V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
??

Még mindig ez a téma?:)

Ki van írva a kezdetektől, hogy mire megy a játék, nem tudom mi olyan érthetetlen ebben...

Ha lesz egy olyan világ, ahol LET re megy, akkor nyilván ott az fog számítani, de gondolom ott meg majd az lesz a téma, hogy miért nem gólra játsszák?:))

Ez olyan mintha egy 1:0 ra elvesztett focimeccsen azt mondaná a vesztes, hogy ez nem igazság, mert nekünk sokkal több bedobásunk volt...

Abszurd az egész, kár ezen rágódni.
 

DeletedUser15675

Vendég
Hát megint vicces dolgokra bukkantam pár oldallal hátrébb :D

Ilyenek vannak hogy(sacc/kb)
Tönkre tettétek a játékunkat csúnya A*D,mert rengeteg pénzt beleöltünk és segítettük a szervert meg bla bla bla,és most ki fogja megtéríteni azt a sok ezer pénzt amit most fizettünk be,mielőtt lejárt a szerver estébé estébé

Annyira cukrok vagytok.:)

Most komolyan el kéne keserednünk?...Főleg ha mondjuk az ilyen felszólalás mondjuk egy Rokitól jön?(no offense,csak példa)

Most komolyan nagy anyagi megterhelést helyeztünk a pici válllacskáitokra?:)

...kemény 10ezreket öltök bele a játékba,és ezt elég gyakran,ha a plusz szolgáltatásokat is nézzük(nyersibónusszal,kereskedő-izével,felezgetésekkel,meg minden egyébbel együtt)
Gondolom nem a mezei munkásosztály kiemelkedő rétegeiből jönnek az ilyen játékosok.
Ebből pedig az következik,hogy igenis van rátok az a szó,hogy [SPOIL]TEHETŐS[/SPOIL]
Ebből pedig az következik,hogy igenis,NEm vág titeket hanyatt az ilyen téma különösebben.:)
Főleg gondolok itt olyanokra,akik egyszerre több világon is tolják,eszik,inhalálják,zabálják a prémet.

Bőven nem fértek bele abba a szövegkörnyezetbe,hogy ti most kétségbe vagytok esve,mert odalett pár ezer pont...És hogy ezt még a másik oldalon lévőkre lelki terror formájában próbáljátok önteni...hát ez már szánnivaló.:)

JA a másik.

Ilyen komment is volt,hogy(kb):
[SPOIL][..] segítettük a befizetésünnkel a szervert,meg a játékot stb stb[/SPOIL]
Mindig a suppik,meg a németek vannak elővéve mindenért...akkor mi a francért fizettek a fejlesztésekért nekik?:)
Ja hát persze...mert manapság ugye minden pénzbe kerül a klánháborún,meg anélkül nem lehet túlélni,nem lehet normálisan játszani meg a többi szokásos sablonszöveg.
Ez Egy Baromság. Az igazi tudás az,mikor nélküle törekszel arra,hogy a legtöbbet hozd ki magadból,pár száz faluval...de ez szubjektív..lejjebb a lényeg.
[SPOIL]Lehetsz te akármennyire is orbitálisan nagy pro gigafiók,akkor is csak egy infúzión élő mutáns vagy.
A prém-infúzió neked megad mindent ami ahhoz kell,hogy a legkisebb erőfeszítéssel a legtöbbet csikard ki annak előnyeit a világod keretein belül.
Ki sem mernéd próbálni milyen lehet nélküle.
Ezért mindig megveszed az utánpótlást.
És hatására egyre nagyobb és nagyobbra nősz,csak úgy mint az ezzel járó hataloméhséged.
mindjárt előtör belőled az állat,ha egy kicsi is kárba veszne ebből a téged ellátó dologból. Ezt láthattuk itt is szép számban.:)

Valahogy az alkoholizmus,és a szerencsejáték-függőséggel kapcsolnám össze ezt.:)
Az elsővel azért,mert a leállás nem megy,vagy csak nagyon nehéz.
A másodikkal meg,mert "anyagi megterhelés".(az első nem,ha fröccsözöl :D)

Egyáltalán nem tudom sajnálni az ilyen embereket.:)
Elhitette veletek az innogames,hogy prém nélkül nem tartjátok a lépést. és ti ezt bevettétek.
Arra nem is gondoltok,hogy amíg ti 1000xes sebességgel versenyeztek valvak ezreivel a top1 helyért,mennyi de mennyi kisebb prémtelen játékos kedvét veszitek el a játéktól ezzel. Amíg nektek 3 kattintás alatt megszervezi a pp a napi dolgaitokat meg mindent,addig azok kemény munkával alakítják a dolgaikat. már aki komolyan gondolja.
Fel sem tudjátok fogni szerintem ezt..vagy ha igen,nem vesztek róla tudomást..
És még ti sírtok,hogy egy ilyen szervergyőzelem hanyattvágott titeket lelkileg,meg zsebileg.

[/SPOIL]
Hiteltelenek vagytok. ennyi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
...

Gondoltam így lassan a vége felé ( remélem vége lesz ) én is megteszem a magam hozzászólását tiszta vizet öntve a pohárba mind két rész felé. Pár tag pár hónappal ezelőtt köztünk én is kiléptünk a SET ből nyílvánítva ellenszenvünk a vezetőség és a szervezetlenség felé. Megalakult az A*D klán 4-5 taggal. Kis idő mulva 21 tag top5 5 titokkal. Akkor volt az MHC nak 9 SET nek 6. MHC val MNT kötöttünk mivel a vezetőségből több tag inkább odahúzott volna a szervezettségbe összetartásba. Folymatosan arról leveleztek montival mikor olvadunk kapunk rangot jogot kutyát macskát. Igazából nekem ez nem nagyon tetszett. Nyertes klánban lehettünk volna de mégsem mi nyerünk. Az eredmény ugyan az lett volna csak akkor a másik oldal pocskondiázik nem az MHC. Jelzem ez amit leműveltek az utóbbi napokban már szánalmas kategóriába tartozik. Igazából nemtudtam eldönteni mi a helyes, de az biztosan nem hogy az MHC oldalára állok morálisan TELjesen szétrombolva a másik oldalt ami már így is alig állt a lábán. AZ én unszolásomra jött létre ez a szövetség és nem 2 hét meg két nap munkája volt.


Szia.

Mint látod kiléptem a SET - ből mert nem értek egyet a stratégiával a vezetéssel. Ebben a formában nem hogy az MHC -t de a HELL -t sem tudjuk megállítani ráadásul ők szövetségben vannak. A közös akciók támadások sem működnek egyáltalán sem a szövetségben sem sehogy. Tehát arra gondoltam mivel így nem megyünk semmire alakítanánk egy közös nagy klánt. Top1 klánt így meggátolva az MHC elsőségét kezdésnek. Utána jönne a titok, amit már utána kigondolnánk hogyan legyen. A Fúziót a SET SET2 ből néhány tag. DEl Raptor klánok alkotnák. 100 fővel. Ennek egy vagy több alklánja egy kihejezett megbízható vezetővel. Ehhez még tartozhatnak csatlakozhatnak klánokból tagok. A három klánban 300 ember fér el. Gondolom mindenhol vannak semmit érő sunnyogó tagok. Ez csak egy felvetés kérlek gondolkodjatok el rajta. A vezérek neveznék a tagokat akik a fő klánba tartoznának. 3klán ellen kell harcolni ne feledd MHC MHCI és a HELL. Köszönöm figyelmed. Területileg körbe fognánk őket egy nagy szövetségben.

Tisztelettel: one a day

Ezt a levelet minden klán vezére megkapja.


Ez a levél kb már 2 hónapja kiment. Csak hogy tudjátok. Lehet hogy a másik oldal gyöngébb sok kezdővel és nem érdemlik ezt meg. De abban a formában hogy mi át mentünk volna úgy ti sem. Ezt választottuk. Itt az A*D volt a kulcs a kilépéssel és a titok elhozatallal. Kb ennyi a történet. többet nem is írok mert nincs értelme.

Szeretném megköszönni társaimnak a lehetőséget hogy ez létrejöhetett. Az ujj és régi tagoknak és minden klánnak aki ebben részt vett és hozzá járult sikerünkhöz.

T: one a day
 

DeletedUser15773

Vendég
V9 után "egy rakás munkanélküli állandóan gép előtt kockuló társaság" voltunk,most pedig "TEHETŐS".

Nem semmi képzelőerővel bírtok:)
 

DeletedUser15553

Vendég
szerintem egyik klán sem egyenes egészen
de az A*D közelebb állt mint ti:p
Végül is kell gyakoroni a vesztést is:p
 

DeletedUser16098

Vendég
Én igazából azt mondom megnézném mi lenne itt ha csak 1 2 hétig semmiféle prém nem lenne senkinek !!!
Én sejtem mi lenne :) A középklánok rongyávernék az élklánokat . Ennyi a történet ,de mégiscsak prémium kell az életben maradáshoz az újabb világokon ,a régin nem volt felezgetés ,meg plusz 20% nyersitermelés stb... De a mostani normál szinte olyan mint az annó prémiumos lét .
 

DeletedUser14931

Vendég
az AD annyira egyenes klán,hogy keresztapat véglegesre bannoltattam...ergo valami csak nem tiszta a játékukban:-DDD

Huninak pedig elismerés,hogy bevallotta mi voltunk a jobbak és gratulált a klánunknak a teljesítmény miatt;)

Ha annyira bannoltattad akkor mért tudott nekünk körlevelevelet írni 10:31kor?

ISTENEM! MIÉRT KELL HAZUDNI?????

Gyerünk égesssétek még az EMHÁCÉ nagy hirnevét!
 

DeletedUser16098

Vendég
Nem értem minek csináljátok ezt , beszéljétek meg induljatok közösen egy világon ami nem titkos azt ki a jobb :D
 

DeletedUser11266

Vendég
Én igazából azt mondom megnézném mi lenne itt ha csak 1 2 hétig semmiféle prém nem lenne senkinek !!!
Én sejtem mi lenne :) A középklánok rongyávernék az élklánokat . Ennyi a történet ,de mégiscsak prémium kell az életben maradáshoz az újabb világokon ,a régin nem volt felezgetés ,meg plusz 20% nyersitermelés stb... De a mostani normál szinte olyan mint az annó prémiumos lét .


Valóban nehéz egy "plussz nyersi pp-ért"-világban a TOP-ságunkat csak azzal fényesítgetni, hogy jók vagyunk:)
De egy szerver beállításai nyilvánosak, nem kell elindulni rajta, vagy ha még is akkor elkell fogadnunk, hogy más többet áldoz rá.
A többet áldozóknak meg visszább kell venni az arcból.
Egyébként meg a LEV-LET faluszám arányaiból lehet következtetni, hogy ki áldoz "aránytalanul" több pp-t.

Akik valósabb képet szeretnének az egymáshoz viszonyított játéktudásról , ne induljanak hasonló szerveren.
 

DeletedUser

Vendég
Bannollak mindjárt téged:)

A tisztán látás kedvéért, így próbáltál bannolni kiscsávó:)

Klánháború csapat 25.08. napon 12:34 órakor
Panasz érkezett rólad a Support-csapat felé. Kérünk a jövőben tartózkodj a más játékosokat sértő magatartástól. További sértő magatartás a játékból való kizárást vonhatja maga után.
Téma: s
Keresztapa... (2012-08-24 19:47) írta:

Szia SET , jön Sanci... Most meg a hadüzenet, te tök beteg vagy, az, hogy a ti rendszeretek elavult, meg maradi a felfogásotok és nem tudjátok mire játsszák a v14 et, azért még nem kéne nagyképűsködni, meg ocsmány hangon beszélni... Mindegy másért kerestelek, de látom te is csak a nagy mhc stílust képviseled, nyalizni mindenkinek, aztán, meg ha kibukik a szög a zsákból, akkor átmentek primitívbe... Gratulálok...

K

sance94 (2012-08-24 18:49) írta:

nem, a kishugom volt

Keresztapa... (2012-08-24 16:08) írta:

Szia sanci!

Most olvastam a hadüzenetet, mert nyaraltam, te írtad?:)

Keresztapa...


Ezzel futottál a supporthoz sírva:)
 

DeletedUser

Vendég
Ez a szerver nem erről szólt hiába vered itt magad. a henger megakadt és ennyi!!
 

DeletedUser

Vendég
Felesleges ezen a dolgon vitázni már, mivel amugy is egy volt a lényeg a 14-en, mégpedig az, hogy ne az MHC nyerjen. legalábbis állítólag... Majd aztán kiderül később a nyertes klán viselkedéséből és ahogy ezt később majd egyes tagjaik kommentálják...


Viszont lenne egy személyes jellegű kérdésem...
Mi a csudát keres a V9 egyik legnagyobb áruló klánjának, egy falugyárnak az accja az A*D-ben aki a V9-en az MHC-be beolvadt ELR egyik vezére volt, és aki amugy gyakorlatilag mindekit hátbaszúrt anno aki megbízott benne. Nevet direkt nem írok. És kifejezetten csak kiváncsiságból kérdezem.
 

DeletedUser15675

Vendég
V9 után "egy rakás munkanélküli állandóan gép előtt kockuló társaság" voltunk,most pedig "TEHETŐS".

Nem semmi képzelőerővel bírtok:)

Látom megragadtad a lényeget...a kiforgatáshoz nagyon ért ilyenkor az össze muff..vajomiért.:rolleyes:
Ha kicsit is átlátnád azt amit írtam...á mindegy.:)

Annyit még elmondanék,hogy ha nem tetszik a megállapításom,miszerint vastag vagy,akkor nyugodtan vedd magadra az élettelen munkanélküli kocka jelzőt...ha ez neked kevésbé fáj.:) ám legyen.
 

DeletedUser

Vendég
Hengerfejes lett a verda?:)

Ha már a szavakkal játszunk, így belegondolva ez egy nagyságreddel nagyobb győzelem, mint a tietek volt v9 en, hisz ott lúzereket vertetek, mi meg itt bajnokot:)

Javítsatok ki, ha tévedek:)

Ti most vesztesek vagytok, mi meg bajnokverő bajnokok, ezt kell tudomásul venni.

Ez nagyképűen hangzik tudom, de ti is azok voltatok, míg hengerfejes nem lett a verdátok...

Ez csak egy kis viszonzása annak.

Csumi!
 

DeletedUser

Vendég
Keresztapa ezt nem tudom kinek címezted, de ha nekem, nos asszem rossz helyre. Te is tudod pontosan, hogy én úgy írok itt, hogy a 14-en, meg amugy már egyik világon sem játszom. Tehát egyáltalán nem érdekel ki nyerte és aki ismer az pontosan tudja, hogy szívből gyűlölöm az MHC-t, de nem azért mert nyertek a V9, hanem azért mert néhány tagjuk gyakorlatilag nem tudta megkülönböztetni a valóságot a játéktól, és erre még büszke is volt.

Sőt ha visszaemlékszel még pár hónnappal ezelőttre ezt kb levélben meg is beszéltük.
 

DeletedUser15773

Vendég
Látom megragadtad a lényeget...a kiforgatáshoz nagyon ért ilyenkor az össze muff..vajomiért.:rolleyes:
Ha kicsit is átlátnád azt amit írtam...á mindegy.:)

Annyit még elmondanék,hogy ha nem tetszik a megállapításom,miszerint vastag vagy,akkor nyugodtan vedd magadra az élettelen munkanélküli kocka jelzőt...ha ez neked kevésbé fáj.:) ám legyen.

Valamiért meg akarjátok magatoknak magyarázni hogy legyőztétek az MHC-t,pedig nem:)
Ha tudjuk az elején hogy miről szól ez a titkosdi akkor be sem tesszük a lábunk 14-re,mert nyilvánvaló hogy mindenképp így végződik ez a világ.

Ezt fogjátok már fel!!!!!!!
Ez a világ nem a harcról szólt!!!!!!
Akármennyi pénzt ölhettem volna bele,akkor sem tudtam volna mit tenni az ellen a tény ellen,hogy nem kell csatázni 1 másodpercet sem ezen a világon a győzelemhez.
Megpróbáltunk harccal fellépni a nyilvánvaló tény ellen hogy a szerver majdnem összes klánja ellenünk van és egy olvadás véget vethet az egésznek,de mit tegyek az ellen hogy itt elég volt kiküldeni 50-60 meghívót?

Aki ezt nem látja és veri a mellét az nem normális!
Úgy indult a világ hogy legyőzitek a "nagy" MHC-t.Nem érzem hogy bárki is legyőzött volna.
Megnyertétek-e a szervert?Igen.Nem kétséges.De nem győztetek le senkit!!!!Nem az volt a cél!!!!

Ahhoz milyen játéktudás kell hogy írj egy üzenetet egy noobnak aki mellé lerakott a sors egy titkot:

Cső!
Utálod az mhct?

Cső!
Ja.Mer?

Kűdök meghívót meg csomó sereget a titok faludba oszt megnyerjük a szervert.Benne vagy?

Őőőőőő,ja.


Aztán jött a 48 óra.
Amúgy ezzel nincs baj,így kellett megnyerni a szervert.
Csak ne verjétek a melleteket hogy legyőztetek bárkit is,mert nem!!!!
Csak a nyilvánvaló fogalomzavarra szerettem volna felhívni a figyelmet.

Más...
Arról nem tehetek hogy valakinek nincs pénze pp-re.Én is jártam iskolába,járok dolgozni,van életem a Kh-n kívül is.Nem én tehetek a válságról,hogy esetleg túl fiatal vagy és apuci nem vesz a "hülye játékodhoz" pp-t,vagy bármi más oka legyen hogy nem használod.
Mellesleg megjegyezném,hogy 1 havi pp kevesebbe kerül mint 1 doboz cigi...
 

DeletedUser15773

Vendég
Ha már a szavakkal játszunk, így belegondolva ez egy nagyságreddel nagyobb győzelem, mint a tietek volt v9 en, hisz ott lúzereket vertetek, mi meg itt bajnokot:)

Javítsatok ki, ha tévedek:)

Ti most vesztesek vagytok, mi meg bajnokverő bajnokok, ezt kell tudomásul venni.

Ez nagyképűen hangzik tudom, de ti is azok voltatok, míg hengerfejes nem lett a verdátok...

Ez csak egy kis viszonzása annak.

Csumi!

Mutass már 1 háború statisztikát!
Értsd meg hogy ez a világ a barbizásról és a szövizésről szólt.
Ebben legyőztetek-e minket?Mindenképp.
 

DeletedUser

Vendég
Ha már a szavakkal játszunk, így belegondolva ez egy nagyságreddel nagyobb győzelem, mint a tietek volt v9 en, hisz ott lúzereket vertetek, mi meg itt bajnokot:)

Javítsatok ki, ha tévedek:)

Ti most vesztesek vagytok, mi meg bajnokverő bajnokok, ezt kell tudomásul venni.

Ez nagyképűen hangzik tudom, de ti is azok voltatok, míg hengerfejes nem lett a verdátok...

Ez csak egy kis viszonzása annak.

Csumi!

Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Két győzelmet nem lehet összehasonlítani. Az MHC nagyon rövid idő alatt bedarált egy egész szervert erővel, harccal. Itt most Ti megvertétek őket, ésszel, de nem háborúval, amiről ennek a játéknak szólnia kéne. Itt ezen a szerveren jobbak voltatok náluk, mert harcolni nem kellett a győzelemhez, viszont ebből a nézőpontból kiindúlva semmivel se volt nagyobb győzelem ez mint a V9-es.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent