V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Csak azért beregeltem,megnézzem mennyi van még vissza.Van még idő,valaki legyen már annyira tökös és csavarjon egyet ezen a marhaságon,menjen tovább és győzzön aki ledarálja a másikat :)
 

DeletedUser

Vendég
Jobban átgondolva a dolgot...

Nem az A*D klánnak gratulálok, ....

hanem az értelmi szerző(k)nek :), valamint azoknak a játékosoknak, akik (valószínűleg) iszonyatosan sok időt, aktivitást áldoztak abba, hogy mindezt összehozzák.. megvalósítsák..
Mivel ez egy stratégiai játék, stratégiai szempontból mindenképp elismerésre méltó amit összehoztak.. ;) A lehetőség mindenkinek adott volt..

Gratulálok az =MHC= játékosainak is, akik szépen vezették a világ ranglistáját.. Sajnálom őket.. Kivéve Respiit, mert megint bebizonyosodott, hogy a pökhendi, megalomán viselkedésével újra csak megbukott (az olvasottak alapján főleg emberileg) .. és sajnálom, hogy Respii húzásával, fröcsögésével ... még jobban elrontja egy remek klán hírnevét.
Arra kérnék mindenkit, hogy 1-2 játékos viselkedése miatt ne ítéljen el minden jelenlegi és múltbéli =MHC= tagot.. vannak ott jó emberek is.. nagyon remek emberek..
Legfőképp Montit sajnálom, aki rengeteg időt és barátokat is áldozott ezért a győzelemért, ami nem valósult meg..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15883

Vendég
Minden elismerésem az MHC klánné nagyon jókat lehetett velük csatázni!
Habár én személyesen nem tapasztaltam csak helyettesítésen át de megfogtam 200nemesüket :)
Szívesen harcolnék még a jövőbe ellenük de most 2hónap pihit fogok tartani :S
volt egy nagyon jó mhc-s spanom is a háború ellenére nazZen :)

De sajnos az elmúlt 2-3napba sok mhc-s játékosba csalódtam!
Sokan elkezdtek trágád módon beszélni.

Valamint örömmel halom hogy elismertétek a klánomat az M.F-t .
Sosem gondoltam volna hogy agrival ilyen jó csapatot szedünk össze és egy jó vezetőt (lezsót)!
 

DeletedUser

Vendég
Jobban átgondolva a dolgot...

Nem az A*D klánnak gratulálok, ....

hanem az értelmi szerző(k)nek :), valamint azoknak a játékosoknak, akik (valószínűleg) iszonyatosan sok időt, aktivitást áldoztak abba, hogy mindezt összehozzák.. megvalósítsák..
Mivel ez egy stratégiai játék, stratégiai szempontból mindenképp elismerésre méltó amit összehoztak.. ;) A lehetőség mindenkinek adott volt..

Gratulálok az =MHC= játékosainak is, akik szépen vezették a világ ranglistáját.. Sajnálom őket.. Kivéve Respiit, mert megint bebizonyosodott, hogy a pökhendi, megalomán viselkedésével újra csak megbukott (az olvasottak alapján főleg emberileg) .. és sajnálom, hogy Respii húzásával, fröcsögésével ... még jobban elrontja egy remek klán hírnevét.
Arra kérnék mindenkit, hogy 1-2 játékos viselkedése miatt ne ítéljen el minden jelenlegi és múltbéli =MHC= tagot.. vannak ott jó emberek is.. nagyon remek emberek..
Legfőképp Montit sajnálom, aki rengeteg időt és barátokat is áldozott ezért a győzelemért, ami nem valósult meg..

Nagyon szépen köszönjük. A tiéd volt eddig talán az egyetlen normális pozitív hozzászólás. Tisztában voltunk vele hogy harcal nem győzhetünk. Respi...
Hát azt ott nagyon beszívta. Sajnálom.
 

DeletedUser

Vendég
Végjáték külső szemléletből

Tisztelt játékosok!


Elnézést hogy én is bele vau vau, de látom nagyon megy a vita.

Nos a szervert az AD nyerte. Tény! Az hogy az MHC veszített? Végülis igaz, mert a szervert elvesztették. Az is igaz hogy konkrétan nem lettek legyőzve, de a szerver nem is erről szólt. Véleményem szerint akik résztvettek a végjátékban, mindenkinek csak tisztelet jár. Van akinek a kitartásáért, van akinek a taktikai érzékéért. Az MHC taktikailag kapott ki. Hogy összefogtak ellenük, ez is tény. Mint ahogy az is, hogy ahol elindulnak mindig ez lesz. Mindehol összefognak majd ellenük. Hogy miért nem szeretik őket pontosan, azt nem tudom. Én akárhányszor beszéltem valamelyik taggal még V14-en, mindig normálisak voltak. Az is igaz hogy az MHC és az MHCovi megjelent V17-en. Azon biztos hogy nagyon gyorsan fognak fejlődni, ha komolyan elindulnak. Nehéz is lesz őket megállítani, ha lehetséges egyáltalán.

Egy szó mint száz, én az összes végjátékban szereplő játékosnak Csak GRATULÁLNI tudok!
 

DeletedUser

Vendég
igazából biztos köszöni mindenki a gratulációt,de valójában nem fogadhatjuk el,mert NEM VOLT végjáték

ez 1 normál szerveren kb a tárgyalás eleje lehetett volna semmi több

itt tudod mennyi volt a végjáték? pontosan 2nap és semmi több:D

felnőtteket vettek palimadárnak,de sajna ebben mi hibáztunk,mert voltunk olyan buták,hogy regeltünk 1 ilyen semmit sem érő szerverre és tényleg ez volt az igazi hülyeség részünkről..

Minimum a kitartást Díjjazni kell! Még ha nem is vagy elégedett a szerverrel. A taktikai húzás amit az AD csinált azt is illene elismerni. Nektek meg a kitartást.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem túl cinikus vagy. Nem nyerhettek meg mindig mindent. De olvastam egy játékos profilján még anno(sajnos már nem tudom kién láttam), hogy az MHC is csinált hasonlókat. Nem akarok igazságot tenni, csak nem tetszik ahogy megy az oda vissza beszólás a fórumon. Nem szoktam írkálni, mert nam vagyok híve. De akkor is na! Nyertek és pont. Szerintem teljesen felesleges ezen rugózni. Gyerünk új szerverre és nyomás tovább. Sajnos minden szerver győzelemnél meg van ez hogy a győztest fikázzák. Ha jól emlékszem, mikor ti nyertetek akkor is ez volt. Szerintem az akkori MHC-seknek sem esett olyan jól, mikor pocskondiázták őket. Ezen túl kell lépni.

Én már annak is örülök ha olyan nagy játékosok ellen kapok ki, akiket mindenhol ismernek a KH-s szervereken.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Pár nappal a zárás után szeretnék énis hozzászolni a v14 es világhoz....!

Eloszor is szeretnék minden hátsószándék nélkül gratulálni a gyöztes klánnak..., felismerték azt amit fel kellett, hogy ennek a világnak van egy sajátossága és mivel máshogy nem igen nyerhettek volna meglépték amit megkellett....teljesen mindegy milyen fegyelmezett, csapatmunkával,stratégiával haladsz elöre mikor 12 titokfaluval rendelkező egyén összeáll és már le is zárul a világ....!

Sokan kérdezték érzek e keserüséget, dühöt.....egyáltalán nem, mert pontosan tisztában vagyok a társaim, a klánunk erejével....az én/mi szemünkben mi gyöztünk és ez az érzés mindennél nagyobb.....folyamatosan harcultunk szinte minden fronton és tettük a dolgunkat...
A titokfalu ami éppen van/volt, nagyon egyszerü bevédeni sziklára ezt mindenki tudja , igy hiába a dominancia...semmit se értünk vele!
Én jómagam pontosan tisztában voltam vele hogy csak idő kérdése mikor észlel rá egy ellenséges vezetőség hogy csak ez az egy fegyvert lehet bevetni ellenünk!
Maga a klánháború nem erről szól,mert itt sok köze nem volt se diplomáciának se a bárdok erejének.....!
Tudtuk hogy nagyon sokan azért regeltek be hogy megállitsanak, ezzel tisztában is voltunk, igy maga az MHC ellenesség a titokfaluk begyüjtésénél és annak beolvasztásánál kedvezett....!
Ez van , igy jártunk de valamiért én mégis emelt fővel járok és büszke vagyok az összes tagomra aki odatette magát és mikor ránézek a tabellára, látom hogy megint jól kezelték azt a bizonyos "Hengert"....és ami talán még ennél is fontosabb...CSAPATban tették....., ránk lehet hideget meleget mondani , de mi nem váltunk nevet, kiállunk bárkivel/bárkikkel szemben , nem futamodunk meg és bár tudom néhány tagomból kijött a feszültség és ezáltal olyan hangnemet engedett meg aminek itt helye nincs , de aki érdemes rá mint ellenfél azt mi tiszteljük és ha elbukunk kezet nyujtunk és gratulálunk! Sokan elfelejtik mi is a játék neve és annak lényege : Klánháború......

Nem akarom elvenni az AD től a dicsőséget, isten ment....megnyerték...ennyi, bár sokat elmond egy általunk ellenséges klán profilja... :

http://hu14.klanhaboru.hu/game.php?village=6910&screen=info_ally&id=6506

Hogy mit hoz a jövö? átgondoljuk.....keresni kell a kihivást,mert anélkül nehéz....meglátjuk

THIS IS =MHC=

Montipapa
 

DeletedUser3884

Vendég
Gratulálok a győztes klánnak,mert ők tudták egyedül,hogy ez a szerver igazából miről is szól! Nem a játéktudás,a faluszám,az elit klán és a LET, LEV a lényeg,hanem a 12 titok megszerzése és ezt úgy látszik,csak ők ismerték fel. Ügyes húzás volt,megérdemlik a győzelmet,taktikusan tettek is érte,mindegy milyen eszközzel,övék a szerver!
 

DeletedUser8008

Vendég
Sziasztok!

Pár nappal a zárás után szeretnék énis hozzászolni a v14 es világhoz....!

Eloszor is szeretnék minden hátsószándék nélkül gratulálni a gyöztes klánnak..., felismerték azt amit fel kellett, hogy ennek a világnak van egy sajátossága és mivel máshogy nem igen nyerhettek volna meglépték amit megkellett....teljesen mindegy milyen fegyelmezett, csapatmunkával,stratégiával haladsz elöre mikor 12 titokfaluval rendelkező egyén összeáll és már le is zárul a világ....!

Sokan kérdezték érzek e keserüséget, dühöt.....egyáltalán nem, mert pontosan tisztában vagyok a társaim, a klánunk erejével....az én/mi szemünkben mi gyöztünk és ez az érzés mindennél nagyobb.....folyamatosan harcultunk szinte minden fronton és tettük a dolgunkat...
A titokfalu ami éppen van/volt, nagyon egyszerü bevédeni sziklára ezt mindenki tudja , igy hiába a dominancia...semmit se értünk vele!
Én jómagam pontosan tisztában voltam vele hogy csak idő kérdése mikor észlel rá egy ellenséges vezetőség hogy csak ez az egy fegyvert lehet bevetni ellenünk!
Maga a klánháború nem erről szól,mert itt sok köze nem volt se diplomáciának se a bárdok erejének.....!
Tudtuk hogy nagyon sokan azért regeltek be hogy megállitsanak, ezzel tisztában is voltunk, igy maga az MHC ellenesség a titokfaluk begyüjtésénél és annak beolvasztásánál kedvezett....!
Ez van , igy jártunk de valamiért én mégis emelt fővel járok és büszke vagyok az összes tagomra aki odatette magát és mikor ránézek a tabellára, látom hogy megint jól kezelték azt a bizonyos "Hengert"....és ami talán még ennél is fontosabb...CSAPATban tették....., ránk lehet hideget meleget mondani , de mi nem váltunk nevet, kiállunk bárkivel/bárkikkel szemben , nem futamodunk meg és bár tudom néhány tagomból kijött a feszültség és ezáltal olyan hangnemet engedett meg aminek itt helye nincs , de aki érdemes rá mint ellenfél azt mi tiszteljük és ha elbukunk kezet nyujtunk és gratulálunk! Sokan elfelejtik mi is a játék neve és annak lényege : Klánháború......

Nem akarom elvenni az AD től a dicsőséget, isten ment....megnyerték...ennyi, bár sokat elmond egy általunk ellenséges klán profilja... :

http://hu14.klanhaboru.hu/game.php?village=6910&screen=info_ally&id=6506

Hogy mit hoz a jövö? átgondoljuk.....keresni kell a kihivást,mert anélkül nehéz....meglátjuk

THIS IS =MHC=

Montipapa


Bár személy szerint nem ismerem és nem is beszélgetem eme játékossal.
A leveléből kitünik, hogy igazi vezető.
 

DeletedUser14931

Vendég
Jah és annyit megjegyzek még, hogy az MHC úgy "bukta el" a szervert hogy egyetlen egy titkot nem veszített el...

Ilyet ne állíts,mert nem igaz:

IGEN, TITOK! BEVÉDVE! (572|456) K45 10,495 19810723 [=MHC=] Teemmy [TEMP] 2012-06-09 - 23:26:26



És az,hogy 2,5honap után el tudtátok venni az csakis azért volt mert épp klántalin voltam(az első szervernyerésünk lehetőségét ünnepeltük), és mivel nem történt semmi v14en, így nem is néztem fel...
Én emiatt nem is szóltam, köpködő kobra jókor jött jó emberre, egyedül Őt ismerem el! Bár nem volt lehetőségem jót háborúzni Vele, de remélem lesz esélyem rá!
Én mesélni csak a saját szemszögemből tudok, és csakis valós dolgokat.
Remélem egyszer megtapasztalom h sárdobálás helyett más is így fog tenni az MHC- sek közül.
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a győztes klánnak,mert ők tudták egyedül,hogy ez a szerver igazából miről is szól! Nem a játéktudás,a faluszám,az elit klán és a LET, LEV a lényeg,hanem a 12 titok megszerzése és ezt úgy látszik,csak ők ismerték fel. Ügyes húzás volt,megérdemlik a győzelmet,taktikusan tettek is érte,mindegy milyen eszközzel,övék a szerver!

mondjuk ez is igaz :)
De azért nézzünk jobban a mélyére a dolgoknak....

Egy kis empátiával :
Ha mondjuk Nálam lenne a titok ,akkor vajon miért állnák át ?

Ezen gondolkodjon el mindenki.
Akik átálltak ,egyszerűen csak bele akartak kerülni a győztes klán tagjainak névsorába.

Valaki összehozta ezt a dolgot,annyival hogy levelet írt a titkokat birtokló személyeknek,hogy "Te figyu, mit szónál ahhoz ,hogy összehoznánk egy csapatot ,akik a titkokat birtokolják, és így benne leszel a győztes klánba . Na ? mi nyernénk meg így a szervert "
Erre a tag rábólintott ,mert elsőnek lenni jó dolog,így megalakult a "titkok klánja" .
ENNYI !!
viszlát !
48 óráig a titkokat (pláne hogy még mozgathatóak is) egy csecsemő is meg tudja védeni.....
a LET-LEVhez pedig játéktudás is kellett ,tehát a véleményem összegezve :

Ehhez nem kell teljesítmény, vagyis amit alkottak egy NAGY NULLA !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Én 2 napja itt meglehetősen felháborodott hangvételű bejegyzést tettem a győzelem ilyen formájával kapcsolatban. Sajnos kívülállóként nem voltam kellően tájékozott. Azt gondoltam, az itteni megjegyzések alapján legalábbis az jött le számomra, hogy 12 titokgazda összeállt és senki mással nem törődve csináltak egy klánt, amivel győztek. Azt hittem, ez az eddigi segítőik, társaik hátrahagyásával történt. Az éles bírálatom ebből fakadt. Elnézést kérek az A*D klán tagjaitól, hiszen az azt követően meginduló felvételek azt mutatták, hogy aki részese volt ennek a győzelemnek, azok helyet kaphattak a győztes klánban.

Megértem ugyanakkor a szervert vezető, katonailag megszoríthatatlan klán csalódottságát is.

Olvasgatva a történéseket és jobban belelátva azokba már nem mondom azt, hogy a V14-nek csak vesztesei vannak. A V14-et megnyerte az A*D klán, az egyetlen módon ahogyan azt megnyerhette. Gratulálok nekik!

Ugyanakkor ezt a szervert úgy nyerték meg, hogy nem győzték le a fő riválisukat. Nyertek, elvitathatatlanul.
De az MHC úgy veszített, hogy nem győzték le őket.
 

DeletedUser

Vendég
Stratégiailag alul maradtak, de katonailag és területileg nem..
 

DeletedUser4544

Vendég
stratégiában sem maradtunk alul...+kéne érteni,hogy nem lehetett mit tenni....100 ember nem reegelhet minden kontira:D titkot foglalni meg lehetetlen ha nincs területi fölény.....fáklyás lovag...és akkor hol van még a gyalog-NL



tessék már gondolkozni 1 kicst...azért az nem olyan nehéz dolog

neked meg pláne tudnod kéne Kio,mivel jelen voltál és láthattad még ez is elég szellős regelés volt,mikor mindenki jött nekünk

Most nem értek veled egyet.
Stratégiailag legyöztek benneteket, hisz ők megkaparintották a 12 titkot. Nektek is lehetett volna erre lehetőség, méghozzá az elejét csesztétek el.
Temp többet tudott ajánlani a titkot birtokló játékosnak mint ti. Itt buktatok meg. A Temp meglovagolta a gyengeségeteket, azt hogy sokan utálnak titeket, így azzal mentek mindenkihez, gyertek hozzánk és állítsuk meg a Mhc-t. Itt kellett volna felnőni a feladathoz. Ja és nem pp meg hasonló ajánlatokra gondoltam. Ti is mondhattátok volna, gyertek Mhc-be és nyerjük meg a szervert. Montinak jó a meggyőző képessége, úgyérzem a szervert akkor buktátok el, amikor lerakták a titkokat timeg harcolni akartatok értük, nempedig összegyüjteni.
Hiába hogy semmibe se nézem ezt a stratégiai gyözelmet amit csináltak, attól még nyertek. Azis biztos amúgy, ha nem lett volna ezen a szerveren Mhc, akkor ez nem jön létre. Mivel ez a gyözelem, összeállás nem a szervergyözelemért ment főképp, hanem azellen hogy ne a MHC nyerje meg ezt a világot....
 

DeletedUser

Vendég
Dark itt nem arról van szó,hogy összeállt 12 ember,meg a védelmük,hanem arról hogy ezek mind az ellenségei voltak az MHC-nek,kivéve az AD.
Tehát ez igazából az mhc csinálta így,hisz mindenki az ellensége volt,akinél volt titok.(nem volt egyszerű 48 óráig megtartani a titkot,világvége hangulat.)
Visszatérve a WOD klánra,ők is részt vettek volna ebben,csak túl sokat akartak és kértek volna ettől a szövetségtől.(Tehát mint aki kimaradt azért írták ezt.)
Ja és ilyenkor jöttek azok a tagok,akik nem csináltak semmit sosem,hogy ők is az AD-be akarnak tartozni.Minden klán kapott egy limitet amivel bejőhet a fő klánba.
Valaki élt vele,valaki nem is akart jönni,csak vége legyen a servernek és olyan is volt aki csak azért hogy ne ti győzzetek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent