V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12405

Vendég
Az aljas játék koronázatlan királyának nem ízlik, ha egy hangyányit visszanyal a fagylalt?
Apropó, nemrég hallottam 1 elég vicces beszélgetésről, nincs kedved bemásolni eredetiben? Állítólag csak úgy sütött belőle az ERKÖLCS :)
Igazából biztos volt több is, remélem összegyűjtik majd a címzettek 1 szép csokorba.

Bár ez a mi hibánk is, számitanunk kellet volna arra,hogy összedobják a titkokat,hogy végkép megmeneküljenek.
Tudtommal személyesen téged kértek fel keringőre még hónapokkal ezelőtt.. hát így tényleg meglepő a meglepetés.
 

DeletedUser15773

Vendég
Sziasztok!

Amikor vége lett V9-nek,vártuk a következő világ indulását,a balszerencsének köszönhető hogy épp egy titkos világ került elénk.Már amikor megvolt a V14 kiírása többen kérdeztük hogy mit takar a "titkosdi",de nem kaptunk egyértelmű választ.Elindult a világ,beregeltünk,akkor is többen kérdezték a supportot hogy mik azok a titkok,de azt a választ kaptuk hogy a német tulajdonos nem árult el nekik sem részleteket,majd kiderül idővel.

Ennyit arról hogy tudtuk mibe kezdünk,mert nem tudtuk,de még a support sem,vagy nem mondhatta el.

Amikor megjelentek a titkok "randomba",érdekes módon a térkép széléhez közel helyezkedett el a zöme.Aki kicsit jártasabb a KH-ban az tudja hogy a top klánok nem a térkép szélén szoktak lenni,hanem arra haladnak.Ekkor jött el a megvilágosodás pillanata,hogy itt gyakorlatilag nem számít hogy mit alkotunk,ha sikerül néhány embernek összeverbuválnia 12 különböző titok tulajdonosát akkor vége mindennek.Hogy ez a pillanat miért most jött csak el azt azzal tudnám magyarázni hogy meg kellett történnie az első osztódásnak,hogy olyan tagok is titok tulajdonosok lehessenek akik tényleg nem tudnak,vagy nem akarnak harc árán nyerni,plusz el kellett telnie némi időnek ahhoz hogy tudatosuljon mindenkiben hogy nem lehet legyőzni az MHC-t harcban,mert már meg volt a fölényünk.

Nem sikerült összeszednünk 1 titokból mind a 3-at,így bekövetkezett aminek előbb utóbb be kellett következnie...
Nem bántom az AD-t mert meg tette,gyakorlatilag másképp nem lehet ezt a szerót megnyerni.
Hogy mi miért nem mentünk rá hogy összegyűjtsük a titkokat?Mert magamat is beleértve a klán zöme harcolni akar,nem pedig 6 havonta új szervert kezdeni.Arra azért próbáltunk törekedni hogy ez másnak se sikerüljön,de sajnos nem jártunk sikerrel.Ez van.
Ha sikerült volna uralnunk legalább 1 titkot teljesen akkor ennek a világnak akkor lett volna vége ha már csak mi vagyunk a térképen.

A fentieket figyelembe véve,határozottan kijelentem hogy az életbe nem teszem be a lábam még egy olyan világba ahol nem számít a harcias játéktudás.Ahogy a példa mutatja,itt inkább a diplomácia volt a döntő.

Kicsit rossz szájízzel hagyom itt ezt a világot,mert jó csatákat vívtunk a régi és még meglévő szomszédokkal.

Gratulálok az AD-nak a leendő szervergyőzelemhez!

Egy valamit azonban kérnék!
Ezt ne úgy állítsa be senki hogy le lett győzve az MHC,mert nem győztetek le minket lévén hogy nem az volt a nyerés feltétele hogy domináns klán legyen a győztes.
A domináns klán mi vagyunk,nem vagyunk legyőzve,de nem is ez volt a cél.A célt ti teljesítettétek hamarabb és megnyeritek a szervert.Ennyi.

További jó játékot mindenkinek!
Geronimo82
 

DeletedUser

Vendég
Meh..

Miről is beszélsz nagyokos? Pont ez történt :))

hagyd .. én rájöttem, itt mindenki fogyatékos.
Mindenki annak örül, hogy nem mi nyertünk, ilyenkor persze nem számít a háttér.
Hanyagoljátok mert ez a prémium fizetés, meg megvettük a játékosokat, nálunk ilyen nem volt és nem is lesz.
Ezekkel magatokat égetitek...

azoknak a legnagyobb a hangja, akik itt se maradtak, csak a bamba fejükkel vizslatták a monitort nah mi lesz.
igen pl damas, aki visszafutott a kis világába, hogy legyen ideje azt befejezni, hát ennek elöbb lett vége. Kicsit beszámoltad magad, vagy ócska volt a kifogás.
Ha ilyen nagy vezír a Tezsvír, akkor ezt ő is összedobhatta volna, de mind1, kutyának jó lesz, jól tud ugatni :D


Gero leírta a lényeget.

Megnyertétek a servert, de minket nem győztetek LE, MAJD 1X TALÁN VALAMELYIK KLÁNNAK SIKERÜL, TALÁN.
Addig is Magyarország Legjobb klánja: =MHC=, így jártatok. PONT. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11697

Vendég
hagyd .. én rájöttem, itt mindenki fogyatékos.
Mindenki annak örül, hogy nem mi nyertünk, ilyenkor persze nem számít a háttér.

azoknak a legnagyobb a hangja, akik itt se maradtak, csak a bamba fejükkel vizslatták a monitort nah mi lesz.
igen pl damas, aki visszafutott a kis világába, hogy legyen ideje azt befejezni, hát ennek elöbb lett.
Ha ilyen nagy vezír a Tezsvír, akkor ezt ő is összedobhatta volna, de mind1, kutyának jó lesz, jól tud ugatni :D


Gero leírta a lényeget.

Győztetek, de minket nem győztetek LE, MAJD 1X TALÁN VALAMELYIK KLÁNNAK SIKERÜL, TALÁN.
Addig is Magyarország Legjobb klánja: =MHC=, így jártatok. PONT. :)

like :D
 

DeletedUser14931

Vendég
látom te nagyon buta ember vagy

Ezzel a hsz-el nem engem minősítesz, ezért nincs is miért védekezzek.
Kár hogy még mindig nem jöttetek rá hogy nem értek el semmit a sárdobálással.
Fogadjátok már el a tényeket! Ennyi!

MAJD TALÁN MÉG VISSZATÉR AZ MHC :)) és ha ti is ottlesztek veletek fogjuk kezdeni ...

ALIG VÁROM!
CoTrD vezéreként várok minden kedves jelentkezőt!


Haha de a kukából szedték az infót
Nem OMENTD a fővezére az AD-nak:)
Igen ki volt írva a fórumra:

'Aki megnyerte a V14-et az =MHC=-nak: OmenTD a bráhnermájszter'

(csak hogy mindenkinek világos legyen)

Választ kaphatsz, olvasd el az alábbi levelet amit sance94e és omenTD levelezett,lejáratva az egész MHC-t:
[SPOIL]OmenTD aug 25,2012 14:54
Üdv, mit ajánltok ha megállitom ezt az egésszet?

sance94 aug 25,2012 14:54
mit, mennyiit kérsz!?

OmenTD aug 25,2012 14:55
mit tudtok ajánlani?

sance94 aug 25,2012 14:55
PP-re gondolsz!? vagy másra!?

OmenTD aug 25,2012 14:56
pp-re? ez illegális ha jol tudom, legális dolgokat mit tudtok ajánlani?

sance94 aug 25,2012 14:57
védelem!? meghívó, rangok,, elismerés...

mit lehet még!?

sance94 aug 25,2012 14:58
vagy ha másra gondolsz, adj telefonszámot!
Felhhívlak!

sance94 aug 25,2012 15:05
Vagy csak átakartál verni?

OmenTD aug 25,2012 15:08
bocs, csak ujraindultam, nem, beszélgettem montival még régebben, irtam is neki 1 levelet mikor láttam mi történt, de még mostsem olvasta, na de még van 19 óra, nemtudom mit kérhetek? :D látom nektek többet jelent ez a játék mint nekem...

sance94 aug 25,2012 15:10
monti esküvőn van pont most... helyettesítik és a helyettes nem nyit levelet...
Én alvezér vagyok és épp klántalálkozón vagyok elég sok MHC-s társaságában....

Kérlek írd meg mit kérsz és teljesítjük! Tényleg iszonyatosan sokat jelent Nekünk ez a játék, ez a szerver!

sance94 aug 25,2012 15:15
Ha gondolod beszélhetünk kötetlenül Skypon vagy telefonon is!

OmenTD aug 25,2012 15:19
gondolkodom itt magamnak, mondtad a vezéri dolgokat..., olyat kérhetek hogy a profilotokon szerepeljek monti elött valami jó kis szöveggel?

sance94 aug 25,2012 15:22
Hát ha ez a kívánságod, akkor megoldható persze...de milyen szövegre is gondolsz?...

OmenTD aug 25,2012 15:24
de lehet még lessz majd 1 kivánságom de azt odébb, míg én gondolkodom a szövegen, addig ti gondoljátok ki hogyan szeretnétek hogy mgálitsam a dolgot, sok lehetöség van :D

sance94 aug 25,2012 15:26
Lehetőségek:
- Kilépsz a klánodból, elhúzod az időt kicsit, beérünk védelemmel, nem csak a titokk faludbba hanem a többibe is...

Nagyon mást nem tudok elképzelni, eggyenlőre!


Neked ez így megfelelne!?
Pluszz ha akarsz kapsz falukat Tőlünk!!!

OmenTD aug 25,2012 15:27
oszlatni is tudok ám :D

sance94 aug 25,2012 15:28
Júúúúj! Hát ezt Rád bízom! :DDD
Akár azt is megcsinálhatod még!

OmenTD aug 25,2012 15:31
a szöveg lenne ez:

'Aki megnyerte a szervert az =MHC=-nak: OmenTD a bráhnermájszter'

Vastagitott fekete betükkel, mit szolsz?

sance94 aug 25,2012 15:32
Ez elfogadható, sőtt még tetsziik is!

sance94 aug 25,2012 15:35
Akkor létrejöhet az ajánlat:
Részünkről:
Kiírjuk a pprofira a kért szöveget,
Támogatunk védelemmel,
Adunk ingyenfalut ha kérsz
És még egy titkos kérésed van

részedről:
Oszlatsz,
csatlakozol Hozzánk és jól érzed magad Nálunk! ;)

sance94 aug 25,2012 15:41
Kérlek mondj igent...Iszonyatosan sok embernek okoznál ezzel hatalmas örömöt... Folytatódhatna a játék izggalma és mindketten jól járunk!


Kérlek... :)

OmenTD aug 25,2012 15:43
- MHC logo-
ez alá tegyük akkor a szöveget, és legyen igy a szöveg:

'Aki megnyerte a V14-et az =MHC=-nak: OmenTD a bráhnermájszter'

Vastagitott betükkel, persze idézöjel nélkül.

Ingyen falu nem kell.

Na akkor csináljuk :), had essen le az álla mindenkinek, rakjátok ki a szöveget, küldjétek a meghivot és oszlatok.

OmenTD aug 25,2012 15:43
én leszek v14 leghiresebb fazonja ezzel a lépéssel :D

sance94 aug 25,2012 15:45
Kész!

sance94 aug 25,2012 15:48
Imádkozom magamba hogy ne verj át Minket! :)

OmenTD aug 25,2012 15:48
tetszik :D, 1pill csak irok 1 körlevelet ezeknek HAHAAHAHA

sance94 aug 25,2012 15:51
Siess, nagyon izgatottak vagyunk! ;)

OmenTD aug 25,2012 15:56
megyek megyek, nyugi nem verlek át, csak akarom látni az elsö reakciot forumon :D a körlevélre vagy van valami tagotok aki belát? me akkor majd elmondja ö :p

sance94 aug 25,2012 15:56
Jáááj ha ezt megcsinálod, istenként foogunk kezelni!

csak tedd meg mielőbb, kérlek!

Szard le, vn ott kémünk, majd megmutatom Neked a reakcióót!

Gyereee PLZ!!!

sance94 aug 25,2012 15:59
Ugye nem veszel hülyére, ugye nem!? :S

sance94 aug 25,2012 16:02
Jáááj, miért nem válaszolsz!? :S

OmenTD aug 25,2012 16:04
Na öreg, s ti neveztek minket szánalmasnak? Mi mindenre képesek lennétek ezért a fránya gyözelemért, pp-t adni s mi egymás :D ami persze szabályba ütközö.

Nem hazudtam, ténnyleg hires lettem hála nektek :), nem voltam tagja a nagy MHC-nak még is a profiljára rakattam magam :D, na ehez kell tudás ;)

Látod mi is tudunk alattomosak lenni nem csak ti, de mi inkább a saját dolgunkal foglalkozunk...[/SPOIL]

Mindenkinek sokat ért v14, és sokat beleölt,de kimondatlanul lefizetni a vezért, gyere skypera, vagy felhivlak. Persze hogy ne legyen nyoma itt KH-n! Mit szeretnél? pp-t? rangot? Bármit megadtatok volna!
EZ AZ IGAZI ÉGÉS!

Én hamarosan kijelenthetem amit Ti nem:
[BLINK]A 2. szerver győzelmemet![/BLINK]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15675

Vendég
hagyd .. én rájöttem, itt mindenki fogyatékos.
azoknak a legnagyobb a hangja, akik itt se maradtak, csak a bamba fejükkel vizslatták a monitort nah mi lesz.
igen pl damas, aki visszafutott a kis világába, hogy legyen ideje azt befejezni, hát ennek elöbb lett vége. Kicsit beszámoltad magad, vagy ócska volt a kifogás.
Ha ilyen nagy vezír a Tezsvír, akkor ezt ő is összedobhatta volna, de mind1, kutyának jó lesz, jól tud ugatni :D

[/B]

Azért azt lesd már meg,ő hol fogja befejezni a ranglistán,és hogy monti hol fejezte be.;) és örülj,hogy nem maradt itt. ugyanúgy fejeződött volna be ez a világ is ahogy geron írta..harcokkal,de azt nem köszöntétek volna meg ennyire se.
Meg amúgy is. nem hiába mondják az okosok,hogy nem lehet 2 világot 100%-on vinni párhuzamosan.:D
szóval nem értem miért vagy felháborodva.
Attól,hogy valaki nincs itt,még követheti az eseményeket. lehet belsőse. gondolkozz :)
 

DeletedUser

Vendég
Elég legyen már a sárdobálásból!

igen nem győztünk le de nyerünk ellenére.

engem csak az zavar amit nemrég olvastam levélkét egy MHC-s és egy jóbarátom közt történt.
ott már prémium pontokat is ajánlgatott az illető hogy innen kilépjen.:)
hát igen ez az egyik.
a másik az hogy vannak ott olyan emberek akik nagy mellénnyel vannak mert MHC-sok.
azok nélkül az MHC, MHC lenne és nem csürhe banda gyülekezete.
a játék tudásotok elött le a kalappal ott toppon vagytok.
egy csatám sem volt sajnos veletek mert volt egyéb elfoglaltságom itt k34,k24-en.
remélem egy másik világba ezen egy jót fogunk nevetni és főleg az ien értelmetlen hsz-ekkel amik elhangzottak több esetben is.:)
KILL3R94 voltam/vagyok/leszek.
 

DeletedUser

Vendég
sance94 aug 25,2012 14:54
mit, mennyiit kérsz!?


sance94 aug 25,2012 14:55
PP-re gondolsz!? vagy másra!?


sance94 aug 25,2012 14:57
védelem!? meghívó, rangok,, elismerés...

mit lehet még!?


Kérlek írd meg mit kérsz és teljesítjük! Tényleg iszonyatosan sokat jelent Nekünk ez a játék, ez a szerver!

sance94 aug 25,2012 15:56
Jáááj ha ezt megcsinálod, istenként foogunk kezelni!

csak tedd meg mielőbb, kérlek!

Szard le, vn ott kémünk, majd megmutatom Neked a reakcióót!


Kedves Sancii/Respii!

Köszönöm neked ezeket a felejthetetlen kh pillanatokat. Tiszta, ingyenes, prémiummentes szórakoztatás az emberi lélek rejtelmeiből. Ez az, amiért ezt a játékot szeretem. Mert nincs az a mélység, ami alatt ne lenne hely, ahová valaki ne próbálna befurakodni, és mégis, ez nem elég a győzelemhez.

Gratulálok a szerver leendő nyerteseinek.

sen
 

DeletedUser14931

Vendég
Kedves Sancii/Respii!

Köszönöm neked ezeket a felejthetetlen kh pillanatokat. Tiszta, ingyenes, prémiummentes szórakoztatás az emberi lélek rejtelmeiből. Ez az, amiért ezt a játékot szeretem. Mert nincs az a mélység, ami alatt ne lenne hely, ahová valaki ne próbálna befurakodni, és mégis, ez nem elég a győzelemhez.

Gratulálok a szerver leendő nyerteseinek.

sen

BIGLIKE(miért is nincs itt like gomb! biztosan sok likot gyüjtenél!)Mindenki nevében szolt ez a köszönet!
KÖSZÖNJÜK!
és a gratulációt is, végre egy játékos, ki ezt kívülről is felvállalja!
 

DeletedUser15675

Vendég
[SPOIL]sance94 aug 25,2012 14:54
mit, mennyiit kérsz!?


sance94 aug 25,2012 14:55
PP-re gondolsz!? vagy másra!?


sance94 aug 25,2012 14:57
védelem!? meghívó, rangok,, elismerés...

mit lehet még!?


Kérlek írd meg mit kérsz és teljesítjük! Tényleg iszonyatosan sokat jelent Nekünk ez a játék, ez a szerver!

sance94 aug 25,2012 15:56
Jáááj ha ezt megcsinálod, istenként foogunk kezelni!

csak tedd meg mielőbb, kérlek!

Szard le, vn ott kémünk, majd megmutatom Neked a reakcióót!
[/SPOIL]

Kedves Sancii/Respii!

Köszönöm neked ezeket a felejthetetlen kh pillanatokat. Tiszta, ingyenes, prémiummentes szórakoztatás az emberi lélek rejtelmeiből. Ez az, amiért ezt a játékot szeretem. Mert nincs az a mélység, ami alatt ne lenne hely, ahová valaki ne próbálna befurakodni, és mégis, ez nem elég a győzelemhez.

Gratulálok a szerver leendő nyerteseinek.

sen

Nekem is volt ma egy hirtelen fellángolásból eredő kijelentésem,mieszerint,akár vesztünk,akár nyerünk,ezért a levélért megérte beregizni ide (Y) :)
 

DeletedUser

Vendég
Pfujj De Gusztustalan ez a Respii..

Megpróbálta azt amit ti megcsináltatok előtte. Szégyellje magát.

( Remélem érezni az iróniát, élőben jobban menne :( )
 

DeletedUser

Vendég
Pedig poénos gyerek vagyok! De most valahogy nem vagyok vicces kedvemben :/
 

DeletedUser10079

Vendég
Tökéletesen érezhető volt az irónia,viszont ezen sorok után (látva a levelet) nem sok együttérzés alakul ki az emberekben:

Mi az egyetlen megoldás!? Ármány, árulás, cselszövés, hazugság és hasonló módszerek használatával áthozni azt a játékostt akinél a titok van... EZ UNDORÍTÓ! Idáiig süllyed a magyar Klánháború, hogy EZ A CÉL? EZZEL LEHET NYERNI? NEVETSÉGES...sztem...

Undoritó.Mondta ő.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Mondjukrá úgy lett volna az igazi,ha valaki csinál egy screen shot-ot arról,amikor átirták a klánprofilt...
 

DeletedUser15675

Vendég
Hát az tényleg hiba volt kihagyni...bár nekem beégett a retinámba.:D
 

DeletedUser

Vendég
naigen.:D
egyet értek ezzel.:D
de mennyi mindent megtett volna ezért.:D
juuuj nekem kiégett majdnem a szemem mikor láttam a híres möhöcö profilján a nevét.:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent