Csevegő

DeletedUser16498

Vendég
dagika ez elég primitív hozzászólás volt...
biztos vagyok benne van olyan dolog is amit más simán tud te meg nem...

Akinek 6 év alatt ez nem tűnik fel,nehogy már én legyek a primitív!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16498

Vendég
Én is gratulálok, amiért sikerült valakit leszólnod, amiért kérdez. Így lehet elvenni valaki kedvét a játéktól, okoska.

Nem ismersz,de az elsők között szoktam lenni,akármelyik világról is legyen szó,aki segít,ha kell szájbarágósan elmagyarázok mindent.
Aki 6 éve játszik,az turista,ha ilyet nem tud.Kérdezzen segítek-segítünk,de ne ezt "hangoztassa".
 

DeletedUser18282

Vendég
Egyetértek az előttem szólóval 6 év nem kis idő .... Annyi idő alatt könyvet is lehetett volna írni a kh-ról
 

DeletedUser17450

Vendég
Egyetértek az előttem szólóval 6 év nem kis idő .... Annyi idő alatt könyvet is lehetett volna írni a kh-ról

Gondoltam rá, hogy írok róla, de nem hiszem, hogy ez sokat segítene a tudományos munkáimon.

Nos, mi van akkor, ha valaki 6 éve játszik, de nem feltétlen figyel oda minden apróságra? Én úgy gondolom, hogy senki sem szabad elítélni amiatt, hogy valamire nem figyelt oda. Én pl ezt az új nemesküldős dolgot sem vettem észre, amíg valaki nem szólt, hogy "hülye vagy, ha kézzel indítasz stbstb". Na akkor ezek szerint én is buta, oktalan és egyszerűen suta balf.sz vagyok, mert a régimódi dolgaimhoz ragaszkodom?

Hány és hány olyan játékos van, aki nem azért van itt, hogy minden pixelt kielemezzen stb. Aki csak kikapcsolódni jár erre az oldalra (játékra, mielőtt valaki megszólal, hogy ez nem egy egyszerű weboldal). Akkor ők is mind lenézhető emberek?
 

DeletedUser18282

Vendég
Gondoltam rá, hogy írok róla, de nem hiszem, hogy ez sokat segítene a tudományos munkáimon.

Nos, mi van akkor, ha valaki 6 éve játszik, de nem feltétlen figyel oda minden apróságra? Én úgy gondolom, hogy senki sem szabad elítélni amiatt, hogy valamire nem figyelt oda. Én pl ezt az új nemesküldős dolgot sem vettem észre, amíg valaki nem szólt, hogy "hülye vagy, ha kézzel indítasz stbstb". Na akkor ezek szerint én is buta, oktalan és egyszerűen suta balf.sz vagyok, mert a régimódi dolgaimhoz ragaszkodom?

Hány és hány olyan játékos van, aki nem azért van itt, hogy minden pixelt kielemezzen stb. Aki csak kikapcsolódni jár erre az oldalra (játékra, mielőtt valaki megszólal, hogy ez nem egy egyszerű weboldal). Akkor ők is mind lenézhető emberek?



Tegyük fel , te 6 éve laksz otthon és nem tűnik fel hogy a gép amit minden nap használsz "xy" márkájú , szerinted az normális ? Lehet hogy pici apróság , de 6 év alatt azért elég szépen ott van az emberben ez az érzék , és nem hiszem el , hogy soha nem támadta volna ugyan abból a faluból ugyan azt a célpontot legalább 10X lovaggal és lovag nélkül
Valamint ez elég sűrű kérdés volt ..... Régen ....
 

DeletedUser17450

Vendég
Tegyük fel , te 6 éve laksz otthon és nem tűnik fel hogy a gép amit minden nap használsz "xy" márkájú , szerinted az normális ? Lehet hogy pici apróság , de 6 év alatt azért elég szépen ott van az emberben ez az érzék , és nem hiszem el , hogy soha nem támadta volna ugyan abból a faluból ugyan azt a célpontot legalább 10X lovaggal és lovag nélkül
Valamint ez elég sűrű kérdés volt ..... Régen ....

Nézd. Amilyen gép megtetszik az megveszem. Nem a gyártót figyelem, hanem azt, hogy mit tud. Nekem amit használok 3 éve van meg, de nem sűrűn nézem, hogy milyen a márkája. Ha megkérdezné valaki, tán nem is tudnám. Laptom azt jóvan. Működik és kész.

A lovagtéma pedig nem más mint figyelmetlenség:
-Ha KL-lel mész valahova, akkor logikusan azonosnak tűnik az időpont, pláne ha nagyobb távolságra mész.

Ha védekezni mész és tegyük fel nem küldesz lovagot, akkor nyilván nem tűnik fel, hogy lassabb, hiszen valamihez hozzászoktál már.

De itt egy példa:
Ha feljössz, valaki segítséget kér és véletlen küldöd a lovagot, nem a menetidőt nézed, hanem egyből rámész az okéra. Innentől fogva pedig érthető, hogy nem figyelt.
 

DeletedUser18282

Vendég
Nem most kezdted te sem én sem , ennyire alulra azert ne essünk le , ennyi erővel azt is jogosan feltételezhetném hogy a nevedet sem tudod hisz nem kérdezik meg csak van és kész ..... ennyire ne legyünk igazság osztók
 

DeletedUser18282

Vendég
És amúgy meg , minden fent van a fórumon , szokták mondani , hogy előbb láss aztán kérdezz ....
 

DeletedUser17450

Vendég
Nem most kezdted te sem én sem , ennyire alulra azert ne essünk le , ennyi erővel azt is jogosan feltételezhetném hogy a nevedet sem tudod hisz nem kérdezik meg csak van és kész ..... ennyire ne legyünk igazság osztók

Az igazságoszást nem én kezdtem. Lassan oda jutunk, hogy azt mondod nekem (ha már gépek), hogy "olyan hülye vagyok, hogy megérdemelnék egy Microsoft címkét"...

A kettő közt óriási a különbság. Amit Te írsz, az a való élet, ami pedig előtte volt, az pedig egy pixelmukijáték.

Ne keverjük a szezont a fa... na most majdnem olyat írtam, hogy kizárnak.:)
 

DeletedUser18282

Vendég
De ha játszol és 6 éve játszol akkor valószínűleg nem napi 2 percet játszol , 6 év alatt ez a játék , mivel időigényes , bele épül a rutinodba szóval hiába való élet vagy nem ez a részeddé vált és kész . Persze ezt ne keverjük össze a fanatikus gépfüggőkkel.
 

DeletedUser17450

Vendég
De ha játszol és 6 éve játszol akkor valószínűleg nem napi 2 percet játszol , 6 év alatt ez a játék , mivel időigényes , bele épül a rutinodba szóval hiába való élet vagy nem ez a részeddé vált és kész . Persze ezt ne keverjük össze a fanatikus gépfüggőkkel.

Egyet értek. Viszont nem mindenkinek van annyi ideje, amennyi mondjuk neked vagy nekem. Tehát ha nem figyel, nem figyel, de emiatt a véleményem nem változik. Nem neki kell esni, elmondani.

Fórum:
igen, le van írva, de én már azt hiszem 3 éve játszottam, mikor először néztem ki ide, a külsőre. A Súgót pedig nem használtam még soha. Láttam, de nem mentem rá. Ki tudja, talán itt hibázott, de ezért nem kell leszólni valakit.
 

DeletedUser18282

Vendég
Szerintem nem volt olyan komolyan nagy leszólás ez , nem " fikáztam " ész érvekkel állítottam azt , hogy ezt már tudnia kéne , vagy ha nem is tudja akkor előbb tájékozódjon és aztán írjon vagy kérdezzen
 

DeletedUser17450

Vendég
Szerintem nem volt olyan komolyan nagy leszólás ez , nem " fikáztam " ész érvekkel állítottam azt , hogy ezt már tudnia kéne , vagy ha nem is tudja akkor előbb tájékozódjon és aztán írjon vagy kérdezzen

Nyilvánvaló, hogy odafigyelt volna és tájékozódott volna, nem kérdezett volna a fórumon.
 

DeletedUser11248

Vendég
Mentségére legyen mondva hogy abból a 6-bol kb.4-t a V2-n töltött,amikor még nem voltak ezek a turbo fáklyák,amikor bár használtuk közbe a lovagot de nem volt ilyen kiemelkedő szerepe neki..vagyis annyit nem foglalkoztunk vele..akkor védekezésnél nem lovagért sírtak mint most,hanem védőért,utána írtak ha van küldhetted a lovagot is...és amit megfigyeltem hogy sok régi játékos még most sem állt át erre az új lovagra teljesen,mint ahogy sok klán sem..így ilyen bakik becsuszhatnak,neki ez,másnak más...
 

DeletedUser18111

Vendég
Akinek 6 év alatt ez nem tűnik fel,nehogy már én legyek a primitív!

Hát nem is én vagyok a primitív....
6 éve játszom mégis csak idén regeltem ide a fórumra.... és?? Meg voltam nélküle! A lovagot erősítésbe szoktam küldeni, ott meg tudom mi mennyi!! A többivel nem foglalkoztam, mi ebben olyan hihetetlen?:-DD
Köszönöm Incze de nem keresek mentséget mivel nincs mire!:-DD Nem itt kellene a védelmemre kelni!:-DD

És ezzel megköszönöm az építő és egyéb jellegű hozzászólásokat!:-DD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17710

Vendég
Szerintetek a v32-őn ki a yerő klán vagy kikre kell oda figyelni?

Komolyan kérdezed?
Nézd, rámentem a top1 adatlapjára, ezt találtam:
0cy25Sm.jpg

sőt, már megnéztem, hogy miben jobb még!
23:44-re vezet, ha összehasonlítom a jutalmakat! Kiütéssel győzött! :)

"A mentor
Képezz ki 1 tanítványt mentorként!
Ennek: pokora a szintje: 1"
"Emberbarát
Ajándékozz Prémium előfizetést 1 embernek.
Ennek: pokora a szintje: 2"
"Kalmárok királya (Fa - Szint 1)
Kereskedj 10 alkalommal a piacon.
Ennek: pokora a szintje: 3"
"Pontkirály (Fa - Szint 1)
Mássz feljebb a ranglistán és érj el 100 pontot.
Ennek: pokora a szintje: 2"
"Tapasztalt Harcos (Ezüst - Szint 3)
Játssz a Klánháborúban 3 éve.
Ennek: pokora a szintje: 5"
"Támadd meg a Kastélyt: Hadúr
Részvétel 6 kastély lerombolásában.
Ennek: pokora a szintje: 4"
"Támadd meg a Kastélyt: kövezd ki az utat!
Indítsd el a Tüzérségi támadást úgy, hogy elég zsoldost gyűjtesz hozzá!
Ennek: pokora a szintje: 4"
"Támadd meg a Kastélyt: kövezd ki az utat!
Indítsd el a Tüzérségi támadást úgy, hogy elég zsoldost gyűjtesz hozzá!
Ennek: pokora a szintje: 4"
"Támadd meg a Kastélyt: Vezesd a támadást!
Indítsd el a Támadást úgy, hogy elég zsoldost gyűjtesz hozzá!
Ennek: pokora a szintje: 4"

Top 2
Ő is lényegesen jobb, no nem annyival, a macsból már kijöttem, csak 23:29-re múl felül, de azért ő is többször kereskedett, mint 500.
top x a másodikon
Nem is értem, miért vették fel egyáltalán, pitiáner 100-at haladta meg a piacozása. Még ekkorát tévedni! Szerintem ki is teszik, ha nem bírja zsével, röppálya!

Nem bántom, de ezt rosszabb, mint a drog! Ez az új dizájner a kh-n! Szállj el, vegyél pp-t, a magasba repít!
no de gyerekek, egyszer, ha elmúlik a hatása, akkor mi lesz? Kis függők! :))
Mi lesz veletek drágassszágaim? Elvonási tüneteik remélem nem lesznek, de majd utazási iroda helyett, nyithatunk egy szanatóriumot?
[SPOIL]A térkép szélén, olyan zöld a fű(nem olyan fű , TE!), kék az ég, friss levegő, tavak, s hegyek.[/SPOIL]

Ugyi, nem bántanak ezért?
 
Fent