Csevegő

Deleted User - 1079264

Vendég
Megjegyezném, hogy Montipapa fiókjában már nem Monti van, azaz MHC egy hamisítvány (lesz).

V18-on átadta a fiókját grimanyónak, s át is nevezték. Utána visszaregelt az eredeti nevén. A története így elveszett, de a név az igazi.
 

DeletedUser14687

Vendég
V18-on átadta a fiókját grimanyónak, s át is nevezték. Utána visszaregelt az eredeti nevén. A története így elveszett, de a név az igazi.
A mostani Montipapa fiókban szerintem nem az igazi monti van, mások is ezt a véleményt osztják.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Majd kiderül :) Én csak annyit tudok, amit leírtam, hogy az eredeti beregisztrálta a régi nevét. Ezt bizonyos idő után meg lehet tenni, ha az átadott fiókját átnevezték. Valószinűleg pont azért csinálta, hogy ne vehesse el akárki a nevet. De nem találgatni kell, hanem megkérdezni tőle skype-on, vagy facen :p
 

DeletedUser18330

Vendég
nekem azt írta skypot, Facet nem használ már tehát semmi más nem marad :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Facere kiirta,azt gondolom nem kapták el az accal együtt.Szóval valószinüleg ő az.
De tökmindegy,nem értem hogy lehetnek még ennyi idő után is nagy számok,mikor 4 szeróból 3mat buktak.
Nem sok vizet fognak zavarni,max az én agyvizemet fogja Monti a gerinctelenségével :D
 

DeletedUser18330

Vendég
Joestet, hat ez az MHC, en nem tudom kik ezek de ha szabad igy elnem ezzel a szoval az mhc bol viccet csinaltak... :-( de sebaj mar nekem azzal jottek nyernek... hat inkabb hagyjuk 4 vilagbol 1 en nyertek talan... mellesleg a hitleres filmet nem akarjuk ujra vagni es szerintem jobb ha befejezik a vilagot mert egyszer mi vagyunk a bunkok... szemetek nagy arcuak :) masodjara szovit ajanlannak es hat szerintem az mhc nem tett ilyet soha :) rogton szovi xdddd, tudjuk bizonyitani paran hogy montipapa nem tert vissza :) levelek vannak rola es fotok ha kell belinkeljuk ide mert vicc ami ott volt... kitunni egy volt vezeto nevevel nem illik foleg h nem is o az :) csak azoknak gratulalok akik ezt a parodiat es ahogy bulibaro tarsam fogalmazott babazsurba nem megyunk foleg h a klanbol szinte mindenkit meghivtak ;-)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15024

Vendég
Joestet, hat ez az MHC, en nem tudom kik ezek de ha szabad igy elnem ezzel a szoval az mhc bol viccet csinaltak... :-( de sebaj mar nekem azzal jottek nyernek... hat inkabb hagyjuk 4 vilagbol 1 en nyertek talan... mellesleg a hitleres filmet nem akarjuk ujra vagni es szerintem jobb ha befejezik a vilagot mert egyszer mi vagyunk a bunkok... szemetek nagy arcuak :) masodjara szovit ajanlannak es hat szerintem az mhc nem tett ilyet soha :) rogton szovi xdddd, tudjuk bizonyitani paran hogy montipapa nem tert vissza :) levelek vannak rola es fotok ha kell belinkeljuk ide mert vicc ami ott volt... kitunni egy volt vezeto nevevel nem illik foleg h nem is o az :) csak azoknak gratulalok akik ezt a parodiat es ahogy bulibaro tarsam fogalmazott babazsurba nem megyunk foleg h a klanbol szinte mindenkit meghivtak ;-)

Szerintem visszaért az ugazi Montipapa mert csak nem tudja a valaki a emailom,skypom,facen mindenhol irt bár nem a visszatérését de igy pár év után emailt kapok tőle fura ,de ha jön tuti összeáll az MHC (remélem )
 

DeletedUser17710

Vendég
1. Szóval, akkor montipapa igazi, bárki is van a fiókjában! :) Reményeim szerint nem megtévesztett játékosok csatlakoznak hozzá, mert hamisságra építkezni, olyan, mintha futóhomokra akarnánk várat.

2. A múltat nem róják fel nekik, sem előnyként, sem hátrányként, egyik sem igazán sportszerű, nem szimpi.
 

DeletedUser18330

Vendég
Hát én beszélgetek MHC-sekkel, az igaziakkal hozzáteszem, és nem Monti van benne elvileg...
 

DeletedUser14659

Vendég
Valaki mondja meg miért kell ennyit csámcsogni egy hamis klánon? :)
 

DeletedUser18330

Vendég
Szerintem zárjuk is le amugy ezt a témát
nagyon belevalósiak voltak azok akik ezt tették, ilyen tettekkel jöhetnének a tanyánkra ganézni, ugyis már kéne !
röhögtünk egy jót meg meglepődtünk :D :D De ja zárjuk le inkább a témát és beszélgessünk valami szépről...
Mindjárt itt az iskola gyerekek :)
 

DeletedUser17710

Vendég
Ha nem igazi, akkor esetleg ennek a sokan örülhetnek, hiszen nem nyerte el sokak tetszését az MHC klán.
Soha nem voltam tag, de úgy ítélem meg, hogy e magyar kh történetében igen fontos fejezetet jelentenek ők, s nem igazán fog meg az az ellenérv, hogy 4-ből egyet nyertek. Valamiért nem is tartom fontosnak, hogy utána nézzek!

Egy legenda!

Mindig győzködtek, hogy játsszam köztük, de igyekeztem elkerülni őket. Bár én is azt hiszem, mint sokan mások, hogy nem azonos a mai account, a régivel, de mi közöm nekem hozzá? Maximum, majd igyekszem távol tartani magam tőlük.

grimanyo lenne a fiókban? Számomra a neve fényesebben ragyog, mint a montipapa név, bár azt is leszögezem, hogy elfogult vagyok, s csak azt az időszakot veszem figyelembe, amikor még mellettem kezdte a játékot a V8-on.
Nem lehet rossz, sem így, sem úgy számomra! Legyőzhetek egy legendát, illetve, végignézhetem egy tömeg klán létrejöttét! Ahogy elnézem, ez utóbbira van nagy esélyem.

Egyre kevesebb az igazán nagy név, a nagy visszatérőknek csak örülök, mert talán fokozhatják a játékélményt.
Egyébként örülök, hogy egyre többeknek nem jelent gondot megismerkedni a játék alapvető fogásaival.

Jó lenne már egy olyan szerver, ahol valóban az ész dominálna, ahol eljuthatnánk odáig, hogy stratégiák ütköznének stratégiákkal, s ne az emberi gyarlóság, árulások, becstelenségek határoznák meg a szervert. Ahol nem utálnánk a másik klánt. Ahol nem kellene festeni az ellenségképét, csak egyszerűen a jobb nyerne egy jó klán legyőzve!
 

DeletedUser18330

Vendég
Szép is lenne Alma :( Hátha összehozunk egy ilyet V32-n :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem igazi, akkor esetleg ennek a sokan örülhetnek, hiszen nem nyerte el sokak tetszését az MHC klán.
Soha nem voltam tag, de úgy ítélem meg, hogy e magyar kh történetében igen fontos fejezetet jelentenek ők, s nem igazán fog meg az az ellenérv, hogy 4-ből egyet nyertek. Valamiért nem is tartom fontosnak, hogy utána nézzek!

Egy legenda!

Mindig győzködtek, hogy játsszam köztük, de igyekeztem elkerülni őket. Bár én is azt hiszem, mint sokan mások, hogy nem azonos a mai account, a régivel, de mi közöm nekem hozzá? Maximum, majd igyekszem távol tartani magam tőlük.

grimanyo lenne a fiókban? Számomra a neve fényesebben ragyog, mint a montipapa név, bár azt is leszögezem, hogy elfogult vagyok, s csak azt az időszakot veszem figyelembe, amikor még mellettem kezdte a játékot a V8-on.
Nem lehet rossz, sem így, sem úgy számomra! Legyőzhetek egy legendát, illetve, végignézhetem egy tömeg klán létrejöttét! Ahogy elnézem, ez utóbbira van nagy esélyem.

Egyre kevesebb az igazán nagy név, a nagy visszatérőknek csak örülök, mert talán fokozhatják a játékélményt.
Egyébként örülök, hogy egyre többeknek nem jelent gondot megismerkedni a játék alapvető fogásaival.

Jó lenne már egy olyan szerver, ahol valóban az ész dominálna, ahol eljuthatnánk odáig, hogy stratégiák ütköznének stratégiákkal, s ne az emberi gyarlóság, árulások, becstelenségek határoznák meg a szervert. Ahol nem utálnánk a másik klánt. Ahol nem kellene festeni az ellenségképét, csak egyszerűen a jobb nyerne egy jó klán legyőzve!

Na végre Valaki kimondta a frankót!

Lehet itt szájkaratézni meg a másikat lehordani a háta mögött. Igazán lovagias dolog!!!

Az MHC neve akkor is fémjelez dolgokat. Akár tetszik valakinek akár nem.

De azt senki nem vonhatja kétségbe hogy ha évek múltán is beszéd téma akkor azért csak tudtak valamit.

Senki sem legyőzhetetlen!!!
 

DeletedUser15024

Vendég
Na végre Valaki kimondta a frankót!

Lehet itt szájkaratézni meg a másikat lehordani a háta mögött. Igazán lovagias dolog!!!

Az MHC neve akkor is fémjelez dolgokat. Akár tetszik valakinek akár nem.

De azt senki nem vonhatja kétségbe hogy ha évek múltán is beszéd téma akkor azért csak tudtak valamit.

Senki sem legyőzhetetlen!!!


De akkor az email fiokját is átadta másnak nekem arról jelentkezett be amit még v5-ön adtam meg neki és csak neki.
Én v5-óta csak köztük játszottam,kipróbáltam másik 2 klánt is nekem nem jött be egyszerűen nagyon jó társaság jött össze én azért szeretek velük játszani 1-2 emberrel tartom a mai napig a kapcsolatot,de ők sem találják a helyüket.
4-1 győzelem ez igaz bár inkább 3-1 mondanék mert már az egyik világ nem igazi MHC -volt. Illetve hozzátennék ennél egységesebb csapatot sosem láttam amikor egyik világot abbahagytuk minden klántga egyszerre törölt,szóval az összetartás vitathatatlan.
 

DeletedUser18330

Vendég
De akkor az email fiokját is átadta másnak nekem arról jelentkezett be amit még v5-ön adtam meg neki és csak neki.
Én v5-óta csak köztük játszottam,kipróbáltam másik 2 klánt is nekem nem jött be egyszerűen nagyon jó társaság jött össze én azért szeretek velük játszani 1-2 emberrel tartom a mai napig a kapcsolatot,de ők sem találják a helyüket.
4-1 győzelem ez igaz bár inkább 3-1 mondanék mert már az egyik világ nem igazi MHC -volt. Illetve hozzátennék ennél egységesebb csapatot sosem láttam amikor egyik világot abbahagytuk minden klántga egyszerre törölt,szóval az összetartás vitathatatlan.

Hát lehet nincs egységesebb de jó klán azért az MHC sosem szabad lebecsülni :D
 

DeletedUser

Vendég
Hát lehet nincs egységesebb de jó klán azért az MHC sosem szabad lebecsülni :D

Az egység mint olyan relatív. Azokban a klánokban akik már letettek valamit arra a bizonyos asztalra (legyen az régi vagy feltörekvő klán) mindben volt egység!

Tehát Én inkább az adott klánok motivációját tartom döntő tényezőnek. Valamint a Vezéreik képességét hogy a tagjaik motivációját szinten tartsák.

Nem okoskodni akarok, pusztán a véleményem írom le!
 

DeletedUser18330

Vendég
De neked van jogod "okoskodni" Visszahoztad a "sírból" az ASG-t V27-en és mi szívtuk meg :D
Régi szép idők :)
szép harcokkal :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Rettentő jó dolgot írtál, egy befolyásoló tényezőt ami a V18on is durván közre játszott, méghozzá a motiváció.
Nem akarom lekicsinyiteni a V18 gyözelmét, de!

Az MHC az elején, rendkivül meglépett és már zsebben érezhették a gyözelmet, érezték is. Jött sok nagy klán.
Gagáék Odajáa, CNN damastul, theostul v8as inso.
MHC mellé a V10es Cord.
Amíg volt motiváció nagy klán, hasított az MHC.
Az Elmék se vállalta fel a nevét jóideig! A PHX igazán V18 gyözelmével vált elismerté. Lelépett a CNN, legyözték a Cordot, eltünt a játék/oda/inso klán.
Igazán nagy név akkor még nem maradt. A v18 gyözelme után köszönhették sokan a hírnevet. Nem pedig az előéletükkel.

V20on elindult Sparta. Roki a fél MHC-t átvitte, 3 hóig tolták is kb. Ez idő alatt lelépett, elvitte az északi frontharcosait V18ról az MHC-nak roki, mert azthitte megvan a gyözelem és mentek hogy legyözhessék Sparta-t, ment is az okoskodás erről külsőn, ha valaki visszaakar olvasni.

Akárki akármit mond, de ha V18on nem lép le a CNN, vagy egy Sparta kaliberű klán marad, nagyobb motivációja lett volna az MHC-nek. Hibáztak többször is, mert Monti ezt vagy nem mérte fel, vagy nem tudott vele mit kezdeni. Úgy meg nem tud mit kezdeni Monti egy V18al, ha a fél klánja motivációt keresve V20on játszik, Sparta ellenében.
 
Fent