri ajánlat volt!
Írj rám kérlek, s menni fog a nyersi azonnal, jelenleg 48 kereskedőm van!

Most kaptam az infót, úgy látszik nem vagyok egészen képben(régen fejből tudtam a szabályzatot, a mezsgyéjén jártam :p, sokat kihagytam, sok az újítás :)), ha szabályellenes a dolog, természetesen akkor szó sem lehet róla! Köszönöm a tájékoztatást!

Szia,

A nyersanyag kereskedelem tilos, így szabálytalan, ez tény. Azonban amennyiben nem kereskedelmi a cél (valós életbeli haszonszerzés), a support nem büntet.
Ennek megítélése nem egyszerű feladat, így javaslom, ne élj vele, mert ha jól sejtem, azonnal feljelentene valaki, és akkor nekünk vizsgálódni kéne.
Hála égnek a szabályzat évek óta változatlan, és a büntetési rend is csak enyhül, így ha régen ismerted a rendszert, most sem lőnél mellé. :)
A hozzászólást köszönöm, sok pontjával egyet értek, de ha nem bánod, nem reagálok, mert tapasztalatom szerint kiforgatják, mint ahogy azt az előző hozzászólásommal is tették - egy több hetes információra való figyelemfelhívásból olvasható mi lett.
 

DeletedUser8560

Vendég
Hi, rég jártam erre.

Látom itt is téma már a Prémium Tőzsde.
Azért írok, mert sztem igen jó újítás, csak a kisebb forgalom miatt nagyon drága a nyersanyag, és minden világon egyre olcsóbb szokott lenni, ahogy halad az idő.
Valszeg ezért stagnál itt is, mert normális mennyiséget, ami ilyenkor már jóval nagyobb mint korábban, már nagyon drágán lehet csak venni, és ennyit már senki sem szívesen szán rá, kisebb mennyiséget meg nincs értelme pp-ért venni.
Ha ezen tudnátok változtatni, akkor sztem hosszú távon is életképes volna ez a megoldás.

Remélem olvassa majd valaki illetékes is... :)
Üdvözlettel:
rsrs


Szia,

A tőzsdei ajánlat és kínálat rendszere teljesen a játékosokra vannak bízva, abba a support és más rendszer nem avatkozik bele. Észrevételed továbbítom játékos-javaslatként.
 

DeletedUser16323

Vendég
Még egy gondolat a témához, talán kevesebb munkával jár...

Valószínűleg már az is megoldaná a problémát, ha a tőzsde kapacitása nem csökkenne soha, ha kisebb a forgalom akkor sem, és a nyersanyag nem lenne drágább akkor sem, ha fogy a nyersanyag.
Így a fenti problémák megszűnnének, egyre olcsóbb lenne a nyersi, ahogy telik az idő, és nőnek az igények. Az meg megint csak valószínű, hogy akinek pp-re van szüksége, nem fogja sajnálni a nyersit eladni, mert egyre több lesz neki is a termelés, és így sem kell pénzt adni a pp-ért.

Üdv.
rsrs
 

DeletedUser17710

Vendég
Még egy gondolat a témához, talán kevesebb munkával jár...

Valószínűleg már az is megoldaná a problémát, ha a tőzsde kapacitása nem csökkenne soha, ha kisebb a forgalom akkor sem, és a nyersanyag nem lenne drágább akkor sem, ha fogy a nyersanyag.
Így a fenti problémák megszűnnének, egyre olcsóbb lenne a nyersi, ahogy telik az idő, és nőnek az igények. Az meg megint csak valószínű, hogy akinek pp-re van szüksége, nem fogja sajnálni a nyersit eladni, mert egyre több lesz neki is a termelés, és így sem kell pénzt adni a pp-ért.

Üdv.
rsrs

Szerintem ez mehetett volna a javaslatok a játékhoz!
Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy reagáljak-e, megérdemli-e a hozzászólásod, hogy egyáltalán foglalkoztasson bárkit is. Végül is téged idézve, de nem hozzád szólva, elmondanám, hogy én mit gondolok a témáról!

Nem értem, van probléma? Ki mondta, hogy van probléma? Tudjuk, hogy mi a tőzsde, s mi volt a célja? Mi is a szerepe, miért hozták és vezették be? Mennyire terveznek vele rövid- illetve hosszútávra? Ismerik-e a játékosok egyáltalán, használják-e, vagy csak egyszerűen felületesen rábökünk vmire, amiről azt hisszük, hogy "rák, miközben pedig mász ez bizony"?
Egy profit orientált játékkészítő cég, azért hoz be egy újítást, hogy ingyenessé tegye a játékot, s ebből ne származzon nyeresége? Biztosan elég tetemes bevétele van más forrásból is, szóval nem ellenkeznék, ha valóban ingyenes lenne a PF elérés.
A többség a kereskedőre úgy tekint, mint esetleges valamire, ha nincs nyersi, akkor odafigyelünk, ha kell pp, akkor odafigyelünk, míg vannak, akik valóban kereskednek. Nem 10-szeres haszonnal, mint a sok hül*e kiteszi, de igenis tisztes haszonra lehet szert tenni, okosan használva. Nem csak a bánya, enm csak a farmkezelő jeenik meg bevételi forrásként, hanem a kereskedő, ami egyben a leggyorsabb egységünk is, s amikor erősítés kell, ő ér oda előbb, minden egységet megelőzve, s ha az időfaktor számít ebben a játékban, akkor bizony kulcsfontosságú lehet.


Minek a Prémium tőzsde?
Ezelőtt jobb volt, mert a sok buta játékos, az érdekeivel szemben is felverte az árat, minden-mindegy alapon. Nem volt jobb, max. akkor, ha egy oldalról nézzük a dolgokat! A játéknak ártott, még akkor is, ha lesznek, akik sorolják majd előnyeit, hogy aki pp-zik átadja a falukat blablabla, én láttam a hátrányait, s például a visszaélés lehetőségét, az aránytalanságait.

Itt egy játékelem, amit használhatnánk, s mert sokan azt hiszik, hogy a bab is hús, már el is ítélik! Mert nem ismerni, nem tudni valamit az még mindig hú de fain, itt elég ha nagyhangúak vagyunk, s gyorsan ítéljük el, mert még...

A hiba általában az ön készülékében van! Tessék próbálkozni a kereskedéssel! Nem belenyúlni mesterséges úton, állítani a számokon! Bár őszintén, azt hiszem a játék készítői sem igazán vannak képben, hogy M.o.-n el kell magyarázni, hogy a fogkrémet nem kell megenni ...

Vegyél vasat, majd a másik faludban add el a felesleged! Talán nem az adót fogod látni, s lehet még szerény nyereséget is képes leszel produkálni! Nem utolsó sorban, még gyorsabban eljuttathatod a nyersit a másik faludba, bár, még csak a játék elején járunk, nincsen olyan nagy távolság a falvaink közt, de lehet kereskedő hiány, s csak példákkal próbálom illusztrálni, hogy mennyire nem ismerjük a lehetőségeinket.
Kereskedj, s nyerj, ügyeskedj, próbáld kitapasztalni magad, attól könnyebb nincs, min hogy fikázzuk.
Még, hacsak egy kicsit is, de mozgás jelenik meg a piacon, az emelni fogja a kapacitást, az árfolyamot! Mi gyakorolhatnánk rá tényleges hatást, mi alakíthatnánk a kapacitástól az árfolyamig minden történést, anélkül, hogy elkezdenénk részvénnyel kereskedni, egy kis ízelítőt kaphatnánk a valódi tőzsdéről. Tessék elkezdeni felfedezni a játék rejtelmeit, azokat kis, árnyalt színeket, amiket még rejthet a játékunk, ne egyből menjünk neki az ismeretlennek.
Néha azt hiszem, hogy sok olyan játékosunk van, hogy ha a szájukat nem mutatták volna meg nekik, hogy hol találják, éhen is halnának.
 

DeletedUser17710

Vendég
téged se vádoltak még soha szerénységgel ;)

Mindent nem vehetek el tőletek!
Tessék itt van. vidd, ingyen van.
Szép is vagyok, okos is, szőke is, a szerénységet meghagynám neked!
[SPOIL]
... ott vidéken ... na persze, meg 4-kor kelsz, hogy betalicskázd a szélessávot
inkább amolyan városi műparaszt tempó ez, a tényleges vidékiek nem hozakodnak elő folyton folyt
melyik vidék? hány kerület? ;)
[/SPOIL]
Szerény sem lehetek, vidéki sem, ejej..., nagyon szűkre szabod te a lehetőségeimet.
Szeretem, amikor megmondják, hogy nem lehetek ez, nem lehetek az, amaz
Én olyan buta vagyok, hogy nem tudtam, hogy vidékiként fű alatt kell járnom, s lepleznem kéne ízes beszídem, no majd ezután úgy lesz naccságos úr!
 

DeletedUser14522

Vendég
várjál, belezavarodtál, tisztázd ki: balra szalma, jobbra széna ... döntsd el, hogy állsz a saját szerénységedhez, aztán riposztozz következetesen ! ;)
 

DeletedUser17710

Vendég
várjál, belezavarodtál, tisztázd ki: balra szalma, jobbra széna ... döntsd el, hogy állsz a saját szerénységedhez, aztán riposztozz következetesen ! ;)


Esküdj!
Várjál te, én soha nem vártam! Tisztázd te, nekem semmi közöm hozzá, én ott se voltam.

Ki állított olyat, hogy következetes lennék? Miért sértegetsz? Egy szóval sem mondtam, hogy normális vagyok! Okos ember, hol állna le velem?
[SPOIL]he, hallottál már ilyet: ez meg mondja nekem, hogy mit csináljak? meg olyan szavakat mond, amit egy vidéki nem is ismerhet!! Baszki, ha nem figyelek, még pösti leszek én is
biztos latinul keni neki, azért ilyen kacifántos
nNa ellenőrzöm is a zsebeim, ha közel van.
jó van, meg van minden.
de nem? figyeled, ő akar engem rávenni, hogy riposztozzak vele, na nem, én nem szoktam olyat ám csinálni
hu, de szennyes ennek a fantáziája, amuziba nem vinne vajon?
[/SPOIL]
csuhajjjjja
 

DeletedUser11248

Vendég
Sziasztok,

6-éve játszok a klánháborúba,többnyire mint vezér,így volt alkalmam megismerni nagyon sokféle embert,jót-rosszat és már azt hitem meglepetés nem érhet de tévedtem,van ezeknél rosszabb is,az alávaló ember.

Chevaliernek üzenem hogy tanuljon meg játszani,higgye el nekem hogy sokkal jobb úgy győzni vagy veszíteni ha közben számolod mennyi a védő,mennyi a támadó,elég-nem elég,átütik a frontot vagy nem,hova jutott védő,hol nincs védő,ott mit csinálj,kit támadj,elég rá a támadó vagy nem...vagyis tanulja meg hogy játszanak a becsületes játékosok,akik ha győznek ha veszítenek büszkék lehetnek rá,mert becsületesen csinálták és tették amit tudtak..

Persze elhiszem hogy ö nem tudja miről beszélek,mert ö más módszerekkel játszik,olyan módszerekkel amit jóizlésü és becsületes játékos megvett és amivel nem lehet büszke se a győzelmére se a vereségére,amivel lesüllyeszti a klánja tagjait..nem mondom hogy az egész klánja olyan mint ö,mert ismerek párat közülük,akikről tudom hogy becsületes játékosok,akik talán nem is tudnak az ö módszereiről,mert akkor kilépnének a klánból vagy legalábbis lecserélnék mint vezér és akiknek a kedvéért legalább megprobálhatna becsületesen veszíteni.

Szégyen amit csináltál de megkérlek hogy ezt a harcmezőn játsszuk le,megmutatom neked hogy becsületes harcban is lehet győzni vagy veszíteni,mindegy,én akkor is büszkén tudok bárki szemébe tekinteni.
 

DeletedUser4544

Vendég
Chevallier az a V30as Radrorn nem?
Top3asok voltak a Collal, majd 2 hó folyamatos arma után átrakták a székhelyüket V32re, vagyis nekem köszönheted incze barátom, hogy összefutottál vele :D
 

DeletedUser11248

Vendég
De igen,ö az,Vigyó barátom,a tudása azóta sem változott és a játékstílusa sem..
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Most itt olvasgatom a fórumokat és nézem h a JÁTÉK így meg úgy de a szerón már nem látom:((
 

DeletedUser

Vendég
Azért nem voltál végig vezér :eek:

Chevalier ha itt van akkor legalább le tudunk rendezni néhány régi vitás ügyet is;)
 

DeletedUser

Vendég
Kár hogy így alakult, de nem értem hogy Chev miért lenne itt alávaló meg hasonlók?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Szép volt fiuk-lányok,ugy nézz ki ezt megcsináltuk:D

TémaEnnek a világnak hamarosan megkezdődik a végjátéka
Elküldvejúl 02, 2016 00:50:38
SKULLS klán a világ játékosok által irányított faluinak 70%-át birtokolja.
Ha a klán által birtokolt faluk aránya felmegy 75%-ra, a világ a végjátékba ér, amely 60 napig tart.

Ez azt jelenti, hogy a világban a következő változások mennek végbe:
  • A teljes befoglalás után nem kezdheted újra a játékot.
  • 60 nap múlva lezárjuk ezt a világot.
 

DeletedUser4544

Vendég
Gratula, de azért zuzzátok le azt a Top1 poziciós FS-t még a végén :)
 
Fent