Csevegő

DeletedUser4544

Vendég
Például V30at motiváció hiány miatt fejezem be. Nem tartom méltó ellenfélnek az ottaniakat. Ezért vagyok csak V28on, és ha V28 után játszanék új világon, az csakis egy újabb Bajnokok ligája lenne, ahol megfelelő, méltó ellenfelek lépnének pályára, egy PHX vagy egy Elmékes Arkhival szívesen összemérném még az erőimet....
 

DeletedUser

Vendég
...Úgy meg nem tud mit kezdeni Monti egy V18al, ha a fél klánja motivációt keresve V20on játszik, Sparta ellenében. ...

Kedves vigyori86 ne haragudj hogy ezt a mondatod emelem ki, de itt van a "másik kutya" elásva!

Az Inno túl sűrűn nyitja a világokat!!! Magyarul ha egy világ eléri a "derék" fázist már nyitja is a következőt! Ezzel hígítja a már meglévő világot, és alapjaiban teszi lehetetlenné egy adott klán vezérét. Hogyan teremtsen/tartson szinten motivációt a vezér ha mindig adott az a lehetőség hogy az ember új világot kezdjen???
Valamit ki kellene találni az Inno-nak amivel korlátozni tudná a világokról való elvándorlást!
Tehát amíg az emberek szabadon mászkálhatnak világok között addig bizony kicsi az esélye hogy BL döntő legyen! :)

Itt bele értem a saját ASG klánom is. Mi is bele kaptunk más világokba, de alapjában csak vergődésnek nevezhetem amit a V27 kivételével művelünk.

Viszont egy teljes létszámú MHC, Sparta, Respect, Elmék, ASG, PHX (a teljesség igénye nélkül írom most ezt! Ne vegyétek fejem ha kihagytam klánokat!) szerverbe azért szivesen benne lennék!
 

DeletedUser4544

Vendég
Megértem az elkeseredésedet de!
Inno mit lát?
Az adott illető tolja a PP-t V18on MHC-ba és V20on Sparta ellenében.

Ha játszik egy játékos 2-3 világon, 2-3szor annyi pp-t vesz, használ el. Amíg ezt látja nem fog korlátozni, minek korlátozna, ha 3szor annyi lóvét tud keresni?

Ezenkivül a Bajnokok Ligája szerverek igazán csak nekünk jók, supportnak, innonak nem.

Tudod miért?
Mindenki tudja a legtöbb pp-t a szerver kezdetén fogyasztják el a játékosok. Nyersanyagvásárlás miatt. Ha egy bajnokok ligája szeró létrejön, állófalak lesznek, sok játékossal igaz, de hosszú ideig tart, és kb 2-3 hó után márcsak a fiokkezelő és prémiumfelület megy, meg addig a farmkezelő, míg felnem szedik a barbikat.
Hidd el felkell szedni a barbikat, mert egy bajnokok ligájába iszonyat sokat számít, hogy egy CNN/Nh/E.e/Ew-s falvaid közé tud.e jutni és 35 percről nemeselni. Így egymást rákényszerítettük V28on, a barbizásra.

Viszont ha pörgetik a szervereket, félév-év alatt lezajlanak, az nekik jó mert amit bezér nyit újat, beletolt egy csomo pp-t a nyersanyagba, vége a szerónak, indul a következő.....Sokkal több pp forog akkor nekik, mintha hosszú bajnokok ligája szervereket tartanának.
 

DeletedUser4544

Vendég
Nézd meg a nyitott V28 előtti világokat.
V24: most zárták vége.
V25: PHX zsebébe, sztem 2 hó és vége. Megindult a tömeges Kacsa törlés.
V26: RTN szétesett Szuper lett belőle, hatalmas előnyre téve így az LT klán, akik valszeg hamarosan behuzzák a szerót.
V27: =WWU= igen közel a gyözelemhez.
V28:
Nh család -----12.377falu
Ew család -----11.769falu
E.e család-----8.653falu
Egyszóval kiegyenlített a mezőny és 3 klán még érdekelt a szervergyözelemben.
Október 23.án indult a szerver, akkor lesz 1 éves.
Nem nehéz megjósolni hogy még rettentő sok hátra van annak, aki diadalmaskodni fog.
Vagyis 100% hogy V28 előtti összes szervernek vége lesz de szerintem még V28 mögötti szerverek közül is jópár hamarabb fog zárni...
Miért lenne jó ez az Innonak? Csak 200pp-t a prémiumfelületre használunk, meg páran +200fiokkezelőre. De sokan azt nem veszik.

Egyszóval ha megnézed igazán sok pp az első félévbe megy, aztán már kevés. Ezért fognak bevezetni új dolgokat, de ezt már elemeztük Arkhival. Mi már várjuk a védelmi miliciát, hogy védelmet vehessél. Védőket. Hidd el sokan abba is tolnak majd pp-t. Aztán majd a sereggyártást is tuti felgyorsítják pp-vel.

Mi a jővő? Féléves gyors speed szerverek, pp lehuzások, és hidd el addig mindenki tolja, míg egyszer elnem mondhatja nyertem.
Egyébként a Bajnokok Ligája szervernek, szerintem a Classic szervert gondolták, azért hogy a régi módi játékosok megtalálják még a helyüket, ahol szeretnének még játszani.
 

DeletedUser

Vendég
Hát ezekben kétség kívül van igazság.

De Én nem kifejezetten az Inno gazdaság politikájára értettem amit írtam. Arra céloztam hogy mennyire nehéz egyben tartani a kemény magokat!

Hidd el így elfog laposodni a magyar szerver, és a komoly Kh-s játékosok inkább külföldi szerókon nyomják majd.

Lehet hogy jönnek 13-15 éves gyerekek akik eltolnak pár száz pp-ét. De szerintem Ők nem fognak életet lehelni a leülepedett játékba.

Most idézek az ASG-WWU csevegőből:

"...Megnézitek az új szervereken alig indulnak. A fele csak pp-zni megy, utána töröl.

Az újításokkal próbálták lekötni/ új embereket bevonzani, hogy a full béna is tehetséges legyen, de ez kevés.

Számomra már az az élmény sincs meg ami anno volt. Tavaly is kihagyás után visszatérve toltam rendesen... mostanában meg már van hogy felnézek és ennyi.

Jó volt szép volt. Talán esetleg majd egy jó csapattal külföldi szerveren lehetne próbálkozni. Pl németeknél ott van pörgés, csak ott PP-t rendelni... :D ..."

És ezt nagyon sokan így gondolják a régiek közül sajnos!
 

DeletedUser17710

Vendég
Hendrik Klindworth, egy német kisváros lakosa, mára multi milliárdos!
Lehet én vagyok?
Lehet,hogy mégse! Elég jó vagyok németből. Te, ezek ugyi nem büntetnek meg? Egyrészt kérdeztem,.másrészt meg ....

Na...

"A PHX igazán V18 gyözelmével vált elismerté. Lelépett a CNN, legyözték a Cordot, eltünt a játék/oda/inso klán."

A játék klán létre sem akart jönni, ha az ODA(gaga) nyílt lapokkal játszik, tudta, hogy mennyire érzékeny vagyok a becsületre, s mégis hátam mögött paktumot kötött egy másik klánnal! Ennek a paktumnak semmi értelme sincs, ha az én játékstílusom nézzük! Jöttem, láttam, győztem! Gaga, igazán tiszteltem, nélküle nem nyertem volna szervert. Mégis megütöttem, mert 100-szor elbukom inkább, mint hogy közöm legyen egy áruláshoz, vagy alantas diplomáciai manőverhez.
Én amikor kiléptem a 18-on, azért léptem ki, mert nem voltam hajlandó egy másik klánban folytatni, nem voltam hajlandó elismerni, hogy azért regisztráltam, hogy veszítsek. Én úgy mentem a v18-ra, hogy nyerni akarunk, nem úgy, hogy egy másik klán sikerének letéteményesei leszünk!


Inso? Ha tudom, hogy ott vannak, akkor beállok közéjük. Nem vettem észre őket.

A lényeg, hogy a játék klán csak valami ellen jött létre létre, s nem vlamiért! Amikor kiváltunk, abban a pillanatban tudtuk, hogy nem akarunk szervert nyerni!
A játék klánban nem volt egyetlen egy játékos sem, akit átvertünk, hitegetünk, de egyetlen sem, aki pl. az MHc-val akart szervert nyerni! Amikor meghallottuk, hogy vannak olyanok akik nem támadhatók, azt árulásnak éltük meg.
 

DeletedUser14522

Vendég
Rettentő jó dolgot írtál, egy befolyásoló tényezőt ami a V18on is durván közre játszott, méghozzá a motiváció.
Nem akarom lekicsinyiteni a V18 gyözelmét, de!

Az MHC az elején, rendkivül meglépett és már zsebben érezhették a gyözelmet, érezték is. Jött sok nagy klán.
Gagáék Odajáa, CNN damastul, theostul v8as inso.
MHC mellé a V10es Cord.
Amíg volt motiváció nagy klán, hasított az MHC.
Az Elmék se vállalta fel a nevét jóideig! A PHX igazán V18 gyözelmével vált elismerté. Lelépett a CNN, legyözték a Cordot, eltünt a játék/oda/inso klán.
Igazán nagy név akkor még nem maradt. A v18 gyözelme után köszönhették sokan a hírnevet. Nem pedig az előéletükkel.

V20on elindult Sparta. Roki a fél MHC-t átvitte, 3 hóig tolták is kb. Ez idő alatt lelépett, elvitte az északi frontharcosait V18ról az MHC-nak roki, mert azthitte megvan a gyözelem és mentek hogy legyözhessék Sparta-t, ment is az okoskodás erről külsőn, ha valaki visszaakar olvasni.

Akárki akármit mond, de ha V18on nem lép le a CNN, vagy egy Sparta kaliberű klán marad, nagyobb motivációja lett volna az MHC-nek. Hibáztak többször is, mert Monti ezt vagy nem mérte fel, vagy nem tudott vele mit kezdeni. Úgy meg nem tud mit kezdeni Monti egy V18al, ha a fél klánja motivációt keresve V20on játszik, Sparta ellenében.


egy frászt, a sikertelenség vette el a motivációjukat, nem pedig fordítva .... a könnyű szervernyerés önigérete, meg előre dicsekvése volt a motivációjuk alapja, amikor kiderült, hogy a kezdeti erőfölényes rohanás után a már kiegyenlített viszonyok közt ezért hosszan meg is kéne küzdeni, akkor elszállt a motivációjuk ... az ilyen az nem csapat, sosem küzdöttek, nem tartottak ki veszteségben is egymás mellett ... a v5-ös közös törlésük sem az összetartást, hanem a küzdőképesség hiányát jelzi
 

DeletedUser15024

Vendég
egy frászt, a sikertelenség vette el a motivációjukat, nem pedig fordítva .... a könnyű szervernyerés önigérete, meg előre dicsekvése volt a motivációjuk alapja, amikor kiderült, hogy a kezdeti erőfölényes rohanás után a már kiegyenlített viszonyok közt ezért hosszan meg is kéne küzdeni, akkor elszállt a motivációjuk ... az ilyen az nem csapat, sosem küzdöttek, nem tartottak ki veszteségben is egymás mellett ... a v5-ös közös törlésük sem az összetartást, hanem a küzdőképesség hiányát jelzi

Ez vicces, már bocs de olyan irogat az MHC-rol aki sosem ismerte igazán őket ,én igen csak velük voltam,de sok ez nekem hogy magyarázkodjak neked . Kiváncsi lnneék a te kis klánod ha egyedül kéne felvenni 10 klán ellen a versenyt hogy végeznétek valószinő elöbb buknátok mindenkinél.
 

DeletedUser18330

Vendég
de amugy miért az MHC még mindig a Téma ? :D
Nem ők azok :)
 

DeletedUser17666

Vendég
Ez vicces, már bocs de olyan irogat az MHC-rol aki sosem ismerte igazán őket ,én igen csak velük voltam,de sok ez nekem hogy magyarázkodjak neked . Kiváncsi lnneék a te kis klánod ha egyedül kéne felvenni 10 klán ellen a versenyt hogy végeznétek valószinő elöbb buknátok mindenkinél.

:D :D kiváncsi lennék ki az veluk voltam..én voltam veluk nem is akármien pozícióban :D nem is kis erdeményekkel......neked nem kell magyarázkodni sem :)
másrészt az elsok kozott tudtam volna meg montipapától ha indulna az =MHC= :) részemrol KB ennyiiiiiii!! :)
 

DeletedUser15024

Vendég
:D :D kiváncsi lennék ki az veluk voltam..én voltam veluk nem is akármien pozícióban :D nem is kis erdeményekkel......neked nem kell magyarázkodni sem :)
másrészt az elsok kozott tudtam volna meg montipapától ha indulna az =MHC= :) részemrol KB ennyiiiiiii!! :)

Milyen pozicióban voltál milyen néven:Én spartacus 78 és zsozsi78 néven v5-v9-v14-v18 ha jol emlékszem a világokra:)
 

DeletedUser18330

Vendég
Azért ez kicsit durva :D
Danger lett a kamu MHC-ból :D
"Montipapa" sincs már benne, fogadni mernék törölni fogja az accot az a valaki :) Meglepő fordulatok emberek :) Ezt minek kéne elneveznünk ? Vicc vagy inkább valamilyen másik megnevezés ? :)
Én ezen most nagyon nagyot nevettem :D
 

DeletedUser18021

Vendég
Ezen most megakartál lepődni?? :) szerverkezdéskor mindig vannak ilyen klánok ....
 

DeletedUser18330

Vendég
na jó, de hogy ma már 2. klánnév váltáson vannak túl, csak a mai nap :D
 

DeletedUser18265

Vendég
Phazzer!

Pár napja, még nem voltál ennyire elemedben, nem kell elszállni magadtól, mert adtál egy nevet egy klánnak, ami most más világon jó helyen áll.

Attól a te klánod, ugyan olyan szinten marad, mint az az MHC vagy Danger, amire azt mondtad, hogy Vicc...körülbelül a 0-án.
 

DeletedUser18330

Vendég
A napok telnek s telnek, Te sem voltál ennyire elemedben sőt pár HSZ-t láttam Tőled csak :)

muszáj kötekedni az emberekkel :)
Bármi ami van, mindig be be szólogatnak :D
Annyira bírom, beírok ide valamit, és jönnek ide a negatív vélemények :) ha zavar nem kell idenézned ;) csak ezt tudom ajánlani

Lehet egy kérésem Tőled ?
A V32 végén kérlek mond kérlek el ugyanezeket a szavakat, kíváncsi leszek rád bizony lesz e arcod majd akkor ezeket mondani :)
Előre is köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent