Csevegő

DeletedUser18265

Vendég
A napok telnek s telnek, Te sem voltál ennyire elemedben sőt pár HSZ-t láttam Tőled csak :)

muszáj kötekedni az emberekkel :)
Bármi ami van, mindig be be szólogatnak :D
Annyira bírom, beírok ide valamit, és jönnek ide a negatív vélemények :) ha zavar nem kell idenézned ;) csak ezt tudom ajánlani

Lehet egy kérésem Tőled ?
A V32 végén kérlek mond kérlek el ugyanezeket a szavakat, kíváncsi leszek rád bizony lesz e arcod majd akkor ezeket mondani :)
Előre is köszönöm


Nem negatív véleményt mondtam, csak tudod unalmas, hogy Vicc ez a klán, vicc az a másik klán is...
Hol van a te klánod?
Sehol.


Nem kell megvárnom a szeró végét megnyugodhatsz, kb 3 hónappal indulás után is ugyanezt fogom állítani, amikor már a MoB klánod már történelem lesz. V30-on se jutott volna tovább, ha lelkes nem veszi el tőled a vezetést...


Az meg, hogy nincs sok hozzászólásom, arra annyit mondanék, hogy nem találtam olyan érdemleges témát magamnak, amihez van közöm is, de ajánlom neked is gondold át a hozzászólásaid...ha a mondadód kevesebbet ér mint a csend, amit megtörsz vele...
 

DeletedUser18330

Vendég
Nem negatív véleményt mondtam, csak tudod unalmas, hogy Vicc ez a klán, vicc az a másik klán is...
Hol van a te klánod?
Sehol.


Nem kell megvárnom a szeró végét megnyugodhatsz, kb 3 hónappal indulás után is ugyanezt fogom állítani, amikor már a MoB klánod már történelem lesz. V30-on se jutott volna tovább, ha lelkes nem veszi el tőled a vezetést...


Az meg, hogy nincs sok hozzászólásom, arra annyit mondanék, hogy nem találtam olyan érdemleges témát magamnak, amihez van közöm is, de ajánlom neked is gondold át a hozzászólásaid...ha a mondadód kevesebbet ér mint a csend, amit megtörsz vele...


Hol lenne az előregizés napjaiban ? látom tájékozott vagy a V32-körül
Ilyenkor még csak gyűjtögetjük a játékosokat, ki érdemli meg hogy közénk tartozzon, és ki nem.

3 hónap az 90 nap, el ne felejtsd számolni, én nem fogom és a 91. nap-on írj rám kérlek Privátba ;) nem tudom, hogy lehet az ilyet észrevenni amikor még be sem indult a világ. Kérlek taníts :rolleyes:

de azért ez, amiket írtam érdemleges volt egy beszólásra nem, muszály volt magadból kiadnod mert nem tudod máshol, és jobb most jelen pillanatba beleokoskodnod
köszönöm az ajánlásodat, de nem élnék vele

Viszont félre vagy informálva !!!
Lelkesnek én adtam a jogot, és had éljen vele :) tudod mikor adtam neki oda, amikor Tilk IV-10 lelépett, bárkit megkérdezhetsz ott, nem Ő kérte, én adtam neki Szóval megint okos voltál dobok is egy pilótakekszet :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18265

Vendég
Hol lenne az előregizés napjaiban ? látom tájékozott vagy a V32-körül
Ilyenkor még csak gyűjtögetjük a játékosokat, ki érdemli meg hogy közénk tartozzon, és ki nem.

3 hónap az 90 nap, el ne felejtsd számolni, én nem fogom és a 91. nap-on írj rám kérlek Privátba ;) nem tudom, hogy lehet az ilyet észrevenni amikor még be sem indult a világ. Kérlek taníts :rolleyes:

de azért ez, amiket írtam érdemleges volt egy beszólásra nem, muszály volt magadból kiadnod mert nem tudod máshol, és jobb most jelen pillanatba beleokoskodnod
köszönöm az ajánlásodat, de nem élnék vele

Viszont félre vagy informálva !!!
Lelkesnek én adtam a jogot, és had éljen vele :) tudod mikor adtam neki oda, amikor Tilk IV-10 lelépett, bárkit megkérdezhetsz ott, nem Ő kérte, én adtam neki Szóval megint okos voltál dobok is egy pilótakekszet :D


Nem kell mentegetőzni, elég levelet kaptam a hisztidről, rosszabb voltál pár napja, mint egy fürdős....a :)

Lehet szépíteni, hogy te adtad neki a jogot meg stb, de elvette a vezetést a kezedből, szerencsére. Így legalább még itt vannak.

Adj egy telefonszámot, nehogy arról a világról is lelépj és ne tudjak neked írni, majd lövök inkább egy SMS-t, ha már hetedhéthatáron is tul jársz egy kisebb akadály miatt. ;)
 

DeletedUser18330

Vendég
most vérig sértettél Őszintén megmondom :( kérhetnék egy zsepit Tőled ?
Elvette saját kezemből nyújtottam neki :D azt se tudod miről beszélsz :D nincs jobb dolgod mint itt írogatni mert unod a saját életed is :) de nem baj nekem mindig van időm ilyen butákra mint Te :) Lehet szépíteni inkább elcsúfítottam :)
telefonszámot oké adok legalább nem az én pénzem megy
hetedhéthatáron ???!?!?!?!?!
hetedhétországon azta a büdös :D
De mostmár 2 pilótakeksz jár neked :) felhízlallak aztán leváglak mint egy kocát itt vidéken :D
 

DeletedUser18265

Vendég
Ezt a jó szokásod megtarthattad volna...

"Csak ennyit akartam, és nem Phazzer kérte, hogy ide írjak, csak Ő nem mer írni már sehova !!!!!!!!!!!"

A v30-as hisztire gondotlam, ami miatt, fel sem mertél jönni kh-ra, meg abba akartad hagyni, "magadba voltál zuhanva" egy barátod szerint ;)

Lehet, hogy törölték, nincs erőm keresgélni.
 

DeletedUser15718

Vendég
most vérig sértettél Őszintén megmondom :( kérhetnék egy zsepit Tőled ?
Elvette saját kezemből nyújtottam neki :D azt se tudod miről beszélsz :D nincs jobb dolgod mint itt írogatni mert unod a saját életed is :) de nem baj nekem mindig van időm ilyen butákra mint Te :) Lehet szépíteni inkább elcsúfítottam :)
telefonszámot oké adok legalább nem az én pénzem megy
hetedhéthatáron ???!?!?!?!?!
hetedhétországon azta a büdös :D
De mostmár 2 pilótakeksz jár neked :) felhízlallak aztán leváglak mint egy kocát itt vidéken :D

Kiscsibém...mikor beszélgettünk és mondtam pár dolgot. Nem arra gondoltam, hogy legyen akkora arcod amivel a napot is eltakarhatod. Azért te még semmit sem tettél le a kh asztalára. Nem kéne olyanoknak beszólni akik viszont igen.
 

DeletedUser18330

Vendég
Te meg ezt :)

Az meg, hogy nincs sok hozzászólásom, arra annyit mondanék, hogy nem találtam olyan érdemleges témát magamnak, amihez van közöm is, de ajánlom neked is gondold át a hozzászólásaid...ha a mondadód kevesebbet ér mint a csend, amit megtörsz vele...

De nincs kedvem veled veszekedni, elveszed a kedvem még a vasárnapi filmezéstől is :)
Úgyhogy részemről ennyi ha valamit akarsz privátba írj válaszolok megígérem :p
 

DeletedUser18330

Vendég
Kiscsibém...mikor beszélgettünk és mondtam pár dolgot. Nem arra gondoltam, hogy legyen akkora arcod amivel a napot is eltakarhatod. Azért te még semmit sem tettél le a kh asztalára. Nem kéne olyanoknak beszólni akik viszont igen.

Jaj most ezt nem mondjátok komolyan :D
inkább megyek filmezni sokkal jobb filmek is vannak mint ez a műsor
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Phazzer, végigolvasva ezt a pár oldalt szerintem teljesen jogosan szólt rád dögkeselyű. Te kritizáltad a Danger klánt, de amikor szembesítettek a tényekkel már egyből nem tetszett a dolog és azzal jöttél, hogy "negatív vélemény". Kérdem én, amit te csináltál az mi volt?
Engem nem zavar, ha nagy arca van pár embernek, feltéve ha már letettek valamit arra a bizonyos asztalra. Szerintem te még nem sok mindent vittél véghez a KH-ban, így vegyél vissza egy kicsit. :)
Foglalkozz inkább a saját klánoddal és tanulj a v30-ból.
 

DeletedUser

Vendég
Bravó!!!

Komolyan mondom itt az egész magyar szerver megszégyenítése folyik!!!

Miért nem lehet ezt a fórumot a rendeltetésének megfelelően használni???

Nézzetek már magatokba! Veszekedtek sértegetitek egymást.....

Itt klánhovatartozás nélkül lehetne segíteni, tanítani, ismétlem SEGÍTENI, TANÍTANI a játékra a másikat.

Senki nem tökéletes!!! Mindenki tanulhat a másiktól!!! Meglehetne beszélni sok jó dolgot ami később a hasznunkra lehetne!

De ami itt folyik hát enyhén szólva is a gyalázat kategóriájába tartozik!
 

DeletedUser18330

Vendég
Hát izé :D
megjött az erősítésem xD
Farmolok már v32-n :D Respect vezet :( :D

Igazából Fórumot olvasok :) V31-V28 kedvenc :D
 

DeletedUser17690

Vendég
Hali mindenkinek!!!

Látom rendesen fokozzátok-hergelitek egymást a V32-ö indulására várva:D
Hát egymást akár jelen van itt és akár nincsen,nem szabad sértegetni és minősíteni ez az egyéni véleményem:)
Mindenki sikeres a saját szemszögből nézve és ez ami a legtöbbet nyom a dolgokon,mindenki más és más dolgokat-történéseket tart fontosnak,így nehéz igazán okosat mondani.

Sajnos a Magyar KH egyre gyengébb és hígult mezőnye már valószínűleg nem fogja produkálni a "Bajnokok Ligáját" amit itt többen is beszéltétek.

Először is,mivel nagyon sokk jó játékos már végérvényesen elköszönt a játék-tol és ez csak fokozódik.
A gyors és pénzért meg szerezhető előnyök sokk valóban általam ismert jó harcos nem tartja igazságosnak,mert a vélemény szerint ez már nem az ügyesség-kitartás-akarat és temérdek sokk ráfordított idővel rendelkezők megszerezhető győzelme,hanem a pénzen megszerezhető győzelme van már a mai KH-ban és ez az igazi KH-s társadalomnak már elégé keserű érzést varázsol,így egyre többen lelépnek.....sajnálatos én is követem a példájukat,habár én nemigazán tartozok közéjük de már nekem sem igazi már a pp-vel lassan már megnyerhető KH-s élet és V25 után elhagyom a KH nevű játékot.

Amit meglehet vásárolni,már nem adja azt az izgalmat ami mi régóta játszó játékosok megszoktunk.....


Ha már nem lehetek az Ördög....akkor leszek maga a Sátán.....
 

DeletedUser17450

Vendég
Kedves Játékosok!

Sokszor elgurul a gyógyszer tény és való, viszont mások sértegetését és a személyeskedést kerüljük el. Itt mindenki egy pixel, nem húsvér emberi lény. Tény, hogy pont én beszélek. Viszont az emberek változnak. "Az ellenségeid közt hamarabb találsz barátot, mint barátok közt ellenséget". Erre személyes példám is van. Itt van damas8. Előtte szótoltottuk egymást elég sokszor, de mikor összefutottunk, kellemes meglepetés ért mindkettőnket. Kiderült, hogy egyikünk sem az az elvetemült sötét alattomos gazember, hanem tisztességes polgár, munkába járó ember. Emberileg és játékosilag is tisztelek mindenkit, aki játszik és a játék örömét keresi, nem egymás csesztetéséért jár ide. Természetesen van pár ember, akinek nem bocsájtok meg semmilyen körülmények közt, de csak a játékon belül, hiszen a való életben nem feltétlenül ugyan az az ember áll velünk szemben, akit a játékban megismertünk.

Egymás klánjának ócsárolása kicsinyes dolog, ezt már megtanultam. Mindenkinek van értéke, minden csapatnak van értéke. Egy agyagdarabból is lehet csodaszép vázát kreálni. Itt minden játékos, legyen kezdő vagy 11x-es szervezgyőztes, ugyan annyi esélye van. A tapasztalat nem feltétlen előny, hiszen sokszor lebecsüljük azt, akit gyengébbnek tartunk. Nyilván sokan jártunk már így. Az összeszokott csapatokban is van pár új ember, még kezdő játékos is. Én a magam részéről szeretem a kezdő játékosokat, hiszen lehet őket tanítani, sok sok mindenre. Sokan a kezdőket lenézik, pedig egyik másik igenis nagy értékkel bír. Nálunk is volt a 19-en pár kezdő játékos, akik millió, vagy több millió ponton állnak különböző szerveren. Ez nem más, mint tanítás és foglalkozás kérdése.

Ezzel el is értem a mondandómhoz. Sokan mondják, a KH mélyrepülésben van és nem tudunk ellene mit tenni. Az én véleményem: DE IGEN TUDUNK! Hogyan? Egyszerű. A kezdő játékosoknak meg kell mutatni a játék szépségét. Vannak itt olyan extra klasszis emberek, akik többet tudnak erről a játékról, mint a munkájukról, hát akkor tessék tanítani a képzetlenebb játékosokat, azokat akik ismerkednek a játékkal. Kicsit a térkép? Nem a térkép kicsi, hiszen minden világ 100 kontis, csak annyira kevés az ember, hogy nem lakják be a világ felét sem. Ez a kezdő játékosok hiányából és a régiek elmenetelével tovább fog csökkenni.

A lényegi dolgokat leírtam, köszönöm a figyelmet!

Chevalier
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Sokszor elgurul a gyógyszer tény és való, viszont mások sértegetését és a személyeskedést kerüljük el. Itt mindenki egy pixel, nem húsvér emberi lény. Tény, hogy pont én beszélek. Viszont az emberek változnak. "Az ellenségeid közt hamarabb találsz barátot, mint barátok közt ellenséget". Erre személyes példám is van. Itt van damas8. Előtte szótoltottuk egymást elég sokszor, de mikor összefutottunk, kellemes meglepetés ért mindkettőnket. Kiderült, hogy egyikünk sem az az elvetemült sötét alattomos gazember, hanem tisztességes polgár, munkába járó ember. Emberileg és játékosilag is tisztelek mindenkit, aki játszik és a játék örömét keresi, nem egymás csesztetéséért jár ide. Természetesen van pár ember, akinek nem bocsájtok meg semmilyen körülmények közt, de csak a játékon belül, hiszen a való életben nem feltétlenül ugyan az az ember áll velünk szemben, akit a játékban megismertünk.

Egymás klánjának ócsárolása kicsinyes dolog, ezt már megtanultam. Mindenkinek van értéke, minden csapatnak van értéke. Egy agyagdarabból is lehet csodaszép vázát kreálni. Itt minden játékos, legyen kezdő vagy 11x-es szervezgyőztes, ugyan annyi esélye van. A tapasztalat nem feltétlen előny, hiszen sokszor lebecsüljük azt, akit gyengébbnek tartunk. Nyilván sokan jártunk már így. Az összeszokott csapatokban is van pár új ember, még kezdő játékos is. Én a magam részéről szeretem a kezdő játékosokat, hiszen lehet őket tanítani, sok sok mindenre. Sokan a kezdőket lenézik, pedig egyik másik igenis nagy értékkel bír. Nálunk is volt a 19-en pár kezdő játékos, akik millió, vagy több millió ponton állnak különböző szerveren. Ez nem más, mint tanítás és foglalkozás kérdése.

Ezzel el is értem a mondandómhoz. Sokan mondják, a KH mélyrepülésben van és nem tudunk ellene mit tenni. Az én véleményem: DE IGEN TUDUNK! Hogyan? Egyszerű. A kezdő játékosoknak meg kell mutatni a játék szépségét. Vannak itt olyan extra klasszis emberek, akik többet tudnak erről a játékról, mint a munkájukról, hát akkor tessék tanítani a képzetlenebb játékosokat, azokat akik ismerkednek a játékkal. Kicsit a térkép? Nem a térkép kicsi, hiszen minden világ 100 kontis, csak annyira kevés az ember, hogy nem lakják be a világ felét sem. Ez a kezdő játékosok hiányából és a régiek elmenetelével tovább fog csökkenni.

A lényegi dolgokat leírtam, köszönöm a figyelmet!

Chevalier


És itt a lényeg játékos társaim!
 

DeletedUser14522

Vendég
"Kedves Játékosaink,

Először a magyar Klánháború történetében a v32 világon kerül bevezetésre a Prémium Tőzsde. A Prémium Tőzsde fogja felváltani a Prémium kereskedelmet, egyelőre ezen az egy világon.

A legnagyobb változás az lesz, hogy többé nem lehet közvetlenül más játékosokkal prémium pontért nyersanyagot cserélni, de a tőzsdén, mint a való életben, a megfelelő ajánlatért a csere lehetséges. Ez a módszer lehetővé teszi, hogy mindig lehessen megfelelő ajánlatot találni, és nem kell többé várni más játékosok ajánlataira, vagy arra, hogy a te ajánlatod valaki elfogadja.
Lehetséges lesz a blokkolt pontokat a Tőzsdén felhasználni.

A rendszer rövid ismertetője:

Tőzsdei árukészlet és kapacitás
Minden kontinensen egy Tőzsde működik. Minden tőzsdének saját kapacitása van, amelynek adott kapacitása van minden nyersanyagból - ezt a mennyiséget tudja tárolni. A Tőzsde mindenkori raktárkészelte és kapacitása fogja meghatározni a kereskedelmi rátát. A nyersanyagok kisebb értéken kerülnek megvételre amikor a készlet tele van, és magasabbon, ha a készlet kevés. Amikor a Tőzsde raktárkészlete megtelik, többet abból a fajta nyersanyagból nem tud felvásárolni. Amikor a Tőzsde raktárkészlete kiürül, többet abból a fajta nyersanyagból nem tud eladni.

Ajánlat elhelyezése
Meg lehet adni a vásárlási ajánlatokat a "vásárlás" és az "eladás" mezőkben, és a rendszer automatikusan megmutatja a várható eladási/vételi értéket, amely a mindenkori arányokon alapul.

Kereskedelem
Amikor elhelyezel egy ajánlatot, a Tőzsde tenni fog egy vételi/eladási ajánlatot a jelenlegi piaci helyzet alapján, amely minden esetben kerekített összeg. Amennyiben elfogadod ezt az ajánlatot, akkor megtörténik a nyersanyagok mozgatása közted s a Tőzsde között. Az általad eladott nyersanyagot a te kereskedőid szállítják, vásárláskor a Tőzsde kereskedői szállítják az árut. Mindkét esetben ugyan annyi időbe telik a szállítás.

Adó és növekedés
Nyersanyag vásárlás során a megvásárolt nyersanyagnak egy kis része levonásra kerül, hogy így a Tőzsde adott nyersanyagbeli kapacitása növekedhessen. Minden nap a kontinensek árutőzsde kapacitása automatikusan összehangolásra kerül az ár, és a raktárkészlet optimalizálása érdekében.



Amennyiben kérdés merülne fel, kérdezzetek nyugodtan!"



oké, kérdezek nyugodtan:

ezt (pénzhelyettesítő eszközzel, "pp"-vel való tözsdézést) a magyar tőzsdefelügyelet látta már?
és ezen a kis magántőzsdén belüli magán adóztatást a nav?
jogászotok/ügyvédetek Magyarországon van-e, aki ezeknek utánnanézett mielőtt kihirdetnétek, beindítanátok a bizniszt ?
 

DeletedUser17710

Vendég
NAV meg a jogászok!

Valaha tetszett a tetris, s mivel játszani akartam vele, vettem magamnak egyet. Széltében hosszában ezt árulták, s a fityfenét sem érdekelt, hogy látta már-e a NAV, vagy egyeztettek-e a honi jogászokkal!
[SPOIL] Elég régóta játszom, s eszembe sem jutott, hogy ez a sok vas, ami itt túlcsordul a raktárakból, vajon hogyan segíthetné a magyar acélipart?
Ha tudtok vmi jó megoldást, akkor a fatelepből én is kérek egy kis cuccost. Tényleg, azért pénzért van az is, nem?
HHHAAA már dolgoznak a jogászok, akkor nem lehetne elintézni nekem egy koncessziót? Tuti arra szavazok, aki koncessziót ad nekem, egy kis mutyiért még én leszek a legHANGOSabb, s még azt is szeretni fogom, ha bevezetik a rezsicsökkentést, s mondjuk vmi adókedvezmény a családosoknak!
Egyébként régóta gyanús nekem a gazdálkodj okosan játék is, mekkora bevételt jelentene kis hazánknak, ha megadóztatnánk! Esetleg a duálfiókokra az első éjszaka, elhálás jogát mondjuk odalehetne adni az arisztokratáinknak, nem?
Sőt, biztos piszkálja a ti csőrötöket is, hogy mi játszunk, s az INNO gazdagszik! Ilyet? Imperialista, bár a szó igazi értelmével nem vagyok tisztában, ezért még hozzáteszem, hogy le burzsujokkal, s robbantsunk ki forradalmat is. Mi, szegíííny kizsákmányolt játékosok, akiket ostorral kényszerítenek a játékra, eleget szenvedtünk már, fogjunk össze, csináljuk meg ..., vagy izé, a tv-ben hallottam, s olyan jól hangzott ott.
Tőzsde, fúj! Leszek felügyelő bizottsági tag. Önként vállalom! :)
Annyi a lényeg, hogy lekenyerezhető vagyok, nincs annyi kevés PÍÍÍNZ, amit el ne fogadnék! ;)

[/SPOIL]
 

DeletedUser14522

Vendég
én szindikátust szeretnék elérni, a koncesszió nem akkor buli .... és persze én is teljesen lekenyerezhető vagyok, vivát lojális unortodoxia! ;)

/de hogy mi köze a tetris-nek egy itt-a-pp-hol-a-pp szerű progresszív pénzgyűjtéshez ... azt kifejthetnéd bővebben ;) ... csak nem befizettél egy nyóckerületi tetriskölcsönzőbe egy nagyobb betétet és aztán minden sikeres síkidom leejtéskor levontak a számládról egy fix és egy változó összeget? ... mert akkor érteném :D/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17710

Vendég
A szindikátusban én is benne vagyok, egyszer már fel is léptem egy kis kultúrházban, s nagy sikerünk volt. :) :p

Na szóval, ha nem tetszik a tetris, akkor nem játszom vele!
Tényleg, pedig annyi volt itthon régebben, de vmiért biztos kiment a divatból, s már biztos a kukában végezte, s ha ez a tetrisz sem fog tetszeni, akkor majd nem játszom, nem veszem meg, s nem a többieket fogom okolni, de hogy úgyis megveszik.

akkora ütőkártya van a kezemben, én fizetek. Megveszem, vagy nem veszem meg! Én nem szoktam a hátam mgé nézni, de úgy rémlik, hogy senki sem kényszerít ide engem sem!

Menjünk a v32-re és játszunk egy jót! 3 napig tart ez a csoda is, s ha kicsit megszínesíti a játékunk, akkor nyerünk vele pár játékost, aki az ilyesfajta játékélményre van kihegyezve, ha pedig mégis halva született ötlet, akkor nem bánom, leszek én is alcapo ne.
 
Fent